Multi RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum věnované textovým internetovým RPG hrám.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Šperk Corellie

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Šperk Corellie - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie - Stránka 5 EmptyFri Sep 30, 2011 2:42 pm

Robot ti sice chtěl zabránit v opuštění ošetřovny, ale neměl na to jiné prostředky než slova.. Vyšla jsi ven, a chvíli hledala pod oknem pokoje, kde se bojovalo. Meč se válel na zemi, mezi mladými keříky, které nedávno zasadili zahradníci. Nebyl zase takový problém ho najít. Cítila si ještě pořád bolest v noze, ale byla to čistá rána, vypálená a robot ji vyčistil a nasadil anestetika proti bolesti. Z venku nebylo skoro poznat, že se tam bojovalo, kromě toho, že v záhonu byla zapíchlá také 1/2 almary... a sklo
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Šperk Corellie - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie - Stránka 5 EmptyFri Sep 30, 2011 5:24 pm

Tyria

Po chvilce hledání najde svůj meč, který schová na jeho místo pod oblečení. Pak se posadí na nedaleký kámen a prohlížela si nejdřív zbytky almary, pak ránu na noze, která ač bolela, nebyla tak vážná. Pak vytáhne cigaretu a zapálí ji. Potáhne do sebe a vyfoukne namodralý dým, aby se uklidnila. Bože můj....co se to tady děje... Pronese tak sama k sobě. Pak se pokusí promluvit skrze vysílačku. Mozate slyšíš mě?
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Šperk Corellie - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie - Stránka 5 EmptyFri Sep 30, 2011 5:43 pm

Mozat

Z vysílačky se ozval unavený hlas. Slyším... jaká je u vás situace? Mám pro vás 2 zprávy, za prvé se tu objevil další host, a za druhé, Samuel vám ukradl motorku (speeder-bike) a odletěl bůhvíkam... než jsem si toho všiml, tak byl fuč... není náhodou s vámi? dokončil jsem větu dotazem
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Šperk Corellie - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie - Stránka 5 EmptyFri Sep 30, 2011 5:50 pm

Tyria

Situace? No před nějakou chvílí mě Sam zachránil před Sithkou...což taky osvětluje situaci zde. Teď leží na ošetřovně..bratr si myslel, že mi ublížil a tak ho vzal po hlavě židlí...chudák Sam...a taky mě napadl můj mladší bratr...není to idila? Ta Sithka ho zpracovávala nějakou dobu...kdo ví, co mu nakukala. Ale asi ho budu muset přivést...nejspíš je citlivý na sílu...no..ale co ten nový Jedi? Vše je v pohodě? Mám přiletět?
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Šperk Corellie - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie - Stránka 5 EmptyFri Sep 30, 2011 6:01 pm

Mozat

Mám to tu pod kontrolou, postarejte se o sebe, svojí rodinu a Samuela... vraťte se až to budete moci řekl jsem. Nebyl jediný důvod komplikovat Tyrie život ještě víc, než byl...
Mezitím se ve dveřích objevil Torin. Už jsi vzhůru? Mohla bys mi prosím vysvětlit, co se tu stalo? Kdo je ten prcek a proč vás chtěl zabít? A kde je Raatshi... a co se proboha stalo Torielovi...
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Šperk Corellie - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie - Stránka 5 EmptyFri Sep 30, 2011 6:11 pm

Tyria

Dobrá děkuji. Pak se ve dveřích objevil Torin a zamířil k ní. Drž se! Konec! Počká až dorazí Torin a vzhlédne k němu. Teď už mu nemohla lhát a tak musela s pravdou ven. Pro pořádek...ten Prcek je Samuel...a tak docela mě zachránil...před vaší Raatashi. Odmlčela se a promnula si nohu. Byla t Sithka....cítila jsem to od ní už na začátku. Říkala...že v Torielovi je síla a že ho má v hrsti...že už ho nezachráníme...a že z něj bude někdo, kdo nás zničí všecky. Když jsem měla dostatek důkazů, šla jsem za ní. Strhl se boj..a já neměl moc šancí...když to vypadalo bledě..zachránil mě Samuel...za co jsi ho velmi přátelsky vzal židlí po hlavě.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Šperk Corellie - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie - Stránka 5 EmptyFri Sep 30, 2011 6:17 pm

Torin

Tomu se mi nechce věřit. Raatshi byla vždycky laskavá k nám všem... a když jsem přišel, tak se tenhle Samuel skláněl nad Torielem... se světelným mečem v ruce... a Raatshi je kde? Zmizela? Uvědomuješ si, jak směšně to zní? řekl jsem. Na druhou stranu mi Tyria neměla důvod lhát... Rozhodně jsem byl ochotný tomu dát šanci. Ten Samuel se probral a vůbec se nechová přátelsky...
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Šperk Corellie - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie - Stránka 5 EmptyFri Sep 30, 2011 6:33 pm

Tyria

Ale Torine..víš že ti, kteří jsou citliví na sílu dokážeou perfektně lhát a manipulovat lidmi a odpusť, ale ty jsi vždy byl dosti důvěřivý. Nebo si už nepamatuješ, jak sem ti jako malá nakukala, že když budeš žalovat tak ti narostou oslí uši?! Dokouří a schová náustek. Naprosto, ale uvědomuješ si jak směšně zní, že si někdo natáhne do domu cizí ženskou, o které si nemůže nic dohledat, která si ho "náhodou" našla a která měla magický vliv na Toriela. Ježišmarijá Torine pokud nebyla přinejmenším světice, tak by nedokázala tolik kladů v osbě najít! Ale co se týče Samuela, co bys čekal...když si ho vzal po hlavě židlí?! Vstane a vydá se na ošetřovnu, aby našla Samuela.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Šperk Corellie - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie - Stránka 5 EmptyFri Sep 30, 2011 6:38 pm

Torin musel uznat, že na tom co říkáš něco je... a šel s tebou...

Samuel

Byl jsem připoutanej k lůžku a cukal jsem sebou. Když jsem uviděl Tyriu tak jsem se uklidnil trochu. Ehm... mohla byste mě prosím pustit? Váš šílenej bratr mě napadl a uvěznil... řekl jsem. A taky bych byl rád, kdyby mi vrátil můj meč... dodal jsem ještě...

V tu chvíli se vzbudil i Toriel

Toriel

Posadil jsem se na posteli. Ruku už jsem měl zdravou (moderní technologie). Rozhlédl jsem se kolem. Kde je Raatshi? zeptal jsem se smutně...
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Šperk Corellie - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie - Stránka 5 EmptyFri Sep 30, 2011 6:44 pm

Tyria

Prý si vypadal jako bys mě chtěl zabít...no to víš...bráška mě má rád... Posadí se na židli mezi postelemi a začne mu oddělávat pouta. Neboj meč ti vrátí..že ano Torine?! Pak si všimne probudivšího se Toriela. Já jsem naživu...jaké možnosti připadají v ůvahu?! Procedí skrze zuby. Stále se nemohla smířit s tím, že jí nejspíš napadl její mladší bratr.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Šperk Corellie - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie - Stránka 5 EmptyFri Sep 30, 2011 6:48 pm

Torin odpoutal Samuela a s omluvou mu vrátil jeho meč...
Toriel se podíval na Tyriu. Kde je Raatshi? Proč tu není s námi? zeptal jsem se znova. Evidentně jsem si nepamatoval co se stalo za posledních pár hodin... Už jsme měli být na cestě, proč jsem tady? zeptal jsem se znova. Vypadal jsem velice, velice smutně...
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Šperk Corellie - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie - Stránka 5 EmptyFri Sep 30, 2011 6:55 pm

Tyria

Koukla na něj. Má smysl mu lhát? Asi ne jen by se to zhoršilo, kdyby na to přišel. Tyria se otočí na něj a zahledí se mu do očí. Je pryč Torieli! Byla Sithka a bojovala se mnou....teď je s největší pravděpodobností mrtvá.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Šperk Corellie - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie - Stránka 5 EmptyFri Sep 30, 2011 7:09 pm

Toriel

Obličej se mi roztáhl a začal jsem natahovat. Jak to můžeš vůbec říct! řekl jsem. Teď jsem už mohl být na cestě ke vzdáleným cizím světům a místo toho jsem se válel tady... a sestra říkala takové hnusné věci... Torine, prosím, že si Tyria dělá legraci... prosím, přiveď Raatshi... řekl jsem a začal brečet... Torin ale jen přišel blíž a prohrábl mi vlasy... teď jsem věřil tomu, že Tyria říká pravdu v tom, že je Raatshi pryč... NÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ vykřikl jsem. Robot který letěl kolem vybuchl... několik obrazovek popraskalo...
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Šperk Corellie - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie - Stránka 5 EmptyFri Sep 30, 2011 7:21 pm

Tyria

Na chvíli ztuhne, když uvidí, co bratr způsobil pouhou silou. Pak se vzpamatuje. TORIELI!!! Vykřikne tak na hlas, až se sama vystraší. Pochop, že by nebylo žádné prozkoumávání vzdálených světů...nic z toho...přišla a našla si tě z jediného důvodu...protože jsi citlivý na sílu...hodně...chtěla tě odvést...a udělat z tebe sitha. To bys chtěl...Stát se Sithem a jednoho dne si přijít pro mě?!! Postaví se. Nemohla sem jí dovolit, aby tě odvedla! Abychom o tebe přišli. Neunesla bych, kdyby se ti něco mělo stát..si můj bratr! Musela jsem jednat...je mi líto tvé učitelky, ale Raatashi nebyla tím kým se zdála být.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Šperk Corellie - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie - Stránka 5 EmptyFri Sep 30, 2011 8:04 pm

Toriel ale neříkal vůbec nic. Tvářil se hrozně uraženě, zklamaně a naštvaně...

Samuel

Zatahal jsem Tyriu za rukáv. Hele, možná bych s ním měl promluvit já... nemyslíte? zeptal jsem se. Doufal jsem, že Toriel to vezme líp od podobně starého chlapce, než od své o mnoho starší sestry... Kromě toho jsem si o sobě myslel, že jsem vynikající diplomat a tak vůbec...
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Šperk Corellie - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie - Stránka 5 EmptyFri Sep 30, 2011 8:09 pm

Tyria

Koukne na Samuela. No můžeš to zkusit....smýšlíte podobně. Otočí se, posadí se a promne si spánky. Tahle situace byla těžká a jí se chtělo spát.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Šperk Corellie - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie - Stránka 5 EmptyFri Sep 30, 2011 8:19 pm

Samuel

Přišel jsem k Torielovi. Ahoj, já jsem Samuel a jsem jedi... to znamená, že umím fůůru super věcí... řekl jsem a nechal nad Torielem poletovat několik úlomků droida dokolečka... Vidíš? A to je jen drobnost. Umím další super věci, skákat mnoho metrů do vzduchu, šermovat se světelným mečem... a umím taky ovlivňovat mysl druhých... a to jsem jen učedník... a víš co je na tom super? Že to všechno můžeš umět taky... ta učitelka toho chtěla zneužít. Udělat z tebe zabijáka, nic jiného než nástroj, ale tady mistr Tyria by z tebe mohla udělat něco mnohem víc... nemůžeš se zlobit za to, že tě chtěla chránit. Taky se nezlobím na tvého bratra za to, že mě přetáhl po hlavě stoličkou... řekl jsem... to Toriela kupodivu celkem překvapilo... a zajímalo. Netvářil se tak nepřátelsky... podíval jsem se na Tyriu, zda nechce pokračovat
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Šperk Corellie - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie - Stránka 5 EmptyFri Sep 30, 2011 8:35 pm

Tyria

Byla až překvapená, jaký byl Samuel diplomat. Tady Samuel má pravdu...pokud budeš svéschopnosti rozvíjet...můžeš se stát velice silným uživatelem síly. Nejspíš ještě silnějším než já...ale v síle jsou...dvě strany...no je to složité říci, ale člověk může být na světlé straně síly...jako třeba Jedi, nebo na temné straně síly. Ta většinou člověka zničí...jako třeba sithi...nekteří zničení temnou stranou síly se témeř rozpadají. Takže pokud chceš být krasavec co balí dívky na telekinezi, měl bys jít se mnou a nechat se cvičit. Zkusila to jejich mluvou.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Šperk Corellie - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie - Stránka 5 EmptyFri Sep 30, 2011 9:42 pm

Toriel

Podíval jsem se na Tyriu očima plnými vzteku... ale ten pomalu chladl... Proč to Raatshi udělala? Měli jsme spolu procestovat galaxii... měla mi ukázat život na různých planetách... tak jsem se na to těšil... s ní bylo učení legrace, ne jako ve škole... řekl jsem smutně, jako bych se vyrovnával s faktem, že je pryč a nevrátí se... bylo to jako přijít o nejlepšího přítele a sen v jediném dnu...
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Šperk Corellie - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie - Stránka 5 EmptyFri Sep 30, 2011 9:46 pm

Tyria

Nevím...neptej se mě...nedokážu myslet jako Sith, ale řekla bych že to udělala z jediného důvodu, aby získala posilu pro svůj řád Sitských lordů. Ono najít dítě, které není rozhodnuto je radost pro Jedie i Sithy. Ale zaručuju ti, že pokud budeš trénovat se mnou vynahradím ti tvé cesty po planetách tím..že tě na ty planety sama vezmu. Zavírali se jí oči..chtělo se jí spát.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Šperk Corellie - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie - Stránka 5 EmptyFri Sep 30, 2011 9:57 pm

Toriel

Otočil jsem se na bok, zády k sestře... Jsem unavenej, rád bych si odpočinul... promluvíme si ráno... řekl jsem. Už jsem nechtěl mluvit s nikým, potřeboval jsem přemýšlet.

Samuel

Neměl bych tu radši zůstat? Aby ho někdo hlídal? Pro jistotu... budu diskrétní navrhl jsem tiše. Byl jsem rád, že jsem si získat nějakou dobrou vůly u Tyrii. Obdidoval jsem jí od doby, co jsem se dostal do tohoto sídla, ale ona mě spíše brala za otravného kluka... aspoň mi to tak přišlo... teď to vypadalo, že mě snad začne brát jako jedije...
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Šperk Corellie - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie - Stránka 5 EmptyFri Sep 30, 2011 10:08 pm

Tyria

Pokrčila rameny. Přemýšlej...rozhodnutí je důležité... Pak se otočí k Samovi. Byl bys hodný...já se musím jít vyspat...jsem slabá...a ty dokážeš tyhle věci podávat lépe...pro mladého kluka... Usměje se na něj a rozcuchá mu vlasy. Pak odejde...spát do svého pokoje.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Šperk Corellie - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie - Stránka 5 EmptyFri Sep 30, 2011 10:16 pm

Tyria šla spát... Její pokoj byl samozřejmě dávno uchystaný a nepoškozený bojem. Mohla tak v klidu odpčívat, ale moc jí to nešlo. Trvalo mnoho minut, než konečně usnula a i tak byli její sny hrozné. Neustále se jí zjevovala tetovaná togruta... v jiných se zase objevoval Toriel s rudým mečem a žlutýma očima... a ačkoliv spala mnoho hodin, tak si vůbec neodpočinula...
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Šperk Corellie - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie - Stránka 5 EmptyFri Sep 30, 2011 10:20 pm

Tyria

Kdyžse vzbudila, byla ještě více unavená, než když šla spát. Sny, které se jí zdály jí příliš náladu nezvedly. Pomalu se vysouká a promne si bolavou nohu. Pak se obleče do županu a pomalými kroky se vydá do jídelny...začínalo se jí dělat slabo - částečně zraněním a hladem ale především tím, že použila Force Rage. Pomalu vešla do jídelny. Pod očima měla tmavé kruhy a vůbec nevypadala dobře.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Šperk Corellie - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie - Stránka 5 EmptyFri Sep 30, 2011 10:43 pm

V domě ale bylo mrtvo. Zdálo se, že ještě všichni spali... bylo docela brzo. Nemohla jsi spát a proto ses vzbudila tak brzo. Ale několik služebných bylo vzhůru a byli připraveny udělat ti snídani dle vlastního výberu. Podle chrápání, které jsi slyšela ze shora tak Petras stále zařezával. Torin pravděpodobně celou noc zůstal na ošetřovně u Toriela... stejně tak Samuel. Ten zůstal vzhůru celou noc, aby ho hlídal a teď se ho pomalu zmocňoval spánek... hlavní sál to ale odnesl docela dost. Služebné sice uklidli nepořádek a kusy omítky, pořád ale byli vidět stopy po boji a dveře do pokoje, kde spala Raatshi byly začené...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Šperk Corellie - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie - Stránka 5 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Šperk Corellie
Návrat nahoru 
Strana 5 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Multi RPG forum :: Star wars RPG :: Hra :: Corellia-
Přejdi na: