Multi RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum věnované textovým internetovým RPG hrám.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Hledání Ebon Hawku II.

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Hledání Ebon Hawku II. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání Ebon Hawku II.   Hledání Ebon Hawku II. - Stránka 3 EmptyWed Jun 15, 2011 7:47 pm

Prosím, následujte mě, pokud se pokusíte vytáhnou zbraně, zemřete. Pokud se pokusíte osvobodit otroky zemřete, pokud se pokusíte o nějaké triky, zemřete. řekla sonda a letěla k bráně která byla nedaleko. Sonda vyslala nějaký signál, který otevřel bránu... Brána se otevřela a a v ní stál zvláštní muž s velkým kloboukem.
Vítejte v našem táboře, mě můžete říkat třeba Larry... samozřejmě to není moje jméno, ale nějaké označení se při obchodech hodí. Takže co pro vás mohu udělat? Sháníte něco na práci? Nebo spíš nějaké zboží pro... osobní využití? řekl týpek... vypadal docela drsně
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

Hledání Ebon Hawku II. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání Ebon Hawku II.   Hledání Ebon Hawku II. - Stránka 3 EmptyWed Jun 15, 2011 8:51 pm

Torin

Šlo to celkem snadno, pomyšlením nad jednotlivými variantami, před kterými mne a Jadea tady pan sonda varoval, jsem se celkem vyděsil. "Jasně, zkrátka zemřeme, vzrušující heh." Pronesl jsem ještě a šel směrem k bráně, kde stál ten muž v klobouku. "Dobře, Lanry" Pověděl jsem mu, sice trochu zkomoleně ale mně jména nikdy nedala. "Takže, potřeboval bych něco silného.. na osobní práci. Nejlépe.. " Pověděl jsem mu a dodal se zamračeným výrazem: "Wookieho.."
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Hledání Ebon Hawku II. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání Ebon Hawku II.   Hledání Ebon Hawku II. - Stránka 3 EmptyThu Jun 16, 2011 5:24 pm

Larry

Jistě chápu... něco na práci... a zdá se, že víte co chcete... Wookie říkáte? Zvláštní... v tomto sektoru se shání opravdu špatně, ale máte štěstí, máme téměř vše, co si můžete přát... dokonce i nějaké vzrušující zboží, doufám, že se tu porozhlédnete a vyberete si něco dalšího. Pokud ovšem patříce k těm, co jsou přesně za tím, co chtějí tak prosím za mnou...
řekl jsem.
Zajímavé bylo, že Larry neměl kolem sebe žádné stráže, zřejmě na vás mířilo tolik sniperů, že byste byly mrtví dřív, než by se cokoliv stalo
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hledání Ebon Hawku II. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání Ebon Hawku II.   Hledání Ebon Hawku II. - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Hledání Ebon Hawku II.
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» hledání Ebon Hawku
» Hledání pravdy (Joe)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Multi RPG forum :: Star wars RPG :: Staré hry :: Star wars RPG 2 :: Hra :: Taris-
Přejdi na: