Multi RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum věnované textovým internetovým RPG hrám.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Nový začátek

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
dwind

dwind


Poèet pøíspìvkù : 229
Join date : 27. 08. 10

Nový začátek Empty
PříspěvekPředmět: Nový začátek   Nový začátek EmptyThu Sep 15, 2011 7:43 pm

Kdesi v hlubinách vesmíru stále existovala šance na spravedlnost - alespoň tu vzdálenou spravedlnost. Onu šanci mělo představovat několik členů sloužících v nové organizace na planetě Corellia, která se měla skládat především z rytířů momentálně nelegálního Řádu Jedi.

Slunce právě začalo stoupat nad vrcholky nedalekých lesů. Většina lidí šla jako každý den do práce, aby podpořili růst zdejších podniků, které zde měli ekonomicky nejsilnější pobočky. Byla to tu samá silná společnost a kdekdo by si myslel, že planeta bude zdejším průmyslem zamořená... mýlil by se.
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Nový začátek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek EmptyThu Sep 15, 2011 9:18 pm

Tyria Griffiths III

Stala na jednom z balkónů, umístěných na východní straně senzorové věže. Slunce právě vycházelo a ozařovalo střechy "Orlího hnízda" - jak se tomuto sídlu přezdívalo. Slabý vítr, profukující mezi špičatými vrcholky hor, si jí pohrával s hravraními vlasy. Přes svou róbu (tu z obrázku) měla přehozený kožešinový kabát, neboť v tuto hodinu zde bývalo velice chladno. Stála tam a přemýšlela...o spoustě věcí. Věděla, že se bude muset co nevidět podívat do rodinného sídla, aby zařídila pár věcí a odvedla pozornost od sídla Repartusu. Ano..časy byly zléa ona si uvědomila na jak tenkém ledě tady operují. Kdyby se na ně přišlo, byli by hned odsouzeni k smrti a její rodiče by měli problémy. Povzdechne si a ze své róby vytáhne cigaretu a dřevěný náústek. Ten strčí do úst, do nej cigaretu a tu zapálí. Nasaje do sebe kouř a pomalu jej vyfoukne.
Návrat nahoru Goto down
sannin Naruto

sannin Naruto


Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 11. 09. 11
Age : 25
Location : Bratislava

Nový začátek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek EmptyFri Sep 16, 2011 5:44 pm

Mikil Atost

V osamotenom Corelliánskom priestore vyskočila z hyper-priestoru osamotená loď. Farbu mala celkom zodretú, niektoré časti chýbali takže len skúsené oko mohlo postrehnúť skutočnú podstatu tochto plavidla. Bol to ošumelý Jediiský krížnik Defender. Tieto lode už nebolo vidieť od pádu rádu do ilegality.
Na palube bol jediný človek. Rytier Mikil Atost mieril do hlavného sídla Repartusu. "Mám šťastie, nespravili tu blokádu." povedal si sám pre seba. Pozorné Sithské vojsko bolo to posledné čo potreboval.
Pokračoval v ceste. Ak boli jeho pašerácke kontakty presné, sídlo malo byť niekde v horách. Keď sa k nim blížil zapol skener pevniny. Jediné čo videl na monitore bola slabučká odchylka v teréne. V skorších časoch by si ju ani nevšimol, no teraz si bol istý že to je ono. Hovorila mu to Sila. Zmačkol pár tlačítok na palubnej doske a zapol kódovanie signálu. Potom klesol pár metrov niššie na menšiu čistinku. Loď sa nedotýkala zeme, iba sa nad ňou vznášala. Na kódovanie zvolil starý Jediiský kód. Ak bude mať šťastie, bude ho môcť centrála Repartusu bez problémov dešifrovať a zároveň ho Sithovia nezachytia. Signál zameral na onú odchylku a pritiahol si k sebe komunikačnú konzolu. Zapol mikrofón a zvučným hlasom doňho povedal : "Tu je rytier Jedi Mikil Atost. Žiadam povolenie na prístátie mojej lode v hlavnom hangáry. Koniec."
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Nový začátek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek EmptyFri Sep 16, 2011 6:55 pm

Tyria Griffiths III

Cítila, že se Mikil blíží...už nějakou dobu cítila záchvěvy v síle a dnes to mělo vyvrcholit. Típnula cigaretu o popelník a založila náůstek do oblečení. Pak se pomalými kroky vydala k senzorové věži. Dorazila k senzorům právě včas, aby jí upozornily na malou loď mířící sem. Prohlédla si všechna hlášení a pak přistoupila k jednomu z pultíků. Štěstí bylo, že byly přístroje natolik soběstačné, jelikož ona byla maximální technický antitalent. Shlédla proporce letounu a jiné technické bláboly, které hlásily, že ona loď se neshoduje s žádnou v databázi. Hned nato dorazila zpráva, která byla kódována starým jedijským kódem. Jakmile si jí vyslechla, odpověděla. Povolení uděleno! Přistaňte na plošině. Konec. Pak se otočila a vydala se na přistávací plošinu, aby přivítala onoho Jediho. Ano byl tu rysk, že je to špion, ale ona věřila síle a tomu, že znal jedijský kód.

Její hlas zní jako téhle ženy Smile https://www.youtube.com/watch?v=eLApSha_EWM
Návrat nahoru Goto down
sannin Naruto

sannin Naruto


Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 11. 09. 11
Age : 25
Location : Bratislava

Nový začátek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek EmptySat Sep 17, 2011 2:24 pm

"Rozumiem." povedal do komunikátoru a pomaly zdvihol loď z čistinky. Naschvál vyletel trochu vyššie aby neupútal pozornosť pozemným skenerom Sithov. Vo vzduchu loď otočil a zadal kurz odchylky. Zapol autopilota a prešiel do prepravnej časti lode. Nebolo tam veľa vecí iba jeden kufor a drobná škatuľka uložená na konferenčnom stolíku. Priam teatrálne ju otvoril. V hodvábnej výplni ležal svetelný meč. S úsmevom ho zodvihol a pripútal si ho za opasok. Potom prešiel naspäť do pilotnej kabíny kde si sadol naspäť do kresla.
Cesta do sídla trvala možno desať minút. Keď už mal sídlo v zornom poli, zbovu zapol manuálne riadenie. Posledný úsek cesty preletel rýchlejšie. Keď sa ocitol nad pristávacou plochou, začal pomaly klesať. Loď pristála s jemným žuchnutím. Vzal si kufor, naťukal pár tlačidiel do konzoly a hneď na to sa vysunul spodný vchod. Akonáhle sa otvoril, ovanul ho chladný Correliánsky vzduch. Bol trochu chladnejší ako na Ord Mantelly, no stále to pre Mikilho nebola žiadna prekážka. Vyšiel z lode a rozhliadol sa. "Páni, tak toto som nečakal." ocenil úprimne keď si z dialky prezrel sídlo.
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Nový začátek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek EmptySun Sep 18, 2011 7:48 pm

Tyria Griffiths III

Pomalu došla k plošině..nebylo kam spěchat. Pokud byl onen neznámý opravdu jedi tak by mu jistě pár minut zpoždění nevadilo. V opačném případě, kdyby jí přišli zabít, jistě by ocenili, že by jim alespoň umožnila opustit loď. Na plošinu doarazí zrovna ve chvíli, kdy ona neznámá loď dosedne. Vítr si jí pohrával s dlouhými vlasy, které jí tak spadaly do obličeje, který si stále zachovával klidný neutrální výraz. Ač vypadala bezbranně, opak byl pravdou. V jednu chvíli mohla tasit svůj světelný meč i zmáčknout knoflík, který by zapříčinil naprostou destrukci oné lodi. Byla připravená a když uslyší jeho poznámku, konečně promluví. Jen prosté víkendové sídlo... Řekne a zastaví se před mužem.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Nový začátek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek EmptySun Sep 18, 2011 8:56 pm

Najednou se ozval hlas z vyšílačky... patřil dalšímu obyvately tohoto sídla. Byl jím Mozat, postarší Ithorian, který byl víc inženýr než jedi, což bylo pro jeho rasu trochu neobvyklé. Dokázal udržovat v chodu celé sídlo a všechny technologické hračky, také byl "otcem" obraného systému.
Spoiler:
Uzemnil jsem tu loď, teď se nikam nehne, dokud nevypnu paprsek! Potřebujte pomoc tam dole? ozval se jeho divný hlas z vysílačky... Mozat mluvil basicem nerad...
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Nový začátek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek EmptyTue Sep 20, 2011 7:33 pm

Tyria Griffiths III

Uslyšela Mozatovo hlášení. Ihned mu odpověděla za použití dalšího z jeho vynálezů - vysílačky, spouštející se pomocí myšlenky. Dobrá děkuji. Pokud uvidíš na jeho konání něco nekalého...udělej z jeho lodi šrot...o zbytek bych se postarala já, ale doufám že to nebude nutné....opravdu vypadá že je Jedi. Prohlédne si muže od hlavy k patě. A dokonce zkušený...Takže Mikaily...vítám vás v "Orlím hnízdě" sídle Repartusu.
Návrat nahoru Goto down
sannin Naruto

sannin Naruto


Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 11. 09. 11
Age : 25
Location : Bratislava

Nový začátek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek EmptyTue Sep 20, 2011 7:43 pm

Mikil Atost

Galantne sa uklonil. "Potešenie je na mojej strane." Povedal to však trochu spupne. Jeho rokmi vybrúsený pašerácky sluch započul prvú časť Ithorianovej správy. Človek sa sem hná cez pol galaxie a rovno pod nosom Sithov. Rutinnej previerke by sa nebránil ale spustiť na jeho loď ťažný paprsok. To mu prišlo dosť netaktné. Potom sa však usmial a znovu si prehliadol Jedijku a sídlo za ňou. "Orlie hniezdo ? Originálne." zasmial sa.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Nový začátek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek EmptyTue Sep 20, 2011 9:14 pm

Budu mít "prst na spoušti" ozvala se lakonická Mosatova odpověď z vysílačky. Pak už jen ticho. Ithorian toho moc nenamluvil, tedy alespoň basicem. Mezitím se ale k plošině přiblížil další. 14ti letej klučina s leteckou helmou na hlavě a v pilotní kombinéze. U pasu se mu ale houpal světelný mečm byl trochu cvok do létání a jakmile uviděl přistávat loď tak se běžel podívat co se děje. Wow! Lehká korveta třídy Deffender, vyrobena korporací Rendili zde na Corellii... tu jsem už neviděl dlouho! vyjekl a ani se nepodíval kdo to přiletěl...
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Nový začátek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek EmptyWed Sep 21, 2011 8:14 am

Tyria Griffiths III

Kývla hlavou na znak, že chápe. Pak se objevil onen chlapec. Samueli! Věnuje mu pohled, který sám o sobě stačí k vystrašení. Dodržuj trochu etiku a než se začneš šťárat v jeho letadle, alespoň jej pozdrav. Bude z něj nový člen frakce a nejspíše tvůj učitel...takže být tebou bych se snažilasi šplhnout už teď. Na její tváři seobjeví mírný úšklebek - taky byla ještě mladá a tak velkou mírou chápala jeho chování. Pak se otočila zpět k Mikailovi. Omluvte jej, je to teprve chlapec a jako takový je neuvěřitelně obtížný na výchovu...navíc ty jeho stroje. No...takže...nejspíš jste unaven, tak vám ukážu váš pokoj... Pokyne mu a pomalýmikroky se vydá k ubikacím.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Nový začátek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek EmptyWed Sep 21, 2011 3:37 pm

Samuel Seraphin Stormchaser

Trochu uraženě jsem se podíval na Tyriu a sundal si helmu z hlavy. A...ale no ták! Vždyť to je parádní loď! Navíc je to obrovský transparent s nápisem "Jsem Jedi" proto se dneska nedají prakticky vidět... ale omlouvám se, nechtěl jsem nikoho urazit... dodal jsem ještě a otočil se k cizinci. Já jsem Samuel S. Stormchaser, pro přátele Sam, nebo taky Tři "es". Bývalý padawan mistra Ro'oona řekl jsem mu
Návrat nahoru Goto down
sannin Naruto

sannin Naruto


Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 11. 09. 11
Age : 25
Location : Bratislava

Nový začátek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek EmptyWed Sep 21, 2011 4:20 pm

Mikil Atost
So širokým úsmevom sa otočil k chlapcovi. Ja som Mikil Atost, rytier Jedi a vidím že máš dobrý vkus chlapče. Potom sa otočil k lodi a pyšne vypel hruď. Máš pravdu, je vážne dobrá ale už má pár akcíí za sebou, preto je trochu obitá ale stále použiťeľná. Stislo ho v žalúdku keď si pomyslel že ju ten Ithorian drží v ťažnom paprsku. Potom sa otočil a dobehol smerom k Tyrii.
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Nový začátek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek EmptyWed Sep 21, 2011 5:08 pm

Tyria Griffiths III

Ještě než zašla mávla na Samuela. A nezapomeň, že máš cvičit práci se silou a formu Makashi! Až se vrátím, budeš mít duel a jestli si nechceš propálit kalhoty... Pak i s Mikilem vejde do útrob hradu. Ten si může všimnout velmi hezké výzdoby, především obrazů a nábytku. Chodby byly rozlehlé a byla zde spousta oken a světel, takže ona krása nezůstávala zakryta přítmím. Šla spolu s novým příslušníkem repartusu dosti dlouho a oba vyšli několik pater, až nakonec zůstali stát před jedněmi dveřmi. Není to bůhví co, ale je to tu tak pro všechny...snad vám to bude stačit. Otevřela dveře a Mikilovi se naskytl pohled na velmi pěkně zařízený pokoj velikosti bytu 2+1, kde bylo vše od postele přes koupelnu a toaletu, až po malou knihovničku. Byt byl zařízen takto. No...pokud budete něco potřebovat, řekněte Mozatovi, já tu teď chvíli nebudu... Usměje se na něj a pak odkráčí pryč k Mozatovi, který byl v senzorové věži a něco opravoval.Mozate..poletím na den dva domů...obstarám zásoby a potřebné díly...potřebuješ něco? Opřela se o jednu z konzolí.
Návrat nahoru Goto down
sannin Naruto

sannin Naruto


Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 11. 09. 11
Age : 25
Location : Bratislava

Nový začátek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek EmptyWed Sep 21, 2011 5:29 pm

Mikil Atost

Neveriacky zízal na izbu. Bol pripravený na všelicčo ale toto ho dosť prekvapilo. Pomykov však netrval dlho. Hneď potom sa zoširoka usmial a keď si spomenul na jeho bytík v Ord Mantelly a hotely v ktorých prespával ža pašeráckych výprav vôbec necítil ani najmenší závan nostalgie. S úsmevom pršiel k jednému oknu s krásnym výhľadom na okolné hory. Chvílu sa kochal panorámou a potom si sadol do kresla a čakal.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Nový začátek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek EmptyWed Sep 21, 2011 8:09 pm

Samuel S. Stormchaser

Jasně, nebojte se. Pracuju na tom... ujistil jsem Tyriu. Trénoval jsem docela dost a kromě toho jsem taky pomáhal Mozatovi držet všechno pohromadě. Když oba zmizeli radši jsme se dal na prohlížení jedijské lodě. Takovou jsem už dlouho neviděl.

Mozat

Zrovna jsem opravoval obvody, které korodovali. Toto sídlo bylo sice pěkné, ale desítky let se o něj nikdo nestaral, tedy co se týče technického zázemí. Pokoje byly udržovány s největší péčí, ale zrovna na techniku každej kašlal. Popravdě bych uvítal tohle... řekl jsem a podal jí seznam asi 120ti položek...
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Nový začátek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek EmptyWed Sep 21, 2011 8:32 pm

Tyria Griffiths III

Převezme od něj seznam a v rychlosti jej přelétne očima. Nedáváš mi zrovna lehký úkol Mozate...i když uznávám, že od doby co takhle vycucáváš konto mé rodiny se zdejší technika neuvěřitelně zdokonalila. Takže dobrá pokusím se ti sehnat vše co tu vidím. Přeložila seznam a schovala jej do oblečení. Můžu tě požádat, abys schoval raketoplán toho jediho do hangáru a vytáhl mi na plošinu raketoplán i s pilotem(robot)?
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Nový začátek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek EmptyWed Sep 21, 2011 8:36 pm

Mozat

Rozdělil jsem to do tří částí:
Nutné - bez toho se můžem jít střelit
Optimální - Tohle by zlepšílo funkce různých věcí tady
Bylo by pěkné - bez toho se obejdem, zatím... ale radši bych to tu měl
A není problém, zaparkuju to a připravím... ale řekněte tomu prckovi ať mě neotravuje...

řekl jsem překvapivě mnoho věcí a začal odtahovat loĎ do hangáru (i se Samem, který jí zrovna prohlížel)
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Nový začátek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek EmptyWed Sep 21, 2011 8:46 pm

Tyria griffiths III

Dobrá dobrá myslím, že to chápu. Usmála se na něj. Víš, že je to ještě chlapec...skončil svůj výcvik příliš brzy. Ale musím uznat, že se v lodích opravdu vyzná. Časem bych sem mohla nechat přesunout jeden z mezihvězdných raketoplánů a budu potřebovat pilota. Myslím, že on bude dobrá volba...nicméně dohlédni na něj zatímco budu pryč a kdyby se něco dělo...dej mi věďet...z Coronetu jsem tu za hodinu...takže naviděnou za dva dny Mozate. Pomalu se vydala dolů na přistávací plošinu, kde byl mezitímpřesunut její osobní raketoplán pro cesty po planetě. Byl řízen droidem, neboť ona sama pilotovat neuměla. Sebou si nic, krom meče, nebere a vstoupí dovnitř. Pak přikáže let do hlavního města Corellie - Coronet.
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Nový začátek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek EmptyThu Sep 22, 2011 4:37 pm

Hyass Djalm

Pristál som na Corellii. Doviedala ma sem Sila. Kto vie, či tu nebude niekto, kto mohol prežiť skazu Coruscantu. Mojim jediným šťastím bolo, že som tam nebol a určite nie som sám. Cítim výkyvy v Sile. Niekto tu musí byť. Ale kde hľadať?
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Nový začátek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek EmptyThu Sep 22, 2011 8:56 pm

Mozat

Ithorian vešel do síně, kde čekal náš host (Mikil Atost). Jsem Mozat, hlavní inženýr této stavby. V nepřítomnosti Tyrii se o vás mám postarat. Smím se vědět, jak jste se o nás dozvěděl? zeptal jsem se. Bylo tu příliš mnoho nevyřešených otáze a od Tyrii to nebylo právě nejmouřejší odjet ve chvíli, kdy přijel návštěvník... v případě že by chtěl zaútočit bych si s ním musel poradit sám...
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Nový začátek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek EmptyTue Sep 27, 2011 12:47 pm

Hyass Djalm

Komečným letom som sa dostal na planétu. Mal som na sebe rúcho s kapucou, takže mi nikto nemohol vidieť do tváre. Moju tvár ani oči. Vyzeral som ako bezdomovec. Zarastený a zjazvený. Sústredil som sa a sledoval som, kam ma Sila potiahne. Išiel som a blúdil bez toho, že by som mal predstavu o tom, čo vlastne hľadám.
Návrat nahoru Goto down
sannin Naruto

sannin Naruto


Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 11. 09. 11
Age : 25
Location : Bratislava

Nový začátek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek EmptyTue Sep 27, 2011 1:23 pm

Mikil Atost

Keď Ithorian vošiel do izby, tiež spozornel. Po jeho otázke sa však pousimal a odpovedal : Kým som sa nestal Jedi, živil som sa pašovaním Sithských artefaktov do miesta ich zničenia. Vďaka tejto profesii som si vybudoval slušnú sieť kontaktov. Informácie od nich boli veľmi útržkovité ale podarilo sa mi zistiť že sa sídlo má nachádzať v Correliíanskom sektore. Dorazil som doň a o ostatné sa postarala Sila..
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Nový začátek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek EmptyTue Sep 27, 2011 2:42 pm

Mozat

Najednou jsem ucítil další výkyv v Síle...
No, zdá se, že nejste jediný, koho sem přivedla Síla... řekl jsem. Bylo to zvláštní... slabé... Doufal jsme, že Tyria nevypnula komunikátor...
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Nový začátek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek EmptyWed Sep 28, 2011 7:18 am

Hyass Djalm

Odrazu som blízko akejsi budovy zbadal Ithoriana s akýmsi chlapíkom, ktorí po mne zvláštne zazerali, ale boli blízko toho zdroja Sily. Opatrne som sa priblížil.
"Čo je toto za miesto?" spýtal som sa.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nový začátek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Nový začátek
Návrat nahoru 
Strana 1 z 5Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Nový den
» Začátek cesty (Red)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Multi RPG forum :: Star wars RPG :: Hra :: Corellia-
Přejdi na: