Multi RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum věnované textovým internetovým RPG hrám.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Duo

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Duo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duo   Duo - Stránka 2 EmptyMon Nov 07, 2011 10:44 pm

Tyria

Ano, Tyria proletěla vzduchem naprosto ukázkově. Zmizela ve vodopádu, ale zatímco se Raatashi vysmívala vyletěla voda z vodopádu Ratashi přímo do obličeje. Tyria vyšla z vodopádu mokrá od hlavy až k patě s vlasy splihlými podél obličeje. Avšak...usmívala se. Ale ano šiklo se to...při takové likvidaci Sithů se jeden zapotí a po boji s Drathasem jsem se ani nestihla osprchovat. Takže sketo...co kdybys toho kluka nechala jít a konečně začala bojovat se sobě rovným? V boji s Drathasem využila velké množství hněvu a tak jí teď tolik neovlivňoval.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Duo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duo   Duo - Stránka 2 EmptyMon Nov 07, 2011 11:09 pm

Raatshi

Vy si myslíte, že mi na tom klukovi záleží? Ten kluk je nic... ubožák, neschopný a neužitečný... hodil se jen k tomu, abych vás sem vylákala a zabila. A pak samozřejmě zabiju všechny ostatní jedije až na mého drahého Toriela... řekla jsem a odkopla Samuela stranou. Vytáhla jsem světelný meč a aktivovala rudou čepel...
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Duo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duo   Duo - Stránka 2 EmptyMon Nov 07, 2011 11:16 pm

Tyria

Ubožák? Nebyl to on, kdo ti minule proklál meč břichem? Ty mocná sithko. Pronese s nesmírnou ironií. Jestli tady dnes zemřu, tak tě vemu sebou...nikdytě k Torielovi nepustí. I ona aktivuje obě čepele svého meče a pak pískne, aby přivolala ty dva...především proto, aby odnesli Samuela a také proto, aby v případě potřeby pomohli. Tak pojď...velkoúžasná sithko...předtím jsi byla s mečem neschopná..uvidíme zdali můžeš být ještě neschopnější! Ušklíbla se Tyria a připravila se k boji.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Duo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duo   Duo - Stránka 2 EmptyMon Nov 07, 2011 11:39 pm

Raatshi

A nebyl to tvůj milovaný bratr Toriel, kdo probodl tebe? Ach jistě, byl... a udělal to ze své vlastní vůle a dobrovolně? Každý máme své mouchy...
řekla jsem a postavila se do obraného postoje. Jinak, vaši 2 společníci se nezapojí do bitvy? zeptala jsem se
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Duo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duo   Duo - Stránka 2 EmptyTue Nov 08, 2011 8:44 am

Tyria

Torielovi jsi vymyla mozek ty...to že na mě zaůtočil mu nemám za zlé! Odsekne Tyria. Doufám, že ne...chcu si to s tebou vyřídit sama pěkně po staru...oni jsou tu jen na to, aby tě dorazili, kdybych selhala. Tyria podnikne první výpad jednou čepelí, který není problém zablokovat. Co bříško? Nebolí?! Sykne s úšklebkem, když se meče střetnou. Musím říci, že Drathas byl aspoň fajnšmekr... Podnikne další výpad druhou čepelí. ...dokázat mě oblbnout...něco čemu ty ses ani nepřeiblížila, ale musím uznat, že krev mi piješ obstojně. Pak zasypala Raatashi sérií rychlých výpadů z obou stran.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Duo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duo   Duo - Stránka 2 EmptyTue Nov 08, 2011 9:53 am

Raatshi

A tímhle mě chceš porazit?! řekla jsem posměšně když jsem všechny její údery odrazila s naprostou lehkostí. A jistě... Darth Drathas, lord klamu...každý máme talent na něco jiného... řekla jsem a provedla nesmírně rychlý výpad, který měl za cíl Tyriu jen škrábnou. Hraješ si se silami, které jsou mimo tvé chápání...
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Duo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duo   Duo - Stránka 2 EmptyTue Nov 08, 2011 11:36 am

Hyass Djalm

Vycítila našu prítomnosť, takže som musel navrhnúť iný plán.
"Keď dá Tyria signál, navrhujem, aby som vybehol len ja. Dosť pravdepodobne zamerá svoj ďalší útok na mňa. Podľa mňa zaútočí Silou a keďže ste majsterka, môžete ten útok odvrátiť a zamestnať ju viac. Potom sa uvidí čo ďalej." povedal som hľadiac striedavo na miesto stretu a na Leu.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Duo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duo   Duo - Stránka 2 EmptyTue Nov 08, 2011 1:44 pm

Lea La'rendo

Je tady! řekla jsem najednou. Objevila se stříbřitá záře když jsem aktivovala obě čepele svého stříbřitého meče. Skočila jsem směrem k Tyrie a sekla do vzduchu za ní... objevila se záře když se čepel střetla s další.... na místě se najednou objevil nautolanský sith...

Drathas

Velice dobe... tobě ta lekce ale posledně nestačila, že? řekl jsem a ohnal se svojí světelnou píkou. Začal značně šílený souboj 2 soupeřů, kteří oba až příliš dobře uměli bojovat s mečem. Jeden se spoléhal na sílu, druhej na obratnost...
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Duo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duo   Duo - Stránka 2 EmptyTue Nov 08, 2011 1:52 pm

Hyass Djalm

Plán zabral trochu rýchlejšie, než som myslel. Teraz bolo na mne odlobodiť Samuela. Využil som zmätok a sťaby veveričím skokom som priskočil k chlapcovi.
"Ty budeš hádam Samuel." povedal som mu, popri čom som ho oslobodil z povrazov. Ale je mi blbo pri pomyslení, že spolubojovníkov nechám napospas nepriateľovi.
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Duo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duo   Duo - Stránka 2 EmptyTue Nov 08, 2011 4:38 pm

Tyria

Nečekala, že by první série útoků měla nějaký účinek, spíš byly určeny k tomu, aby řeč nestála. Útok Raatashi vykryla také s lehkostí. Už jednou se ukázala jako mnohem lepší šermířka, i když v síle pokulhávala. V tu chvíli skočila Lea za ní a zachránila jí přinejmenším před vážným zraněním. Neměla čas na slova díků, ale to v tuto chvíli nebylo potřeba. Jakmile vycítila Drathase, ušklíbne se. Říkala jsem si, že někdo tak ošklivý jako vy by neumřel tak lehce. Pak se vrátí k Raatashi. Ráda si hraju s neznámým...je to tak...zábavné!!! Pronese Tyria s úšklebkem...vypadalo to, že události posledních dní pozměnily její povahu, nebo naopak umožnili její pravé povaze vyplout na povrch.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Duo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duo   Duo - Stránka 2 EmptyTue Nov 08, 2011 4:44 pm

Raatshi a Tyria šermovali celkem vyrovnaný souboj...
Lea La'Rendo a Drathas také... Hyass mezitím osvobodil Samuela...
Ten byl asi nadopovaný, protože nic neříkal, jen těkal očima ze strany na stranu, rozhodně neměl šancí zasáhnout do boje... takovou podívanou asi už dlouho nikdo neviděl 4 jedijové a 2 sithští páni na jednom místě... to byl recet na potíže...
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Duo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duo   Duo - Stránka 2 EmptyTue Nov 08, 2011 4:55 pm

Tyria

Mám dotaz? Sykne, když zrovna udělá kotoul stranou, aby se vyhla jednomu z útoků. Co ti mám vytesat na náhrobek? Pak vede prudký výpad zhora.
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Duo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duo   Duo - Stránka 2 EmptyWed Nov 09, 2011 7:00 am

Hyass Djalm

Ako som tak niesol Samuela, ktorý bol zrejme pod vplyvom nejakých omamných látok, naskytol sa mi pohľad, aký som nevidel pekne dávno. Ale nesmel som sa tým veľmi zdržovať. Samuela som naložil a pripútal na speeder, a ponáhľal som sa do Orlieho hniezda. šiel som najrýchlejšie, ako som len mohol. Chcel som sa ešte totiž vrátiť a pomôcť Lei a Tyrii.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Duo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duo   Duo - Stránka 2 EmptyWed Nov 09, 2011 10:22 pm

Hyass zmizel se Samem na speederu pryč. Do sídla a zpět to bylo sice rychle, otázka byla zda dost rychle...
Lesa zatím bojovala celkem vyrovnaný souboj, byla mimořádně schopná... dokonce už na několika místech zranila Drathase, ale tomu zranění vůbec nevadila...

Raatshi stále nepoužila Sílu, zdálo se ale, že bojuje rychleji a silněji než v minulém souboji. Její meč se míchal rychle velice rychle. Sithové nepotřebují náhrobky, žijí věčně... vysmála se ti...
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Duo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duo   Duo - Stránka 2 EmptyWed Nov 09, 2011 10:58 pm

Tyria

Si nemohla nevšimnout, že Raatashi bojovala rychleji a také silněji než minule. Tyrie z velké části pomáhalo, že měla dvoučepelový meč, jinač by asi nestíhala vykrývat údery dostatečně rychle. Když myslíš... Odfrkla Tyria nezaujatě...kecy o Sithské velkoblaženosti, nesmrtelnosti a úžasnosti jí unavovaly. Rozhodla se přitvrdit. Začala provádět rychlejší výpady, nežli na začátku, také čas od času udělala hvězdici a zaútočila z vrchu...jindy udělala kotoul...zatím také nepoužívala sílu...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Duo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duo   Duo - Stránka 2 EmptyThu Nov 10, 2011 12:28 am

Bitva pokračovala. Raatshi dokázala vykrývat jediným mečem všechny tvoje údery a kromě toho dost často taky úder zasadila. Příšlo ti ale, že nepoužívá svůj plný potenciál. A byla sis jistá, že takhle dobrá dřív nebyla a to jí šlo i život. A tak rychle se nikdo nedokázal zlepšovat, někde byla bota...
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Duo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duo   Duo - Stránka 2 EmptyThu Nov 10, 2011 10:50 am

Hyass Djalm

Dorazil som do Orlieho hniezda. Bleskovo som zobral Sama odniesol som ho dnu.
"Vydrž to. Sila je v tebe mocná. Rovnováha v Sile je výrazne narušená a musíš ostať nažive, aby si ju pomohol nastoliť."
Povedal som mu, aj keď som tušil, že ma asi nepočuje. Doniesol som ho na stôl, kde na kolieskach pribehol lekársky droid. Ale ak je zranený sithskou alchýmiou, tak nie je veľa vecí, ktoré pre neho môžem urobiť.
"Treba mu dostať z krvy drogu." povedal som droidovi. Čas pritom utekal a kto vie, ako si počínali Lea a Tyria. Nechcem ich nechať bez pomoci dlhšie, ako bude nutné. Hneď ako budem vedieť, že chlapec je z najhoršieho vonku, idem späť. Mám tam pár sithov na zabitie.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Duo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duo   Duo - Stránka 2 EmptyThu Nov 10, 2011 11:26 am

Droid provedl prohlídku
Chlapec je v pořádku, jeho organismus je utlumený, ale nejlepší bude nechat ho, ať si s tím poradí, víc chemie by mu jen ublížilo... za několik hodin bude v pořádku... řekl droid... zdálo se, že byl opravdu jen a jen návnada...
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Duo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duo   Duo - Stránka 2 EmptyThu Nov 10, 2011 11:31 am

Hyass Djalm

Chalan bol návnada. To znamená, že tí sithi tam dlho sami nebudú. Možno je na planéte viac sithov. Je čas im prísť na pomoc. Musíme to skončiť čo najskôr. Snáď tu budú obaja chlapci v bezpečí. Bez slova som nasadol na speeder a ponáhľal som sa späť na miesto stretu.
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Duo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duo   Duo - Stránka 2 EmptyThu Nov 10, 2011 4:58 pm

Tyria

Něco tu nehrálo...Raatashi byla nějak moc dobrá. Tyria chápala, že se někdo mohl zlepšit, ale aby se v šermu zlepšila během dvou dní asi desetinásobně, to už něčím zavánělo. Navíc, byl li v tomto boji Drathas, lord klamu...začínala si Tyria být čím dál tím jistější, že by mohlo jít o iluzi záměrně jím vyvolanou. Odrazila tedy poslední útok, skočila dozadu a soustředila se na sílu. Zavřela oči a snažila se vnímat silou, protože ta dokázala odhalit jakýkoli podvod!
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Duo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duo   Duo - Stránka 2 EmptyThu Nov 10, 2011 7:51 pm

Nebyl to podvod... uviděla jsi nějaké spojení, které panovali mezi oběma Sithy. Skoro jako kdyby se nějak navzájem posilovali. Bylo to opravdu zvláštní. Zvláště proto, že Drathas bojoval nějak hůře, ačkoliv to mohlo být tí, že jsi mu včera zarazila meč do hrudi... a to se nedá vyléčit za den... Lea však Drathase zahnala do defenzívy, což se Sithovi ani trochu nelíbilo... To už byla ale Raatshi zpět a tentokrát provedla extrémě rychlý výpad na tvojí levou ruku
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Duo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duo   Duo - Stránka 2 EmptyFri Nov 11, 2011 1:16 pm

Hyass Djalm

Vrátil som sa späť. Nakoľko Lea, ako sa zdalo, má situáciu pod kontrolou, rozhodol som sa pomôcť Tyrii, ktorá na tom bola o čosi horšie. V jednej ruke som mal svetelný meč, v druhej ruke som mal vibronôž, ktorý nosí každý príslušník pechoty Republiky.
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Duo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duo   Duo - Stránka 2 EmptyFri Nov 11, 2011 3:37 pm

Tyria

To co viděla jí překvapilo. Nešlo o iluzi, ale spíše o jakousi vzájemnou podporu. Az toho co pochopila, tak Drathas nějakým způsoběm předával část svých bojových schopností, nebo síly Raatashi a to byla příčina jejího razantního zlepšení. Také to znamenalo, že pokud zničí Drathase, bude Raatashi opět slabší, tedy v to doufala. Chvilka zamyšlení jí tak trochu ochromila a Raatashi provedla extrémně rychlý výpad. Jen s velkým štěstím dokázala uchránit svou ruku, avšak jí rána doslovasrazila k zemi.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Duo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duo   Duo - Stránka 2 EmptyFri Nov 11, 2011 7:25 pm

Tyriu zachránil jen nástup Hyasse, kdyby se nezapojil do bitvy tak by její meč proklál ležící Tyriu. Takhle se ale musela vypořádat s ním, groteskní piruetkou doslova prontačila kolem něj a potom ho lehce "postrčila" další ze svých kinetických vln.
Tak který z vás chce jít první? zeptala se provokativně
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Duo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duo   Duo - Stránka 2 EmptyFri Nov 11, 2011 9:09 pm

Hyass Djalm

"Skôr ja by som sa mal spýtať, akým spôsobom chceš zomrieť?" odpovedal som jej. Popričom som na ňu spustil svoj mrštný útok na hlavu len pýr sekúnd po tom, čo som sa zdvihol zo zeme. Musím Tyriu trocha odbremeniť, keď nastúpi aj ona, sithka nemá šancu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Duo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duo   Duo - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Duo
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Multi RPG forum :: Star wars RPG :: Hra :: Corellia-
Přejdi na: