Multi RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum věnované textovým internetovým RPG hrám.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)

Goto down 
+4
Shizuka Hotake
Shinichi
Ryuuka
Dark Hero Mike
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Shizuka Hotake

Shizuka Hotake


Poèet pøíspìvkù : 194
Join date : 15. 01. 11

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 2 EmptyMon Jan 31, 2011 10:36 pm

Shizuki

Otočil jsem se za Rin jsem někoho spatřil. Měl u sebe dalšího bulbasaura. Ale poslouchal jsem Rin a viděl jsem její blog s nakreslenými pidgey. To je kdo? ten co za náma běží? řekl jsem s divným pohledem. otočil jsem se na Rin. Když už jsme u pokémonů, jaké pokémony by jsi jednou chtěla potkat? Nebo chytit? zeptal jsem se Rin. A dále jsem sledoval běžící osobu, která se k nám přibližovala.
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 2 EmptyMon Jan 31, 2011 10:41 pm

Ryuuka Hosentsu

Hned jak Charmander minul, zaměřil jsem pohled na Squirtla, který kupodivu hezky zasáhnul. Bylo na něm ale vidět, že už nemá tolik sil na dlouhý boj. Nezbývalo tedy nic jiného než zopakovat stejný útok, co předtím "Charmandere, zkus to ještě jednou, nárazový útok!" Chrmander se opět rozběhl a snažil se narazit do Growlitha, který už na tom taky nebyl tak dobře, jako předtím, avšak energie měl asi stále dost. "Cháár" Mezitím, co Charmander útočil jsem zařval na Shinichiho. "Sonny, jakmile bude Charmander mimo Growlithův dosah, použij vodní dělo! Myslíš, že to ještě tvůj Squirtl zvládne?"
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Dark Hero Mike

Dark Hero Mike


Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Netherworld

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 2 EmptyMon Jan 31, 2011 10:44 pm

>Ryuuka

Charmander Growlitha krásne zasiahol, lebo Growlith sa ešte len dvíhal zo zeme. Growlith opäť odletel a narazil do stromu. Avšak bolo treba ešte trocha, aby ste ho dorazili...
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 2 EmptyMon Jan 31, 2011 10:52 pm

> Yuky, Shizuki, Rin

Jakmile se Yuky dostával blíž a blíž k vám, tak se mu pod nohama vyhrabal Diglett a on samozřejmě zakopl.

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 2 050Diglett

Všichni jste si mohli všimnout, jak se koukal na ležícího Yukyho. V jeho očích byl tupý výraz, nicméně nebyl žádný náznak k tomu, že by chtěl zaútočit.
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Shinichi

Shinichi


Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 16. 01. 11

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 2 EmptyMon Jan 31, 2011 10:56 pm

Shinichi Okazaki

Chvíli jsem si počkal jestli Charmander trefí Growlitha svým nárazovým útokem a Squirtel se mezitím připravoval na další útok... Tak nějak už sám čekal, že bude ještě jednou útočit a hodlal do toho vložit svoji plnou silu co mohl ještě použit... Poté co Growlith narazil do stromu jsem okamžitě dál příkaz k útoku... Squirtle, vodní dělo... Squirtel se pořádně nadechl a vyslal proti Growlithovi co nejsilnější vodní dělo které zrovna mohl vytvořit... Mě napadlo, že jsem zapomněl na Bellsprouta a podíval se na pokéball který jsem po něm hodil... Chytil jsem ho! Ještě jsem pro něj však nešel a sledoval dál jestli se povede Squirtluv útok.
Návrat nahoru Goto down
Dark Hero Mike

Dark Hero Mike


Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Netherworld

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 2 EmptyMon Jan 31, 2011 10:59 pm

>Shinichi

Žbluňk! Growlithe sa vykúpal a to bolo naňho moc. Ostal ležať a bola perfektna priležistosť hodit Pokeball. Otazka bola, kto ho hodí...
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Hotake

Shizuka Hotake


Poèet pøíspìvkù : 194
Join date : 15. 01. 11

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 2 EmptyMon Jan 31, 2011 11:05 pm

Shizuki

Viděl jsem jak dotyčná osoba spadla. Po chvilce jsem zaostřil pohledem byl tam Diglet. Musel jsem se zasmát, ale zajímal mě ten Diglet. Koukni Rin to je Diglet a slušně podkopl toho týpka. trochu humoru neuškodilo. Počkáme na něj nebo jdeme dál? znovu jsem se ptal.
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 2 EmptyMon Jan 31, 2011 11:09 pm

Ryuuka Hosentsu

Nárazový útok splnil svoji úlohu a Squirtlovo vodní dělo taktéž. Growlith vypadal dost vyčerpaně, takže asi byl čas hodit pokéball. Jelikož si Shinichi chytil Bellsprouta, myslel jsem, že Growlitha přenechá mě."Tak dobře. Díky za pomoc Sonny, jestli to nebude vadit, tak se ho pokusím chytit." Po té jsem vytáhl pokéball a pro efekt ještě zakřičel "Pokéballe leť". Zrazu se Growlith octl v pokéballu a já jenom čekal, zda-li pak se mi to povedlo. Opětovně jsem dal ruce v pěst a doufal v úspěch. Pak jsem si ale vzpomněl na celkem vyčerpaného Charmandera. "Charmandere pojď ke mě." Chary pěkně poslechl a přicupital na vzdálenost asi půl metru, já jsem se skrčil, pohladil ho po hlavě a pověděl. "Jsi pašák kamaráde. Dneska jsi vybojoval důležitý souboj, jsem ti vděčný, ale teď si potřebuješ odpočinout." S úsměvem jsem ho vrátil zpátky do pokéballu.
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Dark Hero Mike

Dark Hero Mike


Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Netherworld

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 2 EmptyMon Jan 31, 2011 11:26 pm

>Ryuuka

Pokeball sa triasol... triasol sa dost dlho.
...
...
...
Silno sa zatriasol! ... A prestal. Ostalo ticho. Growlithe bol tvoj.
Návrat nahoru Goto down
Sode

Sode


Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 29. 01. 11
Age : 27
Location : Bílý Vesmír

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 2 EmptyTue Feb 01, 2011 12:15 am

Rin Takehiko

Vnímala jsem sic, co Shizuki říkal, ale neodpovídala jsem. Stále jsem přemýšlela, kdo to může být. Překvapeně jsem zůstala nehybně stát, když se pod tou osobou, co šla za námi, zjevil z ničeho nic Diglett. Diglett? Sakra, teď si nevzpomínám, že bych o něm něco slyšela. To bude asi tím..... Zalistuji v bloku. Jo to bude ono.. Při cestě z mého rodného města do Pallet Town jsem ho neviděla, tak si nemohu vzpomenout. Pak jsem přejela pohledem na Shizukiho. Asi na nás volal z nějakého důvodu, nebylo by moc slušné, teď odejít. Na tváři jsem při tom měla takový nevinný výraz. Ale můžeme jít pomalu dál, on nás dožene, jestli něco opravdu potřebuje. Pak jsem se ještě na chvíli zarazila. Ty jsi trenér. Nechtěl by sis toho Digletta chytit? Proč jsi se vlastně rozhodl stát trenérem?
Návrat nahoru Goto down
mishkenzie

mishkenzie


Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 29. 01. 11
Location : CZ

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 2 EmptyTue Feb 01, 2011 7:50 am

Yuky Hiroyuky
když jsem zakopl tak jsem si všiml co to bylo.Zůstal jsem ležet na zemi,Bulbasaur byl asi 10 metrů za Diglettem.Nedával jsem najevo že tam je snad si ho diglett nevšiml.Bulbasaur se tiše přibližoval kdy už byl na vzdálenost 5 metrů tak jsem zařval "Bulbasaure Nárazový útok" bulbasaur se rozběhl prudkou rychlostí a zařval "Bulbasaur" myslím že se to povedlo ale nejsem si jist kuli tomu prachu co se tady zvířil.
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 2 EmptyTue Feb 01, 2011 8:29 am

> Yuky, Shizuki, Rin

Pět metrů je stále velká dálka. Tenhle Diglett možná vypadal hloupě, ale nenechte se zmást. Jakmile jsi zařval, Diglett se zahrabal do země a jelikož jsi byl asi dva metry před Diglettem, tak narazil do tebe. Ten prach, jak píšeš, se vyvolal při Bulbasaurovém běhu.
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
mishkenzie

mishkenzie


Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 29. 01. 11
Location : CZ

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 2 EmptyTue Feb 01, 2011 10:45 am

Yuki Hiroyuki
"Au" Řekl jsem když do mě Bulbasaur narazil.Zvedl jsem se a natáhl k němu ruku v tu chvíli se Bulbasaur přikrčil měl totiž dojem že ho chci praštit.já mu jen položil Ruku na hlava "to nic jsem v pohodě"."Pojď jdeme Digletti stejně nemám rád jenom se schovávají."
Návrat nahoru Goto down
Shinichi

Shinichi


Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 16. 01. 11

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 2 EmptyTue Feb 01, 2011 3:18 pm

Shinichi Okazaki

Super! Vyšlo to! Squirtle je fakt nejlepší... Nemohl jsem si vybrat lepšího pokémona... Pomyslel jsem si když Squirtlovo vodní dělo pěkně vyšlo... Squirtle si potom sedl na zem vyčerpaný a s úsměvem pověděl... Squirtle... Já jsem k němu přišel a sedl si naproti němu... Byl si skvěly! Já věděl, že to dokážeš... Pověděl jsem mu a poté jsme si spolu přátelský plácli... Teď by sis měl, ale odpočinout... Sebral jsem Squirtluv pokéball a odvolal ho do něj aby si odpočinul. Pak jsem vstal a uvědomil si že jsem vlastně chytil Bellsprouta a ještě nezvedl ten pokéball, který byl pár metrů ode mě... Tak jsem šel a sebral jsem ho ze země... Doufám, že spolu budeme dobře vycházet a taky že bude dobře vycházet se Squrtlem. Pomyslel jsem si při pohledu na pokéball a dál si ho jako Squirtluv zpět na opasek... Vypadá to že Ryuuka taky chytil svého druhého pokémona. Super... Poté jsem šel pomalým krokem zpět za Ryuukou a v myšlenkách si připomínal nějaké věcí co jsem věděl o Bellsproutovi. Bellsprout je taky super pokémon! No, já mám prostě rád všechny.
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 2 EmptyTue Feb 01, 2011 4:18 pm

Yuky, Shizuki, Rin > Diglett se však provokativně vynořil ze země na stejném místě, kde předtím.

Ryuuka Hosentsu

Jakmile jsem vrátil Charmandera zpět, otočil jsem se na pokéball. Chvíli se třásl, ale pak přestal, což znamenalo, že je chycený. "Yatááá, super!". Zakřičel jsem nahlas. Shinichi si mohl všimnout, že vypadám až překvapivě šťastně. "Další pokémon. Podle zákonů trenérů, chovatelů i pozorovatelů jich můžu mít až 6. Tím pádem můžu chytit ještě čtyři pokémony, paráda! Už se na ně moc těším". Začal jsem se zamýšlet a podíval se na Shinichiho. "No Sonny, asi bychom měli jít dál. Tak jdeme, doufám, že už tam brzy budeme."
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Shinichi

Shinichi


Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 16. 01. 11

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 2 EmptyTue Feb 01, 2011 5:13 pm

Shinichi Okazaki

To je radosti... ale není se čemu divit... Chytil svého prvního pokémona a jako trenéra ho to posouvá blíž k vyhrávaní odznaku. Navíc si chytil pěkného Growlitha... Pomyslel jsem si... Nojo, měli bychom jít... Jojo, určitě tam už brzy budeme. Pověděl jsem Ryuukovi s podezřelým úsměvem jako bych něco skrýval. No, hody pro pokémony na chvíli odložíme... Jsem zvědavý jakou povahu bude mít Bellsprout... Neměl jsem moc šanci ho poznat... Vlastně Ryuuka chytil Growlitha který útočil na mého chyceného Bellsprouta... To jsem zvědavý jestli ti spolu budou vycházet. Pomyslel jsem si a šel dál.
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Hotake

Shizuka Hotake


Poèet pøíspìvkù : 194
Join date : 15. 01. 11

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 2 EmptyTue Feb 01, 2011 8:13 pm

Shizuki

No já vlastně ani nevím. Chci se zúčasnit na pár turnajích. Ale jinak se chci potulovat světem a objevovat a poznávat pokémony. Chtěl bych aspoň od každého typu pokémonů jednoho chytit. trošku jsem se rozkecal, ale pomyšlení, že bych si chytil Digletta, mě najednou přešlo. No víš, já bych ho ted nedokázal chytit. Bulbasaur je silný, ale Diglet má výhodu proti bulbasaurovy. Dobrý trenér by měl zvážit útok na jakéhokoliv pokémona. koukl jsem se na Rin a usmál jsem se. A proč jsi se stala pozorovatelkou?
Návrat nahoru Goto down
Sode

Sode


Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 29. 01. 11
Age : 27
Location : Bílý Vesmír

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 2 EmptyTue Feb 01, 2011 9:31 pm

Rin Takehiko

Přikyvoval jsem, jak tak Shizuki odůvodňoval ten navržený útok na Digletta. Já... a pozorovatelka... Nu, my to už tak nějak máme v rodině. Můj děda byl pozorovatel a procestoval toho už hodně, poznal spoust nových pokemonů, přátel a hlavně viděl, jak je to s volně žijícími pokemony. Zažil spoustu dobrodružství. Některé obrázky, z tohohle bloku jsou ještě jeho dílem. To on mě do Pallet Town přivedl. Dočista jsem zapomněla, že se s ním bavím a hleděla jsem vzhůru, do nebe. Ano, vzpomínky nade mnou měly velkou moc.
Oh, promiň... úplně jsem se ztratila..... v minulosti.... Usmála jsem se na Shuzukiho, když jsem si to uvědomila. A vlastně, Bulbasaur je travní typ, že? Je nějaký typ, na který by jsi se chtěl specializovat... tedy, kdyby jsi si musel vybrat jmenovitě jeden. Samozřejmě jsem vnímala to, že by jsi chtěl od každého druhu alespoň jednoho...
Návrat nahoru Goto down
mishkenzie

mishkenzie


Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 29. 01. 11
Location : CZ

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 2 EmptyTue Feb 01, 2011 9:56 pm

Yuki Hiroyuki
"Cože on je zase tady?" řekl když zjistil že se Diglett vrátil,Pak se k němu pomalu vydal,když stál těsně před ním tak se skrčil,"Nazdar o copak ti jde drobku?Máš hlad nebo co?" Rozhodl si s ním o tom promluvit protože s takovým tipem neměl chuť bojovat.Použit šlehavý útok by byla zbytečnost protože by se zase schoval no a pouštět liány do země tak to tedy né kdo ví co by se mohl Bulbasaurovy stát.
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Hotake

Shizuka Hotake


Poèet pøíspìvkù : 194
Join date : 15. 01. 11

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 2 EmptyTue Feb 01, 2011 10:17 pm

Shizuki

No určitý typ? Je to těžké, protože každý pokémon je úžasný a každý má svoje kouzlo. Ale myslím si, že travní nebo vodní by se mi líbily víc. Ale jinak jak jsem řekl aspoň od každého jeden. dořekl jsem a usmál jsem se na Rin.
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 2 EmptyWed Feb 02, 2011 12:17 am

Yuky, Shizuki, Rin > Diglett udělal smutné očka a přikývl. Očividně dlouho nejedl a schovával se jen ze strachu z Bulbasaura. "Diglett". Vyšlo z něj, přičemž chtěl jít k tobě blíž, ale nějak ho zastrašoval ten Bulbasaur.

Ryuuka Hosentsu

Asi pět následujících minut bylo naprosté ticho. Pak se mi ale na čele objevil ten tvar, značící naštvanost. "Sonnyyy!! Říkal si, že už je to kousek!! Nikde to město nevidím!! Ani z dálky!!." Vyřval jsem se na Shinichiho a následně se urychleně uklidnil. "Dáme si pauzu, potřebuju si odpočinout a pokémoni se potřebují najíst. Mamka mi něco upekla a dokonce mi dala speciální jídlo, které bude pokémonům zaručeně chutnat. Jen budu potřebovat tvojí pomoc. Je to valstně polévka. Hrnec tu mám, ale vodu ne, takže budu potřebovat tvojeho squirtla. Můj Charmander to pak ohřeje a bude z toho báječná ňamka." Vysvětlil jsem mu, jak bych asi chtěl udělat jídlo a vyvolal pokémony z jejich pokéballů. "Pojďte ven! Charmandere, Growlithe!"
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
mishkenzie

mishkenzie


Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 29. 01. 11
Location : CZ

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 2 EmptyWed Feb 02, 2011 6:46 am

Yuki Hiroyuki
"Ty se bojíš Bulbasaura?Ale to nemusíš on mě jenom chránil víš."Řekl jsem a vytáhl z batohu ještě jeden sendvič "Dáš si?" "Bulbasaure pojď sem a ty se ho neboj on ti neublíží." pronesl jsem,pak jsem se usmál a podal Diglettovy Senvič.
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 2 EmptyWed Feb 02, 2011 4:15 pm

Yuki, Rin, Shizuki > Diglett měl stále neutrální výraz v oibličeji, pak jej změnil na radostný. Zjevně, protože jsi mu podával Sendvič. Jakmile si zavolal Bulbasaura, Diglett poodstoupil kousek do zadu a po půl těla se zahrabal do země. Očividně se ho opravdu bál, na jeho tváři šlo poznat, že to není první Bulbasaur, kterého vidí. Proto se ho asi tak bojí.
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
mishkenzie

mishkenzie


Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 29. 01. 11
Location : CZ

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 2 EmptyWed Feb 02, 2011 4:42 pm

Yuki Hiroyuki
"Vylez prcku Bulbasaura se nemusíš bát vždyť jsem ti to říkal"Řekl jsem diglettovi a natáhl za ním ruku."Pojď sem,můžeš zůstat u mě a stát se mím přítelem,já tě ochráním,a ty mi na oplátku pomůžeš v zápasech co ty na to?"
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 2 EmptyWed Feb 02, 2011 5:05 pm

Yuki, Rin, Shizuki > Diglett asi pět sekund nevylézal. Měl z něho opravdový strach. Jakoby měl dokonce trauma z tohoto pokémona. Pak se však rozhodl popojít k tobě blíže. Po té zareagoval tvůj pokédex, trochu opožděně, ale přeci. "Diglett, zemní pokémon. Velmi dobře se pohybuje v zemi, ale nemůže z ní vylést. Není známo, co by se stalo, kdyby nebyl v zemi." Po té už vypadal šťastnější. Došlo ti, že ho tedy vytahovat nesmíš. Můžeš ho zkusit chytit takhle, ale je dost malá šance, že se nechá, protože je v plné energii. Takže proti jeho vůli ho určitě nechytíš.
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Sponsored content





Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Route 2, Viridian Forest (Viridian City <-> Pewter City)
» Route 22, Victory Road (Viridian City <-> Indigo Plateau)
» Town

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Multi RPG forum :: Pokémon RPG :: Hra :: Kanto :: Medzimestské cestovanie-
Přejdi na: