Multi RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum věnované textovým internetovým RPG hrám.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Řád

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Řád - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád - Stránka 2 EmptyMon Mar 21, 2011 10:24 pm

mistr Mical

Pamatuju si ho... přišel do akademie 2 dny před jejím zánikem... nedostali jsme z něj slovo... nikdo nevěděl, kdo jsou jeho rodiče ani kde se vlastně vzal... jsem rád, že ho vidím v pořádku... postarám se o něj, nebojte se...
řekl jsem

Numaly Saa

Podívala jsem se na Eliase
A co ty? Určitě musíš být zvědavý... cítím z tebe něco zvláštního... nikdy jsi nevěděl kdo vlastně jsi a teď se ti naskytla možnost stát se částí něčeho většího... podívala jsem se na něj takovým zvláštním pohledem a trochu rozpustile se usmála

mistr Mical

Nemám bohužel krystaly do meče... ale vím, kde je najít...
řekl jsem
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Řád - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád - Stránka 2 EmptyMon Mar 21, 2011 10:30 pm

Tyra

Pohlédne na mistra. Pokud myslíte ten zrušený důl na Jihozápadě, tak o tom vím. Pokud mluvíte o nějakém jiném budu ráda, když budu vědět kde hledat. Bez meče jsem jako bezruká. Usměje se.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Řád - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád - Stránka 2 EmptyMon Mar 21, 2011 10:43 pm

mistr Mical

Na Corelii neseženete krystal už pěknou řádku let... ale vím o jeskyních na Ilumu a Dantooinu... ale bude asi pěkně nebezpečné se tam dostat... hádám, že nepřátelé je budou sledovat... řekl jsem...
A meč nedělá Jedije Jedijem... je to jen zbraň... užitečná, ano... ale správný Jedi si musí umět poradit i bez ní... dodal jsem ještě...

Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Řád - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád - Stránka 2 EmptyMon Mar 21, 2011 10:49 pm

Tyra

Aaa..to je nemilé. Dantooin! Nejspíše se tam budu muset podívat, ale to počká. Zahledí se na mistra. líbila se jí jeho inteligence a uvažování. Ano. Já upřednostňuji sílu slov před silou boje. Ale někdy někteří nereagují na slova a jednání. Pak je třeba použít síly. A meč...je dobrým přítelem. Nechci se spoléhat na to, že si snad poradím v boji bez něj!
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

Řád - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád - Stránka 2 EmptyMon Mar 21, 2011 11:02 pm

Torin

Vstal jsem ze země a vážně pohlédl na mistra. "Mistře, pottřebuji váš trénink. Moc dobře víte, že sám to nezvládnete. Jsem ještě mladý, ale pokud mi pomůžete, vynasnažím se. Položím za tento řád život. Neumím téměř nic co se týče řádu Jedi. Každý si myslí, že když ovládám sílu a mám u sebe světelný meč, tak jsem Jedi. Ale jenom kvůli těmto věcem se jako Jedi necítím. Potřebuji se zklidnit, naučit harmonii a tělesného klidu. Prosím vás mistře, věnujte mi trénink, který mi byl před mnoha lety odepřen. " Pověděl jsem a znovu si prosebně poklekl.
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Red

Red


Poèet pøíspìvkù : 615
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Karakura Town

Řád - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád - Stránka 2 EmptyMon Mar 21, 2011 11:27 pm

Elias

Nechápal o čem to ta ženská mluvila. "Um? Já jsem jen...Cestovatel.. " Podíval se na blaster ke svému pasu. "...S blasterem u pasu..Nechci se do ničeho zaplést..Tady těm rád pomůžu, pokud budou chtít.." Ukázal na Tyru a Kalarika. Pak se na chvíli odmlčel. "...Ale když dovolíte... Jen čistě ze zvědavosti..O čem to vlastně mluvíte?" Zeptal se.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Řád - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád - Stránka 2 EmptyMon Mar 21, 2011 11:39 pm

mistr Mical

Podíval jsem se na Torina
Udělám, co budu moci.... já i mistr Saa. Těm kdo budou chtít můžeme pomoci rozvinout jejich talent... pokud jde o krystaly do světelného meče, můžu vám jen poradit jak se dostat do jeskyní, nemůžu ale jít s těmi, kdo tam budou chtít jít...

miraluka

mistr Mical chtěl něco dalšího říct, ale já jsem ho přerušil...
Máš DAR... podobný jako já, přesto odlišný... stejně jako můj je hrubý, nerafinovaný... ale narozdíl ode mě máš možnost ho ovládnout, když budeš chtít... řekl jsem
Návrat nahoru Goto down
Red

Red


Poèet pøíspìvkù : 615
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Karakura Town

Řád - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád - Stránka 2 EmptyMon Mar 21, 2011 11:50 pm

Elias

"Dar?" Jestli byl Elias někdy mimo, tak to bylo právě teď. "O čem to sakra mluvíš? Teda..Mluvíte? Můžete být trochu konkrétní? To všichni jediové slovíčkaří tak, aby jim nebylo rozumět?" Celkem ho to už štvalo. Ne že by byl idiot..Ale tohle bylo prostě poprvé za celej jeho život, co mu někdo vykládá podobný nesmysly.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Řád - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád - Stránka 2 EmptyMon Mar 21, 2011 11:55 pm

Numaly Saa

Chceš to slyšet narovinu? Fajn... to můžu zařídit... prostě a jednoduše máš potencionál stát se jedijem, ovládat všechny ty cool mentální triky, telekinezi a víc... sice to zabere léta tréninku, ale potencionál tu je... rozumíš? Nebo ti to mám nakreslit? zeptala jsem se pobaveně
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Řád - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád - Stránka 2 EmptyTue Mar 22, 2011 9:16 am

Kalarik

"On ale očividne toľko času nemá." odvetil som len tak medzi rečou.
Nemal som záujem pokračovať v debate, aj keď by trochu cviku nezaškodilo. Boj s tou sithkou na Nar Shadaa mi odhalil isté medzery. Ale od zániku Akadémie som sa nabojoval až až. Lenže cítim, že som temnej strane bližšie, než by som chcel a to sa mi akosi nepáči. Ale tie roky tréningu nemôžem zavrhnúť. Rozhodol som sa opustiť sálu a porozhliadnuť sa tu. Konečne miesto, kde môžem chodiť bez kapucy. Navyše o Miraluku tu bude dobre postarané, takže mám o starosť menej. Aspoň zatiaľ.
Návrat nahoru Goto down
Red

Red


Poèet pøíspìvkù : 615
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Karakura Town

Řád - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád - Stránka 2 EmptyTue Mar 22, 2011 11:27 am

Elias

Dost tupě koukal na tu ženu, která mu tu teď řekla, že by mohl být jediem.. Elias stál, jako by ho někdo nechal zmrazit v karbonitu. 3...2...1...Smích..Fakt se začal smát. "No a na to jste přišla jak?" To ho docela vážně zajímalo. Jediné, co Elias chtěl, byla loď a odlet z Nar Shaddaa.. A teď tu nějakej mistr Michal mluví o tom, že jeho přílet není náhoda, ten Mirulaka-boy zase o tom, že má Elias nějakou sílu a tady ta ženská mu řekne, že by mohl být jedi? "Nikdo z mojí rodiny nemá nic společnýho s jediema! A nikdy neměl.. Copak to není dědičný? Jako já o tom moc nevím, ale musíte mě pochopit..Ještě včera jsem byl smířenej s tím, že umřu na Nar Shaddaa a dneska mi tu někdo tvrdí, že bych mohl být jedi...Jako fajn...Otázka ale zní...Měl bych chtít ? " Zeptal se a překřížil ruce na hrudi.
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Řád - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád - Stránka 2 EmptyTue Mar 22, 2011 1:09 pm

Tyra

Byla bych ráda, kdybyste mi řekl cestu k těm jeskyním. Usměje se na mistra a pak se obrátí ke konverzaci Eliase a zbytku. Chvíli je tak poslouchá. Pak se zasměje. Ale ty hlupáčku. Řekne s takovým mateřským podtextem. Dědičnost? Člověk se tak narodí. Nezáleží na pohlaví, rase, vyznání či postavení. V naší rodiě jsem já první a zatím poslední jedi. Ano..dítě jediho má zvýšené šance být jedi...ale nutné to není. Nad otázkou proč se zamyslí. Dokázal bys hýbat s věcma jen myslí, bojovat s mečem, motat hlavu slabým jen máchnutím rukou, nosit tajemnou kápi a celkově se tvářit tajemně. Polovina vesmíru se tě bude bít a respektovat tě. Ta druhá tě bude chtít zabít. A nakonec...můžeš být hrdinou, budou ti stavět pomníky..psát o tobě knihy.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Řád - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád - Stránka 2 EmptyTue Mar 22, 2011 1:27 pm

mistr Mical

A kromě toho kodex Jedi zakazoval Jedijům mít potomky.... samozřejmě to bylo v době, kdy ještě existoval kodex... a řád... pointou je, že máte tu možnost... zda jí využijete, nebo ne je jen na vás...ale jsem si jist, že mistr Saa ráda pomůže pokud se rozhete... řekl jsem...
Každopádně pokud pokud se rozhodnete odletět budu vám muset naše setkání vymazat z paměti, nebojte se, nebude to mít žádné vedlejší účinky, bylo by to pro vaše bezpečí stejně jako pro naše... řekl jsem
Pak jsem se otočil na Tyru
Samozřejmě vám mohu poskytnou tyto informace, ale byl bych radši, kdyby jste nejdřív pokročila ve svém tréninku... dodal jsem...
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Řád - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád - Stránka 2 EmptyTue Mar 22, 2011 5:01 pm

Tyra



V tréninku mohu pokračovat téměř ihned, krystal počká. Avšak nejdřív bych si ráda zařídila osobní věci na této planetě. tedy pokud je to možné. Usmála se na mistra a potajnu doufala, že se Elias nerozhodne odejít. Byl to vcelku fešák a takového by měla docela ráda po svém boku.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Řád - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád - Stránka 2 EmptyTue Mar 22, 2011 5:11 pm

Mical

Ale jistě... věřím, že se chcete setkat s rodinou... ale nejdříve bych chtěl vědět, co chystají dělat všichni ostatní zde... pokud to není problém... řekl jsem
Mám tu malý raketoplán, přílíš malý na cestu do vesmíru, ale na létání po planetě je ideální... mohu vám ho poskytnout na cestu... dodal jsem...

Numaly Saa

No... hádám že bych mohla všem dát lekci nebo dvě... teda pokud budu mít čas ze sebe sundat tu zbroj... je značně nepohodlná když je v ní twi'lek zavřený dlouho...
řekla jsem a srdečně se zasmála
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Řád - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád - Stránka 2 EmptyTue Mar 22, 2011 5:16 pm

Tyra

Víte o mé rodině. Musím říct že mě to nepřekvapuje. Usměje se. Jistě..vydržela jsem osm let...minuta či hodina čekání mě již nezabije. A ohledně raketoplánu, neumím pilotovat. Není zde někdo kdo by mě tam poté mohl zavézt? Poznámce ženy se jen pousmála. I když bylo její oblečení kvalitní a pohodlné, samet to nebyl.
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Řád - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád - Stránka 2 EmptyTue Mar 22, 2011 6:00 pm

Kalarik

Po malej zbežnej obhliadke som sa vrátil späť medzi ostatných. Následne som sa pozrel na Tyru a zistil som, že môj dojem je správny. Že je šľachtičná by si všimol aj amatér, ale že je odtiaľto? To by mi ani na um nezišlo. Ale koniec koncov je to jedna z mála monarchií v jadre.
"Ja som pilot. A navyše, trocha čerstvého vzduchu nezaškodí ani mne. Na Nar Shadaa som medzi štyrmi stenami strávil priveľa času."
Pravda bola taká, že som chcel vypadnúť z Akadémie, aby prestali tie hlasy.
Návrat nahoru Goto down
Red

Red


Poèet pøíspìvkù : 615
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Karakura Town

Řád - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád - Stránka 2 EmptyTue Mar 22, 2011 10:47 pm

Elias

Celou dobu pozoroval tu jejich diskuzi. Pak se opatrně přihlásil. "Já jsem taky pilot, kdyby to někoho zajímalo..Ne? Nevadí.." Řekl trochu sklesle. "A k tomu mazání paměti.. Ani se mě nedotknete, i kdybych řekl ne.. "Udělal několik kroků směrem k tomu mistrovi Mišélovi nebo jak se to vlastně jmenoval. "Ale já řeknu ano..Teda.. Docela mě láká myšlenka toho, že bych mohl hýbat s věcma aniž bych se jich dotkl.."
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Řád - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád - Stránka 2 EmptyTue Mar 22, 2011 10:51 pm

Tyra

Zasměje se na poznámku o hýbaní věcmi. Já čekala, že neodoláš. Přejde k němu. Ohledně řízení, pokud by se ti chtělo mohl bys mě tam hodit. Jistě bys z toho měl i něco více. Mrkne na něj.
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Řád - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád - Stránka 2 EmptyTue Mar 22, 2011 10:52 pm

Kalarik

"Fajn. Tak s ňou choď ty. Aj tak som si chcel s majstrom Micalom o niečom pokecať." dodal som. Výlet bude musieť počkať. Medzi tými dvoma cítim určité napätie a tak ich nechám tak. Zatiaľ. Keď budem chcieť, neskôr sa po Coronete prejdem pešo aj sám.
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

Řád - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád - Stránka 2 EmptyTue Mar 22, 2011 11:17 pm

Torin

Na poznámku o možnosti mít děti a styk s ženami jsem se pousmál. "Bezvadný, miluju ženy a teď bych to nemusel dělat nelegálně!" Pomyslel jsem si a opět vstal ze země. "Každopádně, já zůstávám. Mistře, chci se zeptat na jednu věc. Jsem pilot a mechanik už od malička. Chtěl bych se zeptat, dá se tady někde sehnat vesmírná loď? Se slušným palebným arzenálem, kvalitním generátorem a s několika místnostmi?" Pověděl jsem mistrovi přičemž jsem si vzpomněl na legendární loď, o které mi povídal otec. Konec konců byli jsme rodina mechaniků, museli jsme vědět o legendárních lodích, na které cestoval sám temný pán a spousta dalších republikou oceňovaných hrdinů.
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Řád - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád - Stránka 2 EmptyTue Mar 22, 2011 11:37 pm

Mical

Naprosto jsem se ztratil v tom kdo co chce...
Takže... Tyra... vás může vzít kam chcete droid.... řekl jsem....
Vy... ukázal jsem na Eliase... Pokud stojíte o trénink mistr Saa se vás ujme... řekl jsem...
A vy ostatní... jste chtěli se mnou o něčem mluvit ještě? zeptal jsem se...

mistr Saa

No fešáku... pokud o to opravdu stojíš tak se můžem dát do tréninku ihned... teda téměř ihned... bude to sranda, uvidíš... řekl jsem...
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Řád - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád - Stránka 2 EmptyTue Mar 22, 2011 11:43 pm

Tyra

To zní rozumně. Usměje se a odejde. Vydá se za droidem na palubu raketoplánu, v němž přiletěli. Doufá, že nebude proti jí odvézt na druhou stranu planety.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Řád - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád - Stránka 2 EmptyTue Mar 22, 2011 11:49 pm

Mical

A co se lodě týče tak jedna parkuje venku... ale je majetkem zřejmě tady našeho nového přítele... jinak nevím, nejsem obchodník s loděmi... ale na Corellii se dají sehnat lodě za rozumnou cenu, jsou tu velké loděnice... řekl jsem
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Řád - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád - Stránka 2 EmptyWed Mar 23, 2011 5:37 pm

Kalarik

Keď ostatní odišli, rozhodol som konečne si vyjasniť niektoré otázky.
"Takže, mal by som dve otázky. Na jednu čakám dlhých 5 rokov, tak by som sa rád dočkal odpovede."
Rozhodol som sa podísť trochu bližšie.
"Aký osud čaká toho chlapca?" spýtal som sa svoju prvú otázku, nakoľko ma znepokojilo to, čo som počul o ňom predtým.
"A druhá otázka. Prečo ste boli proti môjmu vymenovaniu za rytiera? Mal som dosť skúseností na to, aby som ním bol. Ale napriek tomu som počul, že ste tak urobili z nutnosti, lebo ste tušili ďalší príchod sithov. Čo z toho je pravda?" doložil som. Moje emócie neostali na uzde. Dúfam, že tentokrát to nebudú nejaké vyhýbavé odpovede.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Řád - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Řád
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Multi RPG forum :: Star wars RPG :: Staré hry :: Star wars RPG 2 :: Hra :: Corellia-
Přejdi na: