Multi RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum věnované textovým internetovým RPG hrám.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Hledání Ebon Hawku II.

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Jade Talon

Jade Talon


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 24. 04. 11
Location : CZ-DC

Hledání Ebon Hawku II. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání Ebon Hawku II.   Hledání Ebon Hawku II. - Stránka 2 EmptyMon May 09, 2011 11:48 pm

Jade

Ten torin to teda rozjel pomyslel sem si. 5ekl to velice seriozne a bez urážek. A naše zbrane ysme chtely zpátky prosím řekl jsem té divné ženě. Torine jen tedy nevím co jako ted plánuješ palivo očividne nedostaneme a bez nej sme nahrany řekl jsem trošku mrzute. Očkem jsem si pořád hlídal vojáka který měl naše zbrane u sebe samozrejme sem byl připraven zkusit naky ten mentální trik aby v případě nejhoršího nemuselo dojít k boji.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Hledání Ebon Hawku II. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání Ebon Hawku II.   Hledání Ebon Hawku II. - Stránka 2 EmptyTue May 10, 2011 9:02 pm

Nejste první Jedi, kterého jsem potkala... jste všichni stejní... řekla jsem... Co se týká vašich skvělých zbraní vrátím vám je, ale pokud se o něco pokusíte, zemřete... Mám tu dost lidí, aby z vás udělali ementál, ale to určitě víte, jediové nejsou blbci... řekla jsem a podala jim meče...
Pak promluvil prcek...
Aha, vy to palivo potřebujete až tak nutně, ano?
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

Hledání Ebon Hawku II. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání Ebon Hawku II.   Hledání Ebon Hawku II. - Stránka 2 EmptySun May 15, 2011 7:04 pm

Torin

Tahle planeta byla velká, určitě se palivo najde, třeba na druhém konci planety. Teda aspoň v to jsem doufal. Sebral jsem si tedy svůj meč, druhý jsem dal Jadeovi a podíval se očividné šéfce do očí. "Dobře, je to váš názor. A co se týče toho ohrožení, myslíte že mám zapotřebí se o něco pokoušet?" Otázal jsem a bez odpovědi odklonil pohled na prcka. "Ano, potřebujeme to až tak nutně, jinak se nedostaneme z téhle planety a neneajdeme onou věc, kterou hledáme." Pronesl jsem a otočil se na všechny. "Tak se tu mějte." Po té jsem se pomalými kroky spolu s Jadem odebral k východu.
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Hledání Ebon Hawku II. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání Ebon Hawku II.   Hledání Ebon Hawku II. - Stránka 2 EmptySun May 15, 2011 7:33 pm

Dobrá tedy... Pak se vydejte na cestu, ale upozorňuju vás, že jsou na této planetě 2 místa, kde seženete palivo... u nás, nebo v táboře Lovců... a jsem zvědavá, jak vás přivítají oni... řekla jsem a dál už se o ně jakoby nezajímala. Jen jsem pozorovala, zda se vrátí... a pokud ne? Jejich věc...
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

Hledání Ebon Hawku II. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání Ebon Hawku II.   Hledání Ebon Hawku II. - Stránka 2 EmptySun May 15, 2011 10:06 pm

Torin

Při jejich slovech jsem se ještě s Jadem pozastavil a mírně se otočil s usměvavým pohledem. "Promiňte ale, teď říkáte že seženeme palivo u vás a v táboře lovců. Před chvíli jste však říkala, že co se týče hledání paliva u vás, tak máme smůlu." Pronesl jsem a trochu se zamračil. "Kdyby jste nám chtěli palivo dát tak by jste tp udělali, teď to ale vypadá, že nám jí nabízíte za cemu nějaké laskavosti. Jako kdyby jste po nás něco chtěla." Prohlásil jsem a koukal se jí podezřívavě do očí. Pak jsem se ale zase zasmál a otočil. "Jdem, Jade." Pověděl jsem mu a opět pomalým krokem začal opouštět onou místnost.
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Hledání Ebon Hawku II. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání Ebon Hawku II.   Hledání Ebon Hawku II. - Stránka 2 EmptySun May 15, 2011 10:21 pm

Zadarmo ani kuře... ale jak chcete, pozdravujte ode mě lovce... zasmála jsem se a vrátila se ke své práci. Oni se vrátí, nebo se nevrátí nikdy... Ten jedi nebyl hlupák, prokoukl můj ďábelský plán... který by ostatně prokoukl každý, protože to bylo průhledné, ale svého jsem dosáhla
Návrat nahoru Goto down
Jade Talon

Jade Talon


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 24. 04. 11
Location : CZ-DC

Hledání Ebon Hawku II. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání Ebon Hawku II.   Hledání Ebon Hawku II. - Stránka 2 EmptyMon May 16, 2011 4:44 pm

Jade

Jade hazel jesem pohledy z jednoho na druhého. Jak se ty dva dohadovali, doufal jsem že nedojde k nake potyčce. Ale potom co nam dali zbrane jsem byl už docel klidný. Přeci jen se s mečem trošku ohanet umime. Když Torin prokouk plan te vudkyne a se slovy jdeme se na me podval neváhal jsem ho následovat. Vesele jsem vyvýskl A jde se za lovcibyl jsem veselý kluk a byl jsem rád že jsme zase volní.
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

Hledání Ebon Hawku II. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání Ebon Hawku II.   Hledání Ebon Hawku II. - Stránka 2 EmptyMon May 16, 2011 5:41 pm

Torin

Bylo mi jasné, že po nás něco chcou, když jsem si dal dohromady všechno, co řekla. Za lovci jsem s tím klukem nechtěl jít, vlastně jsem tam nechtěl jít ani sám. Ve dvou a navíc bez žádného plánu, lokace,, prostě ničeho, to prostě nešlo. Zastavil jsem se tedy a otázal se vůdkyně. "To mi je jasné, že to nebude zadarmo. Rád si poslechnu, co po nás chcete naoplátku za to palivo." Pronesl jsem k ní tázavým tónem a zvědavě čekal na to, co bude chtít. Určitě jsem pro ní nechtěl dělat špinavou práci, to už ho raději ukradnu lovcům.
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Hledání Ebon Hawku II. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání Ebon Hawku II.   Hledání Ebon Hawku II. - Stránka 2 EmptyFri May 20, 2011 4:21 pm

Nebudu Vám lhát... obě cesty vedou k lovcům... problém je v tom, že my jim sice říkáme "lovci" ale jsou to otrokáři. A pravdou je, že k nim se dá jít jen za obchodem nebo stát se obchodem... Pokud půjdete za nimi jen tak tak vás uvězní a prodají vás do otroctví... ovšem pokud za nimi půjdete za obchodem, tak Vás vyshlechnou a pokud něco koupíte tak i odejdete... a o to mi jde... mají jednoho mého přítele... řekla jsem Jedijům
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

Hledání Ebon Hawku II. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání Ebon Hawku II.   Hledání Ebon Hawku II. - Stránka 2 EmptyFri May 20, 2011 6:34 pm

Torin

Tohle byl sice zajímavý návrh ale rozhodně smrděl. "Máme to chápat tak, že tedy nabídnete nás, coby otroky výměnou za svého přítele? Jinou variantu totiž nevidím, protože jinak by jste s nimi obchodu ž dávno uzavřeli." Otázal jsem se podezíravě, přičemž jsem se podíval na Jadea. "A co ty kluku, v tvých letech už jsem takovým věcem rozumněl, jaký máš na to názor?" Pronesl jsem k němu a mírně zívl. Po té jsem se zase začal rozhlížet po rasách, které se zde nacházely a čekal na odpověď Jadea a té šéfky.
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Hledání Ebon Hawku II. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání Ebon Hawku II.   Hledání Ebon Hawku II. - Stránka 2 EmptyFri May 20, 2011 6:47 pm

To taky není vůbec špatný nápad... ale popravdě jsem myslela, že byste mohli mého přítele odkoupit... Je to Wookie, pokud vím jediný, kterého mají... zaplatíte za něj, přivedete ho a já vám dám dostatek paliva, abyste se dostali do nejbližšího civilizovaného systému... řekla jsem
Tenhle jedi nebyl z nejbystřejších...
Návrat nahoru Goto down
Jade Talon

Jade Talon


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 24. 04. 11
Location : CZ-DC

Hledání Ebon Hawku II. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání Ebon Hawku II.   Hledání Ebon Hawku II. - Stránka 2 EmptyFri May 20, 2011 9:18 pm

Jade

Ty dva se tam dohadovali a ja jim nevěnoval plnou pozornost když se mě Torin zeptal... No já si myslím že pokud to neni naka levarna tak už byste si toho vašeho přítelíčka odkoupili sami ne ? Proč si to nezařídíte. Smrděloto ale zase na druhou stranu palivo jsme potřebovali a od tedlech ho zadarmo nezískáme. Mrkl jsem na nej Torine ale zase to palivo potřebujeme. A nějací lovci s temi si při nejhorším poradíme a dokážeme zmizet ne ? nezdálo jse mi to až tak nebezpečné ale to jsem ještě nevěděl co nás tam čeká
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

Hledání Ebon Hawku II. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání Ebon Hawku II.   Hledání Ebon Hawku II. - Stránka 2 EmptyFri May 20, 2011 10:28 pm

Torin

Situace mi začala smrdět ještě víc, než před chvílí. "Odkoupit? Jak můžete vědět, že mám kredity na odkoupení vašeho přítele? Pokud vím, jedi většinou neoplývá bohatstvím." Pronesl jsem tázavě a trochu se zamračil. "Mimo jiné, Taris je zničený, ten kdo mohl tak ho opustil už při Malakově útoku, nevěřím že tu nejsou kredity zbylé. A taky by mě zajímalo, na co ty kredity v téhle díře potřebují. A vůbec celá tahle situace je nějaká divná. Možná kupují něco z ostatních planet, nebo tak něco, ale proč by to dělali. A ještě k vašemu příteli, jak dlouho ho drží? To jste s nimi nikdy nechtěli vyjednávat?" Zeptal jsem se a otočil se na Jadea, přičemž jsem se trochu usmál s náznakem jakože všechno bude v pohodě. Po té jsem se ještě otočil. "Kde jsou momentálně ti vaši lovci? Řekněte mi lokaci." Promluvil jsem a čekal na odpovědi.
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Hledání Ebon Hawku II. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání Ebon Hawku II.   Hledání Ebon Hawku II. - Stránka 2 EmptySat May 21, 2011 3:02 pm

V tomhle problém není... jistěže jsem ho chtěl získat zpět, ale mezi námi a jimi nevládne právě mír. A stejně jako my i oni tu jsou proto, že zde se na ně nevztahují zákony Republiky... nikdo se o tenhle hřbitov nestará... Potřebuji jen vás, protože vypadáte celkem seriozně a oni vás neznají. Řeknete jim prostě něco jako že jste se o nich doslechli od nějakých vašich obchodních partnerů... a že potřebujete silného otroka na nějakou práci, něco si vymyslíte... A peněz mám dost teda relativně, na tohle budou stačit... řekla jsem trochu netrpělivě, dokonce jsem na chvíli ztratila svůj francouzský přízvuk
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

Hledání Ebon Hawku II. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání Ebon Hawku II.   Hledání Ebon Hawku II. - Stránka 2 EmptySat May 21, 2011 4:35 pm

Torin

Tohle bylo celkem nepromyšlené, samozřejmě že jejich dotazy typu - kdo jsme apod. budou směřovat dále a dále, budou se ptát na ty obchodní partnery, to bylo jisté. To by byla určitě ta chvíle, kdy by všechno prasklo, protože bych už pravděpodobně neměl co dodat. A tohle se mi na tom všem líbilo, celý tenhle nepromyšlený plán. Sám o sobě se hrnu do všeho bezmyšlenkovitě, i když třeba vím, že to může znamenat mou smrt, přinejlepším zranění. "Dobře tedy, jdeme. Kredity mi dáte až na místě." Pokynul jsem sice trochu netradičně, ale co už. Oni chtěli pomoct, nebudu je prosit aby mě zavedli na místo, odkud sami něco chou. A když už tam budu, tak bych mohl splašit palivo jak od nich, tak od těhle. Tedy pokud ten plán výjde. Po té jsem se otočil ještě na Jadea. "Kluku, jsi talentovaný padawan a určitě rozumíš naší situaci, takže ti chci říct, abys nedělal nic lehkovážného do doby, než to započnu já. Oukej?" Pronesl jsem k němu a čekal na odchod.
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Jade Talon

Jade Talon


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 24. 04. 11
Location : CZ-DC

Hledání Ebon Hawku II. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání Ebon Hawku II.   Hledání Ebon Hawku II. - Stránka 2 EmptySun May 22, 2011 12:38 am

Jade

Supr plán se mi líbil. se se vrháme do nového dobrodružství a já se budu moct učit od Torina přímo v akci. Jasně bezmyšlenkovitě jsem odpověděl. zasunul jsem si meč za opasek a čekal co se bude dít dál. Byl jsem napnutý jak kšand y a hrozn moc sem se těšil. Torine a když se něco pokazí tk budeme bojovat ?. Zeptal jsem see hrdinsky
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Hledání Ebon Hawku II. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání Ebon Hawku II.   Hledání Ebon Hawku II. - Stránka 2 EmptyMon May 30, 2011 5:21 pm

No já s váma nejdu, mě by zabili na potkání, znají mě... kredity vám mohu dát ihned... řekla jsem. Nebo něco ostřejšího radši... otrokáři berou mnoho různých měn dodala jsem ještě. Pošlu s vámi sondu, která vás nasměruje správným směrem... a bejt váma schovám ty mečíky, nebo si vás přidají do sbírky... no ale to jsou drobné problémy, vy jste jediové, to zvládnete... zamávala jsem tak rukou jako "bežte už, kša,kša"
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

Hledání Ebon Hawku II. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání Ebon Hawku II.   Hledání Ebon Hawku II. - Stránka 2 EmptyMon May 30, 2011 5:43 pm

Torin

Opět jsem se pousmál se zavřenýma očima. (Gin Smile):
http://memberfiles.freewebs.com/31/45/60374531/photos/Bleach/Gin-smile.jpg
Přičemž jsem povědědl. "No, já bych byl radši, kdyby ne. Ale popravdě, tomu sám nevěřím. Sám určitě nebojuj, chvíle kdy aktivuješ svůj meč nastane, až.." Pověděl jsem mu a udělal takový směšný přiblblý výraz. "Až to žvořu, tedy až pokazím celé vyjednávání. Ale teď pojďme" Pronesl jsem k němu a podíval se na Twileckou vůdkyni. Zamával jsem jí a začal následovat sondu, která nás tam měla dovést. "Tohle bude zajímavé, jsem zvědavý, jací budou ti druží, z téhle planety. Jen je podle mě škoda, že se planeta nedala do rekonstrukce, ale na druhou stranu mají pravdu, je tu klid a nikdo tu nikoho nepeskuje. Tak to má asi být no, jednou nastolím mír v celé galaxii..."
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Hledání Ebon Hawku II. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání Ebon Hawku II.   Hledání Ebon Hawku II. - Stránka 2 EmptySat Jun 04, 2011 6:42 pm

Sonda letělo velice nízko nad zemí... vedla vás rozbořeným městem... jelikož celá planeta byla velké město, tak jste se prodírali troskami skoro 3 hodiny, než se sonda konečně zastavila... ze sondy se ozval hlas. Tábor je jen několik kilometrů dále na sever. Pokud budete sledovat tuto cestu nemůžete ho minout. DOufám, že máte plán...
Návrat nahoru Goto down
Jade Talon

Jade Talon


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 24. 04. 11
Location : CZ-DC

Hledání Ebon Hawku II. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání Ebon Hawku II.   Hledání Ebon Hawku II. - Stránka 2 EmptyMon Jun 13, 2011 8:01 pm

Jade Talon

O chvíle co jsme opustili ty divný lidi, se mě zmocnoval takový divný pocit. Ale tak nák sem ho přehlížel. Skákal sem si mezi troskama a vyptaval sem se torina na věci ohledně jedi. Když se Sonda zastavila a začala na nás mluvit . V jednu chvíli jsem se lekl protože jsem to nečekal, když nám ukázala jakým směrem se máme vydat koukl jsem na Torina A je to tady ja se trošku bojim přiznal sem ale tak snad to zvládneme žejo
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

Hledání Ebon Hawku II. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání Ebon Hawku II.   Hledání Ebon Hawku II. - Stránka 2 EmptyMon Jun 13, 2011 8:13 pm

Torin

Věděl jsem do čeho jdeme, nejraději bych byl, kdyby tu ten kluk nebyl. "Měl jsem ho nechat na lodi, tohle bude zjevně dost nebzpečné, jak to jen udělat tak, aby mu neublížili? Snad stačí doufat, že klukovi malého vzrůstu nic neudělají" Pomyslel jsem si a průběžně odpovídal Jadeovi na jeho otázky ohledně Jedi. Pak se však sonda zastavila a podala nám velice důležitou informaci, do toho promluvil ještě Jade. Čupnul jsem si tedy k němu a dal mu ruku na rameno. "Zvládneme, neboj, nic se ti nestane. Jsi přece Jedi." Pronesl jsem k němu a mírně se pousmál. "Ten kluk má rozhodně talent, bude z něho báječnej mistr" Pomyslel jsem si a ještě se podíval na sondu. "Plán mám už od doby, kdy jsem přišel do vašeho tábora. Získat palivo heh. A okolnosti? Žádne nejsou, improvizace." Pronesl jsem k němu a šel tím směrem, který mi ukázal.
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Hledání Ebon Hawku II. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání Ebon Hawku II.   Hledání Ebon Hawku II. - Stránka 2 EmptyMon Jun 13, 2011 9:35 pm

Velice brzo se před tebou začal formovat opěvněný tábor... Z trosek byly vytvořeny hradby, všude byly senzory a viděl si strážné roboty a vojáky... byla to vlastně malá pevnost. Jakmile vás první senzor zachytil tak k vám doletěla nějaký sonda. Uveďte své jméno a důvod návštěvy, máte 10 vteřin, pak začneme střílet! ozval se robotický hlas
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

Hledání Ebon Hawku II. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání Ebon Hawku II.   Hledání Ebon Hawku II. - Stránka 2 EmptyMon Jun 13, 2011 9:41 pm

Torin

Doufal jsem, že byl Jade už trochu klidný, a tak jsem jen mlčky šel směrem k určenému místu. Pomalu ale jistě se před námi objevovaly hradby, v konečné fázi to vypadalo jako pevnost, ostatně proč ne žejo, měl to být tábor lovců, tak se to dalo čekat. Jakmile nás rychle vyzval ke jménům tak jsem v rychlosti vykřikl. "Já jsem Anderohlinus Nejezchleb, ten kluk je Sekamtravu Volmajchrus a ta sonda jméno nemá, ale říkám jí.." V tu chvíli jsem začal přemýšlet a uvědomil si, že to vlastně není ten můj robot. "Říkám jí Sonda x8!" Vykřikl jsem ještě a čekal, co řekne lovecká sonda.
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Hledání Ebon Hawku II. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání Ebon Hawku II.   Hledání Ebon Hawku II. - Stránka 2 EmptyMon Jun 13, 2011 11:07 pm

Uveďte důvod své přítomnosti, toto je poslední varování! ozvalo se ze sondy. Zdálo se, že návštěvníky tu opravdu nemají rádi a rádi si je prověřují... ostatně jste neodpověděli na první otázky, tak nebylo divu, že byli naštvaní...
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

Hledání Ebon Hawku II. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání Ebon Hawku II.   Hledání Ebon Hawku II. - Stránka 2 EmptyWed Jun 15, 2011 4:51 pm

Torin

V tom všem spěchu jsem úplně zapomněl zodpovědět na tu druhou otázku. Chystal jsem se to tedy rychle napravit. V rychlosti jsem se podíval na prcka, ten mlčel. Zřejmě byl znepokojený, nebo vylekaný z tohohle přepadnutí té sondy. No nebylo to až tak přepadnutí, chápal jsem jejich ostražitost, ale ten časový limit se mi opravdu nelíbil. "Heh, jsme tu proto, abychom sehnali nějakého kvalitního otroka na naší akci." Pověděl jsem sondě a čekal, jak zareaguje.
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Sponsored content





Hledání Ebon Hawku II. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání Ebon Hawku II.   Hledání Ebon Hawku II. - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Hledání Ebon Hawku II.
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» hledání Ebon Hawku
» Hledání pravdy (Joe)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Multi RPG forum :: Star wars RPG :: Staré hry :: Star wars RPG 2 :: Hra :: Taris-
Přejdi na: