Multi RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum věnované textovým internetovým RPG hrám.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Tajemství Jungle (DW)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
dwind

dwind


Poèet pøíspìvkù : 229
Join date : 27. 08. 10

Tajemství Jungle (DW) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajemství Jungle (DW)   Tajemství Jungle (DW) - Stránka 4 EmptyFri Apr 15, 2011 7:12 pm

Veran

"Podpůrná armáda nás podpoří později..... Vyrazíme hned jak to bude možné." Dost ho potěšilo, že sehnal takové množství válečníků. Tušil, že sjednocení kmenů nebude taková hračka, avšak se spojenými kmeny mohl převzít vládu na povrchu Naboo a to už se zdálo jako lepší východisko. Navíc, potřeboval si v téhle malé válce procvičit své nové schopnosti.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Tajemství Jungle (DW) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajemství Jungle (DW)   Tajemství Jungle (DW) - Stránka 4 EmptyFri Apr 15, 2011 7:18 pm

šéf Narras

Něco jsem vykřikl žabáčtinou... náčelníci se rozešli...
Ale trubky všude po městě roznášely rozkazy... Vojáci se začínali řadit... ze stájí se vyváděla mohutná zvířata... lodě se seřazovly do jakéhosi mostu mezi městem a pevninou... vše se dělo obdivuhodně rychle... vojáci byly vyzbrojeni kopími, oštěpy a také těmi podivnými modrými koulemi... kromě toho také domorodci vlastnimi katapulty...
Návrat nahoru Goto down
dwind

dwind


Poèet pøíspìvkù : 229
Join date : 27. 08. 10

Tajemství Jungle (DW) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajemství Jungle (DW)   Tajemství Jungle (DW) - Stránka 4 EmptyFri Apr 15, 2011 7:43 pm

Veran

"Než vyrazíme, chci se převléknout... chci pouze černé věci, aby mě vojáci v bitvě poznali, protože já budu kráčet v čele....nedáme nepříteli šanci.... nebudeme mít slitování.... nepřestaneme... " Bylo to zvláštní co jsem říkal, nepodobalo se to mému starému já, stále víc a víc mi to však dávalo smysl. Navíc, nikdy nebylo psáno, že musím žabáky sjednotit.... mohl jsem klidně odejít a jít pátrat po jiných holokronech.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Tajemství Jungle (DW) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajemství Jungle (DW)   Tajemství Jungle (DW) - Stránka 4 EmptyFri Apr 15, 2011 8:24 pm

šéf Narras

Nechám vám okamžitě něco sehnat... řekl jsem a zakvákal něco divného... pár vojáků kolem okamžitě zmizelo někam něco shánět... Pokud dovolíte... některé z kmenů nepředstavují takovou hrozbu, ale jsem si jistý, že pokud porazíme jeden konkrétní, většina se jich přidá bez boje na naší stranu... dovolil si žabák poznamenat svůj taktický postřeh...
Návrat nahoru Goto down
dwind

dwind


Poèet pøíspìvkù : 229
Join date : 27. 08. 10

Tajemství Jungle (DW) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajemství Jungle (DW)   Tajemství Jungle (DW) - Stránka 4 EmptySun Apr 17, 2011 10:32 pm

Veran

Jenom přikývl na znamení souhlasu. Pro něj to znamenalo trochu sofistikovanější plán, protože už od začátku tkvěla jeho představa v popravě vládce nepřátelského kmene, která by válku pod hladinou velmi rychle ukončila. Sjednocené kmeny by pak mohly tvořit akceschopnější útvar, který by mohl ohrozit vládu lidu na planetě. Čekal na své oblečení....
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Tajemství Jungle (DW) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajemství Jungle (DW)   Tajemství Jungle (DW) - Stránka 4 EmptySun Apr 17, 2011 10:47 pm

Za chvíli přibehli vojáci zpět... přinesli opravdu dost černých věcí. Pravděpodobně byly vyrobeny lidmi, zřejmě produkt obchodu s lidmi z této planety... Některé byly velice kvalitní, jiné méně... každopádně by se do toho obklékalo tak 8 lidí... takže bylo z čeho vybírat...
Návrat nahoru Goto down
dwind

dwind


Poèet pøíspìvkù : 229
Join date : 27. 08. 10

Tajemství Jungle (DW) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajemství Jungle (DW)   Tajemství Jungle (DW) - Stránka 4 EmptySun Apr 17, 2011 10:55 pm

Veran

Pobral jsem to, co jsem uznal za vhodné. K opasku připnul meč tak, aby byl pořádně vidět. Okem jsem pohlédl na žabího šéfa. "Vyrážíme..." Zamumlal jsem spíše pro ztvrzení, i když pravda byla taková, že jsem nevěděl, kudy hlavně jak se dostat k nepříteli. Počkal jsem tedy na to, co se bude dít...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Tajemství Jungle (DW) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajemství Jungle (DW)   Tajemství Jungle (DW) - Stránka 4 EmptySun Apr 17, 2011 11:02 pm

Ještě několik desítek minut se armáda připravovala... hlavně dostat zvířata a katapulty na pevninu chvíli trvalo... ale za chvíli se celá armáda vydala na cestu... Veranovi přivezli jezdecké zvíře, samozřejmě nevěděli, zdá rád jezdí... nebo zda to vůbec umí... každopádně se armáda pohybovala celkem rychle, mohutná zvířata táhla katapulty, jízda chránila křídla... žabáci měli zřejmě poměrně rozvinutou strategiii...
Návrat nahoru Goto down
dwind

dwind


Poèet pøíspìvkù : 229
Join date : 27. 08. 10

Tajemství Jungle (DW) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajemství Jungle (DW)   Tajemství Jungle (DW) - Stránka 4 EmptySun Apr 17, 2011 11:23 pm

Veran

Ku pudivu jsem na zvířatech uměl jezdit, takže jízda na čemkoliv pro mě nebyla špatná. Držel jsem se v blízkosti krále, abych kdykoliv mohl vydat rozkaz, který bude v mžiku přetlumočen. Také bylo velmi důležité ochránit vůdce, který smýšlí podle proroctví, protože jeho nástupce už by takový být nemusel. Kdykoliv jsem byl připraven tasit světelný meč..
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Tajemství Jungle (DW) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajemství Jungle (DW)   Tajemství Jungle (DW) - Stránka 4 EmptyMon Apr 18, 2011 2:08 pm

Armáda táhle dál... museli jste volit cesty dost velké, pro celou armádu, takže jste si dost začli místy... také se zdálo, že džungle kolem vás má oči. Byli jste si jistí, že vás někdo sleduje, jen jste nikoho neviděli. Zdálo se, že oči, které vás sledují jsou sakra dobří špehové...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tajemství Jungle (DW) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajemství Jungle (DW)   Tajemství Jungle (DW) - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Tajemství Jungle (DW)
Návrat nahoru 
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Multi RPG forum :: Star wars RPG :: Staré hry :: Star wars RPG 2 :: Hra :: Naboo-
Přejdi na: