Multi RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum věnované textovým internetovým RPG hrám.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)

Goto down 
+4
Shizuka Hotake
Shinichi
Ryuuka
Dark Hero Mike
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 6 EmptyFri Feb 04, 2011 9:41 pm

Rin, Yuki, Shizuki > Pidgey se chystal na další útok, ale pak k němu začala celkem neutrálně mluvit Rin. To ho uklidnilo, přiletěl blíže, přičemž se stále díval na Yukiho, jestli nechce zaútočit. Jakmile si myslel, že jim může věřit, odklonil pohled od Yukiho a poslouchal Rin. Všem otázkám odpověděl jednoduše, "Pidgey" s přikývnutím. V tom jste všichni mohli slyšet hluk, nebo spíše jakoby někdo křičel, ale člověk to rozhodně nebyl, Všechno vycházelo z trávy.

Daiki > Ještě než si vstoupil do lesa, zahlédl si celkem blízko jakéhosi pokémona, co létal a také nějaké tři děcka podobného věku, jako jsi ty.
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Sode

Sode


Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 29. 01. 11
Age : 27
Location : Bílý Vesmír

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 6 EmptyFri Feb 04, 2011 10:01 pm

Rin Takehiko

Skvěle, vypadá to, že si rozumíme. To by bylo.... Pomyslela jsem si, když se konečně situace uklidnila. Teď ještě, proč se tedy děje to, co se děje.... V tom jsem uslyšela, nebo jsem spíše až teď začala vnímat, ten zvuk, hluk, či co to bylo. Zajímalo mě to, zvláště asi proto, že to byl ten důvod, proč na nás Pidgey útočil. Pohlédla jsem proto nejdříve na něj, abych mu dala nějak najevo, že tam jdu a vydala jsem se k tomu místu, odkud to vycházelo.
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Hotake

Shizuka Hotake


Poèet pøíspìvkù : 194
Join date : 15. 01. 11

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 6 EmptyFri Feb 04, 2011 10:28 pm

Shizuki

Sledoval jsem situaci. V tom jsem uslyšel ten hluk. Rin se rozběhla s Pidgeyem za tím rámusem. Půjdu s nima. Nebudu nečině přihlížet. rozběhl jsem se za Rin.
Návrat nahoru Goto down
mishkenzie

mishkenzie


Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 29. 01. 11
Location : CZ

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 6 EmptySat Feb 05, 2011 1:27 pm

Yuki Hiroyuki
Když uiděl že Pidgey již je v klidu tak začal vnímat ten hluk a tak se tedy rozběhl za Rin podívat se co se tam v trávě vlastně děje "zvláštní nezní to jako člověk"
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 6 EmptySat Feb 05, 2011 5:17 pm

Rin, Shizuki, Yuki > Jakmile jste vlezli do trávy, zahlédli jste v bolestech tohoto pokémona:

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 6 043Oddish

Hned po té vám synrchonicky zapípal pokedex, který vám chtěl sdělit základní informace. Pidgey na to zareagoval tím, že přiletěl směrem k pokémonovi, zaměřil na vás pohled a čekal, co uděláte. Kdykoli byl připraven zase vzlétnout a zkoncovat to s vámi.

Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Sode

Sode


Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 29. 01. 11
Age : 27
Location : Bílý Vesmír

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 6 EmptySat Feb 05, 2011 7:37 pm

Rin Takehiko

Další Pokemon, ale to není překvapivé. Nevypadá zrovna nejlépe. Chvíli jsem pozorovala toho pokemona. Tak jsem měla pravdu. Pidgey ho jen bránil. Pak jsem pohledem utkvěla na Pidgeym. Poslyš, vím, že se jej teď snažíš chránit, ale nejlepší bude, když se na něj někdo podívá nejlépe v pokestředisku. Je sice pěkné, že ho bráníš, ale když bude v takovém stavu, nebude to mít žádný účinek. Dovol mi, se na něj podívat a já se pokusím nějak zjistit, co by mu mohlo být. Nejsem žádný expert, ale doufám, že to nebude nic závažného. Chci mu jen pomoci, stejně jako ty. Jsme na tom stejně, nemusíme být nepřátelé. Pravila jsem mu přívětivě a čekala jsem, neboť, kdybych bez jeho svolení cokoliv teď zkusila, bylo by to příliš riskantní a situaci by to nezlepšilo.
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Hotake

Shizuka Hotake


Poèet pøíspìvkù : 194
Join date : 15. 01. 11

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 6 EmptySat Feb 05, 2011 7:51 pm

Shizuki

Doběhl jsem za Rin. Viděl jsem zraněného Odishe. Sundal jsem si batoh a začal v něm něco hledat. Bulbasaur na mě koukal s údivem co hledám. Kde to je někde jsem to tu měl. Sakra, kde jsem to jenom dal. po dlouhém hledání jsem to našel. Na, Rin. podal jsem Rin takový malý sprej. To je léčivý sprej. (potion Very Happy ) Měl jsem ho kdyby se bulbasaurovy něco stalo. dořekl jsem a usmál jsem se na Rin. Pak jsem se koukl na Bulbasaura. No až budeme ve městě tak koupím nový. pohladil jsem bulbasaura a on odvětil tím svým. Bulbasaur.
Návrat nahoru Goto down
mishkenzie

mishkenzie


Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 29. 01. 11
Location : CZ

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 6 EmptySat Feb 05, 2011 8:01 pm

Yuki Hiroyuki
"Chudáček malí" pomyslel jsem si když jsem ho uviděl v trávě.Podíval jsem se na pydgeihoho a řřekl "Promiň ale já myslel že nás napadáš pezdůvodně,jestli chceš můžu jej schovat do pokébalu a kdo ví možná z nás budou přátelé,myslím že by mu to pomohlo." Poté vytáhl pokébal a hodil jej po oddishovi.
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 6 EmptySat Feb 05, 2011 8:56 pm

Yuku, Shizu, Rin > Pokéball se chvíli třásl, ale vzhledem k Oddishově vyčerpání neměl sílu na to, aby se mohl bránit. Pokéball se přestal třást, což znamenalo, že Oddish od nynějška patří Yukimu. V tom Pidgey spanikařil, zamračil se na Yukiho a vzlétl do velké výšky. Udělal jeden okruh a v plné rychlosti vedl útok na Yukiho. Zjevně nevěděl, že v pokéballu to Oddishovi prospěje lépe, než kdyby ležel tady. Ale i tak je jasné, že by měl jít Oddish co nejdříve do Poké-centra.
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
mishkenzie

mishkenzie


Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 29. 01. 11
Location : CZ

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 6 EmptySat Feb 05, 2011 9:02 pm

Yuki Hiroyuki
"Jak je vidět zřejmě je Pidgey hluchý jasně jsemmu říkal že mu to prospěje"."Hele Pydgei přestaň Odishovi to jenom prospěje a bude mu lépe než mu bilo a teˇd jestli dovolíš zanesu ho do pokécentra" "blbej pták" pomyslel jsem si a nehledě na něj se rychle rozběhl do pokécentra ve Viridian City.
Návrat nahoru Goto down
Sode

Sode


Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 29. 01. 11
Age : 27
Location : Bílý Vesmír

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 6 EmptySat Feb 05, 2011 9:39 pm

Rin Takehiko

Sledovat tu scénku bylo jaksi... Ne, příliš dobré. Pidgeyovi se to sice nelíbí, ale ten kluk jednal celkem rychle. Možná to nebude takový pako, jako se ze začátku zdál. Myslí to dobře. Pro jednou. Pidgey, po leť s námi, ať se o tom sám přesvědčíš. Pobídla jsem jej a rozeběhla jsem se za tím klukem. Jednou jsme přeci potkali pokemona, co potřeboval pomoc a dokud se neujistím, že je v pořádku, seč patří teď jemu, hodlám takto pokračovat.
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Hotake

Shizuka Hotake


Poèet pøíspìvkù : 194
Join date : 15. 01. 11

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 6 EmptySat Feb 05, 2011 9:55 pm

Shizuki

Rozběhl jsem se za Rin a Yukim. Takže konečně do Viridian city. Pro jistotu si nechám prohlednout digletta. pomyslel jsem si a běžel jsem za Rin a Yukim.
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 6 EmptySat Feb 05, 2011 10:07 pm

Rin, Yuki, Shizu > Pidgey naslouchal slova od Rin a vydal se za ním, avšak jeho síly mu nestačily. Před malou chvíli s vámi bojoval, potřeboval si odpočinout , a tak tedy těsně před vámi přistál.

Naneštěstí pro vás jste ještě hodně daleko od Viridian City.
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Sode

Sode


Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 29. 01. 11
Age : 27
Location : Bílý Vesmír

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 6 EmptySat Feb 05, 2011 10:28 pm

Rin Takehiko

Zastavila jsem se a pohlédla jsem na Pidgeyho. Chudáček, je určitě z toho všeho taky strašně unavený. Přistoupila jsem a napřáhla jsem k němu ruku. Nemusíš se tak přemáhat. Oddishovi je teď už líp. V pokeballu mu je alespoň pro teď příjemněji a ve středisku už se o něj postarají. Počkáme tu teď a odpočineme si. Pak je doženeme, budou se tam muset na chvíli zdržet. Ale kdyby jsi se ještě ty uhnal, nepomohlo by mu to. Snažila jsem se ho uklidnit. Musel přeci už pochopit, že se jemu, ani Oddishovi nic špatného neděje.
Návrat nahoru Goto down
mishkenzie

mishkenzie


Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 29. 01. 11
Location : CZ

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 6 EmptySat Feb 05, 2011 10:55 pm

Yuki Hiroyuki
Běžel seč mohl a stále myslel na to že mu musí pomoct a to mu dodával sílu běžet dál.Když už uběhl dosti velkou vzdálenost potřeboval se napít,shodil tedy baťoh ze zad,ale nezastavoval se stále pokračoval i když jenom chúzí,vytáhl pití a pořádně se napil.Podíval se na Bulbasaura a zeptal se "Chceš taky?" Bulbasaur odvětil jako vždy "Bulbasaur" tak jsem si tedy čupl a dal mu napít.Když dopil dali jsme se znovu do běhu v plné rychlosti.V dálce už jsem viděl něco podobné městu ale byl to strašně malí bod takže kdo ví co to bylo.
Návrat nahoru Goto down
Skippy

Skippy


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 29. 08. 10
Age : 29

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 6 EmptySat Feb 05, 2011 11:30 pm

Kaminari Daiki

V dálce zahlédne další lidi. Podle toho jak vypadají to vypadá na další trenéry v jeho věku. Podívá se na Geoduda a promluví. Tak co myslíte? Podíváme se kdo to je? Geodude kývnul a Squirtle dodal svým hláskem. Squeroo! Squirtle byl stále na Daikiho hlavě, Geodude se vznášel vedle nich a společně se vydali poklusem za trojčlenou skupinkou. Když se k nim přiblížili na nějakých 10 metrů, Daiki přátelsky zvolá. Ahoooj! Také na výpravě za Pokemonama? Dojde svižně k nim a prohlíží si je. Já jsem Daiki. Toto je Aqui... Ukáže na Squirtla na jeho hlavě.... a toto je Geodude. Ukáže na Geoduda. Nervózně se usměje jelikož mu někteří připadají známě. Nejspíše je zahlédl už někdy za ta léta ve městě.
Návrat nahoru Goto down
Dark Hero Mike

Dark Hero Mike


Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Netherworld

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 6 EmptySun Feb 06, 2011 10:25 am

Axel

Tak ty chceš zápas?? Heh, tak dobre! Charmander, poď von! zvolal som a hodil som Pokeball s Charmanderom.
Chaaar!
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Hotake

Shizuka Hotake


Poèet pøíspìvkù : 194
Join date : 15. 01. 11

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 6 EmptyMon Feb 07, 2011 12:08 am

Shizuki

Rin se zastavila, tak jsem taky pozastavil. Mluvila s Pidgey o tom aby se neuhnal. Koukl jsem na Rin a promluvil. Tak ho vem do pokeballu. Odpočine si a potom ho klidně můžeš pustit. dal jsem Rin návrh. Protože takhle by si Pidgey odpočinul a mi by jsme šli rychleji.
Návrat nahoru Goto down
Sode

Sode


Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 29. 01. 11
Age : 27
Location : Bílý Vesmír

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 6 EmptyMon Feb 07, 2011 12:49 am

Rin Takehiko

Podívala jsem se na Shizukiho. Taky nápad, ovšem.... Vrátila jsem se pohledem na Pidgeyho. Chvíli jsem byla ticho a pak jsem zahrabala ve své taška a vytáhla jsem prázdný pokeball, který jsem pak namířila proti němu. Všechno bude v pořádku. Až si odpočineš, zase tě pustím ven. Usmála jsem se na něj mile a 'hodila' jsem na něj, ovšem jen lehce jelikož byl takřka v bezprostřední blízkosti, pokeball.
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 6 EmptyMon Feb 07, 2011 7:54 am

Rin, Shizuki > Pidgey zhluboka dýchal a při zmíňce o pokéballu jenom přikývl. Chycení se nijak nebránil.
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Red

Red


Poèet pøíspìvkù : 615
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Karakura Town

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 6 EmptyTue Feb 08, 2011 5:00 pm

Red

"Věděl jsem, že máš Charmandera.. To jsi trochu v nevýhodě..." Vytáhl jsem PB se Squirtlem a hodil jej. Squirtle vyskočil ven a postavil se naproti Charmanderovi. "Dámy mají přednost.." Vybídl jsem Axela k tomu, aby začal.
Návrat nahoru Goto down
mishkenzie

mishkenzie


Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 29. 01. 11
Location : CZ

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 6 EmptyTue Feb 08, 2011 8:04 pm

Yuki Hiroyuki
Stále běžel,běřel jako střelaaž před sebou uviděl nějakou postavu (Shinichi)."Hej ty počkej" zařval a pomalu k němu doklusal.
Návrat nahoru Goto down
Dark Hero Mike

Dark Hero Mike


Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Netherworld

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 6 EmptyWed Feb 09, 2011 1:00 am

Axel

Tss, za svoju drzosť ešte len zaplatíš! povedal som a spravil som taký ten anime naštvaný face.
Spravil som cool pózu...
Charmander!!! Použi... ... ... zastavil som sa v polke vety a v polke cool pózy.
...
Aké útoky má vlastne Charmander? zamyslel som sa nahlas.
Charmanderovi po hlave stiekla anime kvapka a spravil facepalm.
Fajn, tak počkaj chvíľu! rozkazal som ti, vytiahol som Pokedex a začal v ňom hľadať, aké útoky môže mať taký Charmander.
Uuuh... jak sa tato vec vlastne ovláda? Zatial som na tom hral len minihry...
Návrat nahoru Goto down
Shinichi

Shinichi


Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 16. 01. 11

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 6 EmptyWed Feb 09, 2011 7:58 pm

Shinichi Okazaki

Viděl jsem odběhnout Ryuuku do lesa a chtěl jsem jít za ním, ale poté co řekl, že se sejdeme ve městě jsem šel prostě sám dál... Nechtěl jsem něco udělat? Myslím, že jo... ale nemůžu si vzpomenout. Přemýšlel jsem a úplně zapomněl, že jsem vlastně chtěl vyvolat své pokémony... Tak jsem šel dál a dál a najednou slyším, jak na mě někdo zezadu křičí. Otočil jsem se a viděl nějakého kluka. Počkal jsem si až ke mě doběhne a pak mu pověděl... Co je? Připadal mi trochu divný... Něco mi na něm nesedělo.
Návrat nahoru Goto down
mishkenzie

mishkenzie


Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 29. 01. 11
Location : CZ

Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 6 EmptyWed Feb 09, 2011 10:11 pm

Yuki Hiroyuki
"Nic jenom jsem chtěl upoutat tvou pozornost a nic jiiného mě nenapadlo" připadal si trochu divně cítil z něj negativní energii "má sned něco proti mě?" pomyslel jsem si.Já jsem Yuki a ty? začal jsem konverzovat a dal se do kroku.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)   Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City) - Stránka 6 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Route 1 (Pallet Town <-> Viridian City)
Návrat nahoru 
Strana 6 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Route 2, Viridian Forest (Viridian City <-> Pewter City)
» Route 22, Victory Road (Viridian City <-> Indigo Plateau)
» Town

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Multi RPG forum :: Pokémon RPG :: Hra :: Kanto :: Medzimestské cestovanie-
Přejdi na: