Multi RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum věnované textovým internetovým RPG hrám.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 hledání Ebon Hawku

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

hledání Ebon Hawku - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: hledání Ebon Hawku   hledání Ebon Hawku - Stránka 3 EmptyTue Apr 19, 2011 9:51 pm

v tu chvíli na chotbě explodoval granát, který tam Mira zanechala... paralyzoval všechny přítomné a také zkratoval elektroniku... Mira mezitím lezla napřed. Cestu dál vám ale blokovalo silové pole...
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

hledání Ebon Hawku - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: hledání Ebon Hawku   hledání Ebon Hawku - Stránka 3 EmptyWed Apr 20, 2011 1:26 pm

Torin

Všechno vypadalo tak dobře, předemnou ženská kroutící zadkem, za mnou paralyzovaní nepřátelé. Byli jsme v tak malém prostoru a čím se to zpečetilo? No samozřejmě tím, že před námi bylo silové pole! Měl jsem sto chutí i přes to že jsem Jedi, sto chutí se na ní vrhnout. Ale povinnosti byly asi důležitější. Odložil jsem své perverzní plány a tiše se jí otázal. "Tak co teď? Umíš to pole nějak zrušit? Pokud ne tak nás čeká jediná cesta a ta je, cesta návratu. Nicméně, ten tvůj granát je neudrží věčně, takže se krveprolití asi nevyhneme. Pokud nebudeme vyjeednávat."
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

hledání Ebon Hawku - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: hledání Ebon Hawku   hledání Ebon Hawku - Stránka 3 EmptyThu Apr 21, 2011 7:47 pm

Mira

Doplazila jsem se až k silovému poli...
Občas si říkám, co vás na té akademii učí... čekala bych, že vás naučí aspoň něco užitečného... řekla jsem a zalovila ve vnitřních kapsách... Bzzzzzt.... Celou šachtu osvítilo stříbřité světlo. Silové pole zablikalo a deaktivovalo se...
Podívala jsem se na jedije, který měl jistě nějaké otázky...
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

hledání Ebon Hawku - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: hledání Ebon Hawku   hledání Ebon Hawku - Stránka 3 EmptyThu Apr 21, 2011 7:54 pm

Torin

Chtěl jsem vypadat COOL, a proto jsem jen tiše prohlásil. "Jo, přesně tohle jsem chtěl udělat víš." Tón byl spíše humorný, takže mohla poznat, že si dělám legraci. Otázky jsem převkapivě žádné neměl, Na ty byl čas později, bylo sice hezké být s hezkou ženou někde ve větrací šachtě, ale byli jsme tu kvůli záchraně, takže jsem jí jen popostrčil a pronesl. "Tak jdeme jdeme." Ostatně, nic jiného než pokračovat nám ani nezbývalo, leda že bychom se chtěl vrátit dolů a nechat se zabít těmi smraďochy.
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

hledání Ebon Hawku - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: hledání Ebon Hawku   hledání Ebon Hawku - Stránka 3 EmptyThu Apr 21, 2011 8:19 pm

Mira

Zarazila jsem světelný meč pod sebe a udělal kruh.... spolu s kusem podlahy jsem se propadla dolů... do nějakého skladiště... zdálo se, že se zde skladují hlavně potřeby na čištění... taková soukromá drogerie... Počkala jsem až jedi seskočí za mnou...
Navrhuju se rozdělit... musíme to tu prohledat... řekla jsem
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

hledání Ebon Hawku - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: hledání Ebon Hawku   hledání Ebon Hawku - Stránka 3 EmptyThu Apr 21, 2011 10:23 pm

Torin

Na tváři se mi objevil celkem zaraženej výraz. A důvod? Netušil jsem, že někdo kromě Jedi používá světelný meč, tedy ještě Sithové, ale ti jsou původem Jedi, žejo. Natož lovec odměn. "Kde ho sakra sebrala?" Pomyslel jsem si a seskočil za ní. Na její návrh jsem odkývl a pověděl. "Jasně, rozdělíme se. A co vlastně hledáme?" Otázal jsem se ještě před rozdělením, byl jsem strašně zapomnětlivý člověk! Úplně jsem zapomněl, že je to vlastně záchranná akce. "Omlouvám se, zapomínám často."
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

hledání Ebon Hawku - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: hledání Ebon Hawku   hledání Ebon Hawku - Stránka 3 EmptyFri Apr 22, 2011 12:07 am

Mira

To vidím... hledáme tu mladou dívku, kterou centrála uvěznila... Musíme jí osvobodit a nesmí se jí nic stát... řekla jsem dost netrpělivě... Na takové šaškování jsem neměla čas. Musela jsem jednat rychle... Nějaké další otázky?! zeptala jsem trochu zvýšeným hlasem a opět ukryla svůj meč někam do vnitřních vrstev ošacení...
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

hledání Ebon Hawku - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: hledání Ebon Hawku   hledání Ebon Hawku - Stránka 3 EmptyFri Apr 22, 2011 6:18 pm

Torin

"Áháá, už si vzpomínám." Pověděl jsem jí celkem humorným stylem, dělal jsem ze sebe často úplného magora, ale když šlo do tuhého, tak jsem se vždycky sebral a jednal vážně. To právě teď ale nebylo. S úsměvem jsem se na ní koukl a pověděl. "Tak dobrá, otázky už nemám žádné, rozdělíme se tedy." Pověděl jsem jí a bez dalších slov se vydal kamsi do neznáma budovy. "Neuškodilo by, kdyby mi řekla jak ta holka vypadá, ale na to už je pozdě, nebudu se přrece otáčet, když už jsem ušel pěkných pár deset metrů!" Pomyslel jsem si a zrychlil tempo. "Až všechno skončí, musím se jí zeptat, kde sebrala ten světelný meč."
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

hledání Ebon Hawku - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: hledání Ebon Hawku   hledání Ebon Hawku - Stránka 3 EmptySun Apr 24, 2011 10:12 pm

Mira zmizela v jiné chotbě velice rychle... Tobě nezbylo než pokračovat dál. Na to, že to byla centrála centrály tak tu bylo poměrně málo stráží. Zřejmě vás hledali jinde. Akorát jak určit, ve kterých ze stovek dveří by mohla být... bloudit tu a hledat nazdařbůh mohlo taky dost dobře trvat několik hodin. Navíc pokud by na tebe vyběhlo stráží víc,nemusel tě zachránit ani tvůj trénink rytířů jedi...
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

hledání Ebon Hawku - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: hledání Ebon Hawku   hledání Ebon Hawku - Stránka 3 EmptySun Apr 24, 2011 10:33 pm

Torin

Šel jsem tedy svou chodbou, bloudil a hledal onou dívku. "Nechápu, jak bych jí měl najít, vždyť taky nikdo není. Jsou tu jedny dveře za druhýma, kdybych měl aspoň její fotku." Pomyslel jsem si a najednou se zastavil. "Ah, já zapomněl, tady by mi fotka byla stejně k ničemu, když jsem tu ještě nepotkal ani jednu osobu, natož dívku!" Pověděl jsem si v duchu a pokračoval chodbami. Celkem mne znepokojovala ta samota, ještě před chvíli nás tu hledaly stráže a teď nikdo. Možná nás hledaly někde jinde ale možná ne. Nezdálo se mi, že ta budova je tak velká. Nezbývalo mi než hledat, musel jsem ale jednat rychle, abych nenarazil an stráže. Začal jsem tedy prohledávat většinu dveří v běhavém tempu.
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

hledání Ebon Hawku - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: hledání Ebon Hawku   hledání Ebon Hawku - Stránka 3 EmptySun Apr 24, 2011 10:55 pm

Mira

Aktivovala jsem meč a zarazila ho do dveří... udělala jsem si nový vchod do místnosti... vešla jsem dovnitř. Nebyla tam ale ta, co jsem hledala. Místo toho jsem našla nějakého kluka. Byl uvěznn v bacta tanku, pravděpodobně uvězněný a nadopovaný, aby nemohl utéct. Netušila jsem proč tu je, ale hodlala jsem to zjistit. Došla jsem k tanku a aktivovala nouzové otevření. Tank se otevřel a vypustil se na podlahu. Zachytila jsem padajícího kluka a posadila ho na zem, pomalu se začínal probírat...

Torin mezitím prohledával místnosti... většina dveří byla zamčená. A ty odemčené bývaly hlavně skladišě nebo ubytovací prostory... nakonec ale otevřel dveře kde seděl chlápek a sledoval kamery. Zřejmě monitorovací středisko. Když se otevřely dveře an se neohlédl. To je dost že mě jdeš vystřídat Xeragu, už mě to tu nebaví... zamručel unaveně..,
Návrat nahoru Goto down
Jade Talon

Jade Talon


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 24. 04. 11
Location : CZ-DC

hledání Ebon Hawku - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: hledání Ebon Hawku   hledání Ebon Hawku - Stránka 3 EmptySun Apr 24, 2011 11:05 pm

Jade Talon

Po bloudění vesmírem jsem přistál na Nar Shaddaa. Zde jsem byl bohužel zajat a uvěznen poslední věc kterou si pamatuju byla ta sklenena nadoba před kterou ted jsem vůbec nevím co se ted deje. Kdo jste a co po me chcete ?
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

hledání Ebon Hawku - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: hledání Ebon Hawku   hledání Ebon Hawku - Stránka 3 EmptySun Apr 24, 2011 11:35 pm

Torin

Tak jsem si to tady v rychlosti prohledával, většina dveří sice byla zavřená, ale některé ne. Když jsem narazil na celkem zvláštní dveře, kde jsem našel člověka, který mne oslovil aniž by mi pohlédl do očí, tak jsem se zastavil a potichu přistoupil blíže. "Jo jasně." Řekl jsem nabručeným hlasem, asi tak jak jsem si představoval tvrdý hlas toho strážného, který to tady měl očividně vystřídat. Bylo jasné, že pokud má střídat, tak až se zbavím tohoto, tak sem přijde i ten druhý, teda pokud se ho zbavím že ano. Přistoupil jsem až k němu a v hrudi mu aktivoval světelný meč. "Promiň, ale je to nutné." Zašeptal jsem a v rychlosti se podíval na ty obrazovky, jestli tam není ta dívka. Hned po té jsem přiskočil k rohu u dveří, čekal na toho, co měl střídat a přemýšlel o těch obrazovkách. Tělo toho strážného jsem samozřejmě nechal tak, z druhé strany však byla vidět díra světelného meče.
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

hledání Ebon Hawku - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: hledání Ebon Hawku   hledání Ebon Hawku - Stránka 3 EmptySun Apr 24, 2011 11:45 pm

Strážnej se na tebe podíval dost ublíženě a pak vydechl naposledy... obrazovky zobrazovaly opravdu velkou část objektu... uviděl si na jedné obrazovce Miru, jak se baví s nějakým klukem. Uviděl jsi také mnoho stráží, které ve skupinách po deseti pročesávali chotby. Nakonec jsi uviděl co jsi hledal. Nějaká dívka byla vězněna jen několik místostí odsud. Visela zavěšená v energetických poutech.

Mira

Kluk byl nějakej divnej. Cítila jsem z něj něco zvláštního. Neboj se, ode mě ti nebezpečí nehrozí... jmenuji se Mira, co jsi provedl, že tě centrála zajala? zeptala jsem se. Jen kousek od něj na stole se něco válelo na stole. Zřejmě to byly jeho věci... válel se tam také stříbřitý objekt válcoviého tvaru. Ty jsi jedi? vyhrkla jsem trochu překvepně
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

hledání Ebon Hawku - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: hledání Ebon Hawku   hledání Ebon Hawku - Stránka 3 EmptySun Apr 24, 2011 11:58 pm

Torin

Čekal jsem asi minutu na strážného a po chvilce se rozhodl, že asi nepřijde, popřípadě později. Přistoupil jsem v rychlosti k obrazkovám, které monitorovaly místnosti centrály a zahleděl se na jednu konkrétní. "To je ta lovkyně odměn, ale je tam s ní ještě někdo. Může to být?" Pomyslel jsem si a zahleděl se ještě víc, pak už jsem jenom negativně odkývl, protože to byl kluk a nikoli dívka. Po té jsem se zahleděl na jinou, tam už byla ženská. "Bingo" Pověděl jsem si v duchu a zatl pěst, protože to očividně byla ona. Rozmlátil jsem tedy kamery a pokusil se povypínat a poskratovat všechny zařízení, co tu byly. Po té jsem se vydal směrem ke dveřím k té dívce, tak abych potkal co nejméně stráží, nejlépe žádné.
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Jade Talon

Jade Talon


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 24. 04. 11
Location : CZ-DC

hledání Ebon Hawku - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: hledání Ebon Hawku   hledání Ebon Hawku - Stránka 3 EmptyMon Apr 25, 2011 11:44 am

Jade

Já já nevím vykoktal jsem přeci jenom se měl pořát nadeláno v gatích. Muj mesíc napadli sithové a všechny zabili přežil sem jen já a chci se pomstít sám doufám že jí můžu věřit protože jí vidím pár minut a už jí vykládám svůj plán. Dolezu ke stolu s věcmi a vezmu svůj meč. Ano jsem. byl jsem žákem Mistra Tama než ho zabili jsem padawan. Vy jste taky jedi? Obleknu se do svích věcí ale meč si nechám v ruce, přece jente dívce nevěřím úplně. Vy jste tu sama nebo je tu ještě někdo jiný ?
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

hledání Ebon Hawku - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: hledání Ebon Hawku   hledání Ebon Hawku - Stránka 3 EmptyMon Apr 25, 2011 11:56 am

Mira

To je dost otázek... na někoho kdo se právě probral z narkozy jsi docela dost sebevědomej... řekla jsem. Jinak ne, já nejsem jedi... ale pokud vím, tak jedijové nemají chtít pomstu... Ale hádám, že u někoho takhle mladýho se to dá pochopit. Každopádně ne, nejsem tu sama, je tu se mnou někdo, kdo by ti snad mohl pomoct, každopádně pokud ti to nevadí, docela bych odsud vypadla... řekla jsem... V tu chvíli jsem uslyšela dusot. Chotbou se blížila skupina vojáků... v tom zhlasla světla a zavřely se dveře....

Torin mezitím zdemoloval řídící místnost a vypnul několik systémů... všechna světla zhasla a celá budova se přepla na nouzové uzamčení. Všechny dveře se zavřely a zaplo se jen nouzové osvětlení... i dveře do místnosti ve které si byl se zavřely...
Návrat nahoru Goto down
Jade Talon

Jade Talon


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 24. 04. 11
Location : CZ-DC

hledání Ebon Hawku - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: hledání Ebon Hawku   hledání Ebon Hawku - Stránka 3 EmptyMon Apr 25, 2011 12:22 pm

Jade

Co to ? musíme něco udělat schoval jsem se za dveře a rozsvítil svůj světelný meč místností se rozlila fialová záře. Dal jsem ucho na dveře a naslouchal. už sou skoro tu vykřikl jsem. Kde je ten co by mi mohl pomoct celkem by se tu ted hodil musíme něco vymyslet protože já nehodlám bejt zavřenej zase vty skleněný divný věci
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

hledání Ebon Hawku - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: hledání Ebon Hawku   hledání Ebon Hawku - Stránka 3 EmptyMon Apr 25, 2011 12:30 pm

Mira

Podívej se... aktivovaly se nouzové dveře a zdá se že sme přešli na nouzové osvětlení, to znamená, že někdo sabotoval kontrolní místnost nebo generátor... takže kam bys řekl, že ty střáže běží?
zeptala jsem se... Zdálo se, že ten prcek je fakt hrrr do všecho, ale dřív jedná než přemýšlí. A KDO myslíš, že to sabotoval? zeptala jsem se ještě.
Návrat nahoru Goto down
Jade Talon

Jade Talon


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 24. 04. 11
Location : CZ-DC

hledání Ebon Hawku - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: hledání Ebon Hawku   hledání Ebon Hawku - Stránka 3 EmptyMon Apr 25, 2011 1:52 pm

Jade

zhasl jsem meč a došel k Miře. Tázavě sem se na ní podíval
Ten co to udělal patří k tobě? celé jsem to moc nechápal a byl jsem zmatený na 12 letého kluka toho za posledních pár dní bylo až moc i když to byl Jedi. co tedy uděláme ? co máte vůbec za plán?
byl jsem velice zvědavý. Pověz kdo vůbec jste ?
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

hledání Ebon Hawku - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: hledání Ebon Hawku   hledání Ebon Hawku - Stránka 3 EmptyMon Apr 25, 2011 3:09 pm

Torin

Byl jsem mladý a unáhlený, to vysvětlovalo mojí předešlou nepřemýšlivost. Naneštěstí pro lovkyni odměn si vybrala lehkovážného člověka na důležitou záchranu dívky. "Tákže, dvířka se nám zavřely." Pověděl jsem pro sebe a koukl na strop. Ventilace byla příliš malá na to, abych se jí nějakým způsobem protáhl. "Tuhle možnost můžeme taky vyloučit no." Zamumlal jsem si pod nosem a přistoupil ke dveřím, do kterých jsem vryl svůj světelný meč a tím je začal pomalu ale jistě otvírat. "Měl bych si pospíšit, tohle bude zřejmě první zastávka, de se vydají."
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

hledání Ebon Hawku - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: hledání Ebon Hawku   hledání Ebon Hawku - Stránka 3 EmptyMon Apr 25, 2011 3:26 pm

Torin měl pravdu... ve chvíli, kdy mečel přojel dveřmi tak za nimi stálo 10 lidí, všichni připraveni začít páli ve chvíli, kdy by ten jedi vyřízl díru do dveří. To samozřejmě nemohl Torin tušit... A další vojáci přibáhali na pomoc proti narušiteli. Celá Centrála byla na nohou

Mira

Jo hádám, že nikdo jinej by tohle neudělal... řekla jsem. Navrhovala bych se dostat ze dveří, najít mého... ehm... spolupracovníka a dostat se odsud do nejrychleji to půjde. Teda pokud nemáš lepší plán, protože já v tuhle chvíli spíš improvizuju... přiznala jsem. Vytáhla jsem odněkud ze záhybů svých šatů hackovací nástroj a nabourla se do ovládání dveří...
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

hledání Ebon Hawku - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: hledání Ebon Hawku   hledání Ebon Hawku - Stránka 3 EmptyMon Apr 25, 2011 5:45 pm

Torin

Pokračoval jsem v tvorbě díry na dveřích, které mířily do řídicí místnosti. To, že tam bylo něco přes deset nepřátel jsem sice nevěděl, ale nebyl jsem přece blbej, bylo jasné že první kam půjdou, je místo vzniku všech problému, což je místo, kde se právě nacházím. Pokračoval jsem tedy v tvorbě díry, tak nějak schovaně abych nebyl na dostřel. Po té jsem tam jen očkem nakoukl, a pak se zase dostal na místo, kde jsem byl předtím. "Vypadá to na celkem slušnou show. Tak, do toho!" Pomyslel jsem si a škubnul světelným mečem tak, abych si udělal průchod. Pak už jsem jen vyskočil doprostřed všech vojáků a nějak strategicky se začal ohánět světelným mečem, šlo mi to celkem šikovně, ale nevěděl jsem jestli porazím všechny. Stačila chvilinka nepozornosti, neodrazit jednu střelu blasteru a mohlo být po mně.

EDIT: OK, dejme tomu že pořád řežu řežu.


Naposledy upravil Ryuuka dne Mon Apr 25, 2011 8:44 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Jade Talon

Jade Talon


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 24. 04. 11
Location : CZ-DC

hledání Ebon Hawku - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: hledání Ebon Hawku   hledání Ebon Hawku - Stránka 3 EmptyMon Apr 25, 2011 7:43 pm

Jade

rozhlédl jsem se po místnosti a všiml si ventilace. Pokud přemíšlím dobře tak vté řídící ístnosti se zablokovali dveře taky a pokud tvůj společník nestihl utéct v čas tak je vpasti. Mohl bych vlézt do té ventilace a doplazit se k řídící místnosti a pomoct mu. snažím se přistrčit stůl kterém ještě před chvílí leželi mé věci pod otvor ve stropě ale je na mě příliž těžký. Mohla byste mi prosím pomoci s tím stolem ? hodil sem na miru prosebný pohled
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

hledání Ebon Hawku - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: hledání Ebon Hawku   hledání Ebon Hawku - Stránka 3 EmptyMon Apr 25, 2011 8:30 pm

Torin se prořezával dveřmi, ale šlo to foufale pomalu. Bezpečnostní dveře byly právě na tohle stavěné, teda ne přímo na tohle, ale na podobné situace obecně... takže mu to vůbec nešlo, byl sotva v 1/5...

Mira

No akorát si nejsem jistá, kudy přesně ta řídící místnost bude, ale hádala bych že tudy... otamtud jsem přišla totiž. Takže pokud chceš do šachty tak prosím, myslím, že bys mohl bejt dostatečně malej aby ses protáhl... já zatím zkusím otevřít tyhle dveře nějak...
řekla jsem a letmo mávla rukou. Stůl se zvedl a doletěl na místo. Dál jsem hackovala dveře...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





hledání Ebon Hawku - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: hledání Ebon Hawku   hledání Ebon Hawku - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
hledání Ebon Hawku
Návrat nahoru 
Strana 3 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Hledání Ebon Hawku II.
» Hledání pravdy (Joe)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Multi RPG forum :: Star wars RPG :: Staré hry :: Star wars RPG 2 :: Hra :: Nar Shaddaa-
Přejdi na: