Multi RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum věnované textovým internetovým RPG hrám.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Řád

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Řád Empty
PříspěvekPředmět: Řád   Řád EmptySun Mar 20, 2011 6:19 pm

Malá osobní loď přistávala v horách na planetě Corellia. Na místě, které je bylo posledních několik let úkrytem jednoho z posledních mistrů Jedi... přistávací plošina byla dobře skryta, stejně jako celá základna...

"Blueberry"

Vítejte v Akademii... řekla jsem, když jsem vystoupila z lodi....
Ve skále tam byla náherná zahrada, podobná snad jen fontánám v chrámu jedi na Corusantu...
Celé to místo vyzařovalo klid a mír...
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

Řád Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád EmptySun Mar 20, 2011 11:07 pm

Torin

Po několika desítek minut jsem otevřel oči a tradičně zývl, protože jsem ucítil přístání. Ospale jsem se koukl kolem sebe v místnosti a pověděl. "Vypadá to, že jsme tady. Zaveď mě k němu." Pak jsem mlčky odešel směrem z lodi, kde jsem na ní plánoval počkat. "Musím si dávat pozor. Nemám v plánu uvíznout na téhle planetě, pokud si dělá ze mě srandu. a pokusí se mě třeba zabít. Hlavně nesmím spustit z očí tuhle loď. Nesmí zmizet, nechce se mi potom shánět jinou.". Pomyslel jsem si a zkontroloval si svoje věci. Respektive svůj světelný meč, kdyby mi ho náhodou před spánkem ukradla. Když jsem ale vystoupil z lodi, uviděl tu krásu a uslyšel Blueberryno uvítání, tak jsem neuvěřil vlastním očím. "Tak, myslím, že jí můžu věřit." Pomyslel jsem si a pověděl. "To je krása." Prohlásil jsem a čekal, až mě k němu zavede.
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Řád Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád EmptySun Mar 20, 2011 11:20 pm

"Blueberry"

Vedla jsem hosta mnoha prázdnými sály a koridory... Bylo tu místo pro stovky lidí, možná více... ale žádní tu nebyli... viděl jsi meditační místnosti, ubytovny, místnosti na trénink... vše udržovanané, ale nikde ani stopy po lidech... nakonec tě dovedla před velké dveře... naťukala kód a dveře se otevřely... uviděl jsi místost pro radu, nízká křesla v kruhu.... ale jen v jednom někdo seděl... člověk, muž... nebyl starý. Měl přes sebe klasickou robu mistrů Jedi....

V tu chvíli se nad Corellií vynořila další loď... lehce poškozená, 4známky života na palubě....

Mistr Jedi

Vypadá to, že nadešel čas... řekl jsem a vstal z křesla...
Návrat nahoru Goto down
Red

Red


Poèet pøíspìvkù : 615
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Karakura Town

Řád Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád EmptySun Mar 20, 2011 11:51 pm

Elias

Vypadalo to, že se skupinka konečně dostala nad Corellii. Elias se protáhl a zadíval se z okna.."Super..Corellia vypadá o dost líp...Než ta...Nar Shaddaa...Třeba mě tam někdo nebude chtít zabít.." Mluvil spíš sám se sebou a ani nečekal, že by na to někdo chtěl reagovat.
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

Řád Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád EmptyMon Mar 21, 2011 12:46 am

Torin

Místnosti byly opravdu nádherné. Celou cestu jsem z Blueberry nespustil oči. "Páni, výborné podmínky pro trénink! Všechno co mi bylo odepřeno." Pomyslel jsem si přičemž mi ukapla slza. Pak jsem si ale všiml, že tu nikde není jediný člověk, reskepktive padawan, či obyčejní lidé. "Hádám, že je to akademie, o které téměř nikdo neví. Svým způsobem je to dobře, protože už by to Sithové srovnali se zemí." Pověděl jsem si v duchu a kochal se pohledem těchto prostorů. Když Blueberry otvírala dveře, ucítil jsem takové divné pocity, jako kdybych cítil po dlouhé době Sílu. Místnost bylo jako stvořena pro radu, asi proto to tak bylo. Jakmile mistr promluvil, tak jsem se vzhledem k mé zapomnětlivosti ani neuklonil. Jsem prostě pohodář. Ani bych neměl být Jedi, protože nejsem slušňáček a miluju ženské, ale mám srdce, které hodně tvorů postrádá. "Zdravím,,." Pověděl jsem mu a čekal, co řekne.
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Řád Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád EmptyMon Mar 21, 2011 12:53 am

Mistr Jedi

Určitě máš mnoho otázek... ale na ně bude čas později... důležité je, abych ti řekl toto: Sithové začali hledat a lovit poslední rytíře Jedi... nezbylo nás už mnoho... popravdě je nás už příliš málo... doufali jsme, že když přetrháme pouta jeden s druhým, tak nás Sithové nenajdou, ale to jsme se spletli. Naopak, kdy jsme byli roztroušeni po celé galaxii, tak nás mohli lovit jednoho po druhém... proto jsem svolal všechny zbývající jedije na jedno místo... a teď, vše co zbylo z řádu Jedi je zde... na Corelii... v této místnosti a na lodi, která právě vstoupila na orbitu... pokud se ovšem nemýlím.... jelikož mnoho z nás odvrhlo své dědictví ve své duši... orátka zní, jsi jeden z nich? zeptal jsem se...

HK-53

Z mě neznámého důvodu jsem přešel ke konzly a zadal přistávací koordináty... loď začala sestupovat k hornaté, málo obydlené části planety...
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Řád Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád EmptyMon Mar 21, 2011 10:51 am

Kalarik

Bol to nezvyk opustiť Nar Shadaa po piatich rokoch a vystúpiť niekam, kde je svetlo. Skoro som oslepol. Cítil som sa trochu nesvoj. Cítil som tam svetlú stranu. Nepochybne tu sú ďalší jedi. Nevedel som však, či je to rovnako bezpečné miesto aj pre mňa. Ja som už zavrhol kódex jediov. Stratil som mnoho životov mojou vinou. Už nechcem mať zodpovednosť. Ale ten chalan, možno by stál za výcvik. Zavolal som ho teda von. Chudák, trochu sa bál opustiť loď.
"Tak poď von. Nič sa ti nestane." dodal som. Následne som sa otočil na Tyru "Tak, veď nás corellianska princezná."
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Řád Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád EmptyMon Mar 21, 2011 11:43 am

(Pokud vím, tak Kalarik neví, že Tyra je princezna)

Crimson eagle přistál jen několik málo metrů vedle lodi, co přiletěla před chvíl... když Kalarik a miraluka vylezli ven z lodi, tak už proti nim kráčela postava zahalená v plášti rytířů jedi... zpod kapuci jí koukala tipická twi'lecká "chapadla" a zpod pláště vykukovala zbroj... příliš sofistikovaná na to, aby patřila obyčejnému vojákovi... u pasu se jí ale houpaly 2 světelné meče... popravdě to vypadalo, že plášt i meče si oblékala poněkud narychlo...

Vítejte v akademii....
řekla a shodila si kapuci z hlavy... evidentně byla twi'lek, žena a modrá...
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

Řád Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád EmptyMon Mar 21, 2011 1:43 pm

Torin

"Sakra, měl jsem tolik otázek ohledně založení akademie. Ale tohle už akademie je, takže prakticky nic nemám. To je úžasné, myslel jsem, že by to dalo velkou práci postavit takovou enklávu. Tyhle cvičiště jsou parádní!" Pomyslel jsem si a pohlédl mistrovi do očí. "Mistře, abych vám to vysvětlil. Tréninku se svým mistrem v enklávě Jedi na Dantooinu jsem se věnoval pouze do evakuace, což bylo pár měsíců. Jelikož byly časy zlé, tak jsem se stal Padawanem, nestihl jsem se ani sblížit se svým mistrem a už jsem musel odejít. V průběhu evakuace jsem dostal světelný meč svého mistra, pak jsem se nějak dostal na Coruscant, kde jsem opatrně, ale denně cvičil Sílu a boj se světelným mečem. To znamená, že prakticky nejsem Jedi. Potřebuji mistra, abych byl kompletně vycvičen." Pověděl jsem a poklekl. "Budete mne učit?" Zeptal jsem se s naprosto vážným pohledem!
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Řád Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád EmptyMon Mar 21, 2011 2:44 pm

Mistr Jedi

Uvidím, co bude v mých silách...bohužel nemáme příliš času abychom se postavili stále sílícímu zlu... a pokud nezvítězíme tak náš Řád zanikne a Republika se zhroutí... řekl jsem trochu malodramaticky... koneckonců jedijové vždycky měli dar k zveličování a přehánění... A bohužel něvěřím tomu, že se mohu zde schovávat věčně... dodal jsem ještě
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Řád Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád EmptyMon Mar 21, 2011 3:21 pm

Tyra

Když přistávali na Corellii trochu se ji zlapšila nálada a přepadla vlna nostalgie. Corellia...kolik to už je? Osm let? Tolik jsem se těšila to tu opět vidět. Vězte, že zde na Corellii je riziko, které vám hrozí vcelku malé. Pak se rozhlédne kde to přistáli. Byla to plošina..dosti dobře skrytá. Docela jí zajímalo, proč robot přistál zde a né na více obydlené části planety. Než však své myšlenky stihne vyslovit nahlas, na plošině se objeví zakapucená postava a ozná mí jim, že jsou vítáni na Akademii. Svraští čelo. Zajímavé. Nikdy by mě nenapadlo, že si jedi vyberou k znovuzaložení řádu právě tuto planetu. Tedy pokud to není léčka. Stojí asi 5 metrů od ženy a čeká.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Řád Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád EmptyMon Mar 21, 2011 3:41 pm

"Blueberry"

Znovuzaložení není přesné... každopádně jsem se dočasně zmocnila vašeho robota a přiměla ho přistát zde... můj mistr by s vámi rád mluvil... prozatím je vaše loď připoutána tažným paprskem, ale až si s vámi mistr promluví budete uvolnění... byla bych vám vděčná, kdybyste mě VŠICHNI následovali, prosím... řekla jsem...
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Řád Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád EmptyMon Mar 21, 2011 5:08 pm

Kalarik

Vo svetle nasledujúcich udalostí sa moje predpoklady potvrdili. Ale Corellia bolo trochu premrštené miesto. Len málo sa odlišuje od Nar Shadaa. Kedysi som tu bol na misií so svojim starým majstrom Jarr Kelom na rozkaz veľmajstra Zyma. Som zvedavý, kde sa ten Kel-Dor skrýva. Jedia ako je on len tak nejaký sith nezabije. Moja paranoja neustupovala. Sledoval som ľudí okolo a pozoroval, čo robia. Bolo jasné, že túto noc len tak jednoducho nezaspím.
"Poďme teda."
Návrat nahoru Goto down
Red

Red


Poèet pøíspìvkù : 615
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Karakura Town

Řád Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád EmptyMon Mar 21, 2011 8:04 pm

Elias

Byl trochu překvapený, když slyšel všechny ty řeči od té twi'lecké ženy. Až teď mu tak nějak došlo, že ti dva, co nabral na svou loď, by mohli být jediové. "Ummmmm...Musím jít i já?" Zeptal se opatrně. Z těch světelných mečů, co měla u pasu, se mu dělalo nevolno, protože věděl, jak dokážou být smrtící. "Víte co.. Já jsem jen.. Vlastně nikdo.. Můžu počkat na lodi a až si promluvíte s tím mistrem, tak prostě odletím.." Navrhl. Nechtěl se moc zaplétat do těchto jediských záležitostí.
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Řád Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád EmptyMon Mar 21, 2011 8:09 pm

Kalarik

"Pokladaj ma za blázna, ale ten chalan niečo o tebe vie. Ak je to spojenie so Silou, majster jedi by ju mohol vycítiť." navrhol som. Prinajhoršom toho Miraluku necháme tu. Možno sa tu dočká výcviku, aký si zaslúži.
Návrat nahoru Goto down
Red

Red


Poèet pøíspìvkù : 615
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Karakura Town

Řád Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád EmptyMon Mar 21, 2011 9:10 pm

Elias

Mávl rukou nad tím, co ten chlápek řekl. "Nemyslím si, že bych měl mít cokoliv společnýho s tou vaší...Silou.. " Nicméně.. Eliase to docela začalo zajímat. Snažil se to ale moc nedávat najevo. Nakonec se ale znovu otočil ke skupince. "Ale budu celou dobu mlčet.." Řekl spíš pro sebe, aby se tak nějak ujistil, že nic nemůže podělat.
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Řád Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád EmptyMon Mar 21, 2011 9:28 pm

Tyra

Dobrá. V této době plné nedůvěry a zla vám trochu té důvěry dopřejeme. Vyslechnu toho mistra. Pomalu se rozejde za ženou. Na Eliasovu poznámku se jen zahihňá. Mlč jak uznáš za vhodné. Pomalými kroky pokračuje z ženou a přemýšlí, kdyby byl ten mistr pravý...co by se pak dělo.
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Řád Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád EmptyMon Mar 21, 2011 9:31 pm

Kalarik

Nahodil som vážny, ba až znudený výraz.
"Rob ako myslíš."
Bol som zvedavý, kto bude tým majstrom. Možno ho poznám, možno nie. Uvidíme.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Řád Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád EmptyMon Mar 21, 2011 9:32 pm

Bluberry vás všechny 4 vedla Akademií... HG-53 zůstal v lodi...
I vy jste měli možnost vidět tréninkové sály, ubytovny a jídelny... meditační komory a další... vše prázdné... a i vás dovedla do místnosti rady... byl tam jeden mistr sedící v křesle a jeden muž, stojící...
Blueberry se posadila do dalšího křesla...

Mistr Jedi

A vidím, že jste dorazili všichni... já jsem Mistr Mical... a toho, je mistr Numaly Saa... vše co zbylo z velké rady Jedi... vše co zbylo z řádu Jedi... řekl muž...
Znám vás všechny... tedy až na tohoto muže... řekl jsem a zvedl ruku naproti Eliasovi, zavřel jsem oči, jako bych se soustředil... Není náhoda, že jsi tady... nic není náhoda... ale jistě máte všichni mnoho dotazů... ptejte se a já vám odpovím...
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Řád Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád EmptyMon Mar 21, 2011 9:38 pm

Kalarik

Konečne prišiel čas na otázky. Neváhal som. Možno bude vedieť niečo o mojom majstrovi.
"Čo sa stalo s majstrom Jarr Kelom a veľmajstrom Zymom?" spýtal som sa teda. Očakávam, že asi mi povie, že zomreli, ale to ma neprekvapí. Nezaujímal ma už Rád ani podobné veci. Ak dostanem silu poraziť sithov, využijem ju.
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Řád Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád EmptyMon Mar 21, 2011 9:45 pm

Tyra

Šla a prohlížela si celý komplex. Cvičebny, meditační místnosti, pokoje a mnohé další tu prázdné čekalo na nové padawany. Když dojdou až před ty dva zlehka se pokloní. Byli oba silní...a významní..zasluhovali úsctu. Pak přišla otázka toho druhého jedi. Byla dobrá, ale pro ní naprosto bezvýznamná. pak se rozhodne zeptat se také. Co plánujete nyní? A jakou roli v tom hrajeme my?
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Řád Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád EmptyMon Mar 21, 2011 9:47 pm

Kalarik

Na majstra Micala si pamätám dobre. On bol jeden z tých, ktorý boli proti môjmu vymenovaniu za rytiera, aj keď mu majster Kel dosť dohováral. No, nič sa nedá robiť. Už som viacmenej cez to preniesol. Sme tam, kde sme, takže to nechám tak.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Řád Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád EmptyMon Mar 21, 2011 9:57 pm

mistr Mical

Nevím co je s ostatními... udržoval jsem dlouhou dobu kontakt s mnoha mistry a rytíři Jedi po zkáze Akademie... ale jednoho dne se všichni odmlčeli... 27 mistrů a rytíři zmizelo během jediného dne... od té doby jsem se snažil kontaktovat kohokoliv... a podařilo se mi to jen s mistrem Saa... až do tého doby... a co se týče mé role, snažím se zachránit řád Jedi... a vás všechny jsem sem zavolal, protože jste jediní, kdo mi s tím může pomoci... samozřejmě pokud budete ochotní to udělat...
řekl jsem...
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Řád Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád EmptyMon Mar 21, 2011 10:05 pm

Kalarik

"Pomoc...pomoc. Dobre." povedal som mierne znechutene. Ale ak nevedia, čo s ním je, musím nájsť majstra Kela aspoň ja.
"Idem do toho. Aj tak už nemám čo stratiť." doložil som. Zmiešané pocity mnou zmietali. Päť rokov staré pocity. Mám obavy, že hlasy sa opäť ozvú. Padawani v horiacej budove Akadémie. Mal som ich na starosti. Mal som ich dostať do bezpečia, ale namiesto toho som ich videl umierať. Možno ten chlapec je znamenie Sily, že môžem odčiniť, čo som spôsobil.
"Mimochodom, mohli by ste sa pozrieť na tohto chlapca? Je to Miraluka a má vízie."
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Řád Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád EmptyMon Mar 21, 2011 10:08 pm

Tyra

Pomoci obnovit řád? Nevidím v tom problém. Tedy ráda bych si na téhle planetě nejdřív něco zařídila. Něco osobního. Pak vám budu plně k dispozici. Také si musím opravit meč. Koukne na Jediho. Má jméno..tedy pokud ho chce..Silas!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Řád Empty
PříspěvekPředmět: Re: Řád   Řád Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Řád
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Multi RPG forum :: Star wars RPG :: Staré hry :: Star wars RPG 2 :: Hra :: Corellia-
Přejdi na: