Multi RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum věnované textovým internetovým RPG hrám.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)

Goto down 
+4
Shizuka Hotake
Shinichi
Ryuuka
Dark Hero Mike
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Dark Hero Mike

Dark Hero Mike


Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Netherworld

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 4 EmptyThu Feb 03, 2011 12:34 am

Axel

Dobry napad! prisvečil som mu, rýchlo som konečne vrátil svojho Charmandera do Pokeballu a zdrhal som rovno za tým modrým chalanom.
No to je pomoc za všetky drobné... pomyslel som si.
Návrat nahoru Goto down
Sode

Sode


Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 29. 01. 11
Age : 27
Location : Bílý Vesmír

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 4 EmptyThu Feb 03, 2011 12:47 am

Rin Takehiko

Naštěstí, tentokrát měl šlehavý útok nějaký alespoň menší účinek. Tedy, naštěstí jak pro koho. Teď šel Pidgey pro změnu po Bulbasaurovi. Ach jo, tohle fakt nebere konce. Ale zvláštní jest, jeho agresivita. Skoro, jako by to byl přestrojený Spearow.... Spearow? No jasně! Mluvila jsem si tak pro sebe a v tu ránu mi to došlo. Problémem teď bylo ale zase něco jiného. Ten neznámý kluk se určitě jen tak zápasu s Pidgey nevzdá. Říkat mu něco by bylo asi taktéž zbytečné.... když se tak nezdvořile vpletl do v podstatě mého... boje snad... či průšvihu... Nezbývalo moc možností. Rozhodla jsem se ale zůstat a bedlivě sledovat, co se bude dít a hlavně, jak bude Pidgey reagovat na další pokus....
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 4 EmptyThu Feb 03, 2011 12:50 am

Axel, Red > Beedrillové vás asi minutu naháněli, ale pak se najednou ztratili. Pokud jste vnímaly zvuky za vámi, tak bzukot přestal. Dostali jste takový divný pocit, jako by vás něco sledovalo. Něco ty Beedrilly přece odehnat muselo.
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Dark Hero Mike

Dark Hero Mike


Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Netherworld

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 4 EmptyThu Feb 03, 2011 12:58 am

Axel

Hmm... to je divné... kde je bzukot?
Otočil som sa a Beedrilovia tam neboli.
Ha! Odohnal som ich! vykrikol som šťastne a zastavil som. Hneď som nahodil cool úsmev a bol som hrdý na to, aký som dobrý.
Návrat nahoru Goto down
Red

Red


Poèet pøíspìvkù : 615
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Karakura Town

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 4 EmptyThu Feb 03, 2011 1:04 am

Red

"Jo, možná tak tvůj účes..." Zašeptal jsem a cítil se trapně za něj. "No... Já jsem Red.." Představil jsem se tomu divnýmu klukovi. "Viděl jsem, že máš Charmandera...Jsi trenér?" Zeptal jsem se ho.
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 4 EmptyThu Feb 03, 2011 1:09 am

Red, Axel > V tu chvíli se za vámi z pozad hustých stromu připlazil nějaký pokémon. Nebyl to nikdo jiný, než Ekans.

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 4 Ekans

Pozoroval vás chutným pohledem. Jako kdyby celý den nejedl. Zezačátku jste neměli vůbec ponětí, že je za vámi, když pak zasičel a vám přeběhl mráz po zádech.
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Dark Hero Mike

Dark Hero Mike


Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Netherworld

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 4 EmptyThu Feb 03, 2011 1:15 am

Axel

No, ja som Axel. Axel Shock! Ano, viem že je to neuveriteľné, ale skutočne som to ja, osobne. A možno ti dám aj autogram! povedal som a nevnímal som jeho otázku o Pokemonoch. Teraz som bol vo svojom živle... možno ma nepoznal ked ma uvidel, ale meno bude určite poznať...
Ale potom sa ozvalo to zasyčanie... Prebehol mi mráz po chrbte.
Eeh... čo to...? Môj hlas znel trocha vyššie ako predtým. Otočil som sa a uvidel som spomínaného Ekansa. Teraz mi prebehol mráz po celom tele.
Návrat nahoru Goto down
Red

Red


Poèet pøíspìvkù : 615
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Karakura Town

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 4 EmptyThu Feb 03, 2011 1:27 am

Red

"Jo, jsem nadšenej, že tě poznávám..." Odpověděl jsem mu nezaujatě. No, pak jsem uslyšel to zasyčení a otočil se. "Džízs!" Celkem jsem se toho plaza lekl. Nikdy jsem hady neměl rád...Nemohl to být třeba...Něco víc fluffy? Udělal jsem pár kroků zpátky a rukou pomalu chytil Pokéball se Squirtlem.
Návrat nahoru Goto down
Dark Hero Mike

Dark Hero Mike


Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Netherworld

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 4 EmptyThu Feb 03, 2011 1:31 am

Axel

Uuuh.... fajn... takže... Dávam ti poctu pracovať ako môj bodyguard! A porazenie tohto hada je... kvalifikačný test!! rozkázal som Redovi a sám som urýchlene ustúpil dozadu.
Návrat nahoru Goto down
Red

Red


Poèet pøíspìvkù : 615
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Karakura Town

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 4 EmptyThu Feb 03, 2011 1:39 am

Red

"Ježiši, ty seš marnej..!" Vykřikl jsem na toho troubu a hodil Pokéball se Squirtlem. "Jdeme na to, Squirtle!" Želvák se objevil kousek od Ekanse. Když ho spatřil, chvíli váhal nad tím, co má říct, ale pak se na mě prostě otočil, pokrčil rameny a vypadlo z něj něco jako - "Squirtle?" Facepalmnul jsem.. "Squirtle, vodní dělo!" Vykřikl jsem. Kdysi jsem viděl v televizi ligový souboj, ve kterém to jeden squirtle použil.. Squirtle našpulil pusu a vypálil proti Ekansovi vodu.
Návrat nahoru Goto down
mishkenzie

mishkenzie


Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 29. 01. 11
Location : CZ

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 4 EmptyThu Feb 03, 2011 11:36 am

Yuki Hiroyuki
Když začal Pidegey útočit na nás přikázal jsem bulbasaurovy použít nárazový útok né proto aby zasáhl Pidedgeyho ale aby proběhl za něj.Bulbasaur to pochopil a rozběhl se vpřed stál tedy za Pidgym který letěl na mě "Bulbasaure šlehavý útok"
Návrat nahoru Goto down
Dark Hero Mike

Dark Hero Mike


Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Netherworld

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 4 EmptyThu Feb 03, 2011 3:37 pm

>Daiki

Ako si si tak vykračoval, tak si pred sebou na cesta zbadal taky divny kameň. Prećo bol divný? Lebo sa pomaly hýbal po zemi. Ale bol si ešte ďaleko na to aby si to presne identifikoval.
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 4 EmptyThu Feb 03, 2011 3:57 pm

Red, > Mezitím, co jsi vyvolal Squirtla, se Ekans k tobě začal celkem rychle plazit. Jakmile jsi mu zadal pokyny k boji, Ekans změnil směr na Squirtla. Když Squirtl použil vodní dělo, tak to na Ekanse kupodivu moc nezabíralo a Squirtla šlehl svým ocasem. Teda se proletěl asi tři metry a narazil do stromu, ale je stále schopen pokračovat boji. Došlo ti, že by mu ta voda ublížila, kdyby nebyl v takové rychlosti a také, kdyby nebyl od squirtla vzdálený přibližně 1-2 metry.
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Red

Red


Poèet pøíspìvkù : 615
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Karakura Town

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 4 EmptyThu Feb 03, 2011 4:02 pm

Red

Teď už byl ale Squirtle celkem daleko od něj.. "Squirtle znovu! Vrať mu to!" Squirtle vyskočil na nohy a zvedl ruku se dvěma zdviženými prsty, čímž mi ukázal, že tomu asi rozumí. "Skéédoou" Zakřičel ještě (asi byl trochu dezorientovaný z toho nárazu) před tím, než po Ekansovi vypálil silnější proud vody, než byl ten před chvílí.
Návrat nahoru Goto down
Dark Hero Mike

Dark Hero Mike


Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Netherworld

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 4 EmptyThu Feb 03, 2011 4:04 pm

Axel

Jo, do toho Squirtle! zakričal som a spoza chrbta som z ničoho nič vytiahol svoju milovanú gitaru.
Začal som na nej hrať indenzívnu hudbu čo skvelo dopĺňala boj, aby som podporil Squirtla.

https://www.youtube.com/watch?v=FHpIGHOYQ4I !!!!!


Naposledy upravil Dark Hero Mike dne Thu Feb 03, 2011 4:17 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Skippy

Skippy


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 29. 08. 10
Age : 29

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 4 EmptyThu Feb 03, 2011 4:09 pm

Kaminari Daiki

Vykračuje si vesele dál. Dokonce si i mírně píská a Squirtle koulí očima do rytmu. Bylo jasné že nejspíš již nadešla aby "zakopl" o první šutr na své cestě trenéra. Ale kdo by mohl tušit, že ten šutr se bude hýbat. Bylo to tak. Náhle se před nimi objevil pomalu se valící kámen. Přírodní zázrak... a nebo pokemon! To nebylo jisté. Opatrně šťouchne prstem do Squirtlovi packy a promluví. Koukej... támhle se nám něco valí! Ukáže na zvláštní šutr pár kroků od nich. Jakmile to Squirtle uvidí seskočí mu z hlavy a hbitě dojde k šutru... Daiki ho neměl šanci zastavit.... Squirtle zaklepe na "šutr" a promluví. Squeroo!
Návrat nahoru Goto down
Dark Hero Mike

Dark Hero Mike


Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Netherworld

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 4 EmptyThu Feb 03, 2011 4:16 pm

>Daiki

Šuter sa otočil... ukazala sa na nom tvár.
Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 4 074
Geo?
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 4 EmptyThu Feb 03, 2011 4:22 pm

Red > Ekans chtěl udělat to samé. co předtím. Nějak tušil, že budeš chtít použít to samé, a tak se mírně zakroutil na pravou stranu, aby se tomu vyhl. Avšak nepočítal s tak silným proudem vody. Voda mu při jeho vyhýbání zasáhla zadní polovinu těla, a to ho donutilo změnit směr. Netrvalo to ani sekuindu a Ekans se převalil na zem a nějak si proplétl ocas. Teď byla asi pravá chvíle zasáhnout, dříve, než se z toho dostane.
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Red

Red


Poèet pøíspìvkù : 615
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Karakura Town

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 4 EmptyThu Feb 03, 2011 4:27 pm

Red

Popravdě, vůbec jsem nevěděl, co takovej Squirtle umí, ale vypadalo to, že umí improvizovat stejně jako já, takže jsem se rozhodl pro.."Squirtle, dokonči to!" Věřil jsem, že sám příjde na to, co je vhodné v takovéhle situaci dělat. Squirtle skočil na všechny čtyři a rozběhl se proti Ekansovi. Když byl u něj, skočil do krunýře, což v té rychlosti muselo způsobit... No.. Mohlo to bolet. Taková srážka se Squirtlovým tvrdým krunýřem není asi to, co by si kdejaký Ekans přál.
Návrat nahoru Goto down
Dark Hero Mike

Dark Hero Mike


Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Netherworld

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 4 EmptyThu Feb 03, 2011 4:29 pm

Axel

Tóny mojej gitary zneli úplne vysoko a hral som ich úplne rýchlo... vyzeralo to totiž že toto je vrchol súboja, posledná rana... a ak nie, tak to bola aspon jeho intenzívna časť.
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 4 EmptyThu Feb 03, 2011 5:07 pm

Red - Ekans dostal slušnou ránu, avšak nikam nedoletěl, protože Squirtlova rána očividně směřovala do země. Na očích Ekanse se najednou objevil vyřízený anime pohled. "Ss Ekanss!" Dostalo se ještě z něho, ale hned na to mu hlava spadla na zem. Možná bylo na čase hodit pokéball, otázka zněla, jestli ho někdo ze dvou přítomných bude chtít.
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Red

Red


Poèet pøíspìvkù : 615
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Karakura Town

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 4 EmptyThu Feb 03, 2011 5:28 pm

Red

Otočil jsem se na Axela. "Jestli chceš, je tvůj.." Řekl jsem mu a vytáhl Squirtlův pokéball. "Moc dobrá práce, Squirtle!" Pochválil jsem želváka a vrátil jej do jeho pokéballu. Dál jsem čekal jen na to, co Axel udělá.
Návrat nahoru Goto down
Dark Hero Mike

Dark Hero Mike


Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Netherworld

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 4 EmptyThu Feb 03, 2011 5:30 pm

Axel

Dohral som intenzívne sólo na gitare a schoval si ju zase na chrbát.
Potom Red povedal, že si môžem zobrat toho Ekansa.
Eh? Prečo ja?? Teda... porazil si ty, nie? spýtal som sa prekvapene.
Návrat nahoru Goto down
Red

Red


Poèet pøíspìvkù : 615
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Karakura Town

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 4 EmptyThu Feb 03, 2011 5:34 pm

Red

"Já vím..Ale nechci ho.....Teda..Nepochybuju o tom, že je silnej, ale není to ten typ, který bych chtěl.." Řekl jsem Axelovi a pomalu přišel k němu. Začal jsem si prohlížet tu jeho kytaru. Vypadala celkem slušně, ale bylo zřejmé, že na ní hrával dost často..
Návrat nahoru Goto down
Dark Hero Mike

Dark Hero Mike


Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Netherworld

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 4 EmptyThu Feb 03, 2011 5:37 pm

Axel

Len tak mi dáva Pokemona... som uprimne prekvapený
Prekonal som teda to prekvapenie a...
No... tak... Jasne!! Je showtime!! zvolal som a vytiahol som prázdny Pokeball.
Bez váhania som ho hodil po bezvedomom Ekansovi a čakal som čo sa stane.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)
Návrat nahoru 
Strana 4 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Route 2, Viridian Forest (Viridian City <-> Pewter City)
» Route 22, Victory Road (Viridian City <-> Indigo Plateau)
» Town

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Multi RPG forum :: Pokémon RPG :: Hra :: Kanto :: Medzimestské cestovanie-
Přejdi na: