Multi RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum věnované textovým internetovým RPG hrám.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Duo

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Duo Empty
PříspěvekPředmět: Duo   Duo EmptySun Nov 06, 2011 7:36 pm

Tyria se vzbudila v pokoji dětí, zřejmě usnula než stačila pokoj opustit. Nebylo se čemu divit, měla toho dost za sebou. Hyass meditoval a zřejmě také usnul, náhoda co? Každopádně nebylo moc času nazbyt a pravděpodobně jste ho promarnili víc, než jste si mohli dovolit... byl čas jednat
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Duo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duo   Duo EmptySun Nov 06, 2011 7:45 pm

Hyass Djalm

Našiel som sa ako ležím v kresle. S tréningom som to trochu prehnal. Ale tak to už býva. Nestalo sa to prvýkrát. Horšie bolo, keď som si uvedomil koľko som spal. Okamžite som bežal do svojej izby, kde som si zbalil pár vecí a bol som pripravený na cestu za tou tajomnou sithkou. Dúfal som však, že nepôjdem sám. Asi by to nebolo veľmi múdre. Vošiel som teda do miestnosti, kde bola Lea.
"Nemáme času nazvyš. Musíme konať." povedal som so všetkou vážnosťou.
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Duo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duo   Duo EmptySun Nov 06, 2011 8:45 pm

Tyria

Vzbudila se. Musela usnout dříve, než opustilapokoj, jelikož ty děti byly v tom samém pokoji. Cítila se již mnohem lépe. Byla odpočatá...načerpala energii. Svalsto jí už tak nebolelo a dokonce byla schopná boje. Postavila se tedy na nohy a odešla hledat Hyasse. Ve svém pokoji však nebyl, naštěstí jej však nakonec našla v místnosti onou novou mystryní. Zaslechne zbytek jeho slov a přitaká. Ano! Máte pravdu. A proto půjdu s vámi a společně Samuela najdeme. Vy... Pohlédne na Leu. ...prosím zůstaňte zde a dohlédněte na ty děti a mého bratra. Pokud by se něco dělo stačí se nahlásit vysílačkou...ale základna je dobře bráněná! Takže co vy na to? koukne na oba...je znatelně odpočatější.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Duo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duo   Duo EmptySun Nov 06, 2011 9:07 pm

Lea La'rendo

Do pokoje mi vlétli postupně oba dva jedijové. Byla jsem ještě trochu rozsepalá, ale co se dalo dělat? Jistě, mohu tady zůstat, otázkou je, zda nebudete potřebovat mojí pomoc. Mluvíme tu o Sithském lordovi ne? Na Lorda Drathase jsem nestačila ani já, ani vy... tahle ta může být co já vím ještě mocnejší... řekla jsem. Moje schopnosti by se mohli hodit, a bez urážky, pokud vím tak vy dva jste "jen" rytíři... nechci říct že jsem snad nějak nadřízená, ale jsem zkušenejší...
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Duo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duo   Duo EmptySun Nov 06, 2011 9:23 pm

Tyria

Zamračí se na Leu. Samosebou, že bychom potřebovali vaši pomoc! Raatashi mě dostala do kolen, ale je si sebou přehnaně sebejistá. Zachránil mě před ní Sam a ten je "pouhý" padawan! Nechci se nijak hádat, jen nechci nechávat ty děti samotné! Kdyžjsem tak udělala naposledy, dostalo nás to do této situace! Avšak...chcete-li jít s námi...nemohu vám bránit...vaše pomoc se jistě bude hodit!
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Duo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duo   Duo EmptySun Nov 06, 2011 9:45 pm

Lea La'rendo

Otázkou je, jak najdeme tu vaši Raatshi... jsem si jistá, že je stále na planetě, neboť na orbitě je pořád příliš lodí, ale planeta je velká... máte nějaký plán? zeptala jsem se. A mimochodem jsem si dovolila využít vaše středisko k opravě svého meče, byl poškozen v boji s Drathasem... zachránila jsem ale krystal... doufám, že vám to nevadí? Využila jsme pouze součástky z té Sitshké lodě... dodala jsem ještě
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Duo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duo   Duo EmptySun Nov 06, 2011 10:23 pm

Tyria

To nebude věru jednoduché. Je...velmi přesvědčivá...obelhala oba mé bratry a mého dlouholetého přítele. Mohli bychom ale zkusit její taktiku. Pokud je ta loď stále funkční...můžeme se vydávat za podporu pro ní. Je to riskantní...na planetě s tak silným vlivem Republiky. Ale je to nejlepší šance jak jí vylákat z úkrytu. Je to vychytralá mrcha..nevyleze, pokud nebude mít důvod. Počká, co na její nápad řeknou druzí. A, to, že jste opravila svůj meč je jen dobře...v této době je světelný meč něco, co se neválí jen tak někde...nedá se lehce získat..především krystal.
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Duo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duo   Duo EmptyMon Nov 07, 2011 7:33 am

Hyass Djalm

"Nuž...plán je to dobrý. Pravdepodobne bude na nejakej pašeráckej lodi." doložil som k Tyriiným slovám. Ale predsalen by sa zišla nejaká pomoc. Keď som minule ja bojoval proti sithovi, musel mi s tým pomôcť Mozat.
"Ale...čo ak Raatashi vycíti v nás svetlú stranu, prípadne vycíti naše spojenie so Silou? Ale použiť túto lesť sa mi...celkom páči. Prechytračiť je jediná možnosť, ako ju poraziť." pripojil som sa do diskusie.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Duo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duo   Duo EmptyMon Nov 07, 2011 11:09 am

Lea La'rendo

A co zkusit vysledovat toho Samuela... pokud jsem to pochopila dobře, tak ho znáte celkem dlouho. Možná, že se vám povede spíš tohle... ale samozřejmě je to na vás, nevím dost, abych vám do toho mohla mluvit... navrhla jsem novou možnost. A taky se nabízí možnost kontaktovat repubiku, máme společného nepřítele..
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Duo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duo   Duo EmptyMon Nov 07, 2011 11:47 am

Hyass Djalm

Lea prišla so zaujímavým nápadom. A tak som myslel, že ak sa to podarilo mne, tak jej určite a ja nie som žiadny vizonár. Potom som sa pootočil k Tyrii.
"Za pokus to stojí. Mne sa to podarilo, keď som našiel Toriela," odpovedal som. "Tak vy môžete mať ešte váčší úspech, keďže Samuela poznáte drhšie." doložil som.
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Duo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duo   Duo EmptyMon Nov 07, 2011 3:13 pm

Tyria

Zamyslí se. Zní to logicky...doufám, že Raatashi nevycítí, že jej hledám. Avšak není času nazbyt a tak se na to vrhnu hnedle. Jak Tyria řekne, tak také udělá. Posadí se nedaleko od vás, zavře oči a spojí se se silou. Soustředí vše na to, aby našla Samuela...přeci jen jej znala docela dlouho.
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Duo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duo   Duo EmptyMon Nov 07, 2011 5:01 pm

Hyass Djalm

Tyria sa do toho pustila. Neostávalo mi teda nič iné, než vyčkať a veriť jej vizionárskym schopnostiam, ktoré sú určite na lepšej úrovni ako moje.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Duo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duo   Duo EmptyMon Nov 07, 2011 5:06 pm

Bylo to až překvapivě snadné... nebyl daleko... on... vůbec nebyl daleko... Najednou ti to bylo jasné jako den... nevěděla jsi jak, ale naprosto přesně sis byla jistá tím, že je asi 3 míle na západ. U velkého vodopádu...
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Duo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duo   Duo EmptyMon Nov 07, 2011 5:29 pm

Tyria

Otevře zprudka oči a pohlédne na oba. Tři míle na západ, velký vodopád. Navrhuji použití speederů...jsou méně nápadné, ale než odejdeme, aktivuji tréningové roboty do hard módu. Není to nic světoborného, ale bude to představovat jistou formu obrany, kdyby to byla jen léčka na získání Toriela. Vy připravte speedery! Načež se otočí a odejde aktivovat všechny obranné systémy a tréningové droidy.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Duo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duo   Duo EmptyMon Nov 07, 2011 5:34 pm

Lea La'Rendo

Odešla jsem tedy připravit speedery... zdálo se mi, že je to past. Ale to byla i ta, u které přišel Drathas o polovinu hlavy...

Mezitím Tyria přepla droidy do nejtěžšího módu. Nebyly sice žádný soupeř pro sithského lorda, ale dokázaly si poradit s lecčíms. Navíc tu nebyl jen jeden, takže rozhodně mohly posloužit jako dost kvalitně...
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Duo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duo   Duo EmptyMon Nov 07, 2011 5:39 pm

Tyria

Mrzelo jí, že je nedokáže přepnout do Mozatova smrtícího módu, ale tohle zvládl jen Modos a Sam. Jakmile bylo vše připravené zkontrolovala svůj meč a končetiny. Pak se vrátila k Leie do hangáru. Byla zamyšlená, ale né dlouho. Sakra..vše musí být tak složité...bojím se, že nás chce Raatashi pouze vylákat...pořád bych byla nejradši, kdyby někdo vašich kvalit zůstal zde a dohlédl na Toriela...mám o něj strach... Taky tak vypadala.
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Duo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duo   Duo EmptyMon Nov 07, 2011 5:40 pm

Hyass Djalm

Ja som vybehol von po svoj speeder. Konečne ideme do akcie. Dúfam, že bude Sile s nami a oslobodíme Samuela z pazúrov tej sithky. Ostáva mi už len vyčkať na ostatných.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Duo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duo   Duo EmptyMon Nov 07, 2011 5:45 pm

Lea La'Rendo

Nesmíte svoje rozhodnutí zakládat na strachu. Potřebujem všechny naše síly, abychom uspěli v našem úkolu. I mě by trvalo nejméně hodinu než bych se probila skrz všechny nástrahy, které toto sídlo skýtá a to ještě ani všechny neznám. Vyražme rychle a budem zpět dřív, než se ten váš Toriel vůbec probudí...
řekla jsem a naskočila na jeden ze speederů...
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Duo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duo   Duo EmptyMon Nov 07, 2011 6:01 pm

Tyria

Odhodlaně se vyhoupla na jeden ze speederů a bez váhaní vyrazila vpřed. Věděla kam a slova Lei jí dodala odvahu. Musela zachránit Sama!
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Duo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duo   Duo EmptyMon Nov 07, 2011 6:19 pm

Asi o 5 minut později už všechny 3 speedery mířili k vodopádu, který už byl velice blízko. Nechtělo se nikomu věřit, že by se Sithska schovala takhle blízko sídla, ale zdálo se, že to tak bylo...
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Duo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duo   Duo EmptyMon Nov 07, 2011 9:09 pm

Hyass Djalm

Vážne som sa divil, keď sme objavili úkryt tak blízko Orlieho hniezda. Likvidácia tej sithky bude mať o mnoho väčší význam, než som si myslel. Ak sa nám ju nepodarí zlikvidovať, je možné, že Orlie hniezdo odhalí.
"Musíme si premyslieť plán. Odporúčam neísť na to priamo. Musíme ju vylákať a potom na ňu zaútočiť. Prípadne by sme ju mohli zabaviť a niekto z nás by sa prešmykol a Samuela zobral. Les je pomerne riedky. Ona nebude mať kam utiecť. Nanešťastie ani my. Samuela musíme zachrániť za každú cenu." prehovoril som a pritom som mocne zovrel pravú ruku v päsť. Život chlapca je teraz v našich rukách.
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Duo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duo   Duo EmptyMon Nov 07, 2011 10:09 pm

Tyria

Pohlédna na Hyasse. Nejspíš máte pravdu...stejně se mi to zdá celé divné, ale tak musíme tomu věřit. Já...já jí vylákám...nejspíš čeká, že pro ni přijdu! Vy dva se držte v záloze...přivolám vás písknutím... Nepřipadalo jí to jako dobrý nápad, ale v tuto chvíli jí nic lepšího nenapadlo.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Duo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duo   Duo EmptyMon Nov 07, 2011 10:14 pm

Když jsi se přiblížila k vodopádům uviděla jsi Samuela... byl svázaný do kozelce na zemi, ale byl při vědémí... nikde nikdo nebyl... ale otázkou bylo proč... pokud to byla past tak to byla nejhorší past v historii špatných pastí...
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Duo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duo   Duo EmptyMon Nov 07, 2011 10:17 pm

Tyria

Neváhala...v otázce svých přátel a blízkých nikdy neváhala. Stočila speeder směrem k Samuelovi a vyrazila nejvyšší možnou rychlostí k němu. Ať to již byla past nebo ne, bylo jedno, jestli tam nakráčí pomalu nebo vlestí v rychlosti. Takto měla alespoň šanci se dostat blíže.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Duo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duo   Duo EmptyMon Nov 07, 2011 10:33 pm

Ve chvíli kdy ses přiblížila k Samuelovi se speeder najednou prudce zastavil a tebe setrvačnost vyhodila ze sedačky přímo do vodopádu... žbluňk... uslyšela jsi smích, který si znala až moc dobře... Raatshi se vynořila odkudsi... tentokrát na sobě měla vysloveně účelové černé oblečení a také klasický sithský plášť... Ale, ale, ale... copak je čas na koupel?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Duo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duo   Duo Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Duo
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Multi RPG forum :: Star wars RPG :: Hra :: Corellia-
Přejdi na: