Multi RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum věnované textovým internetovým RPG hrám.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Nový začátek

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorZpráva
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Nový začátek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 5 EmptyMon Oct 10, 2011 10:06 pm

Numali i její ochránce byli připraveni. Numali měla u pasu svojí bouchačku, její bodyguard měl značně velký kanón...
Numali

Chci vám ještě jednou poděkovat. Vím, že to pro vás není lehké pomáhat znovu republice která vás zradila, ale věřte mi, že se blíska na lepší časy... věřím tomu řekla jsem
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Nový začátek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 5 EmptyMon Oct 10, 2011 10:34 pm

Tyria

Ráda bych tomu věřila, ale nerada bychse znovu spálila...no to nechme na později. Nasměruje Numali i jejího ochránce do raketoplánu. Pak se otočí na Samuela a Toriela, kteří se s ní přišli rozloučit. Nezbourejte to tu...cvičte a dávejte na sebe pozor...počkejte, až se vrátí Mozat a kdyby něco, použijte dálkový vysílač a kontaktujte mě. Z Coronetu ti ještě pošlu frekvenci na které budu dostupná Samueli. Pak se na oba usměje a odkráčí do Raketoplánu. Připoutá se vzadu a přikáže droidovi, aby letěl na Coronat a za pár okamžiků se skutečně raketoplán vznese. Pak ještě opíše dvě kružnice nad Orlím hnízdem a vyrazí cestovní rychlostí pryč....

...Netrvalo dlouho a raketoplán dorazil na Coronet. Pak už stačilo jen pár chvil, než dorazil do rezidence rodu Griffiths. Pomalu se snesl na přistávací plošinu a všechny systémy byly droidem vypnuty. Pak Tyria jako první vystoupí, čekajíc na Numali a jejího bodyguarda.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Nový začátek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 5 EmptyMon Oct 10, 2011 10:42 pm

Oba klucí slíbili, že nezbourají sídlo dokud se nevrátíš. Pak už jste vyletěli. Numali ti cestou připoměla, že nesmí být nikým viděna, ani tvojí rodinou. Jakmile jste tedy přistáli, tak se nepozorovaně vytratila do druhého raketoplánu i se svojí ochrankou. Na tebe čekal Petras a Toriel.

Torin

Ale víš že když jsem říkal, že tě rád uvidím, nemyslel jsem tím za takovouhle chvíli... řekl jsem a objal svojí sestru. Prosím vrať tenhle raketplán neporušený, ano? Já vím že ten poslední byla nehoda... a ten předtím... za to si nemohla... řekl jsem
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Nový začátek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 5 EmptyMon Oct 10, 2011 10:51 pm

Tyria

Obejmula bratra. To víš...neočekávané události...a jako jedna z posledních jedi je musím řešit..kéž bych si mohla hodit nohy na stůl. Mrkne na svého bratra a pohlédne na raketoplán. Byl větší než ten, kterým přiletěla..minimálně 3x...samá moderní technologie a ladné křivky...to pravé pro diplomatické mise nebo pro výlet do přírody. Jedinou nevýhodou bylo, že ač měl kvalitní štíty, nebyl téměř nijak vyzbrojen, nebyl lodí určenou pro boj a tak neposkytoval 100% bezpečí. Hele ale fakt jsme za to nemohla...kdo by čekal, že se mi porouchá pilotní droid uprostřed přistávacích manévrů. A znáš mě nejsem zdatná pilotka. Usmála se na Torina. Torine..má mise mě volá..omlouvám se, že je to tak narychlo...a Petrasi...děkuji, že jsi to pro mě zařídil...vrátím vám tu loď v celku...a sebe taky. Obejme se s nimi znova...pak nasedne do lodi a ještě naposledy jim zamává. Pak nechá loď odstartovat,
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Nový začátek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 5 EmptyMon Oct 10, 2011 11:05 pm

Torin i Petras se s tebou rozloučili a popřáli ti šťastnou cestu. Raketoplán byl opravdu nový a modernější než ty staré, které jsi rozbila. Na palubě bylo příjemně a bylo tam dostatek zásob a vybavení na dlouhou cestu.

Numali

No moc pěkné... takže pokud to nebude vadit, tak můj kolega bude řídit, bez urážky, ale pilotuje lépe než droidi... a zamíříme na orbitu, kde kontaktujem Corellian protector. Ten nám snad pomůže...
řekla jsem nanejvýš pochvalně o této lodi. Byla mnohem větší a prostornější než naše loď, která stejně byla na kousky...
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Nový začátek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 5 EmptyTue Oct 11, 2011 7:42 am

Tyria

Přykývne. Dobrá...nevidím v tom výrazný problém. Pak se i s Numali a jejím strážcem přesune na můstek. Tam zavelí droidovi, aby předal pilotování trooperovi a droind poslechne. Tyria se pak posadí do jednoho z křesel, která na m§stku ještě jsou a vyčkává.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Nový začátek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 5 EmptyTue Oct 11, 2011 10:43 am

Za nějakou chvíli se před vámi otevřel tento pohled:
Nový začátek - Stránka 5 Thranta-class_warship_GGW
Republiková loď třídy Thranta. Kolem ní ještě další 3 doprovodná plavidla

Eralim

Kapitán Eralim, z republikové lodě Corellian protector přibližujícímu plavidlu. Identifikujte se, nebo budu muset zahájit palbu ozval se hlas z vysílačky.

Numali

Sedla jsem si k rádiu. Nestřílejte kapitáne, opakuji, nestřílejte. Ověřovací kód: Num17-alfa-43-HKL, Vyžadují vaší spolupráci kapitáne. řekla jsem

Eralim

Rozumím, přistaňte v hangáru číslo 2. Připravím pro Vás eskortu. Vítejte na palubě ambasádorko.
řekl jsem a ukončil vysílání

Numali

No... to by bylo. Tak se připravme k přistání.
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Nový začátek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 5 EmptyTue Oct 11, 2011 3:37 pm

Tyria

Popravdě jí pohled na Corellian protector nijak velkoúžasný nepřišel, už zažila větší věci. Jakmile se ozval kapitán, nijak se neangažovala a nechal jí jednat a ona opravdu velmi jednoduše vše zařídila. Když ejí raketoplán přistál v hangáru, postavila se po bok Numali a vyčkávala. Nic neříkala a byla neustále ostražitá...přes to vše to mohla přeci jen být past.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Nový začátek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 5 EmptyTue Oct 11, 2011 5:43 pm

Raketoplán přistál v doku lodě. Čekalo tam nastoupeno již asi 20 vojáků a také samotný kapitán. Byl to postarší Chiss, po boku mu stáli jeho 1. důstojník a šéf bezpečnosti. Ambasádorka vyšla s vámi dvěma po boku. Jakmile jste přišli, tak vám kapitán vyšel naproti. Kapitán jí vyjádřil úctu, ambasádorka mu poděkovala.

Numali

Děkuji Vám za vaši pohostinnost kapitáne, toto jsou moji ochránci ukázala jsem na svůj doprovod. Teď pokud dovolíte, tak nastavte kurs na Corusant a probereme detaily. Byla bych vám vděčná, kdybyste zařídil kajutu pro moje přátele... řekl
Kapitán přikývl a poslal pár vojáků aby tě doprovodili do pokoje...
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Nový začátek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 5 EmptyTue Oct 11, 2011 6:40 pm

Tyria

Pomalými kroky, klidně kráčela se svým doprovodem až ke své kajutě. Poděkovala a vešla do kajuty. zavře dveře tak, aby se daly otevřít zevnitř a začne meditovat.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nový začátek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový začátek   Nový začátek - Stránka 5 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Nový začátek
Návrat nahoru 
Strana 5 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Nový den
» Začátek cesty (Red)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Multi RPG forum :: Star wars RPG :: Hra :: Corellia-
Přejdi na: