Multi RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum věnované textovým internetovým RPG hrám.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)

Goto down 
+4
Shizuka Hotake
Shinichi
Ryuuka
Dark Hero Mike
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Skippy

Skippy


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 29. 08. 10
Age : 29

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 5 EmptyThu Feb 03, 2011 5:37 pm

Squirtle - Aqui

Dívá se na Geoguda. Chvilku mrká.... Před chvíli to byl jen šutr a teď... Šutrmon! Proběhne mu hlavou. Chvilku váhá ale pak Geogude promluví a tak se s ním pustí do hovoru. Zdravím. Na procházce? Jak se vede? Daiki jejich rozhovoru ani kapku nerozuměl bylo to prostě spousty Squero... Squee... Squirtle byl vcelku šťastný a měl velice dobrou náladu. Prostě se snažil tu dobrou náladu přenést i na Geoguda. Sedne si proto před Geoguda a usmívá se na něho.

Daiki

Pozoruje ty dva. Raději se nechce plést do Aquiho živého hovoru.
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 5 EmptyThu Feb 03, 2011 5:41 pm

Axel > Pokéball se třásl, opravdu dlouho. Vypadalo to, že už se dostává ven, ale pak nastal náhlý klid. Pokéball se přestal třást, Ekans je tvůj.
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Dark Hero Mike

Dark Hero Mike


Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Netherworld

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 5 EmptyThu Feb 03, 2011 5:54 pm

Axel

JO!!! Chytil som Ekansa!!! zvolal som a vystrelil som päsťou do vzduchu.
Hneď som k nemu pribehol a zobral si jeho Pokeball.
Potom som pozrel na Reda. Chvíľu som naňho pozeral...
Ď... ... Prešiel si kvalifikáciou! Odteraz si môj osobný bodyguard!! oznamil som mu.
Návrat nahoru Goto down
Red

Red


Poèet pøíspìvkù : 615
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Karakura Town

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 5 EmptyThu Feb 03, 2011 8:41 pm

Red

Znuděně jsem na něj koukal s takovým tím otupělým výrazem v obličeji. "No to je.. Fajn..." Možná to byl první krok k tomu, abych měl konečně nějakého kamaráda, tak proč to nezkusit. "Takže ty jsi taky trenér, Alexi?" Zeptal jsem se a samozřejmě zkomolil jeho jméno.
Návrat nahoru Goto down
Dark Hero Mike

Dark Hero Mike


Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Netherworld

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 5 EmptyThu Feb 03, 2011 8:44 pm

Axel

Tss... ty ma fakt nepoznáš? Kde si žil, pod nejakym kameňom či čo? Som Axel Shock, najlepšia rocková hviezda a herec modernej doby!!! zvolal som, a spravil som pritom cool pózu. Tiež som mimoriadne zdôraznil slovo "Axel".
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 5 EmptyThu Feb 03, 2011 8:46 pm

Yuki > Pidgey zpozoroval Bulbasaurův tah. Snažil se ho nějak oběhnout, to však nebyl žádný problém. Pidgey prostě letěl neustále na Bulbasaura. Jeho trenér ho teď nezajímal, nejprve se chtěl pochopitelně zbavit těch, co ho můžou ohrozit. Posléze tedy do Bulbasaura neuvěřitelnou rychlostí narazil a ten odletěl přibližně 3 metry do trávy. Došlo ti, že už tvůj pokémon není schopný bojovat. Mohl sis vybrat, jestli ho budeš nutit k boji, nebo ho necháš odpočinout.
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Red

Red


Poèet pøíspìvkù : 615
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Karakura Town

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 5 EmptyThu Feb 03, 2011 8:47 pm

Red

Teď jsem měl ve tváři ještě otupělejší pohled. "V životě jsem o tobě neslyšel.." Teď by asi mělo přijít něco jako anime fall ze strany Axela. "No.. To je jedno, hvězdo..Když už jsme se tak pěkně spojili.. Půjdeme do Viridianu? A nebo někam hlouběji do lesa.. Mohli bychom zkusit najít ještě nějaké Pokémony.." Navrhl jsem mu.
Návrat nahoru Goto down
Dark Hero Mike

Dark Hero Mike


Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Netherworld

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 5 EmptyThu Feb 03, 2011 8:52 pm

Axel

*anime fall*
Hneď som sa ale pozbieral.
Ale neboj! Budeš o mne ešte počuť, všade! Už čoskoro totiž spravím comeback!! sľuboval som mu a v tvári som mal odhodlanie a ten svoj typicky Axel style úsmev.
Inu... err... Samozrejme hlbšie do lesov! Potrebujem viac Pokemonov! Pokial viem, tak minimálne traja sú potrební na to, aby som mohol vyzvať Gym Leadera! A ja mám len dvoch, heh...
Návrat nahoru Goto down
Red

Red


Poèet pøíspìvkù : 615
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Karakura Town

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 5 EmptyThu Feb 03, 2011 8:57 pm

Red

"No, když to říkáš.." Na nic jsem nečekal a vyšel směrem do lesa. "Snad se neztratíme.." Dodal jsem ještě. Moc dobrý pocit jsem z toho neměl, protože tady pan rocková hvězda to asi neměl dobrý v hlavě, takže jsem radši zkoumal prostředí okolo sebe a tak nějak ho mapoval, abychom se náhodou neztratil..
Návrat nahoru Goto down
Dark Hero Mike

Dark Hero Mike


Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Netherworld

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 5 EmptyThu Feb 03, 2011 9:06 pm

Axel

Neboj, bol som raz v jednej reality šou o prežití na ostrove... ukľudnil som ho.
A keby niečo, tak ma ochrániš, bodyguard!!! "ukľudnil" som ho.
Vybral som sa teda za ním, netuśil som totiž kde sme.

>Daiki
Squirtle a Geodude sa teda začali baviť. Geodude nevyzeral, že by chcel útočiť.
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 5 EmptyThu Feb 03, 2011 9:11 pm

Ryuuka Hosentsu

Po dlouhé chůzi směrem k Viridian city se kousek od nás objevil docela hezký vstup do lesa. Koukl jsem na Shinichiho a chvíli váhal, jestli tam mám jít. "Hej Sonny, odskočím si. Chtěl bych prozkoumat ten les. Půjdu směrem k městu, takže se tam sejdeme. Zatím se měj." Pověděl jsem mu a následně se odpojil z cesty. Aniž bych počkal na Shinichiho odpověď, vydal jsem se k lesu. Zašel jsem sice trochu hlouběji do lese, ale stále směrem k Viridian city. Po té jsem se na chvíli zastavil, vytáhl batoh s jídlem a sedl si na zem. Pak jsem šáhl na pokébally a vyvolal svoje pokémony. "Pojďte ven Charmandere, Growlithe." Growlith byl naprosto úžasný, když už byl můj. Bylo to takové divné, ještě před hodinou byl nepřítel a teď se sním chci najíst. První dojem byl opravdu důležitý, sebral jsem jídlo do ruky a přiblížil se k oboum pokémonům. "Tady máte." Pověděl jsem se dal jsem jim pokémoní jídlo. Growlith se kupodivu tvářil normálně, ale né přátelsky. Byl takový neutrální. To však neměnilo nic na tom, že jsme se pustili do jídla. Já jsem samozřejmě jedl sendviče, nikoliv pokémoní jídlo!
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
mishkenzie

mishkenzie


Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 29. 01. 11
Location : CZ

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 5 EmptyThu Feb 03, 2011 9:23 pm

Yuki Hiroyuki
"Bulbasaure vrať se,tedy spíš pojď do pokébalu" nemohl jsem mu říct vrať se vždyť ještě nebyl v pokébalu."Ale co teď nevěděl jsem co dělat a tak jsem tedy jenom stál a čekal co se bude dít dále.
Návrat nahoru Goto down
Skippy

Skippy


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 29. 08. 10
Age : 29

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 5 EmptyThu Feb 03, 2011 9:40 pm

Kaminari Daiki

Sleduje živý rozhovor těch dvou. Docela se mu líbí že jeho první setkání s Pokemonem na jeho cestě bylo přátelské. Pomalu se k nim začne přibližovat. Z brašny vyloví rozbalený balíček pochoutek ze kterého dával jídlo i Squirtlovi. Pomalu ho nabídne Geogudovi a promluví. Ahoj. Já jsem Daiki, neboj se. Jsem kamarád tady Squirtla. Společně se na sebe se Squirtlem usmějí a dívají se na Geoguda. Nechceš jít s námi? Jsme na cestě za dobrodružstvím... a tady by si s tebou třeba chtěl zazápasit nějaký trenér. Mohl by ti ublížit! A to já nechci. Řekne starostlivě a čeká na nějakou reakci od Geoguda. Squirtle ještě podpoří Daikiho svým. Squero... squero, Squerooo!
Návrat nahoru Goto down
Dark Hero Mike

Dark Hero Mike


Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Netherworld

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 5 EmptyThu Feb 03, 2011 9:45 pm

>Daiki

Geodude sa na teba pozrel. Vyzeral celkovo hrozne v pohode, bol to taky flegmaticky Geodude.
Geodude a Squirtle si potom prehodil pár slov so Squirtlom, zobral si tvoje jedlo, ochutnal ho, potom akoby pokrčil ramenami a prikývol.
Návrat nahoru Goto down
Red

Red


Poèet pøíspìvkù : 615
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Karakura Town

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 5 EmptyThu Feb 03, 2011 9:50 pm

Red

Radši už jsem nepřemýšlel nad tím, co ten blonďák říkal a spíš jsem to nechal cestovat z jednoho ucha do druhýho a ven. "Ty...Axle...Jak dlouho jsi trenér?" Zeptal jsem se a čekal na jeho odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Dark Hero Mike

Dark Hero Mike


Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Netherworld

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 5 EmptyThu Feb 03, 2011 9:59 pm

Axel

Uuuh... asi tak hodinu? odpovedal som mu.
A čo ty?? spýtal som sa ho.
Bolo by fakt zábavné, kebyže aj on je tréner len oddneska... pomyslel somsi len tak mimochodom.
Návrat nahoru Goto down
Sode

Sode


Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 29. 01. 11
Age : 27
Location : Bílý Vesmír

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 5 EmptyThu Feb 03, 2011 10:00 pm

Rin Takehiko

Netrvalo to moc dlouho a Pidgey jasně předvedl, že má na vrh. Tak dobře, tohle už by stačilo.... Řekla jsem si v tichosti a přistoupila jsem trochu blíž k Pidgeymu. Poslyš, je jasně vidět, že tě porazit nedokážeme, možná, kdybychom spojili síly, ale to právě nechceme. Ty to víš, že na tebe nemáme, ale stále se nás bojíš? Ale kdepak, nebojíš se nás ty. Určitě je zde někdo, koho bys před námi rád uchránil. Jestli je tomu tak, nemusíš se bát, ručím za to, že se tu nikomu nic nestane. Při posledních slovech nenápadně zabrousila nenávistným pohledem po Yukim. Ale, každý zde žijící, pravděpodobně pokémon, by se měl už od mala o sebe umět postarat. Znamená to snad, že s by s tím, koho bráníš, bylo něco v nepořádku? Snažila jsem se mluvit v klidu, aby Pidgey opravdu pochopil. I když jsem v duchu tušila, že i kdyby se teď uklidnil, komunikace s ním by byla asi trochu těžká.... nebo snad ne? Musím to prostě zkusit...
Návrat nahoru Goto down
Red

Red


Poèet pøíspìvkù : 615
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Karakura Town

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 5 EmptyThu Feb 03, 2011 10:03 pm

Red

Zastavil jsem se na místě a jenom trochu pootočil hlavou.. "Eh.. No.. Já taky.." No co, byl to jen další důvod, proč se držet spolu.. Jednou bychom třeba mohli být i dobrý tým.. A sehraný samozřejmě.
Návrat nahoru Goto down
Dark Hero Mike

Dark Hero Mike


Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Netherworld

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 5 EmptyThu Feb 03, 2011 10:17 pm

Axel

*facepalm*
Pozrel som na Reda.
Takže ty nemáš žiadne skúsenosti s Pokemon zápasmi? spýtal som sa ho.
Predstava o tom, že sa od tohoto týpka naučím niečo o zápasení s Pokemonmi sa razom rozplynula.
Návrat nahoru Goto down
Red

Red


Poèet pøíspìvkù : 615
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Karakura Town

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 5 EmptyThu Feb 03, 2011 10:26 pm

Red

Otočil jsem se na něj s trochu nakrknutým výrazem. "Řekl bych, že jsem vyhrál víc zápasů proti Pokémonům než ty.." Oznámil jsem mu a ukázal na pokéball s Ekansem , který měl u pasu.
Návrat nahoru Goto down
Skippy

Skippy


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 29. 08. 10
Age : 29

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 5 EmptyThu Feb 03, 2011 10:33 pm

Kaminari Daiki

Usměje se na Geoguda a hlesne. Můžeš takto prosím chviličku počkat. Budu si tě muset chytit jednou do Pokeballu a pak tě pustím ven a stejně jako Squirtle půjdeš s námi jo? Vytáhne jeden pokeball od profesora Dicka a hodí ho nad Geoguda. Doufá že mu rozuměl a že v klidu vleze do Ballu. Squirtle přátelsky zamává a čeká co se stane. Doufám že to pochopil. Snad si to nevezme nějak špatně. Pomyslí si ještě Daiki a čeká...
Návrat nahoru Goto down
Dark Hero Mike

Dark Hero Mike


Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Netherworld

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 5 EmptyThu Feb 03, 2011 10:38 pm

Axel

O jeden zápas viac než ja, to je toho... Uvidíš, že ťa za chvíľu predbehnem! Nič nezastaví Axela!! odpovedal som mu najprv s podobnym pohľadom ako on, ale ukončil som to s Axel style úsmevom.


>Daiki
Geodude nekladol žiadny odpor, na to bol moc cool.
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Hotake

Shizuka Hotake


Poèet pøíspìvkù : 194
Join date : 15. 01. 11

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 5 EmptyThu Feb 03, 2011 11:35 pm

Shizuki

Celou dobu jsem vše sledoval. Rin začalo promlouvat k Pidgeymu. Koukl jsem se na Bulbasaura a potom zase na Rin a Pidgeyho.
Návrat nahoru Goto down
Red

Red


Poèet pøíspìvkù : 615
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Karakura Town

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 5 EmptyFri Feb 04, 2011 12:46 am

Red

"O tom nepochybuju..A když jsme u toho.. Mohli bychom si dát zápas.." Navrhl jsem mu. Když si tak věřil, tak by mě mohl porazit jako důkaz toho, že je fakt tak drsnej. Nevěřil jsem ale moc tomu, že je takovej drsňák, jak tvrdí. Určitě bych mu se Squirtlem nakopal zadnici.
Návrat nahoru Goto down
Skippy

Skippy


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 29. 08. 10
Age : 29

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 5 EmptyFri Feb 04, 2011 6:16 pm

Kaminari Daiki

Jakmile se Geodude uvelebil v Pokeballu usmál se. Squirtle... máme nového kamaráda. Hodí Pokeball s Geodudem do vzduchu a hlesne. Geodude pojď ven! Jeho hlas je přátelský a Geodude odpoví. Duude! Squirtle se mu potom usadil na hlavu a všichni společně vyšli dál po cestě. Sluníčko pěkně hřálo takže Aqui začínal mít nejspíš žízeň, protože popadl lahev co měl Daiki připnutou k batohu. Jenže... nejde mu otevřít. Hned jak si toho všimne vezme lahev a otevře jí. Squirtle jí žíznivě chytne a po chvilce tam není ani kapička. Squirtle... Co teď budeme pít? Zeptá se spíše sám sebe ale zdá se že Squirtle nad tím taky přemýšlí. Po chvilce seskočí na zem před Daikiho. Otevře tlamičku a vypustí úzký vodní paprsek přímo na Daikiho ústa. Glo... glo.. Aqui dost! Vykoktá Daiki pod přívalem vody a když Squirtle přestane tak udělá frajerskou pózu (Dělá jí Aqui - stejnou jakou dělá Daiki na obrázku v charu) a rozvalí se mu opět na hlavě. Geodude celou tuto komediální scénku komentuje svým cool... Duude! Jakmile se všichni tři zasmějí vydají se rychlejší chůzí směr jakýsi lesík.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 5 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)
Návrat nahoru 
Strana 5 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Route 2, Viridian Forest (Viridian City <-> Pewter City)
» Route 22, Victory Road (Viridian City <-> Indigo Plateau)
» Town

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Multi RPG forum :: Pokémon RPG :: Hra :: Kanto :: Medzimestské cestovanie-
Přejdi na: