Multi RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum věnované textovým internetovým RPG hrám.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Rodinná pouta (Silas)

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
AutorZpráva
Skippy

Skippy


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 29. 08. 10
Age : 29

Rodinná pouta (Silas) - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rodinná pouta (Silas)   Rodinná pouta (Silas) - Stránka 9 EmptySun Apr 17, 2011 10:51 pm

Seiryuu Hiru

Usmál se nad odpovědí Mistra Micala a pak tam vtrhla Tyra a dělala, jak jinak než bordel. Tiše si vyslechl o mistryni Saa a pak když si Tyra zapálila, začal Silou odpuzovat dým od sebe. Jakmile se ovšem zmínila o krystalech zpozorněl. Podíval se na ní a pak na Mistra. Po chvíli spustil tím svým ledovým hlasem: "Slečno Tyro, právě mám v plánu podniknout malý výlet na planetu Illum pro krystaly. Byl bych rád kdyby jste se přidala k mé výpravě. Jestli ta jeskyně bude hlídaná Sithy mohli by nastat komplikace a to bych byl velice nerad." Domluvil a podíval se ještě na Mistra. "Mistře, jaké plavidlo by jste nám na cestu doporučil?"
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Rodinná pouta (Silas) - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rodinná pouta (Silas)   Rodinná pouta (Silas) - Stránka 9 EmptySun Apr 17, 2011 10:55 pm

Mistr Mical

Doporučil bych vám ten raketoplán, ve kterém jste přiletěli... a víte proč? Protože tu jinou loď nemáme... v poslední odletěl mistrině Saa... takže si můžete vybrat z těch mnoha možností sami... řekl jsem s lehkým nádechem ironie... Každopádně si dejte pozor... nevím, co se na Illumu děje... možna by nebylo na škodu vzít si s sebou ještě posilu... ale samozřejmě to závisí na vás...
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Rodinná pouta (Silas) - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rodinná pouta (Silas)   Rodinná pouta (Silas) - Stránka 9 EmptyMon Apr 18, 2011 8:34 am

Tyra

Se usměje na jediho, když mluví o krystalech a foukne mu v nestřežené chvíli kouř do obličeje, až se zakucká. Dobrá můj nový příteli. Ráda s tebou podniknu cestu na Illum, pokud odložíš ten svůj přehnaně chladný hlas. Na tváři se jí objeví provokativní úsměv, když mu mistr Mical s ironií řekne o lodi. Zní to dobře..je zde ještě někdo, kdo je ochoten s námi jít?
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Rodinná pouta (Silas) - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rodinná pouta (Silas)   Rodinná pouta (Silas) - Stránka 9 EmptyMon Apr 18, 2011 2:06 pm

Mical

Nevím... ale je tu ještě jeden jedi, který uvažoval o tom, že by letěl s vámi... cítil bych se líp, kdyby vás bylo víc... já bohužel musím zůstat zde... můžu vám nahrát relevntní informace k jeskyni do lodního systému, ale tím to končí... víc pro vás bohužel nemůžu udělat... řekl jsem aniž bych přerušil zdánlivou meditaci
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Rodinná pouta (Silas) - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rodinná pouta (Silas)   Rodinná pouta (Silas) - Stránka 9 EmptyMon Apr 18, 2011 3:39 pm

Kalarik

"Najprv bol jeden a teraz sme už traja." dodal som. Ťažko povedať, či sarkasticky alebo normálne. Každopádne som sa na tú cestu akosi necítil. Ale od Dantooine sa necítim na nič. Možno bude fajn trochu sa vzoprieť a prečistiť si hlavu v inom končiari galaxie.
Návrat nahoru Goto down
Skippy

Skippy


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 29. 08. 10
Age : 29

Rodinná pouta (Silas) - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rodinná pouta (Silas)   Rodinná pouta (Silas) - Stránka 9 EmptyWed Apr 20, 2011 8:47 pm

Seiryuu Hiru

Podíval se na Tyru a zamumlal: "Odložím svůj chladný hlas, když ty odložíš ty cigarety!" Jeho hlas byl stále pěkně chladný. Potom se podíval i na Kalarika a spokojeně kývl. "Dobrá Mistře, nahrejte nám prosím veškeré potřebné údaje do lodního počítače, budou se nám jistě hodit." Hned na to si pořádně prohlédl, svě dva nové společníky a trochu se usmál. S nimi by to již mohl dokázat. Tiše se podíval na to co by měly být jednou jeho meče a pronesl: "Já osobně potřebuji minimálně 3 krystaly. Ale napadlo mě, že pro dobro akademie, bychom jich mohli vzít více do zásoby. Nikdy nevíme, kdy bude potřeba nového meče." Domluvil a čekal na nějaké reakce od ostatních.
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Rodinná pouta (Silas) - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rodinná pouta (Silas)   Rodinná pouta (Silas) - Stránka 9 EmptyWed Apr 20, 2011 8:52 pm

Kalarik

Po pár sekundách som zareagoval.
"Neviem, či je to dobrý nápad. Také kryštále majú veľkú cenu. Nepatrí sa z darov planéty brať viac ako sa má. Keď som si ja bral svoj na Dantooine, rozbehla sa po mne skupinka kathských psov. A tie sú pekelne rýchle." doložil som svoju skúsenosť. Možno je to len povera, ale jedii sú väčšinou poverčiví.
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Rodinná pouta (Silas) - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rodinná pouta (Silas)   Rodinná pouta (Silas) - Stránka 9 EmptyWed Apr 20, 2011 9:50 pm

Tyra

Se zasmála zajímavě kabaretovým hlasem. Dobrá ty Ťunťo. Típne cigaretu, vypadá to, že se jí po pár šlucích o něco zlepšila nálada. Já potřebuji minimálně jeden...jeden do zásoby by se hodil, přeci jen...sháňka po krystalech je v této době větší, než možná nabídka. A nevím kdy budu mít příležitost. Koukne na ty dva. Kdy vyrážíme?
Návrat nahoru Goto down
Skippy

Skippy


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 29. 08. 10
Age : 29

Rodinná pouta (Silas) - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rodinná pouta (Silas)   Rodinná pouta (Silas) - Stránka 9 EmptyMon Apr 25, 2011 11:06 am

Seiryuu Hiru

Usmál se na tu partu co se s ním měla vydat. "Dobrá lidičky, párty je naše," zamumlal trochu méně chladněji a vydal se z meditační místnosti ven. Ještě se lehce otočil na Mistra a slušně ho požádal: "Takže, prosil bych veškeré ty údaje. Ať se můžeme co nejrychleji vrátit zpět." Hned na to vyrazil do hangáru. Naštěstí si tam cestu ještě pamatoval, takže tam po chvíli dorazil a podíval se na ten jejich vesmírný kočár. Oddechl si, ale i tak cítil jsité znepokojení z této cesty.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Rodinná pouta (Silas) - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rodinná pouta (Silas)   Rodinná pouta (Silas) - Stránka 9 EmptyMon Apr 25, 2011 11:43 am

Mistr Mical

Veškerá data jseou už nahrána v počitači lodi... Měli byste tam dostat informace o pozici jeskyně a další informace. Také informace o přistávacím místě, které by mělo být poměrně bezpečné, teda právě že není naprosto bezpečné, ale proto mi mělo být bezpečné před sithy a jejich vojáky... řekl jsem aniž bych přerušil meditaci
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Rodinná pouta (Silas) - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rodinná pouta (Silas)   Rodinná pouta (Silas) - Stránka 9 EmptyTue Apr 26, 2011 9:02 pm

Kalarik

"Do tej zimy plnej šeliem sa nevyberie len tak hocikto." dodal som.
"Sithi budú najmenší problém."
Vtedy som si spomenul, aká planéta Ilum je. Ukrýva pod snehom mnohé tajomstvá. Čím skôr tam budeme, tým skôr odídeme.
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Rodinná pouta (Silas) - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rodinná pouta (Silas)   Rodinná pouta (Silas) - Stránka 9 EmptyTue Apr 26, 2011 9:04 pm

Tyra

Zvedla se. Dobrá tedy pánové! Pojďme, ať to máme za sebou. Společně by nám nemělo hrozit nebezpečí. Mrkne na ostatní a počká, až se vydají do hangáru. Počítá s tím, že použijí její loď ale ona pilotovat neuměla, tak to bylo na nich.
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Rodinná pouta (Silas) - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rodinná pouta (Silas)   Rodinná pouta (Silas) - Stránka 9 EmptyTue Apr 26, 2011 9:07 pm

Kalarik

Podišiel som teda k lodi a počkal na ostatných.
"Kto sa ujme riadenia?" vedel som, že okrem mňa je tam ešte jedna osoba, ktorá vie riadiť loď a mne sa do toho dvakrát nechcelo. Aj na Ilum som šiel len z donútenia. Tiež som ale dúfal, že tam niečo nájdem. Celý čas od vpádu Sithov po celej galaxii niečo hľadám. Len neviem čo.
Návrat nahoru Goto down
Skippy

Skippy


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 29. 08. 10
Age : 29

Rodinná pouta (Silas) - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rodinná pouta (Silas)   Rodinná pouta (Silas) - Stránka 9 EmptyTue Apr 26, 2011 9:20 pm

Seiryuu Hiru

Jelikož dorazil do hangáru jako první, první také vlezl na loď. Jelikož s touto lodí již letěl, tak věděl co a jak. Proto se otočil na ostatní a zamumlal: "Pilotáž vezmu já, jestli nebude vadit." Mírně se podíval na řízení a došel do kokpitu. Usedl do sedadla pilota a aktivoval několik tlačítek. Jestli bylo vše správně, tak se mělo ozvat burácení motorů. Zvedl loď do vzduchu a jakmile se otevřel hangár vyletěl ven. Pomalu začal stoupat a zavolal dozadu: "Tyro prosím prozkoumej ty záznamy a řekni mi kde se dá nejlépe vynořit." Začal pak propočítávat kurs na Illum.
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Rodinná pouta (Silas) - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rodinná pouta (Silas)   Rodinná pouta (Silas) - Stránka 9 EmptyTue Apr 26, 2011 9:26 pm

Kalarik

Bez rečí som nastúpil do lode. Bolo ťažko niečo čakať. Akurát som z niekoho cítil neistotu. Neviem, či to bola Tyra, alebo ten druhý, alebo tretí. Bol som rád, že nemusím pilotovať. Ak bude na planéte víchrica, tak bude len veľmi ťažké manévrovať a pristáť na určenom mieste. Navyše je to skvelé miesto na vytvorenie pasce. Skrátka budeme dúfať, že Sithi majú na robote niečo iné.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Rodinná pouta (Silas) - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rodinná pouta (Silas)   Rodinná pouta (Silas) - Stránka 9 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Rodinná pouta (Silas)
Návrat nahoru 
Strana 9 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Multi RPG forum :: Star wars RPG :: Staré hry :: Star wars RPG 2 :: Hra :: Corellia-
Přejdi na: