Multi RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum věnované textovým internetovým RPG hrám.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 hledání Ebon Hawku

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorZpráva
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

hledání Ebon Hawku - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: hledání Ebon Hawku   hledání Ebon Hawku - Stránka 5 EmptySun May 01, 2011 9:50 pm

Torin

Pomalu jsem se k nim blížil s aktivovaným světelným mečem, po té jsem se rozběhl a vyskočil. Pár střel jsem odrazil, a pak vlítl do skupinky nepřátel. Byl jsem opravdu jako vyměněný. Ten, kdo mne znal, by mne v současnosti nepoznal. Nebyl jsem mírumilovný jako mira, nýbrž dravý jako samotný rytíř Sith. Mira vojáky zneškodňovala, já jim sekal končetiny. Vůbec jsem nebral ohledy na to, že jsou vojáci nevinní, ale na to, že jsou to prostě teď nepřátele. Přeskočil jsem na druhou stranu a odsekal končetiny dalším vojákům. Po té jsem se otočil a usekl jednomu nepříteli hlavu. Pár jsem jich propíchl, pár odhodil silou. Jednoho jsem dokonce vyhodil silou do vzduchu a napíchl ho nahoře tím, že jsem za ním skočil. Byl to očividný masakr. Když už to vypadalo, že jich de většina do tuhého, tak jsem začal utlumovat a uklidňovat se, aby nedošlo k masakru ještě většímu. Zbytky vojáků jsem zneškodnil za pomocí Síly a různých omráčení. Děsivě jsem se pak na všechny díval a při tom prudce dýchal. "Co se to semnou děje?!" Pověděl jsem si pro sebe, přičemž jsem si dával pozor na okolí. Po té jsem viděl padat k zemi toho malého kluka. "Ksakru." Pomyslel jsem si a okamžitě k němu přiskočil a otázal se. "Jsi v pořádku? Asi jsi to schytal co?" Pověděl jsem mu a ve chvilce nepozornosti taky dostal jeden zásach blasterem. "Au.." Pronesl jsem a lehl si a zase se otočil odrážet střely. "Miro, musíme zmizet, přece je nepozabíjíme všechny!"
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

hledání Ebon Hawku - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: hledání Ebon Hawku   hledání Ebon Hawku - Stránka 5 EmptySun May 01, 2011 9:57 pm

Najednou vzduchem proletěly blesky... většina vojáků padla na zem svíjící se v křeči. Těch pár co zbylo začalo utíkat pryč. Když se Torin otočil uviděl Merethi. Stála tam dost naštvaná... těžce oddychovala. Kakmile uviděla Jade na zemi klekla si k němu, přiložila mu ruku na zranění a zastavila krvácení...

Mira

Merethi? Musíme odsud... ráda vidím, že jsi v pořádku, ale musíme zmizet z tohohle blbýho měsíce, máš tu loď? otočila jsem se na Torina... Cestou bude dost času pohovořit o všem, co chceš slyšet... dodala jsem...
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

hledání Ebon Hawku - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: hledání Ebon Hawku   hledání Ebon Hawku - Stránka 5 EmptySun May 01, 2011 10:03 pm

Torin

Pohlédl jsem na Miřinu reakci, a pak jsem náhle uslyšel zvuky blesků. Rychle jsem se otočil a zahlédl tu dívku, které Mira říkala Merethi, sesílat blesky na ty vojáky centrály. "Co to je? Copak ona je Sith? Co je sakra zač! Byl bych rád, kdyby mi někdo vysvětlil co se to tu vlastně stalo! Měli jsme jít zachránit nevinnou dívku, která ovládá Sílu! Čirou náhodou se do toho připletl mladý Jedi! Sakra začíná mě to tu všechno štvát!" Pomyslel jsem si a otočil se znovu na Miru. "Jo, loď tu mám. Pojďte semnou, dovedu vás k ní. Ty vem tu holku" Pronesl jsem k ní a sebral na záda Jada. Po té jsem se vydal ke své vesmírné lodi, kde by měl čekat můj droid.
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

hledání Ebon Hawku - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: hledání Ebon Hawku   hledání Ebon Hawku - Stránka 5 EmptySun May 01, 2011 10:08 pm

Mira i Merethi tě sledovali rychle... mezitím se celá Centrála zaplnila smrtelným plynem... a opět po delší době zase Jedijové narušili život na Nar Shaddaa. 2x v krátkém čase. Nastoupili jsme do lodě a Mira trvala na tom, aby jste okamžitě vzlétli. Nastavila kurz na Taris.

O 20 minut později

Jade ležel na biolůžku, vzpamatovával se z ošklivého poranění. Merethi seděla u něj. Mira a Torin seděli kousek vedle.
Tak teď, když jsi mi pomohl zachránit Merethi je čas, abych ti odpověděla na tvoje otázky... ptej se a já odpovím řekla jsem...
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

hledání Ebon Hawku - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: hledání Ebon Hawku   hledání Ebon Hawku - Stránka 5 EmptySun May 01, 2011 10:16 pm

Torin

Tak jsme po nějaké době dorazili k mé půjčené vesmírné lodi. Kurz byl nastaven na Taris, všechno bylo v pořádku, všichni byli v bezpečí, živí a zdraví. Teď přišel čas na mé otázky, chtěl jsem toho vědět mnoho, ale tohle nebyla má věc, všechno co se tu na Nar Shadae seběhlo. S tím jsem neměl nic společného. Nyní přišel čas na zodpovědění jediné otázky a vlastně celého důvodu proč jsem tady. "Řekni mi všechno co víš o Ebon Hawku. Cokoliv." Prohlásil jsem s naprosto vážným výraze na tváři.
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

hledání Ebon Hawku - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: hledání Ebon Hawku   hledání Ebon Hawku - Stránka 5 EmptySun May 01, 2011 10:28 pm

Mira

Zamyslela jsem se a poškrábala se na bradě... chvíli jsem mlčela a pak jsem opatrně začala...
Dobře... Takže Ebon Hawk... ta loď se objevila na Nar Shadda... je to snad víc jak 10 let. Co přiletěla tak se tu děli divné věci. Jedna zvláštní rytířka Jedi převrátila život na Nar Shaddaa naruby... totálně omezila moc centrály, eliminovala několik zločineckých bossů... a já jsem jí v tom trochu pomohla. Cestovala jsem pak nějaké čas s ní. Ale nakonec přišel čas se rozloučit. Mě vyložili na Nar Shaddaa jak jsem si přátala ale pokud vím, tak potom ta loď cestovala na Taris... dodala jsem...
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

hledání Ebon Hawku - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: hledání Ebon Hawku   hledání Ebon Hawku - Stránka 5 EmptySun May 01, 2011 10:36 pm

Torin

Teď se mi osvětlilo, proč vlastně do souřadnic na lodi zadávala planetu Taris. "Dobrá, takže letíme tam." Pronesl jsem a začal přemýšlet proč vlastně letí semnou a co je vlastně holka zač. Tyto otázky jsem si zatím nechal nezodpovězené. Odpovědi si mne časem najdou sami, teď bych se měl soustředit na svůj současný úkol, neboli zájem a to je Ebon Hawk. "Potřebuji se vyspat." Prohlásil jsem znuděně a odešel dozadu, abych si lehnul a usnul. Konec konců taky jsem to schytal, nebylo to tak vážné, protože mne ta střela jen mihla, ale i tak.
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Sponsored content





hledání Ebon Hawku - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: hledání Ebon Hawku   hledání Ebon Hawku - Stránka 5 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
hledání Ebon Hawku
Návrat nahoru 
Strana 5 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Hledání Ebon Hawku II.
» Hledání pravdy (Joe)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Multi RPG forum :: Star wars RPG :: Staré hry :: Star wars RPG 2 :: Hra :: Nar Shaddaa-
Přejdi na: