Multi RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum věnované textovým internetovým RPG hrám.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)

Goto down 
+4
Shizuka Hotake
Shinichi
Ryuuka
Dark Hero Mike
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorZpráva
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 7 EmptyThu Feb 10, 2011 12:56 am

Ryuuka

Jakmile jsme všichni dojedli poslední sousto, vrátil jsem pokémony do jejich pokéballů. "Charmandere, Growlithe. Vraťte se." Po té jsem se otočil směrem k hlubokému lesu, kde jsem se rozhodl před chvíli vydat. Zdálo se mi, jako bych tam něco, nebo někoho slyšel. "Eh, vypadá to hrozivě, možná jsem sem přeci jen neměl jít. Raději se vrátím." Při tom jsem úplně zapomněl na to, že jsem se tam rozhodl vydat kvůli chycení dalších pokémonů a rozhodl se, že se raději vrátím a půjdu do Viridian City. Vyběhl jsem tedy z lesa a snažil se dohonit Shinichiho, nebylo to těžké, protože stál nedaleko s jiným týpkem a očividně s ním mluvil. "Sonnyyyyyy, pomooc." Zakřičel jsem a běžel směrem k nim (Yuki a Shinichi).
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Shizuka Hotake

Shizuka Hotake


Poèet pøíspìvkù : 194
Join date : 15. 01. 11

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 7 EmptySat Feb 12, 2011 12:31 am

Shizuki

Slyšel jsem něčí hlas. pootočil jsem se a spatřil osobu. Byl to trenér a měl sebou dva pokémony Squirtle a Geodude. Pomalu jsem z kapsy vytáhl pokedex a vše jsem si o pokémonech zjistil. Pak jsem odpověděl. Já jsem Shizuki A tohle je Rin. ukázal jsem na Rin, která právě schovala Pidgeyho aby si odpočinul. No máme celkem na spěch ale jestli chceš můžeš jít snáma. Otočil jsem se na Bulbasaura. Bulbasaure ted si odpočiň, bude ted fofr a chci aby jsi byl při síle. dořekl jsem a usmál jsem se. Bulbasaur. odvětil a už byl v pokeballu. Otočil jsem se potom na ostatní. Takže můžeme vyrazit.
Návrat nahoru Goto down
Shinichi

Shinichi


Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 16. 01. 11

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 7 EmptySat Feb 12, 2011 11:57 am

Shinichi Okazaki

Nic jiného ho nenapadlo? Hmm... proč chtěl vlastně upoutat mojí pozornost? Není to nějaký uchyl? Určitě na mě za chvíli vyletí. Pomyslel jsem si pobaveně... Nemyslel jsem to doslova, ale jako vtip. Takže Yuki? To je jméno přímo pro nějakého šílence. Ahoj, já jsem Shinichi Řekl jsem mu s mýlím úsměvem. Jen přijde a hned na mě vybafne svoje jméno... Moc opatrný není... Najednou slyším, jak na mě někdo křičí abych mu pomohl a nebyl to nikdo jiný než Ryuuka... Co se děje? Zeptal jsem se Ryuuky...
Návrat nahoru Goto down
mishkenzie

mishkenzie


Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 29. 01. 11
Location : CZ

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 7 EmptySat Feb 12, 2011 1:15 pm

Yuki Hiroyuki
Nestihl pokračovat v rozhovor někdo nás totiž vyrušil voláním o pomoc,byl to jeden z těch kluků co byli v laboratoři "no jo už si vzpomínám byl tam i Shinichi." Čekal co se bude dít "zautočili na něj snad nějací pokémoni ne co?"
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 7 EmptySat Feb 12, 2011 1:23 pm

Ryuuka

Přiběhl jsem až k Shinichimu na vzdálenost asi dvou metrů. "Sonyyyyy, ten leš je strašidelný, začarovaný a já nevím co všechno!" Pak mi došlo, že tu ještě někdo je. "Eh, Já se přece nebál!" Přiblblé jsem se zasmál. "Eto, Sony, tak co pokračujeme dál? Zachvíli už budeme ve Viridian city." Prohlásil jsem a přidal do kroku. "Tak pojďme." Po té jsem se podíval na druhého týpka. "Umm, a ty jsi kdo?" Naprosto ujetým výrazem jsem koukal na Yukiho a drball si vlasy.
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Shinichi

Shinichi


Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 16. 01. 11

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 7 EmptySat Feb 12, 2011 2:24 pm

Shinichi Okazaki

Začarovaný les? Ale prosím tě... Pověděl jsem Ryuukovi nedůvěřivě a šel dál směrem k Viridian City... Ano, jdeme dál... jestli chceš jít s námi tak si pospěš... Pověděl jsem Yukimu, ale byl jsem už od něho otočený zády... Ale to, že jsem mluvil na něj by jim mělo dojít... Že já na něco zapomněl... Chtěl jsem něco udělat než odběhl Ryuuka do toho tzv. Začarovaného lesa... Hmm... No, nevím... ale asi to nebylo nic moc důležitého. Tak jsem si dál ruce do kapes a šel napřed... Takže, pravé dobrodružství začíná!
Návrat nahoru Goto down
mishkenzie

mishkenzie


Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 29. 01. 11
Location : CZ

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 7 EmptySat Feb 12, 2011 10:13 pm

Yuki Hiroyuki
Co tak civí? "Já?Já jsem Yuki už jsme se viděli v laboratoři" odvětil jsem na jeho dotaz a poté odpověděl Shinichimu nebo jak mu říká Ryuka Snnymu "Jasně že chci jít s vámi " a vadyl jsem se za ním "Jak daleko je Viridian City?"
Návrat nahoru Goto down
Shinichi

Shinichi


Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 16. 01. 11

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 7 EmptyMon Feb 14, 2011 3:20 pm

Shinichi Okazaki

Jak daleko je Viridian City? No, už je to jen kousek. Nebo ne? Řekl jsem si a pousmál se... Měl jsem pocit, že to ještě nějakou chvíli potrvá... Asi bych se měl seznámit s tím novým... Jak, že se jmenoval? Hmm... a jo! Yuki... Takže, Yuki... Jaké máš vůbec pokémony? Si taky jako Ryuuka trenér ne? Jsem zvědavý jestli jich bude mít miň nebo víc než Ryuuka... Možná se mezi nimi vytvoří rivalita... Což je vždy dobré ... a pro mě aspoň zábavné, když se budu dívat, jak proti sobě soupeří.
Návrat nahoru Goto down
mishkenzie

mishkenzie


Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 29. 01. 11
Location : CZ

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 7 EmptyMon Feb 14, 2011 3:31 pm

Yuki Hiroyuki
"JÁ jaké mám pokémony no zatím jenom bulbasaura" no jooo vlastně měl bych si někoho chytit ale koho prohnalo se mi hlavou "Jo a ještě jsem chytil raněného Odishe ale nevím jestli u mě bude chtít zůstat jenom ho nesu do pokécentra ve viridian city a co ty jaké máš pokémony Sonny?Můžu ti tak říkat?"
Návrat nahoru Goto down
Sode

Sode


Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 29. 01. 11
Age : 27
Location : Bílý Vesmír

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 7 EmptyTue Feb 15, 2011 10:50 am

Rin Takehiko

Chvíli po tom jsem tam ještě tak stála a hleděl jsem na pokeball s Pidgeym. Je to dobrý. Pomůže mu to! Řekla jsem si v duchu a pak jsem si začala všímat toho, co se vlastně děje kolem.
Shizuki s kým to tu.... Obrátila jsem se na ty dva. Jo, aha. Ty seš ten Daiki. Promiň, slyšela jsem tě, ale neuvědomila jsem si, kdo že to mluví.
Ano, Shizuki má pravdu. Máme na spěch. Tak jdeš s námi nebo ne? Musíme se co nejrychleji dostat do Viridian City, čí při nejmenším dohnat jednu osobu. Přikývla jsem směrem k Shizukimu a podívala jsem se na Daikiho pohledem, jako by říkajícím 'Tak co bude?'.
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Hotake

Shizuka Hotake


Poèet pøíspìvkù : 194
Join date : 15. 01. 11

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 7 EmptyWed Feb 16, 2011 4:44 pm

Shizuki

Kývnul jsem na Rin. Tak vyrážíme! vyzval jsem ostatní. Vydal jsem se dál směrem do Viridian city.
Návrat nahoru Goto down
Skippy

Skippy


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 29. 08. 10
Age : 29

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 7 EmptyThu Feb 17, 2011 2:47 pm

Kaminari Daiki

Kývne a odpoví. Tak já půjdu s vámi. Ve větší skupině se to lépe táhne. Vytáhne své pokebally a podívá se na své dva Pokemony. Promiňte chlapci. Máme na spěch a mě se špatně s vámi utiká. Takže, vraťte se. Oba se nechali chytit do svých Pokeballů, Daiki kývl na ty dva a rozeběhl se za nima. A proč tak spěcháme? Co se stalo? Nějaký raněný pokemon? Začne vyzvídat během cesty kupředu.
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Hotake

Shizuka Hotake


Poèet pøíspìvkù : 194
Join date : 15. 01. 11

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 7 EmptySat Feb 19, 2011 10:50 pm

Shizuki

Našli jsme raněného Odishe a jeden náš známý je napřed s tím odishem. řekl jsem a pokračoval v cestě kupředu.
Návrat nahoru Goto down
mishkenzie

mishkenzie


Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 29. 01. 11
Location : CZ

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 7 EmptyMon Feb 28, 2011 7:05 pm

Trochu nám to upadá ne ???????????,,,
Yuki Hiroyuki
Když mu sonny neodpovídal,zapřemýšlel nad tím ž nemá čas se zdržovat a vydal se znovu na cestu rozběhl se a zachvíli se v dálce oběvila hvězdička jako když rakeťáci mizeli ze scééény.Cesta ubíhala rychle,mezitím co s nima kecal nabrla znovu energii za běhu držel v ruce pokébal a jenom mu říkal vydž hochu vydrž.Nechcete sem to město už konečně dáttt ????????
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 7 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)
Návrat nahoru 
Strana 7 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Route 2, Viridian Forest (Viridian City <-> Pewter City)
» Route 22, Victory Road (Viridian City <-> Indigo Plateau)
» Town

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Multi RPG forum :: Pokémon RPG :: Hra :: Kanto :: Medzimestské cestovanie-
Přejdi na: