Multi RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum věnované textovým internetovým RPG hrám.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Nový začátek

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Nový začátek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 3 EmptyMon Oct 03, 2011 7:37 pm

Ozvalo se hlášení přerušované častým šuměním...
Tady repub......port Enor................. vážné potíž.....................kuji, zřítím........ To už si ale mohla vidět ohnivou kouli, která přeletěla těsně nad sídlem a zabořila se do země jen pár kilometrů za ním...
Další hlášení se už neozvalo...
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Nový začátek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 3 EmptyMon Oct 03, 2011 8:13 pm

Tyria

Jakmile ohnivá koule proletí nad sídlem, přiskočí opět ke komunikaci, nyní však komunikuje s Torielem a Samuelem. Samueli, Torieli! Potřebuju vás tady v senzorové věži...hned...a Same vem si meč!
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Nový začátek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 3 EmptyMon Oct 03, 2011 9:13 pm

Samuel

Já bez meče nikam nechodím... mám ho u sebe pořád, kromě toho, když se sprchuju... řekl jsem a ukázal na stříbřitou trubičku, která se mi houpala u pasu. Vy ho snad někdy odkládáte? zeptal jsem se udiveně

Toriel jen kývl...
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Nový začátek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 3 EmptyMon Oct 03, 2011 9:24 pm

Tyria

Krom té sprchy také ne...Dobrá tedy...přišlo nouzové volání...nemůžu vás zde nechat samotné, navíc Samueli, ty se vyznáš v technice lépe než já...potřebuji, abys nechal vytáhnout raketoplán, taky budeš dělat pilota...v tomhle ohledu se na droida nespolehnu...a nakonec...aktivuj pasivní obrané systémy, nebo jak to je. Ověřovací kód Mozata a jinak pálit. Poletíme se poohlédnout po přeživších. Pak se natočí na Toriela. Chvíli na něj kouká a pak vytáhne meč, který sebrala Sithce. Tohle si vem. Neumíš s tím sice zacházet, ale když se necháš vést silou, měl by ti poskytnout alespoň základní obranu. Usměje se na bratra a pak pokyne Samuelovi, aby začal.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Nový začátek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 3 EmptyMon Oct 03, 2011 10:55 pm

Samuel

Jasný, za 5 minut jsem hotovej řekl jsem a odběhl do kontrolní věže vše zařídit. Měl jsem už praxi. Raketoplán jsem připravoval mnohokrát a aktivovat obranu jsem odkoukal od Mozata, ale nikdy mě to nenechal zkuit...
Toriel si vzal meč dost nerad, ale vzal...
Za pár minut čekal raketoplán na přistávací plošině...
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Nový začátek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 3 EmptyTue Oct 04, 2011 10:48 am

Tyria

Jakmile byl raketoplán připraven, dokulhala k němu. Ono kulhání jí dosti omezovalo a kdyby mělo dojít k boji, nejspíš by byla její bojeschopnost rapidně snížena. I přes to, se museli vydat k troskám lodi...cítila, že musí. Vyčkala si tedy, až nastoupí Toriel a Samuel, pak mu řekla, ať je dopraví k ztroskotané lodi - kouř byl vidět i odstud. Pak se zase otočila k Torielovi a začala mu vysvětlovat základy I techniky boje se světelným mečem.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Nový začátek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 3 EmptyTue Oct 04, 2011 10:54 am

Raketoplán ani nestihl nabrat rychlost a už přistával. Místo bylo opravdu nedaleko. Zdálo se, že jsou to trosky republikového transportu, stále ještě byl vidět název "Enormous". Trup byl ošklivě poškozen, zřejmě palbou (a nárazem). Z lodě se kouřilo, ale nehořela...
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Nový začátek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 3 EmptyTue Oct 04, 2011 11:14 am

Tyria

Prohlédne si tu spoušť. Pak řekne Samuelovi, aby přistál nedaleko. Jakmile raketoplán dosedne, Tyria vystoupí následována oběma hochy. Otočí se ještě na ně a promluví. Držte se blízko mě...nikam nechoďte...nerada bych vás tu hledala všude možně. Pak se otočí, meč má připravený v róbě a pomalými opatrnými kroky se vydá do trosek lodi.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Nový začátek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 3 EmptyTue Oct 04, 2011 11:16 am

Oba kluci tě následovali. Samuel se zdál být v pohodě, rozmazlenej šlechtickej synek Toriel né tak moc. Došli jste k vraku. Nikde se nic nehýbalo... dveře lodě byly utržené, takže dovnitř se dalo vejít. Zdálo se, že z lodi by se i něco dalo zachránit, ale rozhodně už nikdy nepoletí...
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Nový začátek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 3 EmptyTue Oct 04, 2011 11:37 am

Tyria

Pomalu kráčela, nijak nevnímaje výrazy obou chlapců. Pomalu a opatrně vkročila do zničené lodi. Co by se dalo zachránit nevnímala, jelikož technice nerozuměla. Opatrně nakoukávala za každý roh, do každých otevřených dveří a snažila se pomocí síly vycítit, zdali zde někdo není. Její kroky směřovali na můstek, nebo alespoň k jeho zbytkům, protože tam by mohla někoho nebo něco najít, co by jí řeklo o poslání této lodi. Problém byl, že se tu nevyznala, ani nic nechápala. Otočila se tedy na Samuela, kterému se tu docela líbilo. Same? Poznáváš tuhle loď? Nevěděl bys kudy na můstek?
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Nový začátek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 3 EmptyTue Oct 04, 2011 11:42 am

Loď nebyla velká, takže můstek si našla okamžitě. V prostoru pro pasažéry ležela žena, Twi'lečka... byla v bezvědomí, ale žila... na můstku byl muž, pravděpodobně comando z republikové armády... i on žil, ale měl vážnou ránu na hlavě od nárazu. ´Kromě toho bylo na lodi je něćo málo zásob, pár náhradních dílů a samozřejmě elektronika lodi...
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Nový začátek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 3 EmptyTue Oct 04, 2011 12:12 pm

Tyria

Porozhlédla se po můstku. Schovejte své meče, tito dva neatří k milovníkům našeho řádu. Pak ukáže Torielovi, aby se pokusil vzbudit ženu. Samuela nechá prohlédnout místnost a to co bude vypadat užitelně nebo potřebně, aby odnesl do raketoplánu. Sama popošla k republikovému vojákovi. Ten pro ně všechny představoval největší hrozbu. Jakožto zástupce Republiky, která Jediismus trestala jako hrdelní zločin, mohl znamenat jejich okamžitou smrt, ale nemohl ho zde nechat umřít, to bylo proti jejímu přesvědčení. Proto si přitáhne lékárníčku a obváže mu ránu na hlavě. Pak se začne shánět pro něčem, na co by muže položila a následně jej přenesla do raketoplánu.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Nový začátek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 3 EmptyTue Oct 04, 2011 12:20 pm

Během asi 10ti minut byli záchrané práce ukončeny. Ani jeden z pasažérů nepřišel k sobě, oba jste naložili do raketoplánu, z lodě jste zachránilu co jste mohli, ale moc toho nebylo. Zřejmě dostala pořádně zabrat cestou sem.
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Nový začátek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 3 EmptyTue Oct 04, 2011 12:31 pm

Tyria

Jakmile byli všichni na palubě, dala pokyn, aby Samuel vzlétl. Netrval poak dlouho a byli zpět v orlím hnízdě. Zde nechala Tyria vyložit mechadroidy zásoby a věci z lodi, raněné pak pomohla odnosit na ošetřovnu, kde se o ně postarali léčicí droidi. Hochy nechala, ať dělají co považují za nutné a sama odešla na balkón senzorové věže. Tam si zapálí svou cigaretu a usedne do meditační polohy...začne meditovat a kamínky, popel z cigarety, kouř to vš kolem ní začne kroužit.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Nový začátek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 3 EmptyTue Oct 04, 2011 1:28 pm

Toriel

Za chvíli jsem vyběhl za svojí sestrou nahoru na věž. Víš fakt by sis měla změnit kód na dveřích z data mých narozenin... řekl jsem. Ale pak se podíval do země. Chci se jen omluvit za to, co se stalo doma... začínám se rozvzpomínat na věci, o kterých ani nevím kdy se staly... moc toho není, ale vybavuju si někoho jménem Darth Salia... a taky něco o planetě jménem Korában... myslel jsem, že bys to měla vědět...


Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Nový začátek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 3 EmptyTue Oct 04, 2011 2:04 pm

Tyria

Zůstane stále ve stejné pozici se zavřenýma očima, Torielovi však odpoví. To víš, dobře se mi to pamatuje...aspoň to nezapomenu... Promluví a všechni věsi kolem ní stéle levitují v kruzích. Když jí Toriel oznámí co jej tíží, vyslechne jej. Pak mu pokyne rukou, zatímco předměty mřestanou kroužit a utvoří mu jistou cestičku k ní. Jakmile přijde k ní a posadí se, předměty začnou opět kolovat. Za nic se omlouvat nemusíš Torieli, protože tě za nic neviním! Věděla, že mu Sithka zatemnila mysl, a že jí neublížil dobrovolně. Zajímavé...takže Darth Salia a planeta Korriban...je to sídlo sithů, víš...vždy bylo...a vždy bude...odtamtud asi pochází i Dart Salia...nejspíš nevíš víc že? Potáhne z cigarety a vyfoukne kouř, který nad nimi začne kroužit.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Nový začátek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 3 EmptyTue Oct 04, 2011 2:57 pm

Toriel

Trochu jsem se uklidnil, když jsem se dozvěděl, že mi sestra odpustila, nebo že mi dokonce nic nezazlívala. Nevím, je toho hodně, ale jsou to záblesky... vím že je tu něco, co bys měla vědět, ale nevím co to je. Je to jako snažit se číst v jazyce, který neznám, nevím jak to líp popsat řekl jsem. Z dalšího hovoru nás vyrušila vysílačka

Samuel Seraphin Stormchaser

Halo? Ta Twi'lečka se probudila. Přeje si s vámi mluvit řekl jsem do vysílačky. Doufal jsem, že jí Tyria zase nevypnula...
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Nový začátek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 3 EmptyTue Oct 04, 2011 3:55 pm

Tyria

Dobrá, kdyby se ti objevil nějaký další záblesk, neboj se mi o tom povědět, kdykoli...třebas i o půlnoci...i když to ti hrozí, že tě prohodím dveřmi. S úsměvem zažertuje a mrkne na svého bratra. Pak chce něco doříci, ale vyruší jí hlas z vysílačky. Všechno co kolem ní poletuje se pomalu naskládá na kupku, pak se Tyria postaví. Rozumím...jdu tam.... Odvětí Samuelovi stroze. Torieli, jestli chceš, můžeš jít se mnou, ale nezmiňuj se prosím o Jedi...tak nějak nejsme v Republice legální. Pak opustí balkón a pomalým krokem dojde až na ošetřovnu. Vstoupí s jistou elegancí, která je rodu Griffiths tak přirozená. Chtěla jste se mnou mluvit? Pohlédne na Twi`lečku.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Nový začátek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 3 EmptyTue Oct 04, 2011 10:53 pm

Ambasádor Numali

Ach, ano jistě, chtěla jsem s vámi mluvit... jmenuji se Numali a jsem vyslankyně senátu. Hádám, že právě vám vděčím za svojí záchranu, že? zeptala jsem se, ale nečekala na odpověď. Váš... přítel tady, mi řekl, že jste z vysoce postaveného rodu oddaného Republice po staletí, takže Vám snad mohu důvěřovat. Prosím nezlobte se na něj, mám ten dar tahat z lidí pravdu... dodala jsme, když jsem postřehla pohled, kterým Tyria počastovala chlapce. Nakonec jsem vstala z lůžka. Pomůžete mi?
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Nový začátek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 3 EmptyWed Oct 05, 2011 6:15 pm

Tyria

Popojde blíže. Ano..mě, tady Samuelovi a taky mému bratrovi... Pak zpraží Samuela pohledem, doufala, že toho nevykecal příliš mnoho, ale vypadalo to, že ne. Ano, to vám přítel řekl pravdu. Jmenuji se Tyria Eleanora T`ianna D`Correllia Griffiths III a jsem zde se svými přáteli na jisté rekreaci. Ohledně vaší pomoci jsem uvažovala, že až se trochu zotavíte, odvezu vás na Coronet...pokud si přejete něco jiného?! přátelsky se usmála.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Nový začátek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 3 EmptyWed Oct 05, 2011 8:13 pm

Ambasádor Numali

Podívejte se, každý máme svoje tajemství. Já vím, že není zpravedlivé to, co se stalo mezi Republikou a Vámi, ale Vaše služby pro Republiku byly po celá staletí naprosto neocenitelné, proto váš žádám, pomocte jí ještě jednou. Potřebuju se dostat na republikovou loď Corellian Sentinel, ale nesmím jí kontaktovat... nesmím být viděna... Nemáte nějakou loď, která by mě dostala na orbitu planety? řekla jsem možná trochu tajemně... ale rozhodně slušně...
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Nový začátek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 3 EmptyWed Oct 05, 2011 9:35 pm

Tyria

Se zamračila. A jeké záruky mám, že když vás odvezu na onu loď, neprozradíte nás? Jak sama tvrdíte, Republika nás po staletích věrné služby odepsala stejně rychle, jako vadné žárovky...nyní jsme vyhnanci a musíme skrývat kdo jsme...scházet se jako největší spiklenci...takže mi odpusťte když chovám jistou nedůvěru. Složí ruce na prsou a opře se o zeď. Mimoto zde mám pouze raketoplán pro cesty po planetě. K cestě na Orbitu není vystavěn...nicméně v sídle mé rodiny takové raketoplány jsou...avšak jakou mám záruku, že jakmile vás tam odvezu, nenecháte tohle místo zlikvidovat, mé přátele povraždit a mou rodinu, ač s tím nic společného nemá, uvěznit. Upře na ní svůj pohled a čeká osvětlení situace.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Nový začátek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 3 EmptyWed Oct 05, 2011 10:10 pm

Ambasádor Numali

Jistě, chápu Vaši nedůvěru, ale možná byste měla vědět, že máte daleko víc přívrženců, než si myslíte. A to i mezi senátory... A mnoho z nich lituje toho, co se stalo. Bohužel je nás stále menšina. řekla jsem. Mimo to, moje matka byla jednou z Vás... dodala jsem.
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Nový začátek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 3 EmptyWed Oct 05, 2011 10:35 pm

Tyria

Zajímavé jistě také pochopíte, že i přes to vše vám nemohu plně důvěřovat. Od události s Raatashi byla mnohme opatrnější, měla přeci jen zodpovědnost za ostatní jedie. Jestli je pravda to co říkáte a vaše matka byla jedi...tak doufám, že jste zdědila její ctnost. Zvedne se. Odpočiňte si ještě, udělám první vstřícný krok. Odvezu vás i vašeho přítele do Coronetu a odtud vám zajistím cestu na orbitu, ale te´d když víte mé tajemství, bych ráda znala vaše. Posadí se na nedalekou židli a upře na ní pohled, který znamená jediné - čekám!!!
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Nový začátek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 3 EmptyWed Oct 05, 2011 11:03 pm

Ambasádor Numali

Není moc co povídat, nemám ten dar, co měla matka. Mám jen schopnost empatie, vcítit se do jiných lidí, chápat jejich pohnutky a pocity... nic víc. Moje matka však byla mistriní, členkou nejvyžší rady. Mistr Numali Saa, první toho jména... byla ženou, která věřila v diplomacii a mírová řešení. Inspirovala mě k cestě diplomata... řekla jsem zcela otevřeně
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nový začátek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Nový začátek
Návrat nahoru 
Strana 3 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Nový den
» Začátek cesty (Red)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Multi RPG forum :: Star wars RPG :: Hra :: Corellia-
Přejdi na: