Multi RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum věnované textovým internetovým RPG hrám.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Rodinná pouta (Silas)

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Rodinná pouta (Silas) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rodinná pouta (Silas)   Rodinná pouta (Silas) - Stránka 8 EmptyMon Apr 11, 2011 1:45 am

Mistr Mical

Společně s Numaly jsme čekali u obou lodí...
Počkal jsem až všichni vylezou. Zdravím váš přátelé... jsem rád, že jsem se mýlil v odhadu situace. Bál jsem se, že vyrazíte hledat svého bratra příliš brzy a padnete jim do pasti... Pokud opravdu trváte na záchraně svého bratra musíme vymyslet plán. Jinak se stane přesně to, co Sithové chtějí... řekl jsem

Mistr Numaly Saa

Pokud dovolíte, poletím s vámi... domnívám se, že moje schopnosti nezůszanou nevyužity... řekla jsem a podívala se na Tyru...
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Rodinná pouta (Silas) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rodinná pouta (Silas)   Rodinná pouta (Silas) - Stránka 8 EmptyMon Apr 11, 2011 6:56 am

Kalarik

Po našom príchode na Akadémiu nám majster Mical poskytol svoj názor na danú komplikovanú situáciu.
"V prvom rade by som rád vedel, kde ho sithi držia." navrhol som. Moje slová zneli chladne až ľahostajne. Neviem, ako súvisí záchrana Tyrinho brata so záchranou Republiky, ale ak do toho ide ona, tak ideme všetci.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Rodinná pouta (Silas) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rodinná pouta (Silas)   Rodinná pouta (Silas) - Stránka 8 EmptyMon Apr 11, 2011 8:24 pm

Mistr Mical

Situace je mnohem vážnější než si myslíte... pravdou je, že ta Sithka ví, že na Corellii jsou jedijové... mohla by ostatní dovést až sem... Tyra má souřadnice místa, kde se ukrývá, jedná se o strarou, opuštěnou těžební stanici... věřím tomu, že malá loď, jako je raketoplán, by dokázala inflistrovat stanic bez problémů... pokud se vám podaří zastavit jí, je tu stále ještě naděje... řekl jsem...
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Rodinná pouta (Silas) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rodinná pouta (Silas)   Rodinná pouta (Silas) - Stránka 8 EmptyTue Apr 12, 2011 7:08 am

Kalarik

"Tak tam zájdeme a ukončíme to." povedal som. Aj keď som vedel, že to nebude také ľahké. Ale ak niečo my dvaja pokazíme, tak majster Saa nás vytiahne z brindy.
Návrat nahoru Goto down
Skippy

Skippy


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 29. 08. 10
Age : 29

Rodinná pouta (Silas) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rodinná pouta (Silas)   Rodinná pouta (Silas) - Stránka 8 EmptyTue Apr 12, 2011 6:22 pm

Seiryuu Hiru

Pomalu došel k Mistrům a uklonil se jim. Pak si vyslechl to co měli na srdci a chladně se usmál. "Já bych měl jen jednu prosbu. Potřeboval bych nový krystal do světelného meče. Hned potom můžeme vyrazit. Slíbil jsem, že jejího bratra zachráním a tento raketoplán je dostatečně malý a pohyblivý aby se tam dostal nenápadně." ukázal ještě na loď za sebou a svým bystrým okem si prohlížel ty dva Mistry. Neznal je ani od vidění a nebo je znal, ale měli plastickou operaci kdysi v minulosti.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Rodinná pouta (Silas) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rodinná pouta (Silas)   Rodinná pouta (Silas) - Stránka 8 EmptyTue Apr 12, 2011 10:58 pm

Mistr Mical

Otočil jsem hlavu... a vy jste? Nechci být netaktní, ale nejsem si jistý, že bych vás znal... ale hádám, že vy budete ten výkyv v Síle, který jsem cítil posledních pár let zde na Corellii, že? Ale nepamatuji si, že bych vás znal ze staré enklávy... zeptal jsem se...
Bylo to zvláštní... o většině ostatních jsem věděl...
Pak jsem se otočil na Tyru... během krátného rozhovoru, jsem jí vysvětlil, že by bylo lepší, vyslat tam prozatím jen mistrini Saa... jako mistr na utajení určitě neohrozí jejího bratra... (a Tyra souhlasila, protože tu Silas není)
Návrat nahoru Goto down
Skippy

Skippy


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 29. 08. 10
Age : 29

Rodinná pouta (Silas) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rodinná pouta (Silas)   Rodinná pouta (Silas) - Stránka 8 EmptyTue Apr 12, 2011 11:09 pm

Seiryuu Hiru

Zahleděl se na Mistra Micala a odkašlal si. "Jsem Seiryuu Hiru. Původem, zde z Corellie. Ano nejspíš mohu za ten výkyv. Posledních 8 let jsem strávil ukryt zde, v malém pohoří mimo hlavní osídlení. Jsem Padawan, momentálně bez Mistra i meče." povzdechl si při vzpomínce na mistra a pak ještě dodal: "Takže, proto jsem těch 8 let dělal neplechu se sílou co se dalo. Ale proti té Sithce mi to nebylo zrovna moc platné." Jeho hlas byl klidný a vyrovnaný. Proč se rozčilovat kvuli Sithům. "Takže, co mám nyní dělat já, když nejdřív půjde Mistrině na průzkum?" čekal na udělení rozkazu.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Rodinná pouta (Silas) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rodinná pouta (Silas)   Rodinná pouta (Silas) - Stránka 8 EmptyTue Apr 12, 2011 11:25 pm

Mistr Mical

Bohužel tu nemám žádné krystaly navíc... pokud nějaký potřebuješ, budeš si muset zajet navštívit některou z jeskyní s krystaly... je jich několik, ale všechny budou zřejmě v hledáčku Sithů... vědí o nich a pravděpodobně tam budou čekat... nerad bych, kdyby jsi tam šel sám... řekl jsem...
Návrat nahoru Goto down
Skippy

Skippy


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 29. 08. 10
Age : 29

Rodinná pouta (Silas) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rodinná pouta (Silas)   Rodinná pouta (Silas) - Stránka 8 EmptyTue Apr 12, 2011 11:44 pm

Seiryuu Hiru

Povzdechl si a zamumlal: "Dobrá, vypravím se tedy na lov krystalů. Doporučíte mi prosím nějakou nejbližší planetu? A kdyby to šlo tak i někoho, kdo by mohl letět semnou." Podíval se na ostatní zde v hangáru. Třeba ten druhý pilot by mohl jít s ním kdyby se mu chtělo na nějakou epickou výpravu za šutrem. Ale, v nejhorším byl připraven vyrazit i sám za sebe. Jen doufal, že si bude moci půjčit loď.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Rodinná pouta (Silas) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rodinná pouta (Silas)   Rodinná pouta (Silas) - Stránka 8 EmptyTue Apr 12, 2011 11:48 pm

Mistr Mical

Obávám se, že vám příliš nepomohu... jeskyně jsou na mnoha planetách... Illum, Dantooine... a další... ale kromě mě, mistrině Saa, a vás 3 je tu jen jeden padawan... takže nevím, kdo by měl letět s vámi... myslím si, že slečna Tyra by si měla odpočinout a mistr Saa vyráží na misi... já musím zůstat zde...
řekl jsem
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Rodinná pouta (Silas) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rodinná pouta (Silas)   Rodinná pouta (Silas) - Stránka 8 EmptyWed Apr 13, 2011 7:02 am

Kalarik

"Takže ostávam ja." odpovedal som majstrovi Micalovi. Jeden zájazd na Dantooine mi síce stačil, ale prečo nie? Ale trochu ma prekvapilo, že na záchrannú misiu posiela len jedného jedia. Síce neviem o schopnostiach masjtra Saa, ale jedi nikdy nebojuje sám.
Návrat nahoru Goto down
Skippy

Skippy


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 29. 08. 10
Age : 29

Rodinná pouta (Silas) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rodinná pouta (Silas)   Rodinná pouta (Silas) - Stránka 8 EmptyWed Apr 13, 2011 1:46 pm

Seiryuu Hiru

Chvíli uvažoval, kam že to vlastně chtěl letět. Pak se zahleděl na Kalarika a kývl. "No dobrá, proletíme se na Illum. Co vím, můj mistr si tam také v minulosti scháněl šutry." pronesl tiše a ještě se obrátil na mistra Micala s prosbou: "Ale ještě než odletíme, poprosil bych vás, nemáte tu nějaké součástky na stavbu meče, které bych mohl použít? Vlastním teď meč té Sithky bez krystalu, ale chtěl bych ho předělat tak aby se hodil na můj styl boje." Dokončil svojí žádost a doufal v kladnou odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Rodinná pouta (Silas) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rodinná pouta (Silas)   Rodinná pouta (Silas) - Stránka 8 EmptyWed Apr 13, 2011 8:58 pm

Mistr Mical

Ta zbraň je odrazem tebe... čepel meče odráží tvé srdce, není to jen zbraň... je to nástroj, nástroj na udržení míru... nezapomínej, že úkolem Jedije není vyhrát boj, ale zažehnat ho, nebo se ujistit, že nebude důvod aby vůbec nějaký vznikl...
řekl jsem jednu z těch hádanek, které vypadali, jako že jsem je odposlouchal z nějakého holocronu...
Ale samozřejmě, pokud chceš cestovat na Illum nemůžu ti bránit... stejně jako nemohu nikoho nutit, aby jel s tebou...
Návrat nahoru Goto down
Skippy

Skippy


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 29. 08. 10
Age : 29

Rodinná pouta (Silas) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rodinná pouta (Silas)   Rodinná pouta (Silas) - Stránka 8 EmptyWed Apr 13, 2011 10:21 pm

Seiryuu Hiru

Chvíli hleděl na Mistra a uvažoval. Naprosto se uklidnil a napojil se na Sílu. Až po nějaké době když si urovnal myšlenky promluvil: "Ano, cesta na Illum, to bude to k čemu mě vede vesmírná Síla. Kldině tuto pouti podstoupím sám. Ale samozřejmě neřeknu ne, nikomu kdo by chtěl letět semnou." Pronesl trošku zvláštním tónem a ještě chvíli pak nad něčím uvažoval. "A teď k věci. Potřeboval bych si zapůjčit pár součástek, máte tu někde dílnu ve které bych si mohl vyrobit to co budu potřebovat pro odraz mé duše?" samozřejmě tím myslel svůj unikátní Lightsaber.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Rodinná pouta (Silas) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rodinná pouta (Silas)   Rodinná pouta (Silas) - Stránka 8 EmptyThu Apr 14, 2011 9:39 pm

Mistr Mical


No nějaké součásky by se tu sehnat dali... bohužel až na krystaly... řekl jsem. Snažil jsem se tohle místo připravit, jak nejlépe se dalo... Pokud potřebuješ, droid tě nasměruje k správnému místu... řekl jsem... Bylo poznat, že tohle bylo trochu zklamání... všechny ty prázdné sály... zřejmě nenaplněné ambice...
Návrat nahoru Goto down
Skippy

Skippy


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 29. 08. 10
Age : 29

Rodinná pouta (Silas) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rodinná pouta (Silas)   Rodinná pouta (Silas) - Stránka 8 EmptyThu Apr 14, 2011 11:30 pm

Seiryuu Hiru

Zadíval se na Mistra a vycítil, že vše není tak jak by asi chtěl mít. Opatrně mu položil ruku na rameno a mírně se usmál se slovy: "Nebojte se, Mistře. Vše se zlepší a brzo opět budeme ochraňovat Galaxii. Jsem rád, že akademie je obnovena. I když asi nejsem schopný učit a nebo tak něco. Dokážu ochraňovat toto místo pro jiné. Proto, ale potřebuji nástroj, který pomůže našemu úsilí a podpoří mě v boji proti Temné straně síly. Cítím v Síle, že brzo podnikneme první kroky k nastolení pořádku." Snažil se mistra aspoň trochu podpořit. Hned na to se snažil vycítit toho Droida co by ho tam mohl dovést (pokuď tedy nebyl hned v místnosti.) Jakmile ho našel, uklonil se Mistrům a odešel z Droidem pro součástky.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Rodinná pouta (Silas) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rodinná pouta (Silas)   Rodinná pouta (Silas) - Stránka 8 EmptyThu Apr 14, 2011 11:34 pm

Akademie byla plná protokolárních droidů... uklízeli, opravovali... nebyl pro ně problém, tě nasměrovat k dílně která byla nedaleko... byla tam desítky krabic plných součástech, čočky, úchyty, napájecí články a další... také spousty částí krytů a dalších... dalo se z toho postavit mnoho, mnoho mečů, jen mít krystaly...
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Rodinná pouta (Silas) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rodinná pouta (Silas)   Rodinná pouta (Silas) - Stránka 8 EmptyFri Apr 15, 2011 3:54 pm

Kalarik

Na Seiryuuove slová som len ľahko sarkasticky zareagoval.
"Aký optimistický pohľad." doložil som a vybral som sa preč, nakoľko ma zatiaľ nebolo treba.
Návrat nahoru Goto down
Skippy

Skippy


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 29. 08. 10
Age : 29

Rodinná pouta (Silas) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rodinná pouta (Silas)   Rodinná pouta (Silas) - Stránka 8 EmptyFri Apr 15, 2011 4:46 pm

Seiryuu Hiru

Nakonec se za pomoci droidů dostal až do jakési dílny. Součástek tu měl k dispozici hodně, takže byl velice spokojen. Za pomoci síly k sobě přenesl pár beden a zamyslel se nad tím jaký meč by si přál. Vždycky toužil ovládat dva, takže nakonec se mu v mysli vyklubaly dva návrhy mečů. Začal za pomoci Síly spojovat jednotlivé části meče, stejně jako u svého prvního kdysi v minulosti. Dávalo mu to dost práce vytvořit meč podle své představy. Nakonec vytvořil První a zkusil si jak se mu drží. Byl dobře tvarovaný pro jeho ruku a vypadal i vcelku elegantně. Jen chyběl krystal. Rychle tento meč dal dál od pracovního prostoru aby ho zase nerozebral a podíval se na součástky. Zase mávl rukou a prohlídl si několik komponentů. Rychle je spojil dohromady a po další hodině byl na světě i Druhý meč, též bez krystalu. Poslední co ho napadlo, bylo posílit jeho kopí. Položil ho před sebe a našel krátký úsek kde byla integrovaná veškerá elektronická komponenta. Vyměnil energetický článek a ještě pár součástek. Nakonec tam vytvořil i místo kam se dal zasunout menší odřezek krystalu a tím vytvořit na hrotu kopí stejné ostří jako má Lightsaber. Jenže, toto měl jen teoreticky složené. Už se těšil, jak mu to nejspíš všechno vybouchne po vložení krystalu. Hlavně se bál o kopí. Byl to experimentální kousek. Hned jak vše dokončil, připnul meče k opasku a veškerý nepořádek po sobě uklidil. Hned na to vyšel z pracovny a snažil se vyhledat Mistra za pomoci Síly.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Rodinná pouta (Silas) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rodinná pouta (Silas)   Rodinná pouta (Silas) - Stránka 8 EmptyFri Apr 15, 2011 6:26 pm

mistr seděl v meditační místnosti a meditoval...
mistrině Numaly odletěla lodí pryč... Tyra spala...
Akademie se zdála oparvdu mrtvá... to ticho co tu bylo, bylo až nadpřirozené... kdyby sem tam neprošel robot a nebylo slyšet cvakání jeho nohou o podlahu, tak by se zdálo, že se zde zastavil čas...
Celým tímto místem protékala zvláštní Síla... zřejmě zde nebylo postavené náhodou
Návrat nahoru Goto down
Skippy

Skippy


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 29. 08. 10
Age : 29

Rodinná pouta (Silas) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rodinná pouta (Silas)   Rodinná pouta (Silas) - Stránka 8 EmptySat Apr 16, 2011 4:18 pm

Seiryuu Hiru

Nakonec Mistra vycítil a došel k němu do meditační síně. Usedl naproti němu a začal též meditovat. Po nějaké té chvilce teprve promluvil: "Mistře?! Jak je možné, že jste neobjevil mojí přítomnost zde na planetě?" Tato otázka ho vcelku zajímala. Pokuď věděl, tak nevlastnil nic co by ho mohlo jakýmkoliv způsobem maskovat. Prostě to bylo zvláštní. Nakonec mu ještě ukázal své dva nové meče a očekával nějaký komentář.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Rodinná pouta (Silas) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rodinná pouta (Silas)   Rodinná pouta (Silas) - Stránka 8 EmptySun Apr 17, 2011 8:06 pm

Mistr Mical

Mistr nehnul ani brvou.... jen dál meditoval...
Po chvíli řekl: A kdo říká, že jsem jí necítil? řekl jsem a meditoval dál.... Na meče jsem nereagoval. Bez krystalu jim chrbělo srdce... a čepel bez srdce, nebyla čepel... ostatně ta metafora zde byla spíš bez srdce žádná čepel nebyla...
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Rodinná pouta (Silas) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rodinná pouta (Silas)   Rodinná pouta (Silas) - Stránka 8 EmptySun Apr 17, 2011 9:00 pm

Tyra

Vešla do pokoje. Po delším odpočinku a meditaci se uklidnila a uznala, že poslat tam průzkumnici-mystryni bude nejlepší. Pomalými kroky zamířila k jedimu a Mistrovi. Mistře Micale? Chtěla jsem se zeptat...jste si jist, že to mystrině Saa dokáže? Mimoto nemáte nějaké zprávy? posadila se k mistrovi a vytáhla další svou cigaretku. zapálila si a foukla modrý dým na oba.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Rodinná pouta (Silas) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rodinná pouta (Silas)   Rodinná pouta (Silas) - Stránka 8 EmptySun Apr 17, 2011 10:14 pm

Mistr Mical

Důvěřuji mistru Saa. Je vynikající v tom co dělá... je vynikající lovec odměn a ještě lepší jedi... když to zkombinujete dostanete sice trochu neortodoxní, zato ale velice užitečnou kombinaci. Pokud to nezládne mistr Saa, tak už nevím kdo... řekl jsem... Z mého hlasu bylo poznat, že je pro mě možná něco víc, než jen přítel... ale možná se to jen zdálo... ony ostatně twi'lecké ženy byli dost svůdné...
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Rodinná pouta (Silas) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rodinná pouta (Silas)   Rodinná pouta (Silas) - Stránka 8 EmptySun Apr 17, 2011 10:29 pm

Tyra

Dobrá, budu to prozatím brát za uzavřené a přejdu k jiné věci. Jde o můj světelný meč. Krystal jedné čepele je zničen a boj s jednou čepelí značně nabourává můj bojový styl. Takže pokud byste mi moh nějak poradit, byla bych vděčná. Usměje se na Micala a poté pohlédne na jediho.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Rodinná pouta (Silas) - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rodinná pouta (Silas)   Rodinná pouta (Silas) - Stránka 8 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Rodinná pouta (Silas)
Návrat nahoru 
Strana 8 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Multi RPG forum :: Star wars RPG :: Staré hry :: Star wars RPG 2 :: Hra :: Corellia-
Přejdi na: