Multi RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum věnované textovým internetovým RPG hrám.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Všude dobře... kde je doma?

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Všude dobře... kde je doma? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všude dobře... kde je doma?   Všude dobře... kde je doma? - Stránka 3 EmptyFri Nov 04, 2011 2:22 pm

Hyass Djalm

"Som Hyass Djalm. Bývalý rytier Jedi a bývalý prieskumník Špeciálnych jednotiek Republiky."
Pristál som v hangári sithskej lode. Nuž, lietal som v stíhačkách v lepšom stave. Otvorím kokpit vystúpim von. Zdalo sa mi trocha divné, že mi hovoria, aby som nestrieľal, lebo oni by zničili skôr mňa ako ja ich. Každopádne som mal namierené k zdroju Sily a k zdroju správy z vysielačky. Slečna Tyria je tu tiež. Cítim jej prítomnosť. Snáď mi pomôže nájsť Samuela. Dotrepal som sa na mostík, kde bola avizovaná bývalá majsterka.
"Zdravím...tak som tu. Kde je slečna Tyria?" spýtal som sa.
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Všude dobře... kde je doma? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všude dobře... kde je doma?   Všude dobře... kde je doma? - Stránka 3 EmptyFri Nov 04, 2011 7:31 pm

Tyria

Cítila přítomnost Toriela...toho nového jediho, ale nikde necítila Samuela...snažila se jej vycítit, ale nevycítila nic...to se jí zdálo divné. Opřela se tedy rukama o stěnu a pomalu se doplížila až k místu kde byl onen jedi. Ta-tady jsem... Zadýchá se...byla nepřirozeně bledá a vypadala dosti zuboženě. Kde...kde je Samuel...necítím ho tu... Když mluvila, tak to podivně chrčelo.
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Všude dobře... kde je doma? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všude dobře... kde je doma?   Všude dobře... kde je doma? - Stránka 3 EmptyFri Nov 04, 2011 7:40 pm

Hyass Djalm

Chvíľu som stál na mostíku, odrazu sa objavila Tyria. Nevyzerala najlepšie.
"Samuela uniesla sithka menom Raakshi. Ale Toriel je Orliom hniezde a odpočíva. Mozat odišiel hľadať svojho bývalého učňa. Vy...nevyzeráte dobre. Mali by ste sa vrátiť." podišiel som k nej, aby som jej pomohol. Ledva sa držala na nohách.
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Všude dobře... kde je doma? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všude dobře... kde je doma?   Všude dobře... kde je doma? - Stránka 3 EmptyFri Nov 04, 2011 7:58 pm

Tyria

Její obavy se naplnily! Samuel...ten mladý hoch plný energie unesen tou proradnou mrchou Raatashi. Kéž by jí zabila dřív..nic z toho se nemuselo stát. Nechá tedy Hyasse, aby jí pomohl, a i když chce jít s ním, tak cítí, že by byla přítěží. Prosím...najděte Samuela...je..je moc hodný na tak špatný osud..dejte mi slovo, že jej přivedete v pořádku... Víc neřekne, protože se mu zhroutí v náručí.
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Všude dobře... kde je doma? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všude dobře... kde je doma?   Všude dobře... kde je doma? - Stránka 3 EmptyFri Nov 04, 2011 8:07 pm

Hyass Djalm

"Privediem ho...Aliit ori'shya taldin." odvetil som. Zložil som prísahu a tú aj dodržím. Následne som ju odviedol späť. Bola unavená a značne ospalá. Keď som ju položil, tak už prakticky spala. Potom som sa vrátil na mostík, aby som si prehovoril s tou majsterkou.
"Ako vidím, je tu kopa sithských lodí. Ktorá asi bude tá správna?" spýtal som sa nahlas sám seba.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Všude dobře... kde je doma? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všude dobře... kde je doma?   Všude dobře... kde je doma? - Stránka 3 EmptySat Nov 05, 2011 3:40 pm

Lea La'rendo

Jediná sithská loď na orbitě je právě pod útokem. A žádná loď nedokáže vzlétnout z planety, celá orbita se hemží stíhači, také na senzorech vidím 3 lodě třídy Hammerhead a 2 lodě třídy Thranta. Nikdo se z planety ani neodlepí bez toho, aniž by o tom někdo věděl. Takže nemusíme zbytečně spěchat...
řekla jsem, neboť já, i všichni ostatní jsme byli vyčerpáni... nemohli jsme nic dělat... a nebyla jsem si jistý, zda ten rytíř zvládne sám bojovat se sithským lordem....
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Všude dobře... kde je doma? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všude dobře... kde je doma?   Všude dobře... kde je doma? - Stránka 3 EmptySat Nov 05, 2011 5:21 pm

Hyass Djalm

"Podľa mňa Raatshi na tej lodi nebude. Nevystavila by svoju loď takému drvivému útoku. Ostáva len možnosť, že je stále na planéte." odvetil som jej.
"Pravda. Bude to chcieť plán." doložil som na zbytok jej slov. Je to také bezútešné. Byť skrytí aj pred vlastnými. Nič iné nam ani neostáva.
"Vy ste jedi-consular?" spýtal som sa, lebo túto informáciu som považoval za dôležitú. Consulari majú schopnosť vyvolať víziu budúcnosti a taktiež sú zdatní v Sile. Boju sa však snažia predísť alebo vyhnúť.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Všude dobře... kde je doma? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všude dobře... kde je doma?   Všude dobře... kde je doma? - Stránka 3 EmptySat Nov 05, 2011 6:58 pm

Lea La'rendo

Můžem na její přítomnost upozornit republiku... celá planeta se bude hemžit vojáky... samozřejmě je tu nebezpečí, že objeví nás a né ji... každopádně nejem konzul, vlastně jsem Jedi Watchman (pokročilá forma Jedi Sentinel)
řekla jsem. Jinak tohle je sídlo vaší organizace? Doufám, že za záchranu vaší mistrině se dočkáme trochu pohostinství... tedy vlastně, ani nevím co je tohle za děti, byli také na té lodi a evidentně mají nějaký výcvik, i když ta malá se zdá balanovat na hraně temné strany...
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Všude dobře... kde je doma? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všude dobře... kde je doma?   Všude dobře... kde je doma? - Stránka 3 EmptySat Nov 05, 2011 7:33 pm

Hyass Djalm

"Ja nie som nejaký šéf, či vyššia šarža. Z Ord Mantellu som tu prišiel len prednedávnom. Musel som opustiť svoju jednotku." odpovedal som jej.
"Je to Tyriino sídlo, no teraz je to náš domov." doložil som. Takže je to jedi-watchman. Nuž...každá špecializácia sa nám tu hodí.
"Áno majú. Ale ako vidíte, padawani sú vychovávaní len príležitostne a nie práve v najoptimálnejších podmienkach. Je pochopiteľné, že často podliehajú temnej strane a preto je ich výcvik o to ťažší." nehovorím z vlastnej skúsenosti, ale z toho, čo som doposiaľ videl...aj keď to tak mohlo vyznieť. Sledoval som von oknom krajinu. Dúfam, že Tyria bude v poriadku a že sa Mozat vráti domov živý...a že ten droid konečne opraví tie varovné majáky.
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Všude dobře... kde je doma? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všude dobře... kde je doma?   Všude dobře... kde je doma? - Stránka 3 EmptySat Nov 05, 2011 10:54 pm

Tyria

Vyštráchala se opět z lodi k těm několika, co tam stáli. Vypadala unaveně a zničeně...avšak pomoc oné jedijky jí pomohla. Opře se tedy o zeď a chvíli dýchá...pak promluví. O-Orlí hnízdo je vám plně k dispozici. Pokojů je tu dost i zásob. Odpočiňte si...zabydlete se. Tato základna má dobré obrané systémy...dokázala by ustát i útok křižníku...né dlouho ale dokázala. Zase na cjvíli oddychuje a pak se podíva na Hyasse. Chci jít hledat Samuela s vámi, ale nejdřív...jak je na tom Toriel? Nevypadá na to, že by měla být v boji užitečná.
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Všude dobře... kde je doma? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všude dobře... kde je doma?   Všude dobře... kde je doma? - Stránka 3 EmptySun Nov 06, 2011 9:19 am

Hyass Djalm

Videl som, ako sa Tyria opäť vypelichala von z izby.
"Toriel sa má dobre. Len potrebuje odpočinok. Netreba mať obavy." odvetil som jej. Vskutku pozoruhodný výkon od ženy, ktorá bola ešte včera polomŕtva s vážnymi zraneniami.
"Môžete ho ísť pozrieť, ale zišiel by sa vám sprievod, nakoľko vidím, že sa stále ledva držíte na nohách." takto nepriamo som sa teda ponúkol. Lea sa zoznamovala so sídlom a tak so ostal ja. Snáď mu bude lepšie ako pred mojim odchodom.
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Všude dobře... kde je doma? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všude dobře... kde je doma?   Všude dobře... kde je doma? - Stránka 3 EmptySun Nov 06, 2011 10:02 am

Tyria

To, to jsem ráda. Co se tu vůbec stalo? Víte o tom? Opřela se zády o nejbližší zeď a zahleděla se na Hyasse. Stejně je to má chyba! Kdybych neodešla, nic z toho by se nestalo.
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Všude dobře... kde je doma? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všude dobře... kde je doma?   Všude dobře... kde je doma? - Stránka 3 EmptySun Nov 06, 2011 10:17 am

Hyass Djalm

"Vylákali ich von akési "tiene" a tie ich zahnali až k južnému majáku. Tam som našiel Toriela. Bol veľmi vystrašený a nevyzeral dobre. Samuel sa obetoval, aby ho ochránil." odpovedal som. Samému sa mi o tom veľmi ťažko hovorilo, no musíme ho nájsť a zachrániť.
"Slečna odpovedzte mi...má Samuel veľký potenciál?" spýtal som sa jej, lebo ho poznala určite lepšie ako ja. V prípade, ak ho chce Raatshi zlákať na temnú stranu, máme aspoň istotu, že ho nezabije.
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Všude dobře... kde je doma? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všude dobře... kde je doma?   Všude dobře... kde je doma? - Stránka 3 EmptySun Nov 06, 2011 10:32 am

Tyria

Stíny? To...zní podivně...a temnostranně! Pak přišla otázka a ona se musela zamyslet. Nikdy takhle neuvažovala...brala a učila Samuela takového, jaký byl. To je težké říct. Pod velkým potenciálem se dá představit mnoho. Má jako jedi budoucnost. Je učenlivý, technický zdatný, odvážný a obětavý. Pokud myslíte napojení na sílu, tak spíš můj bratr má v síle velký potenciál. Promne si obličej.
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Všude dobře... kde je doma? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všude dobře... kde je doma?   Všude dobře... kde je doma? - Stránka 3 EmptySun Nov 06, 2011 10:49 am

Hyass Djalm

Takže podľa mojej vízie sa Raatshi uspokojila aj s tým menším potenciálom. Ale aj tak, ak Samuel podľahne temnej strane, môže sa postaviť proti svojmu priateľovi. Ale to nesmieme dopustiť.
"Odpočiňte si." odpovedal som jej stroho a vybral som sa smerom k Lei, pričom som Tyrii nepovedal, že môže ísť s nami. Najlepšie bude, ak sa nedozvie, že sme odišli bez nej. Navyše v takomto stave by nám asi nebola bohvieako nápomocná. Urobila toho už dosť pre záchrani padawanov.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Všude dobře... kde je doma? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všude dobře... kde je doma?   Všude dobře... kde je doma? - Stránka 3 EmptySun Nov 06, 2011 11:06 am

Lea La'rendo

Taky si potřebuju na chvíli odpočinou, jsem dost unavená z boje s tím proradným Drathasem! Nikdy jsem nebojovala s tak mocným protivníkem... řekal jsem a zalezla do prvního pokoje, který jsem dostala k dispozici...
Obě děti zůstali sedět v lodi, evidentně se o ně nikdo nezajímal...
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Všude dobře... kde je doma? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všude dobře... kde je doma?   Všude dobře... kde je doma? - Stránka 3 EmptySun Nov 06, 2011 11:12 am

Tyria

A-ano...ale nejdřív zkontroluju Toriela...a pak.. Všimne si, že Lea neodvedla děti a tak si odvodila, že zůstali v lodi. Pokynula tedy Hyassovi a odešla najít děti. To netrvalo dlouho. Jakmile je najde, posadí se naproti nim, což je pro změnu příjemné uvolnění bolavého svalstva. A...co vy dva...jak jste na tom? Jak se vůbec jmenujete a jak jste se dostali na tu loď? Pokusí se usmát, ale bolest svalstva způsobí, že přejde do jakéhosi šklebu.
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Všude dobře... kde je doma? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všude dobře... kde je doma?   Všude dobře... kde je doma? - Stránka 3 EmptySun Nov 06, 2011 12:32 pm

Hyass Djalm

Zatiaľ čo každý si šiel po svojom, ja som mal nad čím premýšľať. Premýšľal som nad tým, čo a ako sa to bude diať. Pravdepodobne je Raatashi stále na planéte. Ale ak sa vynorí viac sithských lodí, na planéte nastane chaos a ona bude mať možnosť aj so Samuelom utiecť. A to je ten problém. Sme v časovej tiesni a momentálne som jediný bojaschopný jedi. Ale čeliť sithskému pánovi sám sa mi nevyplatí. Navyše už dlho som netrénoval. Musím si osviežiť svoje schopnosti. Vybral som sa teda do tréningovej haly o rozmeroch asi 15 x 30 metrov štvorcových. Bolo tam miesto aj pre celú triedu padawanov. Podobala sa tej Coruscantskej.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Všude dobře... kde je doma? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všude dobře... kde je doma?   Všude dobře... kde je doma? - Stránka 3 EmptySun Nov 06, 2011 1:32 pm

Nakonec promluvil ten chlapec
Nevím... prostě jsme tam byli. Nepamatuju se, co se dělo předtím... jen že jsme se já a sestra probrali na té lodi a on vyhrožoval, že jí zabije, pokud nesehraju svojí roli v té jeho divné iluzi... řekl...
Dívka byla schoulná do klubíčku a válela se někde v rohu. Asi spala...
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Všude dobře... kde je doma? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všude dobře... kde je doma?   Všude dobře... kde je doma? - Stránka 3 EmptySun Nov 06, 2011 6:33 pm

Tyria

Aha. Řekne Tyria, která se toho moc nedozvěděla, ale teď to stejně bylo jedno. A omlouvám se, žýe jsem to nepochopila...tak lehkovážně jsem upadla do iluze....ale to už je za námi. Nyní vám nabízím Orlí hnízdo, jako váš prozatimní domov, jestli tedy nechcete jinak. Pousmála se na chlapce. Jak se vlastně jmenujete? Mám nutkání vám říkat Silasi a Tamari...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Všude dobře... kde je doma? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všude dobře... kde je doma?   Všude dobře... kde je doma? - Stránka 3 EmptySun Nov 06, 2011 6:50 pm

Je to hrozně matoucí... pamatuju si na trénink s nějakým Rodianem v džungli... pamatuju se na nějaký souboj ale jediné co si pamatuju kromě toho je ta iluze. Ani jsem chvíli nevěděl, že je to jen iluze, jen jsem nějak věděl, že vás nesmím nechat naletět... řekl jsem
Dívka se jen otočila ve spánku se slovy "Mami? Já nechci do školy..."
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Všude dobře... kde je doma? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všude dobře... kde je doma?   Všude dobře... kde je doma? - Stránka 3 EmptySun Nov 06, 2011 7:11 pm

Tyria

To už je snad za námi...časem si možná vzpomenete oba. Je třeba akorát čas. Teď pojď...momůžeš mi vzbudit sestru...zavedu vás do vašeho pokoje... Mrkne na chlapce a pomalu se vydá k dívce. S tou pak něžně zatřese.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Všude dobře... kde je doma? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všude dobře... kde je doma?   Všude dobře... kde je doma? - Stránka 3 EmptySun Nov 06, 2011 7:27 pm

Chlapec ti pomohl vzbudit svojí sestru a společně jste dorazili do jejich nového pokoje...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Všude dobře... kde je doma? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všude dobře... kde je doma?   Všude dobře... kde je doma? - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Všude dobře... kde je doma?
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Multi RPG forum :: Star wars RPG :: Hra :: Corellia-
Přejdi na: