Multi RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum věnované textovým internetovým RPG hrám.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Šperk Corellie

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorZpráva
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Šperk Corellie - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie - Stránka 6 EmptyFri Sep 30, 2011 10:51 pm

Tyria

Prohlédla si spoušť, kterou po sobě zanechala a i když se lužebnictvo snažilo, stále byla vidět. Neměla teď však náladu na to, aby dumala nad včerejškem. Pomalu sešla ztichlým domem až do jídelny, kde už čekalo služebnictvo, aby jí mohlo udělat snídani. Doufala, že pořádná snídaně jialespoň trochu nabije energií. Dám si míchaná vejce...tak..z..6 nebo 7 vajec...chléb a nějakou zeleninu...na pití mi dejte vodu. posadí se za obří jídelní stůl,u něhož mohlo společně snídat, obědvat, nebo večeřet témeř dvacet lidí.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Šperk Corellie - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie - Stránka 6 EmptySat Oct 01, 2011 9:31 am

Služebné odběhli pro jídlo. Ty sis zatím mohla prohlédnout, jak jste to tu včera zřídili.... přes stůl se táhla dlouhá rýha od světelného meče, několik sloupů bylo ožehnuto blesky a na podlaze bylo několik stop po blescích i mečích... Rozhodně to bude trvat, než bude šechno opraveno a zahlazeno... za několik minut už přiběhli služebné s jídlem a pitím...
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Šperk Corellie - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie - Stránka 6 EmptySat Oct 01, 2011 12:20 pm

Tyria

Okolí bylo doslova zřízené jejich včerejší potyčkou. Tyria se trochu styděla, že takto přidělávala služebnictvu práci, ale na druhou stranu si říkala, že za to jsou placení a stejně nebylo jiného zbytí. Jakmile služebnictvo přinese jídlo, s chutí se do něj pustí. NA to jak měla hubenou postavu v ní míchana vejce, chléb i zelenina zmizli neuvěřitelně rychle. Jakmile dojí odsune talíř a rozvalí se na židličce. Měla bych jít zkontrolovat Samuela, Toriela a Torina. Pomyslí si a odkráčí z jídelny pryč na ošetřovnu.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Šperk Corellie - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie - Stránka 6 EmptySat Oct 01, 2011 2:14 pm

Všichni spali, ale ve chvíli kdy jsi vešla se začali probouzet, protože tvůj příchod aktivoval osvětlení místnosti (a světlo budí lidi). Petras sebou cukl jako první, neboť zaspal své povinnosti. Torin jen tak decentně zívl jako kdyby doteď jen předstíral spánek. Zato Toriel i Samuel se jen otočili na druhý bok a spali dál...
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Šperk Corellie - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie - Stránka 6 EmptySat Oct 01, 2011 2:52 pm

Tyria

Posadí se na židli k Petrasovi a Torinovi. Omlouvám se, že jsem vás probudila...já jen...pojedu zpět...do Orlího hnízda....a....Toriel musí se mnou! Oznámí svému rozespalému bratru. Víš...já k vám nebyla dříve upřímná...v orlím hnízdě se neskrývám...né tak docela. Víš Torine...já tam shromážďuju a trénuju Jedi. Nechtěla jsme vám to říkat, abyste nebyli v nebezpečí, ale teď když vím co Toriel dokáže....musí trénovat....
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Šperk Corellie - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie - Stránka 6 EmptySat Oct 01, 2011 3:13 pm

Torin

Rozespale jsem se podíval na Tyriu. A popravdě, tušil jsem to už dávno. Věděl jsem, že pro tebe bude těžké odložit světelný meč. A chápu, že Toriel musí jít s tebou... ale zvládneš ho? Opravdu ho to vzalo... celá ta věc s Raatshi... nechápu, jak jsme jí mohli naletět, teď se to zdá tak... zřejmé... řekl jsem

Toriel

Chybí mi... řekl jsem. Zdálo se mi o ní... volala mě k sobě... řekl jsem smutně a posadil se. Měl jsem zvláštní sny... dodal jsem ještě
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Šperk Corellie - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie - Stránka 6 EmptySat Oct 01, 2011 3:26 pm

Tyria

Asi nebudeš tak naivní, jak jsem si myslela?! Položí mu ruku na rameno a usměje se. NeklaĎ si to za vinu...i já jsme měla problém její lež prohlédnout. Nic jiného mi nezbývá...je pro Sithy příliš velkým lákadlem a já nedopustím, aby ho někdo stáhl na temnou stranu síly! Pak se ozve Toriel a ona se k němu otočí. Chápu tě...byla ti vzorem...zaujala tě...taky jsem měla někoho takového...a ten už teké není. Mistr Silas... Zamyslela se a zahleděla se do prázdna....pak potřepe hlavou a pokračuje. Také jsem měla podivné sny...ani jsem se nevyspala....no co Torieli...půjdeš se mnou?
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Šperk Corellie - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie - Stránka 6 EmptySat Oct 01, 2011 4:47 pm

Torin

Tak co kdyby jsi se šla připravit Tyrio a já se mezitím rozloučím s Torielem... chápu to tak, že chceš vyrazit brzy? zeptal jsem se, neboť to mohlo vypadat jako že se jí chci zbavit, což samozřejmě nebyla pravda... jen jsem se bál o Toriela... samozřejmě jsem už nechal posílit ochranu domu, která byla za poslední dobu trochu laxní...
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Šperk Corellie - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie - Stránka 6 EmptySat Oct 01, 2011 5:09 pm

Tyria

Co nejdříve.... Odvětí svému bratr a pak se otočí na Petrase. Ptrasi, nechte prosím připravit můj raketoplán...do dvou hodin bych chtěla vyrazit. Pronese s podivně posmutnělým obličejem...nečekala v takovéto zvrtnutí své návštěvy. Pak přejde k Samuelovi a lehce s ním zatřese. Když konečně otevře oči, řekne mu. Běž se najíst a připravit...do dvou hodin vyrážíme...a můj speed-biker hoď prosímtě do hangáru, ať ho naloží. Pak sama zamířila do svého pokoje, aby se přichystala.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Šperk Corellie - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie - Stránka 6 EmptySat Oct 01, 2011 5:33 pm

Samuel

Jo ohledně tý motorky... víte jak jak na zahradě taková ta ošklivá soška nahatého andělíčka? Jak čůra do té nevkusné fontánky? No zkrátka... víte... prostě jsem nikdy neřídil tenhle typ... a on má daleko větší brzdnou dráhu než ten co znám já... zalomil jsem rukama v takovém gestu jako: dejte si 1 a 1 dohromady...

Petras

Loď je připravena už od včera... všechno je uloženo, palivo doplněno, zásoby doplněny... hádám, že Toriel si chce vzít pár věcí, ale to zařídím rychle... řekl jsem

Torin

Uvidíme se za chvíli, chci si promluvit s Torielem, to snad chápeš... a chci ti poděkovat, že jsi tu byla. Kdyby si nepřijela, tak by byl Toriel v rukou té ženské a mimo náš dosah navždycky... řekl ti Torin a obejmul tě...
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Šperk Corellie - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie - Stránka 6 EmptySat Oct 01, 2011 6:56 pm

Tyria

Plácne se po obličeji při samuelových slovech. Normálně bych se docela zlobila, ale teď na zlost nemám energii...prostě vem to co zbylo a za trest to opravíš! Poplácá ho po ramenech a kývne Petrasovi. Díky Petrasi, za vše... A následně se otočí k Torinovi. Ano..chápu to...bylo i v mém zájmu, aby jej nezískala! Pak se otočí a odejde do svého pokoje, kde si připraví své věci,
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Šperk Corellie - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie - Stránka 6 EmptySat Oct 01, 2011 7:03 pm

Samuel

No což o to... ta motorka je jen... no opravím jí jak nic... ale ta fontána... no už není moc... řekl jsem tak nějak... omluvně. Mrzelo mě to, ale zachránil jsem celou její rodinu, tak snad mě nezbije kvůli fontáně... radši jsem se vypařil.

Mezitím se Toriel a Torin rozloučili... a všichni pak čekali u lodě, až se Tyria zbalí...
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Šperk Corellie - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie - Stránka 6 EmptySat Oct 01, 2011 7:23 pm

Tyria

Chvíli trvalo, než se Tyria sbalila i když moc věcí neměla. Ale ještě nějakou dobu přemýšlela. Nakonec dorazí k raketoplánu, všichni jsou již zde. Pomalu přistoupí k Petrasovi. Ještě jednou ti děkuji za vše Petrasi...kdyby mě bylo potřeba...použij nouzovou linku do Orlího hnízda. Pak přejde k Torinovi. Ráda jsem tě viděla bratře a omlouvám se za způsobené problémy.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Šperk Corellie - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie - Stránka 6 EmptySat Oct 01, 2011 7:27 pm

Torin

Problémy? Ach jistě... zničená fontána, rozsekaná místnost a pár rozbitých oken... co to je proti tomu, že jsi zachránila celou rodinu. Rád jsem tě zase viděl a zkus se stavit častěji... však nebydlíš na jiné planetě, ne? řekl jsem a objal svojí sestru

Petras

Nebojte se slečno Tyrio. Dám tu na vše pozor, než se vrátíte... řekl jsem a usmál se na ní. A myslím, že tajnou linku už může používat i Torin, když už o všem ví... ne? zeptal jsem se
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Šperk Corellie - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie - Stránka 6 EmptySat Oct 01, 2011 7:30 pm

Tyria

Také obejme svého bratra a usměje se. Pro rodinu cokoli...ale dobrá..zkusím tu být více. Pak se zase otočila na Petrase. Myslím že teď je to jedno...jen mi slibte, že to neřeknete rodičům. Nechci je tím zatěžovat navíc matka má docela problémy udržet tajemství. Usměje se. Klukům pokyne, aby nastoupili do lodi.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Šperk Corellie - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie - Stránka 6 EmptySat Oct 01, 2011 9:46 pm

Raketoplán se vznesl a opustil Coronet...
Na palubě byla Tyria, Toriel, Samuel a robot, co loď řídil...
--------------------------------------------
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Šperk Corellie - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šperk Corellie   Šperk Corellie - Stránka 6 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Šperk Corellie
Návrat nahoru 
Strana 6 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Multi RPG forum :: Star wars RPG :: Hra :: Corellia-
Přejdi na: