Multi RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum věnované textovým internetovým RPG hrám.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Řád

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Red

Red


Poèet pøíspìvkù : 615
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Karakura Town

Řád - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád - Stránka 3 EmptyWed Mar 23, 2011 8:30 pm

Elias

se kouknul na tu twi'leckou ženskou. "No..Klidně..." Přikývl. Tvářil se ale dost podezřívavě. Vůbec nevěděl, co si má myslet...A tak radši nemyslel. Šel prostě za tou ženskou a čekal, co se bude dít. Víc toho asi totiž ani dělat nešlo.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Řád - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád - Stránka 3 EmptyWed Mar 23, 2011 11:49 pm

mistr Mical

Nepamatuju si na nic podobného, ale většina záznamů byla ztracena při zkáze enklávy... možná že tam najdeš nějaké odpovědi... já je bohužel neznám...
řekl jsem Kalarikovi...
Při tom jsem ho ale počastoval takovým zvláštím pohledem...
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Řád - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád - Stránka 3 EmptyThu Mar 24, 2011 6:14 pm

Kalarik

"Fajn. Budem cestovať kam treba aby som sa dozvedel pravdu." povedal som. Bol som mierne nehnevaný, ale bola to odpoveď, ktorú som viacmenej čakal. Následne na to som opustil miestnosť vybral sa smerom von. Rozmýšľal som nad tým, či je ešte majster Kel nažive. Bol to húževnatý Veequay. Žiadny sith by ho len tak neporazil.
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

Řád - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád - Stránka 3 EmptySat Mar 26, 2011 2:57 pm

Torin

Většina lidí radní místnost opustilo, zdá se že každý má něco na práci. Já ovšem také, ale tuhle věc bych chtěl udělat úplně v první řadě. A tou věcí je trénink. Ještě tu někdo byl, ale nemělo smysl to protahovat. Když mistr řekl, že udělá, co se dá dělat, tak to snad myslel s tím, že mi pomůže. "Mistře, zdá se, že většina opouští enklávu a jde si zařídít věci, které potřebuje. Moje práce počká, nejprve bych chtěl s vámi podstoupit ten trénink pokud nemáte nic na práci. Jak už jsem říkal, několik let jsem trénoval sám, Sílu ovládám, techniku světelného meče taktéž, ale cítím, že vše může být lepší a že stále ještě nejsem hoden toho nosit titul Jedi. Mám pocit, že jsem se tehdy stal padawanem jen proto, že na nás útočili Sithové." Pověděl jsem mistrovi a vážně se na něj koukl.
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Řád - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád - Stránka 3 EmptySat Mar 26, 2011 4:17 pm

mistr Mical

Trénink... myslím si, že podceňuješ svoje síly... správný Jedi by se neměl přeceňovat, ale ani podceňovat... Ale pokud jsi si jistý, možná bych pro tebe mjol něco udělat....
řekl jsem... Bylo to těžké, na řádný výcvik nebyl čas a nebyl čas... navíc jsem cítil, že jeho schopnosti byly dostatečné...

G1-R3

Přišel jsem ke Kalarikovi
Pane? Jsem G1-R3, protokolární droid... dostal jsem příkaz pomoci vám jakkoliv budete potřebovat.... řekl jsem legačně robotickým hlasem...
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

Řád - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád - Stránka 3 EmptySat Mar 26, 2011 10:47 pm

Torin

Stále jsem se koukal na mistra, avšak pohled očí jsem odklonil dolů. "Já se podceňuju, ale mám proč." Pomyslel jsem si a opět naklonil oční pohled na mistra. "Víte, mám to ověřené už z několika incidentů. Bojuji na přiměřené úrovni, ale nejsem při souboji v klidu. Nevím jak to mám vysvětlit, prostě nejsem harmonicky sladěn se svými schopnostmi. Taktéž bych mohl hovořit o svém bojovém klidu, snadno se nechám vytočit. A to je důsledek toho, že jsem neměl dostatečný čas na trénink svého mistra. Nejsem žádný vyvolený génius, bez tvrdé práce opravdu nic nezmůžu." Pověděl jsem mistrovi a sklopil hlavu. "Tak, pokud by jsme mohli začít. Jsem připraven se odebrat do nějakého tréninkového prostoru."
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Řád - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád - Stránka 3 EmptySat Mar 26, 2011 11:55 pm

mistr Mical

Chvíli jsem zamyšleně pozoroval Torina...
Nejsem si jistý, jak ti mohu pomoci... jak jsem řekl, tvoje schopnosti jsou dostatečné, chybí ti pouze sebedůvěra... to je problém, se kterým se setkává mnoho Jedijů... téměř tolik, kolik se jich setkává s arogancní a přehnanou sebedůvěou... řekl jsem...
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

Řád - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád - Stránka 3 EmptySun Mar 27, 2011 12:35 am

Torin

Podle toho, co mistr říkal mi přišlo jako by mne trénovat nechtěl. Teda aspoň to tak vypadalo. "Mistře, já jsem si jistý, že se sebou něco udělat můžu. Co tedy navrhujete? Já jsem opravdu počítal s tréninke, potřebuji najít svůj klid. Sebedůvěra mi nechybí, já si věřím, ale sám to nezvládnu. Víte, pro mne nejsou schopnosti vše. Pro mne slovo Jedi neznamená jen nějaká telekineze a máchání se světelným mečem, ale mnohem víc! Jsem sice mladý, ale vím co chci. Mám svůj sen, svoji vizi, za kterou si jdu! Jednou v galaxii zavládne mír. Ne jen, že odstraním občanské války mezi Jedi, republikou i Sithy, ale i celkové války mezi ostatními národy. To je můj sen!" Prohlásil jsem, možná se to zdálo trochu naivní, nebo možná jsem se nechal v tuto chvíli unést, ale prostě jsem to tak cítil.
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Řád - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád - Stránka 3 EmptySun Mar 27, 2011 4:03 pm

Kalarik

Predtým, než započnem čokoľvek v prospech Republiky však musím nájsť pravdu. Prenajmem si menšiu loď za tých pár kreditov, čo mám. Vyberiem sa na Dantooine. Pôjdem tam nech je to akokoľvek nebezpečné. Nejdem hľadať svetlo ani tmu, len pravdu. A taktiež zistiť, či je Sivý Rád skutočný. Mnohý pomätenci hovorili o partií jediov sídliacich na Dxune. Takých, ktorí sa ukryli pred sithmi na mieste, kde by ich hľadali najmenej. Bačo viac. Počul som, že väčšinou sú to bývalí Revanovi prívrženci ešte z dôb mandalorianskych vojen. Najskôr ale musím odletieť na Dantooine.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Řád - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád - Stránka 3 EmptySun Mar 27, 2011 5:18 pm

mistr Mical

Chceš najít klid v tého době? Nebudu ti lhát, já sám jsem klid nepocítil už mnoho let. Je nás příliš málo, jsme štvaná zvěř a mír který jsme přísahli, že budeme chránit balancuje na ostří nože... proto jsem také svolal ty, kdo přežili... protože ve větším počtu snad dokázeme něco změnit a opět tak najít klid a zajistit galaxii mír.... řekl jsem

G1-R3 tedy půjčil Kalarikovi poslední raketoplán a ovezl ho až do města, kde si mohl najmout loď za své poslední peníze...
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Řád - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád - Stránka 3 EmptySun Mar 27, 2011 5:25 pm

Kalarik

Coronet sa nezmenil. Akurát je tu teraz oveľa viac ľudí. Väčšina musia byť utečenci, rovnako ako ja. Dúfam, že za pár šupov, ktoré mi ostali si dokážem zohnať aspoň nejakú loď. Obďaleč som zbadal istý obchod. Viedol ho jeden tordaryan a tváril sa dosť skleslo. Očividne sa netešil veľkému množstvu zákazníkov. Možno ja by som jeho šťastia obrátil. Zamieril som teda k nemu.
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

Řád - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád - Stránka 3 EmptySun Mar 27, 2011 5:44 pm

Torin

Mistr zdá se vůbec nechápal, co jsem tím chtěl říct. "Něco změnit říkáte? Otázkou zůstává, jak změnit.
Tím, že se seskupíme a pozabíjíme ty, co jsou proti míru se nic nevyřeší. Tudy cesta nevede. Víte, já už nechci zabíjet. Poslední léta jsem nedělal nic jiného. Jsem si jistý, že existuje jiné řešení, jak vyváznout z tohohle všeho. Mistře, každý v sobě má něco dobrého a taky všechno zlé je k něčemu dobré. Tím chci říct, že Sithové nemusí konat zlo, stačí v nich to dobro probudit. Ovšem, boji se asi taky nevyhneme. Pořád trvám na tom, že by mi trénink od zkušeného mistra pomohl, i v této době, kdy je řád v krizi."
Pověděl jsem mistrovi s vážným pohledem a čekal na odpověď.
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Řád - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád - Stránka 3 EmptySun Mar 27, 2011 5:55 pm

Toydarian

Gooddé da lodia! Hi chuba da naga? spustil hned jak uviděl, že se k jeho podniku blíží potencionální zákazník... obchody v poslední době moc nešli a několik lodí bylo zničeno i se zákaznky... pouze pronájem nákladních lodí pro přepravu součástek mě držel nad vodou

Mistr Mical

Velice rád bych s tebou vedl dlouhé disuze o tom, kdo má a kdo nemá pravdu...bohužel sithové zničili enklávu, dohnali náš řád na pokraj vyhubení a i těch pár z nás co přežilo s nimi muselo opakovaně bojovat o holý život... Nemyslím si, že je možné přesvědčit je, aby sešli ze stezky temné strany...
řekl jsem trochu ostřeji než obvykle...
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Řád - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád - Stránka 3 EmptySun Mar 27, 2011 7:07 pm

Kalarik

"Áno. Potreboval by som menšiu loď. Môže byť aj nákladná. Stačí jednomiestna." povedal som obchodníkovi, ktorý na mňa spustil huttštinu. Na Nar Shadaa bola huttština jeden z úradných jazykov. Je to jazyk obchodníkov, otrokárov a vrahov.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Řád - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád - Stránka 3 EmptySun Mar 27, 2011 7:31 pm

Toydarian

Aha aha... shánítě loď... to jste zavítal do mého království správně... otázka samozřejmě je, na co tu loď chcete... respektive kam s ní chcete letět... každopádně mám tu krásky, které vás bezpečně dovezou až k vnějším koloniím a zpět...
řekl jsem a pokynul mu ať jde dovnitř...
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Řád - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád - Stránka 3 EmptySun Mar 27, 2011 8:43 pm

Kalarik

Veru zvedavý obchodník. Ale možno by nemal vedieť, kam letím. Pravdepodobne by to mohol byť niekto, kto kontaktuje lovcov jediov. To by bolo zlé. Poviem mu len to, čo potrebuje vedieť.
"Kam s ňou poletím je snáď moja vec či nie?" spýtal som sa ho s menším smiechom.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Řád - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád - Stránka 3 EmptySun Mar 27, 2011 8:52 pm

Toydarian

Samozřejmě, není mi nic do toho kam s ní poletíte... šlo mi spíše o to, abych věděl jakou vzdálenost poletíte... mám tu i lodě krátkého dosahu, které jsou sice levnější, ale nedovezou vás tak daleko... chápete ne? Ale vy vypadáte jako člověk co ví, co hledá... řekl jsem
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

Řád - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád - Stránka 3 EmptySun Mar 27, 2011 9:30 pm

Torin

Jeho reakcí jsem se trochu zamračil. "Je to mistr, dokonce mistr této enklávy. Podle toho, co vidím, z něj mluví krvežíznivost, jako kdyby chtěl Sithy prostě vyvraždit." Pomyslel jsem si a podezíravě se na něho koukl. "Mistře, mám tomu rozumět tak, že nevěříte ve světlo, které dokáže odvrátit Sithy z temné strany Síly?" Otázal jsem se ho a vzpomněl si na věc, kterou jsem chtěl jít hledat hned po tréninku, kterého bych se stejně asi nedočkal. "Chci se vás zeptat na jednu věc, ohledně vesmírných lodí." Pověděl jsem mu a trochu se přiblížil. "Určitě znáte loď známou pod jménem Ebon Hawk, na které cestoval Revan. Nevíte, kde se teď nachází?" Otázal jsem se ho šeptem a čekal na odpověď.
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Řád - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád - Stránka 3 EmptySun Mar 27, 2011 9:53 pm

Mical

Nejsem idealista... Sith který je tak hluboko v osidlech temné strany už se dobrovolně neodvrátí... samozřejmě bych byl radši, kdyby tomu tak bylo, ale není... řekl jsem... pak padla otázka na Ebon Hawk...
Znám tu loď... dokonce až moc dobře... byl čas, kdy jsem na ní cestoval... ale to už je ... nejméně 10let... najednou mi přes tvář přejel stín... Nikdo neví kde je ta loď teď... utnul jsem vypravování... bylo vidět, že jsou tu věci, které nechci říkat...
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

Řád - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád - Stránka 3 EmptySun Mar 27, 2011 10:09 pm

Torin

"Kašlu na to, co si myslí. Já Sithy přivedu zpět na dobrou stranu Síly!" Pomyslel jsem si a trochu se zamračil.
"Chtěl bych znát bližší informace, víte, vypadá to jako by jste něco skrýval, nebo se snad mýlím? Je to stará loď, ale pro mne velice důležitá. A to nejen pro mě, ale i pro mou rodinu. Musím jí najít. Zmínil jste se. že jste na ní cestoval. V tom případě, kdy jste jí opustil a proč? Kdo byl na té lodi kapitánem a kdo na ní zůstal, když jste odešel, případně kam se posádka vydala po vašem odchodu?" Otázal jsem se mistra a čekal na odpověď.
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Řád - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád - Stránka 3 EmptySun Mar 27, 2011 10:29 pm

Mical

Není to příběh, na který jsem nevzpomínal už dlouho... popravdě to bylo tam, kde se začala moje cesta jako Jedije.... můj učitel vlastnil tu loď... cestovalo nás na ní mnoho... asi si budeš pamatovat mistra Briannu, historičku řádu Jedi... a další... každopádně opustili jsme loď abysme založili řád... co se dstalo potom... nevím...
řekl jsem
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

Řád - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád - Stránka 3 EmptySun Mar 27, 2011 10:47 pm

Torin

"Páni, velmi zajímavé. Tak posádka Ebon Hawku teda založila řád?" Pomyslel jsem si a usměvavě jsem se koukl na mistra. "A na jaké planetě jste opustili loď? Docela by mi to pomohlo při hledání. Chtěl bych se stát členem posádky té lodi a pokud je někde ve šrotišti, tak jí znovu obnovit. Také by mi pomohlo, kdyby jste mi pověděl, kam odcestovala loď po vašem odchodu, jak už jsem zmínil. Teda pokud to víte že ano. Nebo jestli zůstala na planetě. Opravdu mi nechcete říct něco víc o posledních událostech na Ebon Hawku?" Otázal jsem se s mírně sklopenou hlavou a podezírávím pohledem, že něco tají.
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Řád - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád - Stránka 3 EmptySun Mar 27, 2011 11:32 pm

Mical

No na Dantooinu... vystoupili jsme na Dantooinu. Nejsem si zcela jist, kam odletěla potom... myslím si, že letěli vyložit nějaké cestující na Nar Shaddaa... a co přesně myslíš tím poslední události na Ebon Hawku? dokončil jsem svojí řeč otázkou...
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

Řád - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád - Stránka 3 EmptySun Mar 27, 2011 11:58 pm

Torin

"Na Dantooinu? Ano, to je logické, když po chtěli založit enklávu a ona tam nakonec i byla žejo." Pomyslel jsem si a pustil se do řeči ohledně Ebon Hawku. "Nar Shaddaa, zajímavé. To bude zdá se moje první zastávka. A co se týče těmi posledními událostmi. Myslel jsem tím například vaše rozhodnutí, proč obnovit řád aj." Pověděl jsem mistrovi a ještě se otázal.
"Jak bych se mohl co nejrychleji dostat na Nar Shaddaa? Nejhorší na tom je, že Nar Shaddaa je strašně široký pojem, to znamená že mi to zabere asi hodně času. Opravdu si nevzpomenete, kam konkkrétně se asi vydali? Je to sice spoustu let, ale každá informace mi pomůže."
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Řád - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád - Stránka 3 EmptyMon Mar 28, 2011 12:09 am

Mical

Je to mnoho otázek... a bojím se, že když se vydáš na cestu za Ebon Hawkem tak zmizíš na hrozně dlouho...ale pokud je to tvoje volba... na Nar Shaddaa žije lovec odměn... jmenuje se Mira... byla to ona, koho tam letěli vysadit. Pokud vím, tak je stále naživu... můžu ti pomoci jí najít... ona bude vědět víc než já... popravdě si myslím, že by ti mohla pomoci i jinak... řekl jsem
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Řád - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Řád
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Multi RPG forum :: Star wars RPG :: Staré hry :: Star wars RPG 2 :: Hra :: Corellia-
Přejdi na: