Multi RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum věnované textovým internetovým RPG hrám.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 hledání Ebon Hawku

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

hledání Ebon Hawku Empty
PříspěvekPředmět: hledání Ebon Hawku   hledání Ebon Hawku EmptyMon Mar 28, 2011 7:45 pm

Loď vyskočila nad Orbitou Nar Shaddaa... na orbitě bylo mnoho lodí, obchodnící, otrokáři, uprchlické transporty a další... koordináty spaceportu ukazovaly, že to místo je na druhé straně planety, tam kde byla zrovna noc... seznam také ukazoval oblíbené podniky Miry a další informace, včetně 10 let staré podoby...
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

hledání Ebon Hawku Empty
PříspěvekPředmět: Re: hledání Ebon Hawku   hledání Ebon Hawku EmptyMon Mar 28, 2011 9:25 pm

Torin

Sebral jsem si černou kápi s kapucí, aby nešla vidět moje róba. "Tak kamaráde, vypadá to že jsme tady." Pověděl jsem droidovi a vystoupil z lodi, mávnutím jsem pozdravil stráže okolo můstku. a pak se jen rozhlížel okolo. V první řadě jsem se podíval na její fotku.
"No, to není tak zlé." Pomyslel jsem si a vydal se hledat místo, kde najdu dopravu, abych se mohl jaksi přepravit na druhou stranu planety. Když jsem však zahlédl ty otroky kolem, přistoupil jsem k člověku, který je měl zřejmě na starost a otázal se. "Jsou na prodej?" Finančně jsem na tom byl dobře, na Coruscantu jsem si vydělal celkem slušnej balík kreditů za poslední léta.
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

hledání Ebon Hawku Empty
PříspěvekPředmět: Re: hledání Ebon Hawku   hledání Ebon Hawku EmptyTue Mar 29, 2011 9:03 am

Otrokář

Jděte si po svejch, nemám na vás čas... zabručel otrokář...
Jeho 2 bodyguardi se trochu zamračili a sáhli po zbraních...
Kromě toho cesta na druhou stranu planety nebyla možná jinak, než raketoplánem... nebo... vesmírnou lodí?
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

hledání Ebon Hawku Empty
PříspěvekPředmět: Re: hledání Ebon Hawku   hledání Ebon Hawku EmptyWed Mar 30, 2011 8:59 pm

Torin

"Měl jsem pro vás skvělou nabídku, kreditů mám přespříliš." Pověděl jsem otrokáři a odvrátil pohled.
Po té jsem se odebral pomalými kroky dále. hledat půjčovnu kluzáků nebo tak něco. Byl to pro mě nejlepší způsob jak se dostat na druhou stranu planety a také nejpohodlnější. Rád jsem létal, a tak jsem se v tom prostě vyžíval. Při odchodu od toho otrokáře jsem myslel na ty jeho bodyguardy. Tedy spíše jsem doufal, že se za mnou vydají, obrat mne o mé kredity. Cestou ke kluzákům jsem se snažil procházet uličkami, kde není moc lidí/tvorů.
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

hledání Ebon Hawku Empty
PříspěvekPředmět: Re: hledání Ebon Hawku   hledání Ebon Hawku EmptyThu Mar 31, 2011 8:12 pm

Bylo tu mnoho obchodníků... dalo se tu sehnat opravtu téměř všechno, ve všech barvách, rozměrech a tvarech... Kromě toho, tam byl také byla možnost nechat se raketoplány přepravit do libovolného spaceportu. Samozřejmě se dalo najmout si loď, ale to nebylo podstatné, když jsi měl svojí...
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

hledání Ebon Hawku Empty
PříspěvekPředmět: Re: hledání Ebon Hawku   hledání Ebon Hawku EmptyThu Mar 31, 2011 9:50 pm

Torin

Jak jsem tak brouzdal uličkami a koukal po lodích, tak mne nějak přešla chuť. Tedy spíše se mi zdejší zboží nelíbilo, bylo to všechno takové, pošpiněné. Na Tatooinu se mi to teda zamlouvalo víc, a tak jsem se rozhodl pro návrat do lodi.

Hned po návratu jsem zadal souřadnice na druhý konec planety do nejbližšího spaceportu, odkud bych se mohl dostat přesně na určené místo. "Tak kamaráde, startujeme!" Prohlásil jsem, pozapínal vše potřebné, odpojil se od můstku, spaceportu a odletěl.
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

hledání Ebon Hawku Empty
PříspěvekPředmět: Re: hledání Ebon Hawku   hledání Ebon Hawku EmptyThu Mar 31, 2011 11:32 pm

Loď se vznesla ze své současné pozice, vystoupala až na orbitu planety a pak zase začala přistávat... tyhle planetární skoky byly nepříjemné. Gravitace zápasila s umělou gravitací a celkově to dost házelo... každopádně po přistání ses nestačil divit, Tahle část Nar Shaddaa byla snad ještě míň příjemná, než ta na které jsi byl před chvílí... a spaceport vypadal dost na spadnutí... nicméně podle záznamů se zde někde měla nacházet ona "Mira"
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

hledání Ebon Hawku Empty
PříspěvekPředmět: Re: hledání Ebon Hawku   hledání Ebon Hawku EmptySun Apr 03, 2011 4:32 pm

Torin

"Dobře, jsme tady." Pověděl jsem droidovi a oblékl si plášť, abych skryl svoji róbu a světelný meč u pasu. "Kamaráde, půjdeš první. Pokud máš ještě nějaké bližší informace, souřadnice, nebo cokoliv jiného, tak to prostě vyhledej." Pronesl jsem opět k droidovi a pohlédl z můstku. "Fuj to je díra, vůbec se mi do toho nechce, ale, je to legendární loď. Musím zjistit, kde právě teď je." Pomyslel jsem si a pokračoval dále za droidem. Cestou jsem se raději ani neohlížel. Už jen přítomnost těch lidí kolem mne znepokojovala. Nevypadali jako kdyby si chtěli pokecat nebo tak něco.
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

hledání Ebon Hawku Empty
PříspěvekPředmět: Re: hledání Ebon Hawku   hledání Ebon Hawku EmptySun Apr 03, 2011 6:12 pm

Pane? Všechny potřebné informace jsem vám nahrál na holopadd. Domnívám se, že by bylo moudřejší, kdybych zůstal s lodí, pokud mě mé paměťové obvody neklamou, tak Nar Shaddaa není právě ideální místo pro droidy. Nerad bych změnil majitele proti své vůly... řekl droid...
Informace obsahovali kromě popisu Miry také několik jejích oblíbených podniků ve kterých se často zdržovala, popis charakteru, a nějaké informace o jejím původu....
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

hledání Ebon Hawku Empty
PříspěvekPředmět: Re: hledání Ebon Hawku   hledání Ebon Hawku EmptySun Apr 03, 2011 8:39 pm

Torin

S naprostou lehkovážností jsem odpověděl těmito slovy. "Nesmysl kamaráde, vím co dělám. Půjdeš se mnou, hehe." Pronesl jsem s mírným smíchem. "Ach ano ano, holopadd. Hmm, tak tady to máme. Pajzl číslo jedna, doufám že to bude nějaký bordel, mistr mi celkem udělal radost s těmi pravidly. To, že není řád má i své výhody hehe." Dopověděl jsem a vydal se spolu s droidem do prvního podniku. Po cestě jsem se stále rozhlížel po okolních lidech tak, jako se oni koukali po mně. "Tady to je." Prohlásil jsem a vstoupil dovnitř.
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

hledání Ebon Hawku Empty
PříspěvekPředmět: Re: hledání Ebon Hawku   hledání Ebon Hawku EmptySun Apr 03, 2011 9:06 pm

Společně s droidem jsi vešel do prvního baru... bylo tam celkem plno, "lidé" různých ras... většina z nich jen tak popíjela, pár lidí hrálo paazak... někteří sledovali závody kluzáků a vsázely... rozhodně celkem živý bar. Těžko říct proč právě toto místo mohlo někoho přitahovat, takových barů muselo bych 20 do tuctu...
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

hledání Ebon Hawku Empty
PříspěvekPředmět: Re: hledání Ebon Hawku   hledání Ebon Hawku EmptySun Apr 03, 2011 10:05 pm

Torin

Byl jsem absolutně v rozpacích. "To je díra!" Zakřičel jsem trochu lehkovážně, aniž bych bral ohled na to, že tu je tucta lidí. Naštěstí tu byl dostatečný hluk na to, aby mne většina z těch parchantů neslyšela. "Tak, teď se tu trochu porozhlédneme." Pověděl jsem a začal brouzdat okolo. Pokud jsem nezahlédl žádný náznak toho, že by tu mohla být osobně, tak jsem hledal někoho, kdo vypadá spolehlivě na to, aby mi pověděl jestli tu v poslední době byla ta lovkyně odměn. Taktéž jsem se rozhlížel po jiních lovcích odměn, ti by mi měli pomoci asi nejvíce.
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

hledání Ebon Hawku Empty
PříspěvekPředmět: Re: hledání Ebon Hawku   hledání Ebon Hawku EmptyMon Apr 04, 2011 1:28 pm

Do cesty se ti postavil někdo, kdo vypadal asi takhle...
Spoiler:
Byl to quarren a vypadal došt naštvaně... spustil na tebe něco tou svojí hatmatilkou... vypadal dost rozzlobeně...
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

hledání Ebon Hawku Empty
PříspěvekPředmět: Re: hledání Ebon Hawku   hledání Ebon Hawku EmptyTue Apr 05, 2011 9:56 pm

Torin

Chvíli jsem hledal, avšak to po téměř mini chvilce přestalo. Narazil jsem na nějakého týpka, o kterém jsem vlastně nic nevěděl. Nejprve jsem přemýšlel co je zač. Lovec odměn, obyčejný návštěvník, nebo snád vyhazovač? To třetí bylo nejvíce pravděpodobné. Koukl jsem se na něj přátelským výrazem a pomaloučku začal dělat kroky vzad. "Já, vím co mi chcete říct ehehe." Promluvil jsem s náznakem, že chápu jeho výraz. Teda aspoň jsem si myslel, že ho chápu. Můj názor byl, že mne chce odtud vykopnout. "Hezký den." Dodal jsem ještě a pokračoval v pomaloučkých krocích vzad spolu s droidem. "Mizíme." Šeptnul jsem ještě na Droida.
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

hledání Ebon Hawku Empty
PříspěvekPředmět: Re: hledání Ebon Hawku   hledání Ebon Hawku EmptyTue Apr 05, 2011 10:08 pm

nevypadalo to, že by vás nějak chtěl pronásledovat... zřejmě byl jen naštvaný, že jsi uratil jeho oblíbený pajzl... nebo to byl vyhazovač... zmizet otamtud bylo ale celkem rozumné... přirozeně kdyby Torin vytáhl meč tak by teoreticky mohl nakrájet 1/2 osazenstva hospody, ale zřejmě nebylo nejlepší nápad...
...
Jen chvíli na to se z protější uličky odlepil od stěny stín.. pomalými kroky se vydal za našim Jedijem...
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

hledání Ebon Hawku Empty
PříspěvekPředmět: Re: hledání Ebon Hawku   hledání Ebon Hawku EmptyTue Apr 05, 2011 10:15 pm

Torin

Tak se mi podařilo utéct, i když to bylo o vous. "No, tohle bylo doopravdy těsné! Chvíli jsem si myslel. že mne chce tou tyčkou umlátit nebo co." Pomyslel jsem si a vydal se pryč z tohoto pajzlu. Po cestě jsem se koukal místy vpřed a místy na droida. "Ty, kamaráde. Škoda že máš umělou inteligenci, s tebou si asi člověk nepokecá co? Je to škoda." Pronesl jsem k droidovi a mírně se zamračil. Intuice říkala, že mne něco nebo někdo sleduje. Tohle jsem vždycky vycítil. No, nevěděl jsem jestli to něco sleduje mne, ale rozhodně jsem tu v těch temných uličkách nebyl sám.
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

hledání Ebon Hawku Empty
PříspěvekPředmět: Re: hledání Ebon Hawku   hledání Ebon Hawku EmptyTue Apr 05, 2011 10:32 pm

Rozhodně jsi tu sám nebyl... leda že by ty 4 postavy jdoucí proti tobě byly ulize... dost ozbrojené iluze... 2 weeqeiové, rodian a člověk... nevypadali ani trochu přátelsky... neměli žádné extra sofistikované vybavení... jen blastery, jeden měl nějaký vibromeč... zřejmě nějací pobudové, co si přilepšovali na živobití drobnou loupeží...
Ten člověk se na tebe podíval...
Zdravím tě, člověče... já a mí přátele tu vybíráme poplatky na udržení bezpečných cest v noci, jistě nám rád přispěješ, že ano? řekl takovým tím uměle přátelským tonem...
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

hledání Ebon Hawku Empty
PříspěvekPředmět: Re: hledání Ebon Hawku   hledání Ebon Hawku EmptyTue Apr 05, 2011 10:46 pm

Torin

Přesně jak jsem si myslel, to se taky stalo. "No, čekal jsem tedy jen jednoho, tohle je přesila. Není to vůbec fér" Pomyslel jsem si a nasadil stejný výraz jako před chvílí v tom pajzlu před tím hnusným týpkem, co vypadal jako vyhazovač. "Ehehehe." A očividně jsem také nasadil stejnou taktiku. Otočil jsem se na droida a mrkl. Ovšem že nevěděl co to znamená ale já jsem to pro efekt prostě udělat musel. "Ale noták, přátelé." Pronesl jsem směrem k pobudům. chytl droida za ruku a vší rychlostí začal utíkat směrem vzad. "Pomooooc, zlodějiiii." Křičel jsem do okolí, i když na téhle planetě mi asi nepomůže nikdo, jak už bylo známo. Konec konců měl jsem u sebe kredity za celý svůj pracovní život na Coruscantu, pokud mi to ukradnout, z čeho si koupím vlastní vesmírnou loď?
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

hledání Ebon Hawku Empty
PříspěvekPředmět: Re: hledání Ebon Hawku   hledání Ebon Hawku EmptyTue Apr 05, 2011 10:56 pm

Rodian vytáhl zbraň a vystřelil... zdálo se, že to nebyl obyčjený blaster. Rána zasáhla Torina a paralyzovala ho od pasu dolů... evidentně to nebyl uplně mizerný střelec, možná vysloužilec z nějaké války... nebo žoldák bez práce...
Všichni 4 se blížili... z druhé strany jsi uviděl blížit se další osobu...
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

hledání Ebon Hawku Empty
PříspěvekPředmět: Re: hledání Ebon Hawku   hledání Ebon Hawku EmptySat Apr 09, 2011 8:49 pm

Ryuuka

Všechno jsem si ptřevedl do zpomaleného záběru, pomaloučku jsem utíkal spolu se svým kamarádským droidem. Vše probíhalo tak skvěle do doby, než se v ruce toho parchanta octl blaster. Z plných plic a naprosto dementně jsem vykřikl. "NéÉéÉé." Po výkřiku už jsem byl zkácený na zemi a paralyzovný čímsi něčímsi...
"Vždyť jsem jen žebrák!"Zakřičel jsem a trochu se zachechtal, protože tohle chování mi nesedělo, vždycky jsem se u toho smál. Pak jsem zahlédl onou osobu, která se blížila. Při jejím příchodu už jsem se trochu zamračil zvědavostí.
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

hledání Ebon Hawku Empty
PříspěvekPředmět: Re: hledání Ebon Hawku   hledání Ebon Hawku EmptySat Apr 09, 2011 9:05 pm

Proti Ryuukovi se blížila žena. Nebylo na níc moc zvláštního, až na zvláštní odpalovač přivevněný k ruce... působila popravdě trochu jako jejich komplic... Došla až k tobě. Ti tři muži na ní namířili zbraně... žena nehla ani brvou...
Nechte ho napokoji, je to jen další žebrák... řekla
Muž s otočil na své dva kolegy
Nechme ho napokoji, je to jen další žebrák... řekl a všichni 3 se otočili a pomalu odcházeli...
Jste v pořádku?
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

hledání Ebon Hawku Empty
PříspěvekPředmět: Re: hledání Ebon Hawku   hledání Ebon Hawku EmptySat Apr 09, 2011 10:10 pm

Torin

Tak teď jsem vůbec neměl tušení co se tu vlastně stalo. Ze stínu vylezla ženská, což bylo pro mne, jak to říct, utěšující. Po té mne udivilo to, že mi chtěla očividně pomoct. Jakmile odešli ti chuligáni, tak jsem vykulil oči a rozplýval se krásou té ženské. Vůbec mi nedošlo, že je to ta, kterou mám záznamech. "Jste opravdu krá..." Zatřepal jsem hlavu a pověděl. "Chci říct, s těma týpkama bych si poradil levou zadní. Kopačka tam, pěstí sem a byli by tuzí.. haha" Prohlásil jsem frajeřsky, vstal a otočil se na droida. "Jsi v pořádku kamaráde?" Otázal jsem se, droid jen zapípal..
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

hledání Ebon Hawku Empty
PříspěvekPředmět: Re: hledání Ebon Hawku   hledání Ebon Hawku EmptySat Apr 09, 2011 11:11 pm

Mira

Ach jistě... není nad vděk... řekla jsem trochu ironicky a pomohla ti na nohy...
Nechte mě hádát... večerní procházka po Nar Shaddaa, že? zeptala jsem se ironicky... podle blasteru co mi visel u pasu ses možná dostal z děště pod okap...
Copak tě přiváhí na Nar Shaddaa jedi?
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

hledání Ebon Hawku Empty
PříspěvekPředmět: Re: hledání Ebon Hawku   hledání Ebon Hawku EmptySun Apr 10, 2011 12:48 am

Torin

Po jejich slovech jsem trochu vykulil oči, nečekal jsem že ze mne vycítí Sílu. "Je to snad ona? To mě tady pozná snad úplně každý? Kam ten svět spěje, člověk se v téhhle galaxii nemůže ani zamaskovat, hehe." Pomyslel jsem si a zase nahodil normální výraz. "Povězte mi, .. Jak se jmenujete." Otázal jsem se a trochu se zamračil. Pokud to opravdu byla ona, tak jsem mohl být zase o krok blíže k hledání Ebon Hawku.
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

hledání Ebon Hawku Empty
PříspěvekPředmět: Re: hledání Ebon Hawku   hledání Ebon Hawku EmptySun Apr 10, 2011 12:53 am

Mira

Mám lepší otázku... proč se nějaký jedi vrací na Nar Shaddaa? Před chvíli odsud odletělo několik jedijů... celá planeta se hemží agenty impéria... a přesto se jeden Jedi vrátí zpět... musím se ptát, jaký to má důvod? Hledá tu snad něco? zeptala jsem se zvědavě... ale z mého hlasu byl slyšet ton, jako kdybych znala odpověď
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





hledání Ebon Hawku Empty
PříspěvekPředmět: Re: hledání Ebon Hawku   hledání Ebon Hawku Empty

Návrat nahoru Goto down
 
hledání Ebon Hawku
Návrat nahoru 
Strana 1 z 5Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Hledání Ebon Hawku II.
» Hledání pravdy (Joe)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Multi RPG forum :: Star wars RPG :: Staré hry :: Star wars RPG 2 :: Hra :: Nar Shaddaa-
Přejdi na: