Multi RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum věnované textovým internetovým RPG hrám.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Šperk Corellie

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Šperk Corellie - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie - Stránka 4 EmptyThu Sep 29, 2011 4:49 pm

Tyria

Nikdy žádná Sithka nezpůsobila tolik škody, aby se to nedalo napravit. Obě čepele na jejím meči se rozzářily a osvětlily místnost. Pokoušíš mé nervy...Raatashi...pokud je to vůbec tvé jméno!
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Šperk Corellie - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie - Stránka 4 EmptyThu Sep 29, 2011 8:56 pm

Raatshi

Najednou se mi po těle rozběhlo několik černých tetování, oči získali nezdravě žlutou barvu a objevilo se také několik jizev. A v tom se právě pleteš! řekla jsem. V tu chvíli místnost ozářilo fijalové světlo z aktivovaného meče. Zvedla jsem druhou ruku a vypálila salvu blesků...
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Šperk Corellie - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie - Stránka 4 EmptyThu Sep 29, 2011 9:07 pm

Tyria

To se teprve uvidí. Ušklíbne se a okamžitě jednou čepelí vykryje její blesky. Na nic však nečeká a druhou čepelí vede protiútok na ruku v níž drží meč. Jakmile meč pohltí všechny blesky mávne rukou a těžká zdobená almara se vyřítí proti Raatashi.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Šperk Corellie - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie - Stránka 4 EmptyThu Sep 29, 2011 9:16 pm

Raatshi

S naprostou lehkostí jsem vykryla úder vedený na mojí ruku. Mávla jsem tou druhou a almara se rozletěla na tisíce kousků. Ihned jsem vedla protiútok směrem na břicho. Mimo veškeré životně důležité orgány, nechtěla jsem jí zabít, zatím...
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Šperk Corellie - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie - Stránka 4 EmptyThu Sep 29, 2011 9:20 pm

Tyria

Nenechala se vůbec nijak rozhodit lehkostí jejích úderů a vykrývek. Její útok na na břicho vykryla tak, že čepelí kterou předtím útočila na ruku tentokrát protočila směrem dolů a její útok smetla stranou. Ve stejnou chvíli kdy se kryla už vedla druhou čepelí protiútok proti její druhé ruce. V tomto byla výhoda dvoumeče a Tyria s ním uměla zacházet velmi dobře. Při vedení stále sledovala pohyby jejího těla, aby mohla vydedukovat její příští akce.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Šperk Corellie - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie - Stránka 4 EmptyThu Sep 29, 2011 9:32 pm

Raatshi

Sledovat moje pohyby bylo těžké. V tom byla krása těch četných tetování, Některá sledovala linie těla, další pak úplně rozhazovala obrazce... bylo to jako sledovat kroutící se klubko hadů. Odrazit ten útok bylo horší. Bojovat proti dvojitému meči bylo složitější. Vyřešila jsem to tak, že jsem se pomocí Síly odrazila od nepřítele. Nejste špatná... vůbec ne... uznale jsem kývla hlavou...
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Šperk Corellie - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie - Stránka 4 EmptyThu Sep 29, 2011 9:37 pm

Tyria

Z jejích tetování byla dosti zmatená, ale jak si všimla tak i ona z jejích dvojmečů. Nebylo to lehké sledovat ji jak se pohybuje, ale i to se dalo překonat. Na její poznámku si odfrkne. Divíš se? Neměla bys. V jejím hlase šel uslyšet slušný náznak arogance. Avšak musím uznat, že tvá tetování jsou něco, co perfektně rozptyluje nepřítele. Pohnula se stanou tak jak to v tom malém pokojíku šlo. Stále sledovala tu ženu a vyčkávala na útok.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Šperk Corellie - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie - Stránka 4 EmptyThu Sep 29, 2011 9:46 pm

Raatshi

No, zdá se, že v souboji s mečem pro tebe nejsem soupeř... naštěstí se nemusím uchylovat k boji s mečem... řekla jsem. Přesně ve chvíli, kdy jsem to dořekla tak jsi ucítila značnou bolest. Rudá čepel ti projela stehnem... zezadu... okamžitě jsem spustila další baráž blesků...
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Šperk Corellie - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie - Stránka 4 EmptyThu Sep 29, 2011 9:59 pm

Tyria

Najednou ucítila jakousi pýchu, když žena přiznala, že ona je co se týče boje s mečem lepší, navíc v těchto stísněných prostorech neměla tolik prostoru, aby útočila ze stran a dvoum čepelím se špatně vzdorovalo. Řetěz uspokojení však přerušila silná bolest ve stehně, vyvolaná světelným mečem. Musela se hodně držet,, aby se jí nepodlomila noha, ale vydržela to. Než se stihla podívat, kdo jí to zranil, zasypala jí Sithka sérií blesků, které stačila jen tak tak vykrývat čepelemi. Nebyla nejspíš tak zkušená v ovládání síly, ale rozhodla se k jedinému rozumnému kroku. Ukumulovala sílu do sebe a bak jí uvolnila kolem sebe. Měla by být dost silná, aby odhodila každého nějaký ten metr stranou.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Šperk Corellie - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie - Stránka 4 EmptyThu Sep 29, 2011 10:05 pm

Raatshi

Nepolevovala jsem v baráži blesků. Druhou rukou jsem prorazila vlnu Síly, takže mě nezasáhla. Tyria však mohla uslyšet zvuk, jak něco dopadlo na schody a teď to padá dolů... několik heknutí a pak už ticho. Já jsem nehnula ani brvou... a dál sršela blesky... tou rukou, kterou jsem odrazila vlnu jsem hodila meč hezky obloukem přímo na svojí soupeřku...
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Šperk Corellie - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie - Stránka 4 EmptyThu Sep 29, 2011 10:13 pm

Tyria

Nebezpečí zezadu bylo zažehnáno a teď bylo načase opět se věnovat Sithce. V otázce síly byla prostě lepší. Neustále metala blesky a její silové odhození jen tak vyrušila rukou. Stále vykrývala čepelemi bleskovou baráž, což bylo dosti vysilující, ale pak po ní ženština vrhla meč a Tyria se pokusila přejít do protiútoku. Zmáčknutím jediného tlačítka oddělila oba konce zbraně od sebe a získala tak dva samostatné meče. Nebyla v boji se dvěmi meči tak zběhlá jako s dvojitým mečem, ale takto mohla zároveň odrážet blesky i krýt se proti meči. Vyčkala na vhodnou chvíli a prudce máchla proti meči s úmyslem jej zničit, nebo odrazit stranou.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Šperk Corellie - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie - Stránka 4 EmptyThu Sep 29, 2011 10:17 pm

Raatshi

Spojila jsem obě ruce a vyslala mohutnou kinetickou vlnu. Dostatčně silnou, abych svojí soupeřku poslala na další expresní let dolů ze schodů. Nemělo cenu s ní bojovat mečem, to by mě rozdrtila během chvíle. Tak jsem chtěla zajistit, aby se ke mě ani nedostala. Můj meč neškodně spadl na zem poté, co ho odrazila. Blesky jsem samozřejmě uý nemetala
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Šperk Corellie - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie - Stránka 4 EmptyThu Sep 29, 2011 10:24 pm

Tyria

Další mohutná telekynetická vlna jí zaručeně poslala pryč z pokoje. Ta ženská byla přes sílu fakt machr a Tyria se již cítila celá rozbolavělá. Rychle se vyhoupla na nohy a spojila oba konce své zbraně zpět k sobě. Pak se rozběhla schody nahoru, aby pokračovala v souboji. Než jí žena odhodila, všimla si Tyria, že její meč dopadl na zem. Bylo to sice dosti nemorální, ale Řád byl pryč, Jedi byli v menšině a ona dostávala solidně naprdel. Nebyl čas na fair play, především, když se Sithka rozhodla nebojovat mečem. Mávnutím ruky si přitáhla do pravé ruky její meč, dřív než tomu stihla zabránit. Nelíbilo se jí co dělá a taky nevěděla, zdali to ponese výsledek, ale za zkoušku to stálo. Nechceš bojovat mečem, nepotřebuješ tedy meč. Aktivuje jednu čepel na svém meči a meč nepřítele.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Šperk Corellie - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie - Stránka 4 EmptyFri Sep 30, 2011 9:32 am

Když Tyria dopadla na zem pod schody, mohla periferním viděním postřehnout, že jen kousek vedle ní leží Toriel. Ruku měl ohlou v podivné úhlu a nehýbal se. Zřejmě na to ale nebyl čas, neboť vyběhla zase nahoru, kde popadla meč své soupeřky.

Raatshi

Ach jistě... jak nečekané... řekla jsem. Tohle jsem opravdu nečekala... řekla jsem. Z meče najednou vyjely s paralyzující sílou další blesky... tentokrát nádherně bez jakékoliv možnosti se bránit Ono totiž hodně lidé mé úrovně nechá svůj meč válet se na zemi... pootkla jsem jen tak na okraj...
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Šperk Corellie - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie - Stránka 4 EmptyFri Sep 30, 2011 9:47 am

Tyria

KDyž se vracela, všimla si koutkem oka bezvládného Toriela. Když ho tam uviděla, tak si uvědomila, že už nejspíš ví, kdo jí to probodl stehno. Neměla teď čas se o něj strachovat. Musela jednat. Když uchopila meč, vystřelily do ní blesky. Její tělo schválila křeč a ona upustila oba meče na zem. Zároveň se jí také podlomila noha a ona dopadla na kolena a težce oddechovala.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Šperk Corellie - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie - Stránka 4 EmptyFri Sep 30, 2011 9:51 am

Raatshi

Přivolala jsem si oba meče a ten její jsem prohodila otevřeným oknem někam ven... Víš, chtěla jsem tě zabít, ale místo toho radši seberu Toriela a zmizím pryč... nechápu, jak sis mohla nevšimnout, jaká v něm bije Síla. Jednou bude tak mocný, že překoná nás všechny... Takže se neboj, o tvého bratra se postarám dobře.. řekla jsem a dalším pohybem ruky jsem svojí soupeřku hodila o zeď tak, že přistála na posteli. Pak jsem se pomalým krokem vydala po schodech dolů...
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Šperk Corellie - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie - Stránka 4 EmptyFri Sep 30, 2011 10:47 am

Tyria

Její meč byl vyhozen z okna ven a žena s ní mrštila o zeď. Domlácená se svezla na postel. Srdce jí divoce bušilo. Cítila zlobu...neuvěřitelnou zlobu. Bylo to až neuvěřitelné jak moc tu zlobu cítila - její bratr jí napadl, žena si s ní jen pohrávala bolest v noze byla tlumená a pulzující. Všechen ten vztek a zloba narážela na pomyslná vrátka uvnitř její mysli. Snažila se zlobu potlačit, ale nebylo to v jejich silách potlačit takové množství hněvu. Pak se ona pomyslná vrátka otevřela a ona vypustila svůj hněv. Silný a uleželý hněv který v sobě potlačovala již víc než 15 let teď vytryskl jako fontána a ona jej použila k aktivaci Force Rage Razz . V tu chvíli zeď pokoje doslova explodovala a kamenné trosky se rozletěly po celém schodišti. Z díry vylezla Tyria. NA krku jí pulzovala žíla a obličej měla plný hněvu. Zabiju tě ty dě*ko!!! Máchne zprudka rukou a celý strop sálu se sesype na Sithčinu hlavu. Nutno dodat, že hněc zvýšil její sílu.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Šperk Corellie - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie - Stránka 4 EmptyFri Sep 30, 2011 10:57 am

No nemělo to úplně žádaný efekt. Dům byl postaven před mnoha sty lety, když se věci ještě dělaly pořádně, takže zdivo celkem účině vydrželo hněv naštvané Tyrii. Sletěla však ze schodů jako blesk z čistého nebe a nutno říct, že to Raatshi neočekávala. Její máchnutí rukou pak přineslo svoje ovoce prostě tak, že uhodila Raatshi do zátylku a ta opsala zajímavou dráhu když proletěla hlavním sálem a narazila do jednoho ze sloupů. Raatshi vstala. Byla evidentně dost naštvaná. Rozpřáhla ruce a začaly jí obklopovat blesky ze všech stran... když najednou BZZZT... oranžová čepel meče jí vyjela z břicha...



Chvíle trapného ticha...
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Šperk Corellie - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie - Stránka 4 EmptyFri Sep 30, 2011 2:02 pm

Tyria

Vztek se jí zmocňoval čím dále více a když Raatashi začala uvolňovat blesky, už se chystala, že jí sejme pomocí síly. Pak se ale stalo něco, co rozhodně nečekala. Raatashiným břichem projel meč...oranžový. Vztek tak trochu polevil ale stále byl patrný a udržoval oslabenou Tyrii v chodu. Mávnutím si od Raatashi přivolá meč a rozsvítí ho. Sice neví, kdo jí to pomohl a s jedním mečem byla dosti neobratná, ale pořád lepší něco, než nic. Pomalu ukročí stranou, aby pohlédla, kdo to je.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Šperk Corellie - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie - Stránka 4 EmptyFri Sep 30, 2011 2:08 pm

Raatshi se podívala na břicho... tohle tedy opravdu nečekala... podívala se na tebe... a zmizela... doslova. Poslední co jsi viděl byli její oči... a pak puf... byla pryč. Za ní stál Samuel Seraphin Stormchaser... ve své pilotské kombinéze, bez helmy... v rukou svíral křečovitě jílec svého meče... trochu vytřeštěně zíral na místo, kde před chvíli stála togruta...
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Šperk Corellie - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie - Stránka 4 EmptyFri Sep 30, 2011 2:11 pm

Tyria

Vztek vyprchával...mizel a s ním i Force Rage. Když ale vztek vyprchal a zmizel bůh ví kam, možná zpět do své zásobárny, Tyriu to nechalo ohromně oslabenou. Sa-samueli?! Pak se jí raněná noha nadobro podlomí a ona dopadne obličejem k zemi. pak ztratí vědomí.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Šperk Corellie - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie - Stránka 4 EmptyFri Sep 30, 2011 2:18 pm

O blíže nespecifikovanou časovou jednotku poté

Tyria otevřela oči... viděla jen strop ošetřovny, která byla součástí sídla... když se lehce rozhlédla, uviděla na dalších postelích ležet Sama a Toriela... Torin a Petras seděli na židlých o kousek vedle a spali... asi tu seděli docela dlouho...
Přiletěl k tobě lékařský droid (levitující nad zemí). Výborně, jste vzhůru, bolí vás něco? zeptal se
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Šperk Corellie - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie - Stránka 4 EmptyFri Sep 30, 2011 2:31 pm

Tyria

Pomalu otevře oči a rozhlédne se. Uvidí a i ucítí zápach ošetřovny. Rozhlédne se a všimne si Sama, Toriela, Torina a Petrase. Pak si všimne robota. Ehm já..no slabá bolest v noze....jak je na tom Samuel a Toriel?
Pokusí se v posteli posadit.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Šperk Corellie - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie - Stránka 4 EmptyFri Sep 30, 2011 2:34 pm

Robot

Oba chlapci budou v pořádku. Pan Toriel má zlomenou levou ruku, zřejmě následkem pádu. Ten druhý má otřes mozku, který mu způsobil pan Torin, když ho uviděl stát nad vašim bezvládným tělem. Přerazil o něj židly... řekl jsem. Pokud chcete, mohu probudit pane Torina, sedí tu už několik hodin a zřejmě usnul únavou dodal jsem ještě
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Šperk Corellie - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie - Stránka 4 EmptyFri Sep 30, 2011 2:37 pm

Tyria

Né..nechte jej spát. Vyleze z postele a přejde k bratrově posteli. Pohlédne na něj, spícího. Teď v posteli se zlomenou rukou vypadal tak nevinně a zranitelně. Pořád se jí nechtělo věřit, že to byl on, kdo jí před nějakou dobou napadl. Pak přešla k Samovi. Chudák dostal židlí i když jí vlastně zachránil. Pohladila jej po vlasech a pomalu zamířila ven z ošetřovny. Musela najít svůj meč, který ji žena vyhodila z okna.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Šperk Corellie - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Šperk Corellie
Návrat nahoru 
Strana 4 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Multi RPG forum :: Star wars RPG :: Hra :: Corellia-
Přejdi na: