Multi RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum věnované textovým internetovým RPG hrám.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Duo

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Duo - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duo   Duo - Stránka 3 EmptySun Nov 13, 2011 1:31 pm

Tyria

Už to viděla na nejhorší, když zasáhl Hyass. Byl v tu chvíli pro ní jako zásah zhůry. Nejenže jí zachránil život, ale ještě od ní dostal Raatashi. Tyria tak měla dost času na to, aby se vyšvihla na nohy. Byla vskutku ráda, že se Hyass vrátil, ale nehodlala marnit čas. Zatímco Hyass provedl rychlý výpad na hlavu ona na Raatashi zaútočila zboku a vedla útok na její nohy.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Duo - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duo   Duo - Stránka 3 EmptySun Nov 13, 2011 2:38 pm

Najednou se stalo něco opravdu divného... Tyria totiž naprosto bez problémů pronikla obranou Raatshi a zarazila jí čepel do hrudi. Zato Drathas usmahnul Leu salvou blesků, které se nemohla ubránit. Raatshi jen chvíli nevěřícně zírala a pak spadla na zem... Drahas deaktivoval svojí čepel. otočil se k vám zády a odcházel pryč. A TOHLE si říkalo Sith... byla poslední slova než zmizel...
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Duo - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duo   Duo - Stránka 3 EmptySun Nov 13, 2011 2:56 pm

Tyria

Tyria se divila. A bylo čemu. Meč, kterým mířila na nohy se dostal Raatashi do hrudi. Už samotný fakt, že to šlo tak lehce byl podivný, fakt že se meč dostal do hrudi, už ani neřešila. V tu chvíli také jejich protivník zaznamenal úspěch. Drathas jedninou salvou zlikvidoval Leu. Tyria jen nechápavě zírala, co se to tady děje. Vypadalo to, že Drathas zahnaný do kouta přerušil vzájemnou výpomoc mezi sebou a Raatashi a ta neschopna bojovat se dvěmi jedii padla. Ale měl v tom prsty lord klamu a tak nikdy nebylo od věci si vše zkontrolovat silou. Tyria zavře oči a pomocí síly se pokusí odhlait, zdali to není nějaký z Drathasových triků.
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Duo - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duo   Duo - Stránka 3 EmptySun Nov 13, 2011 6:06 pm

Hyass Djalm

Naša taktika nám vyšla a zneškodnili sme Raatashi. Druhý sith sa rozhodol zdrhnúť nám.
"Hu´tuun!"("zbabelec" po mandaloriansky) povedal som, keď som videl, že druhý sith zdrhá.
Mihol som okom na Tyriu.
"Myslíte, že vie, kde je náš úkryt? Každopádne by sme mali zneškodniť aj jeho. Určite sa vráti a privedie viac sithov." dodal som. Lea bola trocha otrasená po tom bleskovom výboji, ale zdala sa byť v pohode.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Duo - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duo   Duo - Stránka 3 EmptySun Nov 13, 2011 10:42 pm

Rozhodě to byla zkutečnost. Raatshi se otočila, její zranění bylo značné. Podívala se na tebe a hrozivě se zašklebila. Pokud mě zabiješ Toriel ti nikdy neodpustí! řekla. Něco ti říkalo, že v tom bude mít možná pravdu.
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Duo - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duo   Duo - Stránka 3 EmptyMon Nov 14, 2011 4:16 pm

Tyria

Koukne na Hyasse. Postarej se prosímtě o Leu. Odvez jí do Orlího hnízda a já dorazím za vámi. Pak deaktivuje meč, Raatashin meč zvedne silou a skryje jej do oblečení. Pak se s odporem koukne na Raatashi. Nebudu to já, kdo tě bude soudit...bude to ten, kterému jsi nejvíce ublížila! Tryria pak spoutá Raatashi a dotáhne jí ke speederu. Aby nekladla odpor, tak jí lehkým úderem její hlavy o speeder uklidní a poté jí přehodí přes speeder. Pokud již není nic co by měla dělat, sedne na speeder a odjede.
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Duo - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duo   Duo - Stránka 3 EmptyMon Nov 14, 2011 10:45 pm

Hyass Djalm

Nakoľko som aj mal výhrady k Tyriinému nadchádzajúcemu skutku, bolo mi jasné, že tentokrát to berie priveľmi osobne. Ale keď si to tak vezmeme, nikto už sa striktne kódexu nedrží. Lea bola otrasená, ale vyzerala, že nie je vážne zranená. Každopádne som s ňou zaobchádzal opatrne a odviezol som ju do hniezda, kde sa o ňu postaral lekársky droid.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Duo - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duo   Duo - Stránka 3 EmptyMon Nov 14, 2011 11:10 pm

Lea byla víceméně mimo. Salva blesků byla opravdu silná. Ale podle droida byla v pořádku. Nakolik byl moudrý nápad přivést Sithku do sídla byla otázka... Raatshi nekladla moc odporu vzhledem k faktu, že měla probodnutou plíci, poškozené srdce a zřejmě umírala dost rychle...
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Duo - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duo   Duo - Stránka 3 EmptyTue Nov 15, 2011 4:48 pm

Tyria

Chtěla, aby sám Toriel rozhodl o osudu této sithky, který už byl nejspíše zpečetěn. Stejně nevěděla kam pronásledovat Drathase a doufala, že jej najde později. Speederem dorazila do orlího hnízda. Sithku svalila na zem a nechala přivést Toriela.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Duo - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duo   Duo - Stránka 3 EmptyMon Nov 21, 2011 5:52 pm

Toriel dorazil přesně jak jsi po něm chtěla. Uviděl na zemi krvácející Sithku. Vypadalo to, že se tváří dost nesvůj v přítomnosti své bývalé učitelky. Raatshi zvedla hlavu, podívala se na něj tak nějak divně... chviličku oba mlčeli.... najednou sithka padla na zem bez známek života. Toriel odvrátil hlavu stranou.
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Duo - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duo   Duo - Stránka 3 EmptyMon Nov 21, 2011 8:44 pm

Tyria

Pohlédne na Toriela a pak na Raatashi, která vypadala mrtvá. Odpusť Torieli. Cítila jsem však, že jí nemohu zabít...nejvíc ublížila tobě... Přešla k němu a chytila jej za rameno. Pak jej přitiskla k sobě. Už tě nebude trápit...nikdy více... Promnula si obličej..cítila se unavená...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Duo - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duo   Duo - Stránka 3 EmptyMon Nov 21, 2011 9:09 pm

Lea La'Rendo

Na scénu jsem vstoupila já. A napadlo někoho co budem dělat teď? Drathas utekl s informací o našem pobytu. Je jen otázka času, než nás napadne. Měli bychom zvážít evakuaci... řekla jsem. Tušila jsem však, že se ten nápad nikomu libit nebude...

Toriel

Jsem rád že je po ní. Snad konečně najdu klid a přestanou mě sužovat ty noční můry... řekl jsem. Ale budu radši až se zbavíme i těla, navrhoval bych ho spálit... dodal jsem ještě
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Duo - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duo   Duo - Stránka 3 EmptyMon Nov 21, 2011 10:10 pm

Hyass Djalm

Len som sledoval tú scenériu. Obaja chlapci boli pohromade a všetci sme prežili tieto krušné chvíle. Ale Lea mala pravdu. Aj keď sa ten druhý sith nedostal až sem, určite si dá dve a dve dokopy a dovtípi sa, že sme na tejto planéte. Tá je ale stále pod ochranou Republiky,
"Planéta je ale stále loajálne Republike. Takže ak by sem chcel priviesť väčšiu palebnú silu, určite to hliadkové lode zistia." napriek tomu som si nebol istý tým, že musíme opustiť tento úkryt. Aj keď som čakal, že niekedy táto situácia nastane.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Duo - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duo   Duo - Stránka 3 EmptyMon Nov 21, 2011 10:27 pm

Lea La'Rendo

Sithové nemusí přivést lodě, mohou na planetu dostat nepozorovaně třeba 20-30 akolytů a zaplavit tohle sídlo. Nezapomeňme, že mluvíme o Sithech, ne o impériu... řekla jsem. Já samozřejmě ráda zůstanu s Vámi, pokud budu moci, ale pořád jsme jen 3 jedijové... nezvládneme všechno na světě... dodala jsem ještě. Nezapomínejte, že tu máme 4 děti... dořekla jsem
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Duo - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duo   Duo - Stránka 3 EmptyTue Nov 22, 2011 4:44 pm

Tyria

Kývne na Toriela. To také uděláme...až vyřešíme ten zbytek. Pak se otočí k Hyassovi a Lee. Zamyslí se, protože oba jejich názory byly opodstatněné. Hmm...máte pravdu, ale na planetě mám slušné zastoupení, navíc jsem zachránila ambasádorku, což by mohlo také být ku prospěchu..i když..u Republiky jeden neví. Odmlčí se a přejde zamyšleně stranou...pak se zase vrátí a pokýve hlavou. I když zná naši pozici, tak je Orlí hnízdo nejbezpečnější místo...alespoň prozatím. Ty děti se musí naučit ovládat lépe sílu a tahle základne je k tomu vytvořena...navrhuji posečkat nějakou dobu...přeci jen je tato základna dobře zabezpečena...a s Mozatem jsme už 3 jedi!!
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Duo - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duo   Duo - Stránka 3 EmptyTue Nov 22, 2011 7:42 pm

Hyass Djalm

"A keď už je o ňom reč, kto vie, kedy sa vráti. Keby bol tu, možno by sa Drathasovi nepodarilo uniknúť." dodal som len tak medzi rečou. Možno ho jeho bývalý padawan zabil. Od sitha by sa to dalo čakať, ale Mozat je majster zbehlý v Sile. Neuľahčí mu to, ako mu to neuľahčil ani na Alderaane.
"Pravdou je, že senátorka môže byť s nami, ale Republika...kto vie, ako bude reagovať." dodal som na margo Tyriinho preslovu.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Duo - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duo   Duo - Stránka 3 EmptyWed Nov 23, 2011 10:20 pm

Lea La'Rendo

Podívejte se... Jsme 4 jedijové hodnosti rytíř a více. A máme tu 4 padawany. Vidíte tu vzorec? Navrhuji, abychom se ujali každý jednoho a cvičili je! Co víc můžeme dělat prozatím? Kromě toho jako nejvýše postavený jedi bych teoreticky měla vést tuto organizaci! Jelikož bych si to ale nikdy nedovolila tak z moci svěřené mi poslední radou Jedi vás, Tyrio, ustanovuji Velmistriní této organice! řekla jsem a aktivovala svůj stříbrný meč. Postavila jsem se s ním do pozoru, kterým jsem chtěla uctít moment...
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Duo - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duo   Duo - Stránka 3 EmptyWed Nov 23, 2011 11:37 pm

Tyria

Ano ano ano. To zní logicky. Nechme ty děti odpočinout a poté si je rozdělíme a začneme cvičit. Pak ale Lea udělala něco, co jí překvapilo. Chvíli nebyla schopna slova, ale pak se jen uctivě uklonila. Těkuji za tuto poctu. Nic bych nenamítala, pokud by jste organizaci vedla vy, ale pokud souhlasíte s tímto...budu ráda, avšak kdykoliv bude mít vaše slovo v této organizaci velkou váhu. Nejsem tolik zkušená a tak budu ráda za každou pomoc. Nyní navrhuji jít se prospat...co vy na to? Pohlédne na oba.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Duo - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duo   Duo - Stránka 3 EmptyWed Nov 23, 2011 11:46 pm

Lea La'Rendo

S tím rozhodně souhlasím. Ráda také poskytnu svojí moudrost, pokud bude vyžadována. Prozatím ale bude nejmoudřejší jít si lehnout. Tohle byl náročný den...
řekla jsem...

(po nějaké době)
Loď se přibližovala ke stanici. Byl to Mozat, vracel se z Alderaanu. Jeho loď byla navedena na přistání.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Duo - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duo   Duo - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Duo
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Multi RPG forum :: Star wars RPG :: Hra :: Corellia-
Přejdi na: