Multi RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum věnované textovým internetovým RPG hrám.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Všude dobře... kde je doma?

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Všude dobře... kde je doma? Empty
PříspěvekPředmět: Všude dobře... kde je doma?   Všude dobře... kde je doma? EmptyWed Oct 19, 2011 11:53 pm

Tvoje loď s Mozatem na palubě se blížila ke Corellii. Pohled na planetu byl vlastně celkem příjemný, zelenomodrá planeta vypadala rozhodně příjemněji než mnohé další v galaxii. Přistávací procedura by neměl být problém a pak tě čekalo jen pohodlí sídla... Mozat se po cestě zotavoval a z nejhoršího byl už venku... byl ale stále v bezvědomí. Dostal jsi signál od přeživších jedijů, kteří děkovali za pomoc a záchranu a rovněž slíbili, že se ozvou až si seženou nové sídlo...
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Všude dobře... kde je doma? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všude dobře... kde je doma?   Všude dobře... kde je doma? EmptyThu Oct 20, 2011 9:34 am

Hyass Djalm

Od pristátia som celý čas rozmýšľal nad svojím konaním. Zabil by som aj odzbrojeného sitha. A to všetko kvôli pomste. Veru. Primálo času som strávil v Chráme. Pričasto som bol preč a venoval viac času praxi, než teórií. Ale niekedy prax naučí viac, než teória a učenie. Navyše som takmer nezvládol svoje mandalorianske pudy. Tá krvilačnosť a záplava adrenalínu počas boja proti presile. Je to mojím darom aj prekliatím. Čo sa týka preživších jediov z "akadémie", možno je dobré, že nezostali tu. Príliš veľa jediov by určite prilákalo pozornosť sithov a mohol by nás postihnúť podobný osud, ako tých na Alderaane. Uchýlil som sa do stavu meditácie.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Všude dobře... kde je doma? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všude dobře... kde je doma?   Všude dobře... kde je doma? EmptyThu Oct 20, 2011 10:50 pm

Sídlo bylo hrozivě tiché. Meditace ti ale moc nešla, příliš mnoho věcí tě rozptylovalo. Myšleny pomsty, myšlenky "coby kdyby" a další... Meditoval jsi poměrně dlouho (a neúspěšně), když sis uvědomil, že by tak tiché být nemělo. Mozat byl na ošetřovně, kde o něj pečovaly 2 droidi - uzdravoval se docela rychle. Ale kde k čertu byli všichni ostatní? Tyria, Toriel, Samuel...
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Všude dobře... kde je doma? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všude dobře... kde je doma?   Všude dobře... kde je doma? EmptyFri Oct 21, 2011 11:16 am

Hyass Djalm

Nakoniec som sa nedokázal ukľudniť, a tak z toho nič nebolo. Všade bolo tak ticho. Už je to dávno, kedy som tento pocit naposledy zažil. Ale kde sú ostatní? Kde je tá slečna, čo tu tomu šéfuje? Kde sú ostatní? Vybral som sa teda za protokolárnym droidom, aby som sa ho spýtal.
"Hej, droid. Kde sú ostatní?" spýtal som sa ho. Táto otázka ma veľmi netrápila, nakoľko sme práve prišli z Alderaanu, ale tentokrát som to spozoroval.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Všude dobře... kde je doma? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všude dobře... kde je doma?   Všude dobře... kde je doma? EmptyMon Oct 24, 2011 12:16 pm

Ostatní? Tyria odcestovala, neznám její umístění. Oba chlapci odešli ze sídla včera večer. Důvod mi není znám... řekl droid lakonickou odpověď. Bylo v ní ale cosi zlověstného
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Všude dobře... kde je doma? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všude dobře... kde je doma?   Všude dobře... kde je doma? EmptyMon Oct 24, 2011 12:45 pm

Hyass Djalm

Každý je preč. Kto vie, kde odcestovala. Asi to nebude len taká obyčajná cesta. Snáď si slečna dá pozor a chalani taktiež. Ja nemám do čoho pichnúť, tak sa pozriem za Mozatom. Hádam mu je už lepšie.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Všude dobře... kde je doma? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všude dobře... kde je doma?   Všude dobře... kde je doma? EmptyTue Oct 25, 2011 5:03 pm

Mozat se právě posadil když jsi přišel, Byl trochu dezorientovaný. Jakmile tě ale uviděl tak se podíval přímo na tebe a zeptal se:

Mozat

Co se stalo? Jak to dopadlo? Kde je Erick? zeptal jsem se a seskočil z lůžka. Rozhlédl jsem se kolem sebe a zjistil jsem, kde jsem. Jak jsem se sem dostal? zeptal jsem se
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Všude dobře... kde je doma? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všude dobře... kde je doma?   Všude dobře... kde je doma? EmptyTue Oct 25, 2011 6:38 pm

Hyass Djalm

"Na to, že ste boli vážne zranený ste celkom čulý." následne som bol rozhodnutý odpovedať mu na ostatné otázky.
"Ak myslíte toho sitha, tak možno je už mŕtvy. Vás ťažko zranil na Alderaane a tak sme vás rýchlo previezli späť do Orlieho hniezda." doložil som.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Všude dobře... kde je doma? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všude dobře... kde je doma?   Všude dobře... kde je doma? EmptyTue Oct 25, 2011 8:20 pm

Mozat

Chvíli jsem vypadal celkem zdrceně. Možná, že to tak bude lepší. Těžko říct, zda bych mu dokázal nějak pomoci... řekl jsem a lehce si protáhl svaly v končetinách. A jak dopadla mise? Zřejmě jsme někoho zachránili, když jsme oba naživu, že? zeptal jsem se a rukou odehnal droida, který ke mě dolevitocal s další injekcí. Neměl jsem zájem mít v sobě víc chemikálií než bylo nutné
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Všude dobře... kde je doma? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všude dobře... kde je doma?   Všude dobře... kde je doma? EmptyTue Oct 25, 2011 9:04 pm

Hyass Djalm

"Majster akadémie padol. Ak iste viete, ale dokázali sme zachrániť mnoho jeho žiakov. Tí teraz hľadajú útočisko niekde inde." odpovedal som mu. Videl som, že len ťažko sa zmieruje so stratou svojho padawana, ktorý podľahol temnej strane. Je to Ithorian. Tí sú spriahnutí s prírodou. Bolo prirodzené, že svoje uzdravenie teraz necháva len na svojom tele.
"Slečna Tyria a chalani sú preč. Zdá sa, že sme tu sami." doložil som založiac si ruky.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Všude dobře... kde je doma? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všude dobře... kde je doma?   Všude dobře... kde je doma? EmptyTue Oct 25, 2011 10:08 pm

Mozat

Zvláštní že tu nikdo není... asi je Tyria někam odvezla, možná na nějakou misi nebo jen výlet, dělá tyhle věci pořád...
řekl jsem. Zvláštní... nikdy bych nečekal, že zrovna on podlehne temné straně. Pravděpodobně se budu muset vrátit na Alderaan a zjistit, co se s ním stalo... je to moje povinnost... řekl jsem nekompromisně a došel k jedné konzoli na stěně ošetřovny a začal hledat nějaké informace
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Všude dobře... kde je doma? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všude dobře... kde je doma?   Všude dobře... kde je doma? EmptyWed Oct 26, 2011 8:38 am

Hyass Djalm

"Prečo by ste šli na Alderaan? Podľa mňa ak to prežil, tak určite už planétu opustil." odpovedal som mu.
"Navyše nie ste ešte celkom fit. Mali by ste ešte odpočívať. A ste tu najvyššia šarža, takže by bolo určite múdre tu počkať na slwčnu Tyriu. Určite ste majster Sily, ale ísť sám do sithmi zamorenej galaxie nie je múdre." priložil som ďalší argument. Ale neveril som, že na môj návrh pristúpi pri jeho posadnutosti tým sithom.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Všude dobře... kde je doma? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všude dobře... kde je doma?   Všude dobře... kde je doma? EmptyWed Oct 26, 2011 8:54 am

Mozat

Tak je prostě najdu, tohle je něco co udělat prostě musím... a myslím, že vy se tady o to postaráte... nebo ne? zeptal jsem se. Na konzoli jsem aktivoval vrata jednoho hangáru. Měl jsem tam dost starou loď... ale mezihvězdnou cestu ještě zvládla... Vy jste někdy měl padawana? Pokud jo, tak mě musíte chápat řekl jsem a zamířil si to k hangáru
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Všude dobře... kde je doma? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všude dobře... kde je doma?   Všude dobře... kde je doma? EmptyWed Oct 26, 2011 5:40 pm

Hyass Djalm

"Tak si len choďte. A kľudne choďte sám. Neviem síce, čo je to prísť o padawana, ale viem, aké je to prísť o majstra. Viem aj to, že blbé nápady sa nevyplácajú." nech som mu už hovoril čokoľvek, nepomáhalo to. Starší Ithorian je aj pre mňa veľké sústo. Najmä keď je zaslepený svojím cieľom.
"Tak idem s vami! Sám by som tu asi zhnil od nudy." doložil som a nasledoval ho.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Všude dobře... kde je doma? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všude dobře... kde je doma?   Všude dobře... kde je doma? EmptyWed Oct 26, 2011 8:36 pm

Mozat

Nenenenenenene.... tohle je mezi mnou a jím... obávám se, že se budete muset nudit. Sice oceňuji vaší pomoc a ochotu, ale tohe je něco, co musím udělat sám. řekl jsem nekompromisně. Pak jsme zamumlal něco Ithorianštinou a zamířil si to k hangáru. Pak jsem se vrátil a sebral ze stolku světelný meč, který tam odložil kdosi
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Všude dobře... kde je doma? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všude dobře... kde je doma?   Všude dobře... kde je doma? EmptyThu Oct 27, 2011 9:32 am

Hyass Djalm

Meg rug´la atin...
Pomyslel som si vo svojom rodnom jazyku. Na čo ho však budem odhovárať? Od začiatku som tušil, že to nebude mať zmysel, ale dúfal som, že Ithoriansky priateľ vsadí na svoj rozum. Keď je však v hre jeho bývalý učeň, ide bokom rozum a aj kódex. Priznávam, že boli chvíle, kedy som mal podobné pocity a nebolo to nič neobvyklé. Ostal som teda vnútri ale išiel som do komunikačnej miestnosti, či sa na planéte nedeje niečo neobvyklé.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Všude dobře... kde je doma? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všude dobře... kde je doma?   Všude dobře... kde je doma? EmptyThu Oct 27, 2011 12:23 pm

Uviděl jsi loď, jak se vznesla a odletěla i s Mozatem na palubě... vstup do komunikační věže byl chráněn heslem. Jedno si ale viděl i teď... jedna z konzolí u dveří ukazovala 2 nouzové majáčky, byli asi 2 míle od sebe a oba jasně ukazovali na nebezpečí...
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Všude dobře... kde je doma? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všude dobře... kde je doma?   Všude dobře... kde je doma? EmptyThu Oct 27, 2011 4:36 pm

Hyass Djalm

Chvíľu som tam len tak sedel a sledoval som obrazovku. Odrazu začala blikať výstraha.
"Čo to do...?"
Myslel som, že sú to len nejakí zlodeji, ktorí kradnú súčiastky a potom ich predávajú Jawom, prípadne iným obchodníkom so súčiastkami. Corellia je práve rajom takýchto zlodejov a hrdlorezov. Ale súčasne na dvoch miestach? Nedávalo mi to zmysel. Nemal som na výber, len sa ísť na to pozrieť na vlastné oči. Zobral som si speeder z garáže a vybral som sa k prvému z majákov.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Všude dobře... kde je doma? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všude dobře... kde je doma?   Všude dobře... kde je doma? EmptyThu Oct 27, 2011 10:15 pm

Vyrazil si na speederu do lesů a hor Corellie. K prvnímu majáku to nebylo daleko. Cesta byla klidná a nehrozilo ti žádné nebezpečí, aspoň si tomu věřil. První majáček byl opravdu jen kousek před tebou. Před tebou se otevřel divný pohled. U stromu tam seděl chlapec. Křečovitě svítal světelný meč v ruce, Strom, skály i země kolem, vše neslo následky jeho úderů...
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Všude dobře... kde je doma? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všude dobře... kde je doma?   Všude dobře... kde je doma? EmptyFri Oct 28, 2011 8:47 am

Hyass Djalm

Keď som zočil toho chalana, vzápätí som spomalil. Cítil som z neho strach. Vyzerá ako padawan. Akoby okolo seba sekal ako zmyslovzbavený. Zdá sa, že bojoval proti imaginárnemu nepriateľovi. Alebo bol skutočný? Vyzeral ako nejaký padawan. V prvom rade ho musím nejako presvedčiť, že nie som hrozba. Tak som teda začal prednášať kódex.
"Nejestvuje cit, len mier. Nejestvuje chaos, len poriadok....Nejestvuje smrť,..." nechal som ho, aby to dokončil. Majster Jar Kell mi robil podobné veci, keď som sa nechal uniesť hnevom, či strachom. Dúfal som, že na neho to zaberie rovnako.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Všude dobře... kde je doma? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všude dobře... kde je doma?   Všude dobře... kde je doma? EmptyFri Oct 28, 2011 10:19 am

Když tě kluk uslyšel trhnul sebou. Nejspíš spal... nebo byl mimo. Jakmile tě uviděl tak aktivoval fialovou čepel meče... pak si ale uvědomil, že nejspíš budeš jedi...
Musíte mu pomoc, nebo ho dostanou, prosím, rychle! On je odvedl pryč, aby mě zachránil, ale teď je v nebezpečí. Chtěl jsem mu pomoc, ale byli všude kolem... prosím vyjekl dost chaoticky
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Všude dobře... kde je doma? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všude dobře... kde je doma?   Všude dobře... kde je doma? EmptySat Oct 29, 2011 9:10 am

Hyass Djalm

"Hej, ukľudni sa trochu chlapče. Kto to bol? Kto vás napadol?" spýtal som sa ho. Ale asi som tušil, že zvyšok bude pri tom druhom majáku. Ale kto to mohol byť? Sithské komando? Na Corellii? Určite by som sa o niečom takom dozvedel. Veď táto planéta je ešte stále podporovaná Republikou.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Všude dobře... kde je doma? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všude dobře... kde je doma?   Všude dobře... kde je doma? EmptySat Oct 29, 2011 5:47 pm

Nějaké stíny, sesypaly se na nás, museli jsme opustit sídlo. Snažili jsme se utéct ale nešlo to. Nakonec je Sam odvedl někam pryč, pryč ode mně, aby mě zachránil... řekl jsem. Těch pár co tu zůstalo se mnou zápasilo celé hodiny řekl jsem
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Všude dobře... kde je doma? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všude dobře... kde je doma?   Všude dobře... kde je doma? EmptySun Oct 30, 2011 4:25 pm

Hyass Djalm

"Asi viem, kam ich odviedol. Poď so mnou." navrhol som chalanovi a nasadol som na speeder. Chcel som ísť k druhému majáku. Takže tiene. Možno nejaký výplod sithskej alchýmie. Ale sithi by o nás prakticky nemali vedieť, tobôž o polohe Orlieho Hniezda. Čakal som ako chlapec zareaguje, pričom som bol pripravený okamžite vyraziť k druhému miestu.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Všude dobře... kde je doma? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všude dobře... kde je doma?   Všude dobře... kde je doma? EmptySun Oct 30, 2011 9:11 pm

Chlapec šel s tebou. Zřemě byl rád, že je tu někdo, kdo mu pomůže... Další majáček byl ale celkem daleko. Zřejmě se opravdu snažil dostat se co nejdál od tohohle místa. Zdálo se, že speederem se nebude dát dostat až k tomu místu. Možná jen poblíž...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Všude dobře... kde je doma? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všude dobře... kde je doma?   Všude dobře... kde je doma? Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Všude dobře... kde je doma?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Multi RPG forum :: Star wars RPG :: Hra :: Corellia-
Přejdi na: