Multi RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum věnované textovým internetovým RPG hrám.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Řád

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

Řád - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád - Stránka 4 EmptyMon Mar 28, 2011 12:14 am

Torin

Na mé tváři se objevil trochu podivený výraz. "Lovec odměn? Oni cestovali s lovcem odměn? Pochybuju, že mi pomůže, ale za pokus nic nedám." Pomyslel jsem si a opět se trochu pousmál.
"Víte mistře, měl jsem takový sen. Nejsem si jist, zda to byla vize, nebo jen obyčejný sen, ale pamatuji si, že v něm byly dvě věci. Mír a Ebon Hawk. Proto se ho snažím najít a doufám, že právě tato loď je klíčem k mému vysněnému míru. Co se týče vaší pomoci. Samozřejmě budu rád, když mi pomůžete. Jde mi o to, jak se mám dostat na Nar Shaddaa, abychom našli toho lovce odměn." Pověděl jsem mistrovi a trochu sklopil hlavu.
"Co myslíte tím, pomoc i jinak? Souvisí to snad s mým tréninkem, nebo něčím jiným?"
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Řád - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád - Stránka 4 EmptyMon Mar 28, 2011 12:18 am

Mical

Pokud vím, tak jsi přiletěl lodí... ta stojí venku... mám tu několik protokolárních droidů, naprogramuju mu veškeré informace, které jsou potřeba... souřadnice správného spaceportu, informace o Miře a jak jí najít... řekl jsem A je možné, že ta loď něco znamená... pro mě nebyla nikdy víc než lodí, ale vzhledem k osobnostem, které na ní cestovali... kdo ví...
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

Řád - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád - Stránka 4 EmptyMon Mar 28, 2011 12:32 am

Torin

"Samozřejmě že jsem přiletěl lodí, ale nebyla ta loď náhodou nějakých lovců odměn? Když tak o tom přemýšlím, kde jsou teď? Měl jsem pocit, že je jenom omráčila a nechala na lodi ne? No to je jedno." Pomyslel jsem si a trochu zývl únavou.
"Dobrá tedy, když dovolíte tak se vydám k té lodi. Věnuji se lodím už od malička, takže s tím problém nebude. A co se týče Ebon Hawku. Jsem si jist že něco určitě znamená. Nevím jestli je to klíč k míru, ale sehraje to velkou roli v následujících událostech, na to vemte jed. Toho protokolárního droida mi pošlete k lodi, budu u můstku." Pověděl jsem mu, uklonil se a pomalými kroky odešel směrem k lodi.
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Řád - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád - Stránka 4 EmptyMon Mar 28, 2011 12:37 am

Mical

Dobrá tedy... pošlu ho tam jen co ho naprogramuju... A ať tě provází Síla... řekl jsem a nechal si poslat jednoho droida... měl jsem jich několik, byli celkem levní a hodili se na spoustu věcí, včetně úklidu... stáhnul jsem do něj potřebné informace a poslal ho do lodi..

Loď byla prázdná, lovci odměn byli zřejmě zanechání na Corusantu... bylo snadné jí ovládat a nesla celkem slušnou výzbroj, byla rychlá, ale clekem malá... pro držitele míru dost paradoxní... droid tam přišel za 10 minut

G8-K1

Jsem G8-K1, protokolární droid, mistr Mical mi přikázal, abych vás doprovázel na vaší cestě... řekl jsem
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

Řád - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád - Stránka 4 EmptyMon Mar 28, 2011 12:44 am

Torin

"Hezká loď, myslím že to právě začíná. Má vlastní mise. Mise zvaná: HONBA ZA EBON HAWKEM" Prohlásil jsem a usmál se. Po té jsem se otočil na droida. "V pořádku, děkuji ti za pomoc kamaráde, drž si klobouk aby jsi nespadl, pokusíme se dostat na tu planetu co nejrychleji." Pověděl jsem mu a sedl si k řízení lodi. "Ještě něco, pojmenuju si tě kamaráde. Třeba Niko. To zní celkem pěkně." Řekl jsem mu a začal cvakat na tlačítkách. "Předávám souřadnice z Nika do lodi, všechny panely uzavřeny. Můžeme vzlétnout." Pověděl jsem a tak se taky stalo. Loď vzlétla a asi třicet sekund volně létala po planetě. "Rychlost světla - aktivace." BŽUM záblesk a už jsem si to spolu s Droidem mířil na cílovou planetu.
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Řád - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád - Stránka 4 EmptyMon Mar 28, 2011 9:27 am

Kalarik

"Nebude to ďaleko. Poletím len tesne za jadro galaxie. A rád by som sa samozrejme dostal aj naspäť. Chápeme sa?" dodal som, nakoľko toydarian tak naliehal. Pod sithským vplyvom už nie je také jednoduché obchodovať na ich planétach. Naproti tomu ale rozkvitá obchod s otrokmi a čierny trh.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Řád - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád - Stránka 4 EmptyMon Mar 28, 2011 7:37 pm

Toydarian

Naprosto... mám tu přesně to pravé! řekl jsem a poodlétl dál... ukázal jsem Kalarikovi starší typ lodě, oblíbené pro svojí spolehlivost... minimální výzbroj, ale silné štíty a vysoká manévrovatelnost. Nevypadala sice příliš krásně, ale podle Toydariana byla ve skvělé kondici... a její najmutí nebylo příliš drahé...
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Řád - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád - Stránka 4 EmptyMon Mar 28, 2011 7:49 pm

Kalarik

Prezrel som ju okom mechanika. Očividne mala svoje už odlietané. Vyzerala, že je ešte z čias mandalorianskych vojen. Ale hlavne, že je funkčná. Stačí, keď ma odvezia na Dantooine.
"Tak fajn. Beriem ju." dodal som.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Řád - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád - Stránka 4 EmptyMon Mar 28, 2011 8:09 pm

Zaplatil jsi loď a ještě ti něco málo zbylo... loď se zdála funkční, zásoby paliva byly dostatečené, minimální zdravotnické vybavení... vzdálenost Corellia - Dantooin pro ní nebyl problém...
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Řád - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád - Stránka 4 EmptyMon Mar 28, 2011 8:21 pm

Kalarik

Neváhal som ani chvíľu. Toydarianovi oči svietili od šťastia. Som si vedomý, že opúšťam bezpečný svet Corellie. Za pravdou však pôjdem aj na Dromund Kaas. Motory zľahka zahrkotali a odlepil som sa od povrchu planéty a vyrazil na Dantooine.
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Řád - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád - Stránka 4 EmptySat Apr 09, 2011 8:59 pm



------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kalarik

Priletel som späť na Corelliu a po odparkovaní lode som si to namieril rovno do Akadémie. Nemienil som sa o moje skúsenosti z Dantooine s nikým deliť. Najlepšie bude, keď si to nechám pre seba. Budem skrátka vyčkávať, kým mi majster Mical alebo niekto kompetentný nepridelí nejakú úlohu. Dovtedy som sa ponoril do meditácie.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Řád - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád - Stránka 4 EmptySat Apr 09, 2011 9:43 pm

Mistr Mical

VIdím, že jsi se vrátil... Doufám, že tvoje cesta byl produktivní... Máme tu ale problém. Tyra, ta jedijka co tu byla dřív narazila na nějaké problémy... Sithové unesli jejího bratra zdá se a ona jde po nich... ale je to past... mistr Saa se nabídla, že jim pomůže, doufal jsem, že by ses mohl přidat... zeptal jsem se Kalarika ihned po návratu do akademie... nebyl čas nazbyt
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Řád - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád - Stránka 4 EmptySat Apr 09, 2011 9:54 pm

Kalarik

"Sú ešte na Corellii?" spýtal som sa majstra Micala. Videl som príležitosť odvrátiť sa od svojho sklamaného a zlého ja a konečne urobiť niečo užitočné ako rytier Jedi.
"Kde sú?"
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Řád - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád - Stránka 4 EmptySun Apr 10, 2011 12:30 am

Mistr Mical

Vyrážejí na starou těžební situaci... domnívá se, že by teď měli opouštět právě Corellii v raketoplánu... byl bych opravdu nerad, kdyby se jim něco stalo... Tyra jedná v citvém vypětí, nejedná jasně... cítí hněv a chce pomstu... a to je cesta k temné straně...
řekl Mical ačkoliv tohle prostě nemohl vědět, nebo by neměl spíše...
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Řád - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád - Stránka 4 EmptySun Apr 10, 2011 7:53 am

Kalarik

"Vďaka za info." dodal som majstrovi a ponáhľal som sa, aby som ich dobehol. Dúfam len, že už nebude neskoro. Nasadol som na moju loď a vyrazil som ich smerom. Nevedel som, čo presne mám hľadať, ale Sila mi pomôže.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Řád - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Řád
Návrat nahoru 
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Multi RPG forum :: Star wars RPG :: Staré hry :: Star wars RPG 2 :: Hra :: Corellia-
Přejdi na: