Multi RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum věnované textovým internetovým RPG hrám.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)

Goto down 
+4
Shizuka Hotake
Shinichi
Ryuuka
Dark Hero Mike
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Red

Red


Poèet pøíspìvkù : 615
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Karakura Town

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 3 EmptyWed Feb 02, 2011 5:24 pm

Red

V Pallet Townu si Red ještě dokoupil nějaké jídlo pro sebe a Squirtla, aby nemuseli hladovět. Pak se dal na cestu. Lesem vedla jedna hlavní cesta, po které se Red vydal, ale rozhlížel se po lese, kdyby náhodou zahlédl nějaké to stvoření, které by se dalo chytit.
Návrat nahoru Goto down
mishkenzie

mishkenzie


Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 29. 01. 11
Location : CZ

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 3 EmptyWed Feb 02, 2011 5:28 pm

Yuki Hiroyuki
"Hele buď půjdeš snáma anebo si dělej co chceš,Nepotřebuju tady ztrácet čas" řekl a čekal jak Diglett zareaguje,vlastně ani neměl zájem ho chytit protože diglett nemá moc silné útoky.Hlavně chtěl už pokračovat v cestě.
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 3 EmptyWed Feb 02, 2011 5:32 pm

Yuki, Rin, Shizuki. > Yuki ho svými slovy opravdu dodrtil. Tento pokémon si myslel, že konečně našel někoho, komu na něm bude záležet. Respektivě přítele. Zřejmě se mýlil, ukapla mu tedy slza a hned po té se zahrabal do země. Asi o deset sekund později se vyhrabal u Shizukiho, vypadal jako milý kluk, protože se stále jen usmíval. Očividně stál o to, najít přítele a parťáka.
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
mishkenzie

mishkenzie


Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 29. 01. 11
Location : CZ

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 3 EmptyWed Feb 02, 2011 5:39 pm

Yuki Hiroyuki
"Pokémona mám rád ale tohle byl vrchol řeknu mu dva krát že se smí přidat a on jde jinam tohle mě může fakt vytočit,ale stejně tenhle tip zrovna nemusím." "pojď Bulbasaure jdeme" Bulbasaur také jenom odfrkl a vydal se zamnou směrem k Rin a Shizukovy "Nazdar"
Návrat nahoru Goto down
Sode

Sode


Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 29. 01. 11
Age : 27
Location : Bílý Vesmír

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 3 EmptyWed Feb 02, 2011 6:24 pm

Rin Takehiko

Když mi Shuziki odpovídal, a zmínil při tom "vodní", Charmander se v u chvíli zatvářil, jako by ho to ranilo a raději odvrátil svůj pohled na toho neznámého kluka a Digletta.
Tak to máš zajímavé přání... snad se ti i vyplní... mít od každého druhu, to je v zápasech jistě výhodné... Pravila jsem a taktéž jsem se ještě obrátila tam, kde se před chvíli válel na zemi ten neznámý kluk. Bylo opravdu nanejvýš zajímavé, jak se snaží komunikovat smysluplně s Diglettem. I když se mu to pak trochu vymklo z ruky.
Raz... dva... tři... a najednou se zjevil Diglett před Shizukim. Fascinující.... zajímavé.... Pomyslela jsem si, tu najednou se u nás zjevil i ten kluk. A.... hoj... Pokynula jsem k němu hlavou, vytáhla jsem blog, nalistovala prázdnou stánku, vyndala jsem si tužku z malé kapsy u tašky a snažila jsem se zachytit Digletta na papír. Zatím, to nebylo nějak těžké....
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Hotake

Shizuka Hotake


Poèet pøíspìvkù : 194
Join date : 15. 01. 11

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 3 EmptyWed Feb 02, 2011 7:55 pm

Shizuki

Ahoj maličký, viděl jsem co jsi udělal. Víme že to nebyla tvoje chyba. Otočil jsem se na toho kluka,ale stále jsem mluvil s Digletem. Asi nebyl na tebe moc milý. V ruce jsem měl ještě kousek rýžové koule. Na vem si, jako divoký pokémon máš určitě hlad. Usmál jsem se na něj. Pokračoval jsem s mluvením. No já jsem Shizuki trenér pokémonů a tahla milá osoba vedle mě je kamarádka Rin a ona je pozorovatelka. Diglet, ale asi nevěděl, jaký je mezi náma rozdíl trénér netrenér asi hlavně aby mu bylo dobře. Pak nás pozdravil ten kluk. No nazdar. odvětil jsem divným tónem. Koukl jsem se na Rin ta si už ho kreslila do bloku. Stále jsem se usmíval a čekal na Diglettovu reakci.
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 3 EmptyWed Feb 02, 2011 8:42 pm

Shizuki > Rýžovou kouly snědl hned, zjenvě měl hlad i po sendivič od Yukiho. Pak se na tebe mile usmál a stále zabořený v zemi přihrabal k tvé noze. K té se roztomile přitulil. Možná byl čas ho dát do pokéballu, respektivě ho chytit, nebo měl taky jenom větší hlad. Rozhodnutí už bylo na tobě.

Rin > Při tvém kreslení ti náhle do cesty vletěl Pidgey. Byl celkem rychlý, protože kolem tebe profrčel a ještě proděravěl tvůj blok. Očividně byl agresivní, zhruba na pět sekund se ustálilo ticho a Pidgey tu byl zase. Letěl přímo na tebe. Nejspíše do tebe chtěl narazit svým zobákem.
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Shizuka Hotake

Shizuka Hotake


Poèet pøíspìvkù : 194
Join date : 15. 01. 11

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 3 EmptyWed Feb 02, 2011 8:47 pm

Shizuki

Viděl jsem, že Digletovy chutná a poté co se přitulil jsem se na něj usmál. Chceš jít semnou? koukl jsem na něj a vytáhl jsem pokeball. Lehce jsem do Digleta pokeballem ťukl. Pokeball se otevřel a Diglet byl v něm. Teď jsem jen čekal jestli se ustálí.
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 3 EmptyWed Feb 02, 2011 8:50 pm

Shizuki > Jakmile si Digletta oslovi, okamžitě se ti podíval do očí. Chvíli jen tak koukal, ale pak jsi vytáhl pokéball a on byl v něm. Nejzvláštnější na tom bylo, že se pokéball vůbec netřásl. I přes to, že měl Diglett plnou energii a neutrpěl žádné zranění, nekladl žádný odpor. Po pěti sekundách si věděl už jen jedno, Diglett je tvůj.
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
mishkenzie

mishkenzie


Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 29. 01. 11
Location : CZ

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 3 EmptyWed Feb 02, 2011 8:57 pm

Yuki Hirouki
"Ták jak pak se máte" začal jsem konverzovat byl jsem trochu udiven když Diglett šel k Shizukimu hned a ke mě ani přes dvě nabídky."Tak co jdeme?" opět se zeptal ostatních a podíval se na Bubasaura.
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Hotake

Shizuka Hotake


Poèet pøíspìvkù : 194
Join date : 15. 01. 11

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 3 EmptyWed Feb 02, 2011 9:02 pm

Shizuki

Žádný odpor? Myslím, že asi fakt chtěl jít semnou. tahle myšlenka mě hřála. Pak jsem se koul a viděl jsem, že Rin otravuje Pidgey. Hej kšá, kšá! odháněl jsem Pidgeyho. Bulbasaur mi stál vedle nohy a svým Bulba! mi dával znamení, že by chtěl zaútočit. Bulbasaure vydrž, ještě by jsme zranili Rin. Vstoupil jsem mezi Pidgeyho a Rin. Odleť kde máš své hejno. řekl jsem trochu hrubým tónem. Yukiho jsem zatím trochu ignoroval.
Návrat nahoru Goto down
Dark Hero Mike

Dark Hero Mike


Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Netherworld

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 3 EmptyWed Feb 02, 2011 9:08 pm

>Red

Tak si si spokojne išiel lesom, ked si zrazu počul krik... a približoval sa. Išlo to akoby sprava.
Návrat nahoru Goto down
Sode

Sode


Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 29. 01. 11
Age : 27
Location : Bílý Vesmír

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 3 EmptyWed Feb 02, 2011 9:14 pm

Rin Takehiko

Nebylo to těžké, už jen kousek dokreslit.... Z ničeho nic jsem ucítila prudký vítr, který sebou snesl útočící Pidgey. Pidgey?! Že bychom byli blíž, než jsem předpokládala? Pomyslela jsem si a to už se Pidgey vracel. Chtěla jsem reagovat, ale Shizuki byl kapku rychlejší a vstoupil Pidgeyovi do dráhy letu. Charmandere! Vpřed a plamenomet! Vykřikla jsem a na to přesně, jako by Charmander čekal. Vyskočil těsně před Shizukim a vypustil svůj proud ohně z bezprostřední blízkosti na Pidgeyho. Během tohoto manévru, jsem popadla Shizukiho a odstrčila jsem ho z dráhy letu, kdyby se náhodou něco nevyvedlo.
Návrat nahoru Goto down
mishkenzie

mishkenzie


Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 29. 01. 11
Location : CZ

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 3 EmptyWed Feb 02, 2011 9:21 pm

Yuki Hiroyuki
"Pidgey ten by se mi hodil,Bulbasaure šlehavý útok" řekl jsem a čekal jestli jsem ho zasáhl.Šlo totiž stěží vidět přes žár charmandrova plamenometu.Nevěděl jsem jestli to Bulbasaurovy liány vydrží ale nebylo by špatné chytit tak nádherného pokémona.


Naposledy upravil mishkenzie dne Wed Feb 02, 2011 9:38 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Hotake

Shizuka Hotake


Poèet pøíspìvkù : 194
Join date : 15. 01. 11

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 3 EmptyWed Feb 02, 2011 9:30 pm

Shizuki

Rin mě popadla, jak mě chytla trochu jsem se začervenal. Charmander na něj má. Bulbasaur je proti pidgeymu v nevýhodě. Koukal jsem, jak charmander útočí na Pidgeyho. Tenk kluk ještě použil bulbasaurův šlehavý útok. Tím se netrefí. Pidgey je ve výhodě a navíc je to boj Rin, radši bych se do toho nepletl být nim. pak se budou zbytečně hádat. Pohladil jsem svého Bulbasaura. On na to jenom. Bulba! a jeho spokojený výraz. Sledovaly jsem zápas mezi Charmanderem a Pidgey.
Návrat nahoru Goto down
Red

Red


Poèet pøíspìvkù : 615
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Karakura Town

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 3 EmptyWed Feb 02, 2011 9:36 pm

Red

Jakožto správný kladný hrdina se Red okamžitě rozběhl směrem, ze kterého šel křik. Určitě to byl někdo v nesnázích a potřeboval pomoct. Možná někoho ohrožoval nějaký super pokémon, kterého si Red bude moct chytit. Celou cestu přemýšlel o co by tak mohlo jít a dokonce kvůli tomu zapomněl na to, že někdo může být v ohrožení života.
Návrat nahoru Goto down
Dark Hero Mike

Dark Hero Mike


Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Netherworld

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 3 EmptyWed Feb 02, 2011 9:45 pm

>Red
Ako si tak bežal a bežal... krik bol stále silnejší. Preplietal si sa medzi stromami a ako si bol tak zamyslený tak si do toho kričiaceho niečoho vrazil a spadol na zem.

Axel
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA... auu!!!
Bežal som, bežal a bum! Spadol som na zem.
Môj Charmander, ktorý bežal za mnou stihol ledva ledva zabrzdiť.
Pozrel som sa pred seba a videl som, že som narazil do chlapca oblečeného komplet v modrom.

Red už mohol počuť bzučanie... a vtedy sa za Axelom vynorili traja Beedrilovia, ktorí ho očividne naháňali.
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 3 EmptyWed Feb 02, 2011 10:10 pm

Rin, Shizuki, Yuki > Jakmile Rin použila Charmanderův plamenomet, Pidgey udělal jednoduchý manévr a ohni se vyhnul. Avšak lijány, tedy šlehací útok od Yukiho Bulbasaura se do toho vložil trochu bezhlavě. Lijány byly mířeny taktéž na Pidgey, takže se lijány střetly spolu s plamenem a to pro Bulbasaura nebylo zrovna dvakrát příjemně. Pokud se nechce Bulbasaur trápit, měl by stáhnout svoje hořící lijány zpět do cibulky, jinak mu nebude nejlíp. (V cibulce není moc vzduchu a copak potřebuje oheň k hoření? :-) ) Pidgey vyletěl do dostatečné výšky a zopakoval svůj nálet jako předtím, tentokrát však vypadal silnější, protože nabral velkou rychlost. Teď už vám nepomůže ani Shizukovo kšá.
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
mishkenzie

mishkenzie


Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 29. 01. 11
Location : CZ

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 3 EmptyWed Feb 02, 2011 10:24 pm

Yuki Hirouki
"Bulbasaure schovej své liány,promiň tohle byla šptná volba" omluvil jsem se bulbasaurovy ten se jenom usmál jakoby to nic nebylo.Všiml si že Pidgey znovu útočí Když už byli liány uhašeny tak přikázal bulbasaurovy aby vyslal nové a omotal jími Pidgeyho "V pořádku?Dobrá tedy Bulbasaure ještě jednou šlehavý útok"(pokud by se podařilo jednoduše by s ním praštil o zem).
Návrat nahoru Goto down
Sode

Sode


Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 29. 01. 11
Age : 27
Location : Bílý Vesmír

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 3 EmptyWed Feb 02, 2011 10:32 pm

Rin Takehiko

Když ten kluk vyslal Bulabsaurův šlehavý útok, myslela jsem, že se snad pomátl.
Je to ještě pomalé. Co teď? Jsme to, jak vidno, samí nováčci, jak si s ním poradíme? Ksó! Ten Pidgey, je ve skvělé kondici. Určitě, nemýlím se, je odtamtud, ale.... proč je tak agresivní? Něco se muselo stát... Musím se tam dostat, ale s ním... Bylo mi jasné, co musím dělat. Jednat rychle. Pidgey zatím opět útočil už byl takřka u nás. Trochu jsem opět strčila do Shizukiho, ale tentokráte jsem ho odstrčila na druhou stanu, než jsem se následně hbitě přemístila já tak, aby mezi námi byl prostor minimálně sedmi metrů. Ten kluk to zkouší zase? Šeptla jsem si a sledovala jsem, jak si v tomhle Bulbasaur povede, kdyby to bylo k ničemu, pořád tu je plán Bé, ale jestli se rozhodne...
Návrat nahoru Goto down
Red

Red


Poèet pøíspìvkù : 615
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Karakura Town

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 3 EmptyWed Feb 02, 2011 11:49 pm

(ok, tady budu psát taky v první osobě Very Happy)

Red

Běžel jsem jak za mlada a přemýšlel nad tím, jak teď někoho zachráním a on mi bude do konce života vděčnej, když v tom mě někdo srazil k zemi. Můj pád k zemi následovalo chvilkové zatmění před očima. Když jsem se tak nějak vzpamatoval, všiml jsem si blonďatého kluka. Nejspíš to byl ten, co mě srazil k zemi. Až teď jsem si všiml těch Beedrelů, kteří po něm šli. "Sakra!"
Návrat nahoru Goto down
Dark Hero Mike

Dark Hero Mike


Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Netherworld

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 3 EmptyWed Feb 02, 2011 11:56 pm

Axel

Otočil som sa a videl som že Beedrilov som nestriasol.
Na hlave sa mi objavila anime kvapka.
Hehe, dobrí Beedrilovia... hovoril som medovým hlasom a pomaly som po zemi ustupoval dozadu, ani som nevstal.
Návrat nahoru Goto down
Skippy

Skippy


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 29. 08. 10
Age : 29

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 3 EmptyThu Feb 03, 2011 12:10 am

Kaminari Daiki

Vyšel se Squirtlem ven z města. Naším prvním cílem bylo sousední město Viridian. Nebylo zase až tak daleko, ale ani né ani tolik blízko. Squirtle vypadal že mu ani trošku nevadím, jelikož se pohodlně rozvaloval na mojí hlavě. Naše kroky vedli asi po dost používané cestě jelikož sem tam byl nějaký otisk v hlíně. Prostě ideální začátek pro výpravu za Pokemony. Slunce nad hlavou, zásobama jen na nějaké dva, tři dny. Něco málo zkušenostma a s volejbalovým míčem! Doufám že Squirtla bude bavit volejbal. Zasměje se a pokračuje dál. Ale už teď se rozhlíží jelikož ví že tady v okolí by mohl po nich vystartovat nějaký Spearow!
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 3 EmptyThu Feb 03, 2011 12:13 am

Rin, Shizuki, Yuki > Šlehavý útok se bohužel opět nepovedl, avšak trochu ty lijány mihly křídlem, a tak byl Pidgey donucen změnit směr, jinak by narazil do země. Nezbývalo mu tedy nic jiného, než opět nabrat výšku. Pak trochu obletěl oblohu a znovu připravoval nálet. Tentokrát však ne na Rin, nýbrž na Yukiho Bulbasaura!

Axel, Red > Jakmile na Beedrilly Axel promluvil, jen se na sebe všichni tři koukli. Pohled v jejich očil něco jako "Co je to za debila". Po té se podívali na Axela, jeden Beedrill se však koukl na Reda. Mezitím, co s našpulenýma vrtákama letěli dva Beedrillové směrem k Axelovy, jeden si to namířil přímo na Reda! Taktéž při těch útocích začali hrozně bzučet. Bzukot tří Beedrillů mohl lést na nervy.
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Red

Red


Poèet pøíspìvkù : 615
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Karakura Town

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 3 EmptyThu Feb 03, 2011 12:30 am

Red

Okamžitě jsem vyskočil na nohy a rozběhl se k tomu klukovi. Chytil jsem ho za loket a pomohl mu na nohy. "Zdrhej!" Beedrilové byli v přesile a bojovat s nima by nebyl dobrý nápad. Rozběhl jsem se pryč a doufal, že ten kluk běží se mnou. Teda.. Vlastně mi to bylo jedno, chtěl jsem zachránit hlavně sebe, protože to byl vlastně problém toho kluka, že na sebe upoutal pozornost těch krvežíznivých vos. Ohlédl jsem se, jestli za mnou běží nebo ne.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)
Návrat nahoru 
Strana 3 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Route 2, Viridian Forest (Viridian City <-> Pewter City)
» Route 22, Victory Road (Viridian City <-> Indigo Plateau)
» Town

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Multi RPG forum :: Pokémon RPG :: Hra :: Kanto :: Medzimestské cestovanie-
Přejdi na: