Multi RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum věnované textovým internetovým RPG hrám.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Šperk Corellie

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Šperk Corellie Empty
PříspěvekPředmět: Šperk Corellie   Šperk Corellie EmptyWed Sep 21, 2011 9:53 pm

Coronet - hlavní město Corellie, šperk v koruně celé planety, sídelní město mnoha vznešených rodů, místo, které bylo dlouho nepostihnuto válkou. Ale rovněž centrum průmyslu... nebylo sice tak vyspělé jako Corusant, ale bylo sídlem mnoha největších loděnic v celé galaxii. Paradoxně také místem, kterému se zcela vyhnula válka mezi Republikou a Impériem. Raketoplán prolétal městem a nakonec zamířil k zapadlejší usedlnosti na kraji města... bylo krásné a dál od centra, aby bylo blíž přírodě...
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Šperk Corellie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie EmptyWed Sep 21, 2011 10:13 pm

Tyria Griffiths III

Její loď pomalu přistávala u jejího rodného sídla. Již se těšila jak se přivítá s rodinou, Petrasem...svým pokojem. Jakmile raketoplán dosedl vystoupila a zamířila ke dveřím.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Šperk Corellie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie EmptyThu Sep 22, 2011 8:32 pm

Tady kontrolní věž, ověžujeme váš kód....
...
...
Vítejte doma slečno Tyrio
ozval se hlas z kontrolní věže
Raketoplán přistál ale to už tam čekalo několik lidí... oba tvoji bratři a několik služebných
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Šperk Corellie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie EmptyThu Sep 22, 2011 9:25 pm

Tyria Griffiths III

Zahlédla v pozadí své bratry a několik služebných, mezi nimiž byl i tento muž. Petras - rodinný přítel, majordomus a hlavně jediný člověk, který věděl co Tyria opravdu dělá v "Orlím hnízdě". Torine...Torieli!!! Promluví s úsměvem nejdříve ke staršímu a poté k mladšímu bratrovi. Jak se žije na Coronetu? Obejme svého staršího bratra.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Šperk Corellie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie EmptyThu Sep 22, 2011 9:51 pm

Torin

A vida, vida, vida... kdo se to rozhodl vrátit domů? Copak? Potřebuješ vyprat prádlo? zeptal jsem se žertem své mladší sestry. Dlouho jsem jí neviděl a docela se m stýskalo. Máš štěstí žes přijela dneska, jinak bys prošvihla tady prcka... řekl jsem

Toriel

Zamával jsem své starší sestře, ale hned na to jsem se uraženě podíval na bráchu. Nejsem prcek! Jsem větší než si byl ty když si byl starej jako já... dodal jsem uraženě

Petras

Slečno Tyro řekl jsem a usmáls se na ní. Jsem tak rád, že jste se vrátila domů. doufám, že tu nějakou dobu pobudete... zeptal jsem se s naději v hlase
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Šperk Corellie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie EmptyThu Sep 22, 2011 10:15 pm

Tyria Griffiths III

S úsměvem přijme popíchnutí svého bratra. Ty víš, že privilegium prát mi špinavý fusekle budeš mít vždy jen ty! Pak zase shlédne na mladšího bratra. Cože?! Prcek nám odjíždí? A kam? Usmála se a provokativně mu rozstřapatila vlasy. Je li to pravda, tak je dobře, že jsem tu. Dneska to musíme oslavit! Plácne bratříčka do zad a pohlédne na Petrase. Petrasi...příteli...rádabych, ale bude to tak na dva dny...potřebuji si tu zajistit pár věcí. Přistoupí k němu blíže. A prosímtě tady mám seznam zásob, které si chcu vzít...je zajímavé koliktoho sním a stále si držím postavu..v tomhle jsem po matce. Přejede si rukama po bocích. Rodiče jsou doma? Zeptá se všech.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Šperk Corellie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie EmptyThu Sep 22, 2011 10:29 pm

Torin

Jen jsem se ušklíbl... No tady prcek totiž odjíždí se svojí učitelkou zkoumat exobiologii. Za 5 týdnů chce prozkoumat přírodu na 4 různých planetách... kdo by to do něj řekl co? zasmál jsem se. A kdo by řekl, že najdem učitelku, která zůstane dýl jak 2 dny... nemohl jsem si odpustit poslední poznámku

Toriel

Hrrrrrr zabručel jsem když mi sestra sahala na hlavu. Vy jste oba hloupý! řekl jsem naštvaně. Jdu se radši zabalit! řekl jsem a odešel do domu.

Petras

No, zkusím se po něčem podívat... bude to chvíli trvat, uvidíme se snad u večeře... řekl jsem, vzal si seznam a vydal se vykoupit obchod se součástkami...
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Šperk Corellie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie EmptyFri Sep 23, 2011 8:48 am

Tyria Griffiths III

Děkuji Petrasi, věděla jsem, že nezklamete. Tak u večeře. Zatímco Petras odejde, ona vyslechne staršího z bratrů. Nevěřícně otevře ústa. Opravdu?! Nečekala jsem, že si to prosadí. Myslela jsem, že ho otec protlačí do politiky, když to se mnou nevyšlo...no asi podal lepší argumenty než já... Naznačí mu, aby se pomalu vydali k domu. Ráda bych takovou ženu poznala... Řekne s úsměvem na rtech.Asi bych jí pogratulovala jako nejodvážnější ženě v Republice. Ani bojovat se Sithy či vzdorovat Republice si nevyžaduje takovou odvahu, jako učit mého bratra něčemu.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Šperk Corellie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie EmptyFri Sep 23, 2011 9:22 am

Torin

No, popravdě, otec doufá, že ho tohle rozptýlení vyvede z míry natolik, aby podlehl jeho vlivu... nebo tak něco. A jinak otec i matka nejsou na planetě. Odletěli na dovolenou. A ta žena je támhle. řekl jsem a ukázal na mladou togrutu, která právě přivítala Toriela u dveří do domu...
Je to zvláštní, ale ona je jediná, koho Toriel nejenom respektuje, ale taky poslouchá... dodal jsem a pokynul ti, abys mě následovala do domu...
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Šperk Corellie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie EmptyFri Sep 23, 2011 9:35 am

Tyria Griffiths III

Ahaaa tak takhle to je! No je vidět, že otec se za ty roky nezměnil! Tehdy i mě nechal vstoupit do řádu jen z toho důvodu, že doufal ve výsadní postavení, které by naši rodinu dostalo výše... Pomaličku kráčí vedle něj. Zběžně si prohlédne ženu, s níž má malý Toriel odejít studovat. Takže dovolená říkáš? Myslím že už si matka potřebovala odpočinout...dělat doprovody otci musí být velmi vyčerpávající práce. Vejde i s Torinem do domu a nasaje jeho vůni. Hmm...vůně domova...a co ty Torieli? Ještě se nehodláš usadit? Vsadím se že otec ž očekává vnoučata!! Zasměje se.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Šperk Corellie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie EmptyFri Sep 23, 2011 9:42 am

Torin

Nemluv tu prosím o Řádu... ta doba je už pryč, teď by s tím byli jen problémy řekl jsem. V poslední době bylo kolem řádu moc humbuku a byl bych nerad, kdyby to zasáhlo i naši rodinu řekl jsem, ale pak se zase usmál. Jo máš pravdu, matka je jistě velice vyčerpaná, třeba řvaním na služky, že udělali špatně kafe... dodal jsem ještě ale to už jsme vešli do budovy. No, tak na těch vnoučatech začni pracovat... já mám plné ruce práce s poliikou... zase jsem pošťouchl sestru
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Šperk Corellie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie EmptyFri Sep 23, 2011 1:05 pm

Tyria Griffiths III

Jo promiň...tak nějak mi to vyklouzlo...v záchvatu nostalgie. Proč se asi schovávám v "Orlím hnízdě"?! Kdyby si mě, jakožto bývalou Rytířku, spojovali s vámi, mohli byste mít problém a to bych nerada! Posadá se do jednoho z křesel v hale a začne se smát. Já?! Víš co by dítě udělalo s mou postavou!!! Neblázni Torine...navíc...dítě s mou povahou... Zakroutí hlavou a vezme si z misky brambůrek.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Šperk Corellie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie EmptyFri Sep 23, 2011 3:03 pm

Torin

A čemu vděčíme za tvojí návštěvu? zeptal jsem se. Ale jinak víš, že o nás nejde. Mám strach o tebe. Vím, že to co provedla republika je špatné, ale nechci aby se ti něco stalo svěřil jsem se. No, ale budeme se radovat, že jsme všichni doma, jo? řekl jsem...
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Šperk Corellie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie EmptySat Sep 24, 2011 3:31 pm

tyria Griffiths III

To víš, měla jsem v Orlím hnízdě dlouhou chvíli a navíc mi dochází zásoby...no a nakonec jsem vástaky chtěla vidět. Mrkne na něj a pousměje se. Pak z hávu vytáhne náustek a cigaretu. Snad ti to nebude vadit, ale mám děsnou chuť na nikotin. Zapálí si svou cigaretu a vyfoukne namodralý dým. Vám možná, ale mě ne! Já se o sebe dokážu postarat, ale u vás o tom docela pochybuju, alespoň co se týká sithů!!! Odsekne nevrle. Při pomyšlení na to, co udělala Republika jediům po tom všem co pro ní obětovali, chtělo se jí zvracet. Jo máš pravdu, asi nemá důvod se stresovat kvůli něčemu co je již za námi...udělejme si společné dny hezké...mimo to..co bude na večeři?
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Šperk Corellie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie EmptyMon Sep 26, 2011 12:36 pm

Torin

Nedal jsem najevo nelibost, kterou jsem choval k sestřině zlozvyku. Neměl jsem rád, když kouřila, ale nic jsem s tím nemohl dělat. Navíc jsem jí opravdu rád viděl. Přešel jsem teda ke stolu a sednul si. Co bude k večeři? No k večeři bude přesně to, co budeš chtít... ono těch 20 kuchařů které platíe tu není proto, aby se flákali, že.... podotkl jsem. Mezitím se do pokoje vrátil i Toriel a jeho učitelka. Na té učitelce bylo něco zvláštního, co jsi nemohla správně zařadit... ale zdála se být mimořádně milá
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Šperk Corellie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie EmptyMon Sep 26, 2011 12:57 pm

Tyria Griffiths III

Všimla si, že se Torinovi dvakrát nelíbí, že v jeho přítomnosti kouří a tak se rozhodla pro malý ústupek. Ještě dvakrát potáhla a poloviční cigaretu típla do zdobeného popelníku, který svou funkci plnil naposledy někdy za dob jejího praděda. Co si budu přát říkáš?! Tak to za nimi budu muset zajít a nahlásit jim pořádný steak! Usměje se, pak dorazí Toriel i se svou učitelkou. Tyria si jí prohlédne a vyčká, až se představí. Je přeci nemyslitelné, aby se šlechtična představila jako první.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Šperk Corellie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie EmptyMon Sep 26, 2011 1:39 pm

Raatshi

Došla jsem jen na pár kroků od Tyrii a lehce se uklonila. Dobrý den, jmenuji se Raatshi, Váš bratr mi o Vás hodně vyprávěl. Jsem nesmírně ráda, že se konečně setkáváme. řekla jsem velice uctivě. Přesto jsi pocítla opět takový zvláštní pocit, jako kdyby tě každé její slovo mělo testovat... pocit, když si nezažila už hodně dlouho a přesto se zdál tak divně povědomí...


Naposledy upravil Nawaki dne Mon Sep 26, 2011 1:59 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Šperk Corellie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie EmptyMon Sep 26, 2011 1:48 pm

Tyria Griffiths III

Postavila se a ukázala tak, že projevila zájem. Dobrý den. Také mě těší Raatshi. Jsem také ráda, že poznávám někoho, kdo je schopen Toriela zaujmout na víc než pět minut. Pousměje se a nabídne jí křeslo, avšak hloubala nad jednou věcí. Měla podivný pocit, který již nepocítila tak dlouho, že naněj téměř zapoměla. Cítila se jako by jí testovala. Takže...plánujete jej vzít na které planety? Přeloží si nohu přes nohu a zaboří se do svého křesla.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Šperk Corellie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie EmptyMon Sep 26, 2011 1:57 pm

Raatshi

Ach jistě, myslíte tu exobiologickou výpravu, že? Chtěl bych začít tím, že mu ukážu nějakou mírumilovnou planetu s bohatou florou i faunou, v zásobě jich je několik, Naboo, Felucia, Alderaan... chtěl bych provést srovnání s nějakou ledovou planetou, opět je mnoho možností a nakonec bych ráda ukázala Vašemu bratrovi život na pouštní planetě. Bude to vzrušující výprava a nebojte se... samozřejmě se Vašemu bratrovi nic nestane řekla jsem. Toriel projevil opravdu VELKÝ zájem o to, co ho chci naučit dodala jsem
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Šperk Corellie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie EmptyMon Sep 26, 2011 2:07 pm

Tyria

Pozorně poslouchá. Jakmile Raatshi domluví, začne ona. Aha, to zní velmi zajímavě....ani se nedivím, že je tím Toriel tak nadšený. Z mírumilovných planet bych vám doporučila Naboo. Rodina má dobré vztahy se zde žijícími národy. Z ledové ani pouštní vám neporadím...v takových místech moc vlivu nemáme a ani jsem jich mnoho nenavštívila. Vezme si nějaké slané pačivo a jakmile jej sní, pokračuje. Nemusíte mě ujišťovat...veří-li vám otec, matka a hlavně Torin....nemám důvod obávat se... Vstane, přejde k baru a všem naleje trochu kvalitního alkoholu. Pak je podá Torinovi a Raatashi.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Šperk Corellie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie EmptyMon Sep 26, 2011 2:18 pm

Toriel

Bude to sranda. Už se těším až uvidím všechny ty planety. Obzvláště se těším na tu poušť. Nikdy jsem si nemyslel, že na poušti může být tolik života, myslel jsem si, že to musí být jen vyprahlá pustina... úplně mrtvá...
řekl jsem s plnou pustou žvíkajíc nějaký zákusek

Raatshi

No to by ses opravdu divil, navštívila jsem mnoho pouštích planet. Na některých existuje rozmanitější život než zde, samozřejmě se musí přizpůsobit prostředí, ale tak to v přírodě bývá, že přežijí jen ti nejsilnější...
řekla jsem a s díky přijala skleničku od Tyrii

Torin

Rovněž jsem přijal sklenici s alkoholem. No, tak teda na zdar výpravy a na zdraví nás všech řekl jsem a pozvedl sklenici do vzduchu
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Šperk Corellie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie EmptyMon Sep 26, 2011 2:39 pm

Tyria

Pozvedne sklenici a připije si. NA to aby Toriela napomínala za mluvení s plnou pusou měla moc dobrou náladu. Pomalu vstane a položí sklenici. Ano...bohůžel to bývá tak, že jen ti nejsilnější přežijí. Postaví se k oknu a zahledí se někam do dáli.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Šperk Corellie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie EmptyMon Sep 26, 2011 3:11 pm

Toriel

A proto přestal existovat řád jedi? Že byli slabí? zeptal jsem se nejspíš trochu nevhodně. Spíš to nějak vyletělo než abych nad tím nějak přemýšlel. Ale tahle teorie mě docela zajímala...

Torin

Torieli! Sklapni! okřikl jsem ho dřív, než stačil kdokoliv říct cokoliv dalšího. Možná by bylo nejlepší, kdyby si zalezl do svýho pokoje a cumlal kostku ledu... řekl jsem trochu moc přísně... nechtěl jsem, aby Toriel mlel takové věci před Tyrou...

Raatshi se jen objevila podivná jiskra v oku
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Šperk Corellie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie EmptyMon Sep 26, 2011 7:48 pm

Tyria

U okna ztuhla. Toriel měl podivnou schopnost říkat věci, které jí dokonale zvedaly krevní tlak. Avšak roky trénovala potlačování negaticních věcí a tak jí to nedělalo větší problém ani teď. Pomalu a s klidným výrazem se otočí ke svým bratrům. Ale Torine...je přeci jen zvědavý....víš Torieli...jinak podané je to správně. Řád jedi nezanikl, protože by byli jedi slabí...ale proto, že ti jenž vedou republiku jsou hloupí...vystrašení a omezení. Jejich myšlenkou je, že když zruší Jedi, tak zruší Sithy, ale to je asi stejná hloupost, jako kdybych já řekla: "Zhasnu světlo a s ním zmizí i temnota."
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Šperk Corellie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie EmptyMon Sep 26, 2011 7:59 pm

Raatshi

Zajímavá metafora podotkla jsem a prapodivně jsem se usmála. Pak jsem se otočila na Toriela. Radši pojd, musíme se připravit na cestu, čeká nás dlouhá cesta řekla a odvedla Toriela ke dveřím. Když je zavírala tak se podívala na vás a měla opět takový divný pohled... Ta žena byla definitivně zvláštní, ale něco se ti nezdálo... jen těžko říci co to mohlo být...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Šperk Corellie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Šperk Corellie
Návrat nahoru 
Strana 1 z 6Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Multi RPG forum :: Star wars RPG :: Hra :: Corellia-
Přejdi na: