Multi RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum věnované textovým internetovým RPG hrám.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Část 12 - Jsem rád, že jsi zpět

Goto down 
+4
Misman
Robin
Ryuuka
Red
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Část 12 - Jsem rád, že jsi zpět - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Část 12 - Jsem rád, že jsi zpět   Část 12 - Jsem rád, že jsi zpět - Stránka 3 EmptyTue May 10, 2011 10:58 pm

Kyoya

Jméno prozradím jen někomu, kdo má šanci mě zranit... řekl jsem a v tu chvíli se mezery v brnění zavřely... Stál jsem tam jako kolos, ve chvíli kdy zaútočil jsem se pohnul dost rychle, chytil jeho hůl do ruky. Z druhé ruky se mi z rukavice natáhl dlouhý bodec, který mířil přímo na něj...
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 24. 08. 10

Část 12 - Jsem rád, že jsi zpět - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Část 12 - Jsem rád, že jsi zpět   Část 12 - Jsem rád, že jsi zpět - Stránka 3 EmptyWed May 11, 2011 6:23 pm

Mei

Z takového útoku od Manon byla překvapená. Sice stihla zareagovat, ale nebylo to zcela včas, jak by to mohlo být. S pomocí shunpa unikla a objevila se několik metrů nad prachem, který byl způsobený tím výbuchem. Ovšem na vnější straně levého stehna měla roztrhané kalhoty a popálenou kůži. Hééj! Tohle jsou kalhoty od Shinigami Channel. To je nejdražší módní začka, jestli nevíš! Tak mi je přestaň níčit! Začala ze shora vykřikovat, ruce přitom měla výhružně založené v bocích.
Návrat nahoru Goto down
Skippy

Skippy


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 29. 08. 10
Age : 29

Část 12 - Jsem rád, že jsi zpět - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Část 12 - Jsem rád, že jsi zpět   Část 12 - Jsem rád, že jsi zpět - Stránka 3 EmptySat May 14, 2011 8:14 pm

Kenshin

Zamrkal. Toto bylo velmi nečekané, aby někdo chytil jeho tyč. Ovšem, jelikož nechtěl vystřílet všechny esa hned na začátek. Naštěstí si všiml, že to co ho pokrývá je z kovu a kov vodí elektřinu. Ze zakončení Zanpakuto vyletěla blesková spirála a celá vletěla na to brnění. Určitě to nebylo příjemné, když mu v brnění lítala elektřina. Ještě než ho propíchl, zmizel za pomoci Shunpa a objevil se kus od něho. Něco ovšem bylo špatně. Kvuli zpoždění k použití útoku se jeho bodci nevyhl úplně. Na čele se mu objevila vodorovná krvavá čára. Vztekle zavrčel. Ten parchant stále totiž svíral jeho Zanpakuto.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Část 12 - Jsem rád, že jsi zpět - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Část 12 - Jsem rád, že jsi zpět   Část 12 - Jsem rád, že jsi zpět - Stránka 3 EmptySat May 21, 2011 2:58 pm

Kyoya

Zbroj z mého těla zmizela po prvním šoku... nebyl to rozhodně nejlepší pocit, co jsem zažil. Stejně jsem ale jeho zanpakuto nepustil. Naopak se dva pruty obmotaly kolem jeho hole. Takže pokud chtěl shunpnout pryč, musel by pustit svojí zbraň. Aspoň jsem věděl, že používá elektřinu, tu chybu jsem už opakovat nehodlal. Chybama se člověk učí a tahle chyba byla dost velká a bolestivá
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Část 12 - Jsem rád, že jsi zpět - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Část 12 - Jsem rád, že jsi zpět   Část 12 - Jsem rád, že jsi zpět - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Část 12 - Jsem rád, že jsi zpět
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Část 3 - Ichimaru Gin
» Část 2 - Vítejte v Karakuře
» Část 4 - Stříbrný šíp vs. Zanpakuto
» Část 10a - Černobílá stuha (Manon , Yoshiro)
» Část 5 - Zločin je potřeba trestat

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Multi RPG forum :: Bleach RPG :: Hra :: Soul Society - Seireitei-
Přejdi na: