Multi RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum věnované textovým internetovým RPG hrám.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)

Goto down 
+4
Shizuka Hotake
Shinichi
Ryuuka
Dark Hero Mike
8 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Dark Hero Mike

Dark Hero Mike


Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Netherworld

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) Empty
PříspěvekPředmět: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) EmptySat Jan 29, 2011 5:46 pm

...
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) EmptySun Jan 30, 2011 11:53 pm

Ryuuka Hosentsu

Po chvíli chůze se mě zeptal na jméno. "No, já jsem Ryuuka. A ty? Víš, nějak jsem zapomněl tvoje jméno, ale Sonny se mi zamlouvá." Promluvil jsem a nahodil směšný výraz. Kolem nás nebyl ani jeden strom, prostě jen čistá cesta. Docela mě to frustrovalo, už jsem si nedočkavostí přál narazit na nějakého pokémona, nebo dorazit do dalšího města. Na to, že jsme byli teprve pár metrů od města, tak jsem měl docela hlad. Pak jsem začal koukat na Squirtla, který byl stále mimo svůj pokéball. "Hele, nechceš ho raději schovat do pokéballu? Myslím,. že tam je většině pokémonů lépe."
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Shinichi

Shinichi


Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 16. 01. 11

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) EmptyMon Jan 31, 2011 12:05 am

Shinichi Okazaki

Takže, Ryuuka jo? No, já se jmenuji Shinichi, ale osobně mi moc nevadí jméno Sonny ani nevím proč... Docela se mi libí. Odpověděl jsem Ryuukovi a šel dál... Koho si vůbec vybíral? Bulbasaura? Ne, počkat! Byl to Charmander... Nojo... Neměl jsem moc šanci si ho prohlédnout, protože ho schoval hned do pokeballu... Vytáhl jsem ruce z kapes, protože jsem mě už nudilo je tam mít a měl je jen tak spuštěné podél těla... Pak na mě Ryuuka znova promluvil a připomněl mi taky jednu věc... Nojo, já Squirtla vlastně ještě neschoval. Asi máš pravdu... Sebral jsem si pokeball z opasku... Zatím si odpočiň, ale neboj ještě tě vyvolám. Usmál jsem se na něj a dál ho do Pokéballu... Ještě než se to stálo mohl Squrtle říct to svoje obvyklé Squiro!
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) EmptyMon Jan 31, 2011 12:09 am

Ryuuka Hosentsu

Po chvilce putování jsem dostal fakt šílený hlad a chtělo se mi na záchod. Chvíli jsem nic nemluvil, ale pak jsem prostě musel. "Eh, Shinichi...
Mám hlad a potřebuji na záchod. Počkej tady!"
Najednou jsem se rozběhl kousek dál od Shinichiho a začal vykonávat potřebu. Jelikož tu nebyl žádný strom, musel jsem to hold dělat u cesty. "Áh, paráda" Zamumlal jsem si pro sebe a šel zpátky k Shinichimu. "Ta cesta bude trvat asi věčnost co? Hele, ty nejsi z Pallet Townu, musel jsi tudy už jít že? Jak daleko je další město? Já jsem tudy ještě nešel, téměř celý život jsem strávil v Pallet Townu."
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Shinichi

Shinichi


Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 16. 01. 11

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) EmptyMon Jan 31, 2011 12:17 am

Shinichi Okazaki

Jsem zvědavy kdy potkáme prvního pokémona a kdo to bude... Rád bych si chytil nějakého vodního... Třeba Totodila... To je zajímavý pokémon. Podíval jsem se trochu nechápavě na Ryuuku, protože mi to co řekl došlo až trochu později... Přemýšlel jsem totiž na jaký záchod to chce jít když tu žádný není, že má možná už z hladu vidiny... Poté, co se konečně vrátil se mě zeptal, jak je daleko ještě cesta do dalšího města a tahle otázka mě trochu zaskočila, protože jsem to vůbec netušil... Už je to kousek... Odpověděl jsem a šel dál k městu...

Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) EmptyMon Jan 31, 2011 8:02 am

Ryuuka Hosentsu

"Měli bychom přidat do kroku, jinak umřu hlady." Povzdechl jsem si nad kručícím bříškem. "No a odkud vlastně jsi? Rozhodně nejsi z Pallet Townu, tam znám aspoň z vidění skoro všechny. Když už je řeč o tvém městě, dá se tam vyhrát trenérský odznak? Očividně jsem se snažil při tom hladu po té cestě aspoň konvrezovat a taky neuškodilo, kdybych Shinichiho více poznal, protože to vypadá, že spolu strávíme hodně času. Chtěl jsem ho požádat o cvičný zápas, ale byl by to rychlý konec. Squirtle a Charmander, to by prostě nešlo. Alespoň né do doby, než bude pořádně vytrénovaný. "Vím, že jsi ho asi před deseti minutama schoval, ale co takhle jim dát trochu volnosti?" Otázal jsem se, vytáhl pokéball a vyvolal Charmandera "Ukaž se, Charmandere!".
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Shinichi

Shinichi


Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 16. 01. 11

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) EmptyMon Jan 31, 2011 3:01 pm

Shinichi Okazaki

Počkat! Už jsem si vzpomněl... Hehe, další město není až tak blízko, jak jsem si myslel... Je to doopravdy docela velký kus cesty... No, ale nebudu mu to říkat... až si dál myslí, že je to jen kousek. Pomyslel jsem si a pak na mě Ryuuka promluvil... Byl jsem rád, že se snaží o konverzaci. Já jsem z Vermilion City... a odznak se tam vyhrát dá... Hromový odznak. Odpověděl jsem a šel dál. Vypadá to že tady asi nenarazíme na žádného pokémona... Nebo možná by se dalo, ale moc velká šance to není. Volnosti? Jasně, proč ne... Vytáhl jsem z opasku pokeball se Squirtlem a vyvolal ho... Pojď ven, Squirtle. Squirtle se podíval na Ryuuku a pak jen pověděl Squirtle... na pozdrav. Poté šel dál vedle mě. Pak si musím Squirtla nakreslit... Asi se i zeptám jestli můžu i Charmandera od Ryuuki. Pokud vím tak na zápasení o odznak potřebuješ alespoň tři pokémony ne?
Návrat nahoru Goto down
Dark Hero Mike

Dark Hero Mike


Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Netherworld

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) EmptyMon Jan 31, 2011 4:10 pm

>Ryuuka, Shinichi

Zrazu ste pocítili nejaký zápach... ako keby niečo horelo. A nebol to Charmander.
Išlo to zľava... A tiež ste počuli nejaký hluk, ale nevedeli ste tie zvuky identifikovať.
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Hotake

Shizuka Hotake


Poèet pøíspìvkù : 194
Join date : 15. 01. 11

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) EmptyMon Jan 31, 2011 4:17 pm

Shizuki

Cesta do Veridianu byla dlouhá, ale dala se snést. V okolí byla pouze vysoká tráva. Šli jsme s Rin a s našimi pokémony stále dál po cestě. Když v tom mi zakručelo v břiše. Aaa je to tady. Mám hlad. Zpomalil jsem a sundal jsem si batoh. Otevřel jsem ho a vyndal jsem z něj sáček a v něj byli rýžové koule. Bulbasaure pojď si taky dát máš určitě taky hlad. Uděláme na chvíli malou pauzu. Chceš taky rýžovou kouli? Nebo aspoň charmander? Ať do města dojdeme při síle. dořekl jsem a posadil jsem se do trávy. Bulbasaurovy přestávka nevadila a s chutí se pustil do své porce.
Návrat nahoru Goto down
Sode

Sode


Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 29. 01. 11
Age : 27
Location : Bílý Vesmír

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) EmptyMon Jan 31, 2011 4:56 pm

Rin Takehiko

No, ale.... nejdeme snad tak dlouho... Zapřemýšlí, když Shizuki začne hrabat v batohu. Taktéž jsem se posadila. Ne, děkuji. Já nemám... hlad, vážně ne. Ale třeba Charmander.... Charmander.... Zarazila jsem se, neboť jsem si uvědomila, že jej nikde nevidím. Charmandere? Rozhlížela jsem se trochu zděšeně kolem sebe. Asi by bylo nejlepší vstát, když něco, v tomto případě, někoho hledám, ovšem to mě v tu chvíli nenapadlo. I když by mi to ušetřilo starosti, protože bych zjistila, že Charmander je jen kousek od nás, jen mimo cestu. Naštěstí, jeho obvyklým. Char char. Dal o sobě jasně vědět, tak se mi v celku ulevilo a než jsem stihla postřehnout, už byl vedle mě. Co Chary? Nemáš hlad? Charmanderův pohled se v tu ránu rozzářil, což asi mělo znamenat, ano. Vypadá to, že Chary by si klidně asi dal.
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) EmptyMon Jan 31, 2011 5:10 pm

Ryuuka Hosentsu

Je tam odznak? Zajímavé, určitě tamtudy musím projít a získat ho. No, ale ještě předtím bych měl pochytat nějaké pokémony. Pomyslel jsem si a vyjasnil mu jeho dotaz. "Ano, Jako trenér potřebuji tři pokémony na oficiální zápas, teda aspoň myslím." Pak jsem ucítil nějaký divný zápach, šel z jedné strany mimo cestu. "Hej Sonny, cítíš ten zápach? Jako by se tu něco pálilo. Tráva, či něco jiného. Dělá to docela slušný hluk, pojďme se tam kouknout." Otočil jsem se tedy na místo, kde jsem uslyšel ty zvuky a pomalu se tentýž směrem přibližoval.
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Shizuka Hotake

Shizuka Hotake


Poèet pøíspìvkù : 194
Join date : 15. 01. 11

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) EmptyMon Jan 31, 2011 6:35 pm

Shizuki

Nabídl jsem charmanderovy. Měl jsem velký hlad, protože jsem nervozitou už od včerejška nejedl. Když jsem tak jedl rozhlížel jsem se po okolí. Možná tu narazíme na Ratata nebo hejno pidgey. řekl jsem jen tak a koukal se na nebe těch pár mráčků jak plulo na nebi. Pak jsem se koukl na Rin a usmál jsem se. No po vydatné svačině jsme se znova pokračovali do Veridianu. Spokojený bulbasaur si vykračoval vedle mě.
Návrat nahoru Goto down
Shinichi

Shinichi


Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 16. 01. 11

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) EmptyMon Jan 31, 2011 6:43 pm

Shinichi Okazaki

Hmm, neslušela by Squirtlelovi nějaká pěkná čepka k těm brýlím? Vypadal by ještě více cool... Kšiltovka ne... V zimní čepici by teda vypadal komicky... No, možná nějaký baret... Třeba černý... Jojo, to musím později zkusit. Pomyslel jsem si a díval se přitom zamyšleně na Squirtla... Ten to postřehl a trochu se vylekal jestli na něm nechci dělat nějaké divné experimenty... Ta myšlenka ho přešla hned poté co ucítil ten zápach, který jsem cítil i já... Vypadalo to že Ryuuka to chce jít prozkoumat a já jsem chtěl jít samozřejmě taky... Tak jsem se začal potichu přibližovat k tomu místu s Ryuukou... Squirtle byl vedle mě a snažil se mě napodobovat. Potom si musíme dát nějakou menší přestávku... Pokémoni taky musí jíst a já mám v batohu jídlo.
Návrat nahoru Goto down
mishkenzie

mishkenzie


Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 29. 01. 11
Location : CZ

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) EmptyMon Jan 31, 2011 7:28 pm

Yuky Hiroyuky
Opustili jsme s Bulbasaurem laboratoř a vydali se na cestu,asi po jedné hodině cesty mi začalo kručet v žaludku a Bulbasaurovy taky.Podíval jsem se do batohu a našel zde sendviče co mi nabalily doma vytáhl jsem dva a jeden tam ještě nechal.Pak jsem hledal nějaké místo na odpočinek,kousek od nás byl velký strom který házel velký stín usadili jsme se tedy pod něj a začali jíst.Když jsme se nasytili znovu jsme se vydali na cestu "Bulbasaure měli bychom ti sehnat nějakého kamaráda co ty na to?" zeptal jsem se ho v tu chvíli na mě otočil hlavu a přikývl "no snad nějakého potkáme."."Pojď zaběháme si" řekl jsem a pustil se do běhu v tu chvíli i Bulbasaur,běžely jsme asi patnáct minut když jsme před námi uviděly nějaké dva lidi (Rin a Shizuky)."Hej vy dva počkejte" zakřičel jsem a zmírnil chůzi.
Návrat nahoru Goto down
Dark Hero Mike

Dark Hero Mike


Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Netherworld

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) EmptyMon Jan 31, 2011 7:32 pm

>Ryuuka, Shinichi

Nemuseli ste kráčať dlho a objavili ste zdroj zápachu...
Horiaci Belsprout, ktorý sa z posledných síl snažil vstať. Pred ním Growlithe, ktorý doňho narážal a púšťal doňho ohne. Bolo jasné že Belsprout dlho nevydrží. Boli to zrejme divokí Pokemoni, keďže nikde ste nevideli žiadnych majteľov.
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) EmptyMon Jan 31, 2011 7:45 pm

Ryuuka Hosentsu

Po pár sekundách jsem zahlédl takovou tu klasickou bitku pokémonů, avšak tyto jsem viděl poprvé. Zrazu se ozval pokédex a pověděl mi něco o obou. "Nejsou tu majitelé! Takže je můžeme chytit, Sonny hoď pokébal po Belsproutovi! Pro jeho dobro by v něm už měl zůstat, já se zatím pokusím chytit Growlitha." Zadal jsem povýšeně instrukce Shinichimu. Nemusel mě poslouchat, ale v tuto chvíli to aspoň podlě mě teda nebyl vůbec špatný nápad. Rychle jsem vytáhl z batohu bitevní šátek a dal ho Charmanderovi. "Tady máš Charmandere, ukaž co v tobě je."

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) Charmander_ID_by_Frozen_Wing

"Tak, Charmandere, Nárazový útok!" Charmander se okamžitě na Growlitha rozběhl a pokusil se ho udeřit svou krásnou hlavičkou. "Chaaaar!"
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Dark Hero Mike

Dark Hero Mike


Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Netherworld

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) EmptyMon Jan 31, 2011 7:58 pm

>Ryuuka

Growlithe si to samozrejme všimol a vyslal po Charmanderovi plameňomet. Na Charmandera to malo len malý efekt, keďže sám bol ohnivý typ. Charmander narazil do Growlitha, Growlith odletel, ale rýchlo sa začal zase dvíhať s veľmi tvrdohlavým a naštvaným výrazom.
Návrat nahoru Goto down
Shinichi

Shinichi


Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 16. 01. 11

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) EmptyMon Jan 31, 2011 8:18 pm

Shinichi Okazaki

Pokémony jsem poznal, protože jako správný chovatel jsem se zajímal o všechny druhy pokémonu... Pokédex mi však podal informace a já si to ještě zkontroloval... Hodit po něm pokéball? No, není to špatný nápad. Pokémon je v nesnázích... A jak řekl Ryuuka může ho to zachránit... Když se nechytne tak se aspoň skryje na chvíli do pokéballu. Sebral jsem si jeden pokéball z opasku a ten se mi v ruce zvětšil... Poté jsem hodil pokéball po Belsproutovi... Buď na pozoru Squirtle, kdyby potřeboval Charmander pomoc. Pověděl jsem mu a on jen kývl hlavou... Postavil se přitom do startovacího postoje jako by se připravoval někam vyběhnout.
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) EmptyMon Jan 31, 2011 8:34 pm

Ryuuka Hosentsu

Jakmile jsem uviděl Charmanderův úspěch, dal jsem pravou ruku v pěst a pochválil ho. "Výborně Charmandere! Jsi bezvadný, teď pojď zpátky ke mně." Charmander přicupital k mojí noze a já jsem se otočil směrem na Shinichiho. "Hej, Sonny. Potřeboval bych pomoct. Je to ohnivý typ a ty máš Squirtla, nemohl bys ho trochu zchladit?" Doufal jsem, že mi pomůže. Trocha sprchy by mu neměl udělat zrovna dvakrát dobře. To by mohlo znamenat částečné vyčerpání a tedy signál pro můj pokéball. "Charmander je opravdu báječný, lepšího pokémona jsem si opravdu vybrat nemohl!" Pomyslel jsem si a začal se usmívat na svého pokémona.
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Shinichi

Shinichi


Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 16. 01. 11

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) EmptyMon Jan 31, 2011 8:45 pm

Shinichi Okazaki

To jsem měl taky brzy v plánu... Tak jo! Squirtle ukaž se co v tobě je... Sevřel jsem pravou ruku v pěst a pak ukázal prstem na Growlitha... Squirtle vodní dělo... Squirtle se trochu posunul dopředu, vyskočil do vzduchu a použil své vodní dělo přímo proti Growlithovi... Věřím ti Squirtle... Určitě ho dobře zasáhneš. Pomyslel jsem si a pak se podíval na chvíli znova po pokéballu jak je na tom Bellsprout... Naše první bojovaní a chytaní pokémonu... Dobrá zkušenost...
Návrat nahoru Goto down
Dark Hero Mike

Dark Hero Mike


Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Netherworld

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) EmptyMon Jan 31, 2011 9:29 pm

>Ryuuka, Shinichi

Growlithe na vás oboch pozeral, pomerne tvrdohlavo.
Videl že oproti nemu pôjde teraz Squirtle. Zavrčal.
Squirtle vystrelil vodné delo... Ale Growlithe použil rýchly útok a vyhol sa mu... Pomocou rýchleho útoku sa objavil pri Squirtlovi a vrazil doňho silným nárazovým útokom zboku.

Pokeball v ktorom bol Belsprout sa prestal triasť, čo znamenalo že Belsprout bol chytený.
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) EmptyMon Jan 31, 2011 9:52 pm

Ryuuka Hosentsu

Doufal jsem v Shinichiho úspěch, ale asi marně. Ten Growlith byl opravdu dobrý, teda konkrétněji, hodně rychlý. Jakmile dostal Shinichiho Squirtle ránu, rozhodl jsem se zopakovat stejný útok co předtím. "Charmandere, zkusíme to ještě jednou jo? Nárazový útok!" Charmander opět odpověděl jen svým charakteristickým zvukem [b]"Chár"[/b. Pak se z plných sil rozběhl a snažil se ho trefit. Při Growlithově rychlosti jsem příliš nedoufal v úspěch, ale za pokus to stálo. Hlavní byl teď moment překvapení.
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Shinichi

Shinichi


Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 16. 01. 11

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) EmptyMon Jan 31, 2011 10:03 pm

Shinichi Okazaki

Poté co do Squirtla narazil Growlith tak se svalil na zem a byl dost poničený... Možná by ještě zvládl nějaký jeden útok, ale myslím, že by nebyl až tak silný... No, byl to taky jeho a můj první souboj... Z chyb se člověk učí... Squirtle! Vykřikl jsem... Vzchop se prosím... Si přece silný a tohle hravě zvládneš... Neboj se! Použij švih ocasem... Povzbudil jsem Squirtla a ten se snažil vstát... Nějak se mu to povedl a narovnal si své brýle... Squirtle! Rozběhl se proti Growlithovi se všemi posledními silami a snažil se použit svůj útok švih ocasem. Byl jsem už připraveny v nouzové situaci sáhnout pro jeho pokéball, abych ho odvolal, kdyby se mu něco stálo...
Návrat nahoru Goto down
Sode

Sode


Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 29. 01. 11
Age : 27
Location : Bílý Vesmír

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) EmptyMon Jan 31, 2011 10:15 pm

Rin Takehiko

Rattatu? Řekla jsem a marně jsem si snažila vykreslit si jí v hlavě. Nu, když jsem tudy šla do Pallet Town, žádnou jsem neviděla. Ale Pidgey... To je jiná, těch jsem viděla docela dost. Vlastně, jsem se na cesté dost zastavovala. Měla jsem dosti času a tak.... Zahrabala jsem ve své tašce a vytáhla jsem jakýsi blok. Nalistovala jsem nějakou stránku, ještě docela ze začátku, na které byl nakreslen tento a tento obrázek. Vzpomínám si. Tohle... když půjdeme ještě kousek dál, měli bychom se dostat na místo, kde by mělo být Pidgeyů docela dost. Jen neručím za to, že tam ještě budou. Zvedla jsem se. A kdyby tam nebyli, pořád si tam můžeme zkusit třeba naší sílu, co myslíš, Chary? "Char. Char." Odpověděl a my jsme pokračovali v cestě. Tedy, dokud mne nezastavilo čísi zavolání. Charmander a já jsme se otočili. A tohle je zase kdo. Přijde mi, že jsem ho už někde viděla. Že by.... Dál už jsem dokončila jen v mysli. Charmander se na něj jen trochu zamračil. Zjevně se mu nelíbilo, jak si je dovolil zastavit.
Návrat nahoru Goto down
Dark Hero Mike

Dark Hero Mike


Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Netherworld

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) EmptyMon Jan 31, 2011 10:25 pm

>Ryuuka, Shinichi

Growlithe sa bez problémov vyhol Charmanderovi a už sa pripravoval na protiútok... Ale vtom ho zozadu prekvapil Squirtle a jeho švih chvostom (ocasem). Growlithe letel na zem, ale ešte nebol porazeny, to bolo jasné.
Squirtle bol pomerne dost vyčerpaný, ale ešte mohol ako-tak bojovať.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 7Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Route 2, Viridian Forest (Viridian City <-> Pewter City)
» Route 22, Victory Road (Viridian City <-> Indigo Plateau)
» Town

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Multi RPG forum :: Pokémon RPG :: Hra :: Kanto :: Medzimestské cestovanie-
Přejdi na: