Multi RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum věnované textovým internetovým RPG hrám.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Všude dobře... kde je doma?

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Všude dobře... kde je doma? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všude dobře... kde je doma?   Všude dobře... kde je doma? - Stránka 2 EmptyMon Oct 31, 2011 9:12 am

Hyass Djalm

Išiel som tak rýchlo, ako som len mohol vyhýbajúc sa prekážkam. S rýchlou jazdou som ako prieskumník nemál žiadny problém. No ďalej bol už neprístupný terén. Rozhodol som sa zastaviť a ďalej pokračovať pešo.
"Cítim narušenie Sily. Tvoj priateľ už bude blízko a čo nevidieť zistíme, čo sú vlastne tie "tiene"." dodal som a naznačil som chlapcovi, aby ma nasledoval. Obaja sme museli byť maximálne ostražití.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Všude dobře... kde je doma? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všude dobře... kde je doma?   Všude dobře... kde je doma? - Stránka 2 EmptyMon Oct 31, 2011 1:53 pm

Hornatý terén této části Corellie byl pro normálního člověka jen těžko schudný. Pro jedije ale ani moc ne. Nebylo tedy až tak těžké se dostat na místo, odkud vycházel signál... když jste tam došli našli jste ale jen majáček, který se válel na zemi, o kousek dál se v trávě válel světelný meč... patřil Samovi a vám nebylo jasné, že by ho tu Sam dobrovolně nenechal
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Všude dobře... kde je doma? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všude dobře... kde je doma?   Všude dobře... kde je doma? - Stránka 2 EmptyMon Oct 31, 2011 2:28 pm

Hyass Djalm

Keď som zbadak to miesto, vôbec mi nebolo jasné, čo sa tu deje. Možno ho tie "tiene" niekam odniesli a prišiel o tento svetelný meč. Terén bol hornatý a ja som nemal šajnu, kde by mohol ísť. Keby bol sám, určite by hľadal prístrešie. Ale ak ho naháňajú tie "tiene" a má strach, dá sa to len ťažko predvídať.
"Toto je všetko, čo po ňom ostalo. Kam by ho asi tak mohli odviezť?" spýtal som sa len sám seba nahlas. Keď sa zdalo, že to môžem zabaliť, našiel som nejaké stopy. Tie pokračovali do vysokohorského terénu. Mohli by tam byť zreteľnejšie stopy v snehu.
"Možno išiel tým smerom." ukázal som smerom hore. Ale netušil som, či mám tohto chlapca vystaviť tomu chladu. Bolo to pre m§a ťažké rozhodovanie. Jeho stopy boli ešte čerstvé, ale kto vie, ako ďaleko nás zavedú. Navyše môžeme zamrznúť, alebo Sam.
"Vieš riadiť speeder? Orlie hniezdo je týmto smerom. Súradnice máš nahraté v navigačnom systéme. Musím Sama nájsť sám, ale ty môžeš poslať zo základne sondu. Ak by si nevedel, povedz droidovi." navrhol som chlapcovi. Keby sme sa boli vrátili, asi by nebol spokojný. Ale nechcem ho vystaviť ešte väčšiemu nebezpečenstvu, navyše, ak narazíme na tie "tiene", tak by sa mohol dostať do rovnakého stavu, v akom som ho našiel.
"Tak choď. A ponáhľaj sa." povedal som mu a neostávalo mi nič iné, len dúfať, že to chlapec zvládne a pomôže mi. Závisí na tom život jeho kamaráta.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Všude dobře... kde je doma? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všude dobře... kde je doma?   Všude dobře... kde je doma? - Stránka 2 EmptyMon Oct 31, 2011 7:33 pm

Toriel

Jsem Toriel, mladší bratr Tyrii.... půjdu s vámi! Zvládnu to, věřte mi! řekl jsem. Nechtěl jsem opustit svého kamaráda, jediného, kterého jsem měl. Pak jsem se zarazil... je tu... Ona! vydechl jsem... najednou jsem se chytil za hlavu a spadl na zem. Začal jsem svíjet v křečích a hrozivě u toho křičel.
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Všude dobře... kde je doma? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všude dobře... kde je doma?   Všude dobře... kde je doma? - Stránka 2 EmptyMon Oct 31, 2011 8:03 pm

Hyass Djalm

Všetko bolo fajn, no odrazu sa začal zvíjať v kŕčoch a kričať. Chytil som ho a objal.
"Kľud...ukľudni sa. Všetko bude fajn!" boli sme pomerne ďaleko a nenapadalo ma riešenie, ako ísť s Torielom hľadať Samuela. Lenže on je citlivejší v Sile ako ja. Môže mi ho pomôcť vystopovať. Navyše musím zistiť, kto je ona. Najskôr som ho ale musel ukľudniť.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Všude dobře... kde je doma? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všude dobře... kde je doma?   Všude dobře... kde je doma? - Stránka 2 EmptyTue Nov 01, 2011 10:22 pm

Toriel

Ještě chvíli jsem sebou cukal a pak přestal. Z úst mi vytekl malý pramínek krve... oči jsem měl jako kdybych týden nespal, dokonce mi zešedlo několik málo vlasů. Chvíli jsem ležel bez hnutí, pak jsem ale zamrkal a polekaně se rozhlédl kolem. Rozhodně jsem nebyl ve stavu abych se dokázal pohybovat... nebo dělat cokoliv jiného...
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Všude dobře... kde je doma? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všude dobře... kde je doma?   Všude dobře... kde je doma? - Stránka 2 EmptyWed Nov 02, 2011 9:11 am

Hyass Djalm

Už som mal toho dosť. Bol naozaj v strašnom stave. Okamžite som ho upevnil za seba na speeder a uháňal som smerom k Orliemu hniezdu. Samuela sa vyberiem hľadať neskôr. Musím sa najskôr postarať o neho.
"Odveziem ťa domov a nechcem počuť žiadne námietky!" povedal som mu s nádejou, že ma počul. Cez členitý terén som uháňal ako na pretekoch na Tarise. Musel som ho zachrániť.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Všude dobře... kde je doma? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všude dobře... kde je doma?   Všude dobře... kde je doma? - Stránka 2 EmptyWed Nov 02, 2011 11:09 am

Čím víc ses blížil k sídlu tím víc se zdálo, že je Torielovi lépe. Když jste byli na dohled Orlího hnízda tak už se zdál v pořádku. Vypadal sice opravdu zničeně, vyčerpaně a dost... pochroumaně, ale držel se opravdu statečně. Ve chvíli kdy jsi zastavil speeder tak už byl mimo, buď spal, nebo byl v bezvědomí. Ale tak jako tak měl na chvíli klid...
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Všude dobře... kde je doma? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všude dobře... kde je doma?   Všude dobře... kde je doma? - Stránka 2 EmptyWed Nov 02, 2011 5:09 pm

Hyass Djalm

Chlapca som odovzdal do opateri lekárskeho droida. Vyzeral už o dosť lepšie. Ale musím zmiznúť skôr, než sa zobudí a nájsť Samuela. Ešte predtým som vyslal do tých končín minisondu. Potom som nasadol na speeder a vrátil som sa na miesto dúfajúc, že stopy ma niekam zavedú.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Všude dobře... kde je doma? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všude dobře... kde je doma?   Všude dobře... kde je doma? - Stránka 2 EmptyWed Nov 02, 2011 9:22 pm

Lékařský droid se o Toriela postaral, nechal ho hlavně odpočívat. O moc víc dělat nemohl. Ty jsi se mezitím řítil zpátky. I když touhle dobou mohl už Samuel být na druhé straně galaxii. Dorazil si na místo kde jsi našel jeho meč za méně než hodinu od doby, kdy jsi ho opustil. Neviděl jsi ale nic moc zajímavého. Rozhodně ne žádné stopy, nebo cokoliv dalšího...
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Všude dobře... kde je doma? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všude dobře... kde je doma?   Všude dobře... kde je doma? - Stránka 2 EmptyWed Nov 02, 2011 9:31 pm

Hyass Djalm

Dorazil som na miesto tak rýchlo, ako som len mohol. Vietor vial a vzduch bol chladný. Naokolo bol pokoj. Akoby sa jednoducho vyparil. Ani sonda nenašla nič. Vravel som si, že toho chlapca musím nájsť. Či už je na druhom konci galaxie, alebo len skrytý niekde tu. Zo zúfalstva som si sadol na zem a začal som meditovať. Vzýval som víziu, ktorá by mi mohla pomôcť. Musel som to risknúť. Ak niečo videl on, musí sa to zjaviť aj mne.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Všude dobře... kde je doma? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všude dobře... kde je doma?   Všude dobře... kde je doma? - Stránka 2 EmptyWed Nov 02, 2011 9:51 pm

Další malý bezmocný jedi... uslyšel jsi najednou ve své hlavě. Tvoje mistrině mi zabránila vzít si Toriela, a tenhle prcek mi v tom zabráni opět... budu se muset spokojit s ním... uslyšel jsi ještě jednou. Uviděl si obraz ženy - togruty. Bylo to jakési telepatické spojení... usmívala se tak hrozně nepříjemně...
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Všude dobře... kde je doma? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všude dobře... kde je doma?   Všude dobře... kde je doma? - Stránka 2 EmptyWed Nov 02, 2011 9:55 pm

Hyass Djalm

Prišlo to, v čo som dúfal. Vízia. Bola ale nejasná. Ale to už vízie bývajú. Torgutská žena...cítim temnú stranu...zlo...nie je ďaleko. Musím sa vrátiť do Orlieho hniezda a snáď bude Toriel schopný mi rozpovedať, čo sa mu stalo.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Všude dobře... kde je doma? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všude dobře... kde je doma?   Všude dobře... kde je doma? - Stránka 2 EmptyWed Nov 02, 2011 10:52 pm

Opět si se vrátil do sídla organizace. Trvalo ti to asi 30 minut, protože terén byl už dost rozblácený neustálým chozením (a ježděním). Když jsi se dostal až na ošetřovnu v Sídle tak jsi zjistil, že Toriel spí. Vypadal, že spánek opravdu potřebuje, skoro jsi neměl to srdce ho vzbudit, zvlášt po tom, co všechno prožil...
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Všude dobře... kde je doma? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všude dobře... kde je doma?   Všude dobře... kde je doma? - Stránka 2 EmptyThu Nov 03, 2011 10:08 am

Hyass Djalm

Sklamaný som sa vrátil domov. Toriel ešte tvrdo spal, no musel som zistiť, čo vie. V hre bol život jeho priateľa. Navyše mu to bol dlžný za to, že ho zachránil. Podišiel som teda k jeho lôžku.
"Toriel...zobuď sa." začal som ho zobúdzať.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Všude dobře... kde je doma? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všude dobře... kde je doma?   Všude dobře... kde je doma? - Stránka 2 EmptyThu Nov 03, 2011 3:57 pm

Toriel s sebou několikrát cukl, než se ti ho konečně povedlo vzbudit. Otevřel oči, které vypadaly tak, jako by nespal už týden. Chvíli mžoural očima, než tě konečně zaostřil. Rozhlédl se kolem a zjistil, že je zase "doma". Bylo viděť, že je mnohem klidnější než předtím. Co se děje? zeptal se rozespale
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Všude dobře... kde je doma? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všude dobře... kde je doma?   Všude dobře... kde je doma? - Stránka 2 EmptyThu Nov 03, 2011 5:54 pm

Hyass Djalm

Na šťastie sa zobudil a tak som mohol začať.
"Popíš mi presne, čo sa stalo. Vyjasni si myseľ. Závisí na tom život tvojho priateľa." povedal som mu so všetkou vážnosťou v očiach. Moju víziu obklopovala silná prítomnosť temnej strany. Miesto, kde Samuela držia musí byť na niektorej z planét oplývajúcich temnou stranou. Ale snáď sa od Toriela dozviem viac.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Všude dobře... kde je doma? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všude dobře... kde je doma?   Všude dobře... kde je doma? - Stránka 2 EmptyThu Nov 03, 2011 9:30 pm

Toriel

No byli jsme tady. Trénovali jsme, Samuel mě učil nějaké výpady s mečem, když v tom na mě zaútočil nějaký štín. Samuel ho zničil mečem. Pak se oběvovali další, asi nás chtěly vyhnat ven ze sídla, ale to jsme si neuvědomili tehdy. Utíkali jsme pryč a ony za námi. A nakonec mě Sam odhodil stranou a odvedl většinu těch stínů pryč za sebou. Určitě v tom měla prsty Raatshi. To je moje bývala učitelka. Sestra odhalila, že je Sith a chtěla mě unést, ale ona jí zahnala pryč. řekl jsem trochu smutně, protože to všechno byla moje vina
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Všude dobře... kde je doma? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všude dobře... kde je doma?   Všude dobře... kde je doma? - Stránka 2 EmptyThu Nov 03, 2011 10:14 pm

Hyass Djalm

Z jeho slov som počul pár vecí, z ktorých som si vedel odviezť pár súvislostí.
"Tá Raatshi...je Torguta, však?" spýtal som ho, aby som si ucelil súvislosti z mojej vízie a z jeho spomienok. Mohlo sa stať, že som na chvíľu videl to, čo videl Samuel.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Všude dobře... kde je doma? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všude dobře... kde je doma?   Všude dobře... kde je doma? - Stránka 2 EmptyThu Nov 03, 2011 10:36 pm

Toriel

Ano, Raatshi je Togruta. porvrdil jsem. Zase jsem jsi na ní vzpomněl, jak jsme spolu měli cestovat galaxií... opět jsem z toho byl hrozně smutný. Pak jsem si ale vzpomněl, jak moc ublížila mé sestře a musel jsem stejně potlačit slzy... bylo to těžké
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Všude dobře... kde je doma? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všude dobře... kde je doma?   Všude dobře... kde je doma? - Stránka 2 EmptyThu Nov 03, 2011 10:42 pm

Hyass Djalm

Bolo jasné, koho musím nájsť, aby som našiel aj Samuela. Bola tu...niekde na Corellii. Ale kde je teraz? A ak je z nej sith, tak je naše tajomstvo v ohrození.
"Len si odpočiň. Ja musím vystopovať Raatshi." doložil som a opustil som jeho izbu. Moje stopy sú síce chabé, ale musím zistiť, či planétu opustila nejaká loď s Torgutou a chlapcom. Nebude to ľahké. Sithovia dokážu použiť hociaké triky. Ale aspoň viem, po kom idem.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Všude dobře... kde je doma? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všude dobře... kde je doma?   Všude dobře... kde je doma? - Stránka 2 EmptyThu Nov 03, 2011 10:48 pm

Toriel

Je na lodi... ale nemůže vzlétnout. Na orbitě se bojuje... a Tyria je blízko... cítím to... řekl jsem najednou. Pak jsem si zase lehl, ta únava byla hrozná. Jako kdybych nespal celé týdny. Celé tělo mě bolelo, hrozně. Zamrkal jsem a zase usnul...
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Všude dobře... kde je doma? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všude dobře... kde je doma?   Všude dobře... kde je doma? - Stránka 2 EmptyFri Nov 04, 2011 10:25 am

Hyass Djalm

Tiež som cítil, že na orbite sa bojuje. Nehľadiac na to som tam musel ísť. Sila ma zavedie k tej lodi. Okamžite som sa poponáhľal do hangáru, kde som našiel malú jednomiestnu stíhačku. Bol to Aurek- republiková stíhačka z dôb Mandalorianskych vojen. Vyzerala, že zvládne tú cestu. Išiel som teda na to rútiac sa priamo do jamy levovej.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Všude dobře... kde je doma? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všude dobře... kde je doma?   Všude dobře... kde je doma? - Stránka 2 EmptyFri Nov 04, 2011 1:22 pm

Něž jsi se přiblížil k hangáru, tak se ozvala vysílačka

Lea La'rendo

Tady Lea La'rendo, mistryně řádu Jedi a bývalá velmistrině organizace Coeur de Lion. Mám na palubě nějakou ženu z vaší organizace, přilétáme v Sithské lodi, prosím nestřílejte, opakuji, tady Lea La'rendo, mistrině Jedi, mám na palubě ženu z vaší organizace, nestřílejte...


Loď se přiblížila na přistávání a přistála na jedno z přistávacích ploch. (To je přistávacích slov co?). Cuknutí při přistávání vzbudilo Tyriu. Ta se cítila mnohem lépe. Zdaleka ne dobře, ale lépe...
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Všude dobře... kde je doma? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všude dobře... kde je doma?   Všude dobře... kde je doma? - Stránka 2 EmptyFri Nov 04, 2011 2:07 pm

Tyria

S nárazem otevřela oči a rozhlédla se. Co...co se děje? Jsme již v Orlím hnízdě? Použila jste ověřovací kódy...Mozatova obrana nás rozseká na kaši. Pokusila se vstát z lůžka, ale dosáhla pouze toho, že z něj spadla...boj a především vztek...jí značně oslabil...a její zranění také nebylo zrovna oděrkou.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Všude dobře... kde je doma? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všude dobře... kde je doma?   Všude dobře... kde je doma? - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Všude dobře... kde je doma?
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Multi RPG forum :: Star wars RPG :: Hra :: Corellia-
Přejdi na: