Multi RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum věnované textovým internetovým RPG hrám.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Cesta na Corusant

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Cesta na Corusant - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na Corusant   Cesta na Corusant - Stránka 2 EmptyWed Oct 12, 2011 4:31 pm

Tyria

Dostala šílený nápad...až byla sama překvapená, jak moc šílený ten nápad byl. Zatím co se formovala třetí vlna útoku a ona nevěděla kolik takových vln ještě může být...vzadu se připravovali těžcí bojoví droidi. Takové už nebylo jednoduché zničit zbraněmi střelnými a bojovat s nimi zblízka také nebylomoudré...vrata již spotřebovala a tak jí napadla opravdu šílená věc...způsobit rozruch v nepřátelské lodi...otočila se tedy k jednomu z vojáků. Máte něco výbušného?
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Cesta na Corusant - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na Corusant   Cesta na Corusant - Stránka 2 EmptyWed Oct 12, 2011 4:36 pm

Voják jen nadvedl obočí a podal ti plasmový granát. Další ti podal krigranát. Další 3 ti prodali klasické granáty. Nakonec ti někdo podal tepelný detonátor... s tím mohla být legrace, ale musel se použít opatrně... Takže výbušnin až dost. Přeci jen tu bylo pár opravdových vojáků
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Cesta na Corusant - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na Corusant   Cesta na Corusant - Stránka 2 EmptyWed Oct 12, 2011 4:54 pm

Tyria

Se až divila, kolik výbušnin jí naskládali do rukou. Dost na slušný ohňostroj. Nechala si stručně vysvětlit, jak s kterým granátem zacházet a který je vhodný k čemu. Pak se granáty vznesou kolem ní. Nejspíš jsem se zbláznila, ale...kryjte mi záda. Krámy, které se kolem ní vznášely dokázaly mezi nepřáteli udělat slušný bordel, ale musely být použity s rozvahou. Tepelný detonátor se rozhodla použít na nějakou vitální část lodi, čímž by jí způsobila fatální škody...přeci jen na jejípalubě mohlo být mnoho sithských vojáků a všechny by asi zastavit nedokázali...s padlými štíty. Tyria v rychlosti aktivuje meč a rozběhne se skrze vzduchový uzávěr. Kolem v jisté vzdálenosti za ní letí 6 granátů, které je připravena použít. Jakmile vběhne na palubu druhé lodi, začne vykrývat palbu, která se jistojistě spustí. V tu chvíli silouaktivuje granáty a vrhne je. Krio granát směrem k bitevním droidům s možnými štíty...zmrazit je byla asi nejpříhodnější varianta. Tři obyčejné granáty mrští pomocí síly porůznu do skupinek sithských vojáků a plasmový granát vrhne do nejpočetněji vypadající skupiny vojáků. Tepelný detonátor si nechá na později.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Cesta na Corusant - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na Corusant   Cesta na Corusant - Stránka 2 EmptyWed Oct 12, 2011 7:26 pm

Nastala tak trochu "hurá na nás?" situce. Vojáci se připravovali na útok když na ně naběhl šílený Jedi. Všechno kolem začalo vybuchovat. Tyria velice rychle eliminovala celou zkupinku a zanechala za sebou jen roztrhané vojáky a zmražené droidy... sebejistě vběhla přímo do nákladního doku... v něm bylo kromě několika tanků také dalších mnoho dalších vojáků. Tanky možná nebyly připravené právě na bitvu, ale ten zářící meč trochu mohl upozornit na přítomnost Jedije...
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Cesta na Corusant - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na Corusant   Cesta na Corusant - Stránka 2 EmptyWed Oct 12, 2011 7:48 pm

Tyria

Její plán typu Blitzkrieg nesl své ovoce. Přiskočila ještě ke zmraženým droidům a mečem je "deaktivovala" a pak se otočila k zbytku sithského vojska. Teď přišla krizová situace jejího útoku. Teď se naskytla jediná dobrá možnost. Opustit hangár a zamířit do nitra lodi tam, kde mohla způsobit posledním granátem největší škody. Nepřátelé se na ní začali zaměřovat a tak se snažila najít místo, kudy by mohla hangár opustit.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Cesta na Corusant - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na Corusant   Cesta na Corusant - Stránka 2 EmptyWed Oct 12, 2011 9:09 pm

Spustila se palba z různých zdrojů, ale podařilo se ti schovat se za jeden z tanků. Východů z hangáru bylo mnoho. Výtah nahorů, nákladní výtah dolů, 2 východy, oba střežené... viděl jsi ale další vojáky, kteří se připravovali k útoku na vzduchový uzávěr. Obránci pravděpdoobně mohli ještě nějaký čas vydržet sami...
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Cesta na Corusant - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na Corusant   Cesta na Corusant - Stránka 2 EmptyWed Oct 12, 2011 9:24 pm

Tyria

Palba se jí míhala kolem hlavy, avšak se stihla schovat za jeden z tanků. Situace byla vážná, ale pokud by se jí podařilo poškodit vitální část lodi, mohla by zálohy Sithů po celé lodi odříznout a zajistit bezpečí uzávěru. V rychlosti se rozhlédla okolo a spatřila výtah. pomocí síly jej přivolala a otevřela...pak v rychlosti, vykrývajíc mečem střely, naskočí do výtahu a přikrčí se tak, aby byla co nejlépe chráněna pak výtah spustí, aby jí vyvezl nahoru..někam...je jedno kam.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Cesta na Corusant - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na Corusant   Cesta na Corusant - Stránka 2 EmptyWed Oct 12, 2011 9:52 pm

Výtahem jsi se svezla do vyžšího patra. Bylo to nějaké kontrolní středisko tohoto hangáru. Když si tam přijela tak tam byly 2 důstojníci a něco řešili. Když tě uviděli tak naprázdno otevřeli ústa a jeden z nich sáhl po pistolce. Když uviděl tvůj meč tak zahodil pistolku stranou. Klídek... nemusíme se hned uchylovat k násilí... řekl. Druhej nedělal nic
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Cesta na Corusant - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na Corusant   Cesta na Corusant - Stránka 2 EmptyWed Oct 12, 2011 9:58 pm

Tyria

Jakmile muž odhodil svou zbraň, schovala meč a oba dva přimáčkla silou ke zdi. Násilí..je barbarské a nevyzrálé...avšak nekdy velice účinné, takže být vámi, řekla bych vše co víte. Kolik je tu vojáků...proč jdete po té lodi...jestli jsou zde nějací Sithští lordi....ale být vámi tak si pospíším...nejsem v boji zrovna trpělivá! Jako demonstrace se jim před obličej vznese odhozená pistolka a sešrotuje se do do podoby kuličky.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Cesta na Corusant - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na Corusant   Cesta na Corusant - Stránka 2 EmptyWed Oct 12, 2011 10:07 pm

Podívejte se, my jsme tu kvůli inventarizaci doků. Na lodi je kolem 300 vojáků... velí jim Lord Drathas, velice mocný a dost nervní... pokud se dozví, že jsme vám něco řekli tak nás zničí... řekl jeden. Ten druhý přikyvoval.
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Cesta na Corusant - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na Corusant   Cesta na Corusant - Stránka 2 EmptyWed Oct 12, 2011 10:15 pm

Tyria

Zahledí se muži do očí...Dobrá tedy...teď mi řeknete, kudy se dostanu k energetickému jádru lodi...a já vás nezabiju. V očích se jí podivně zaleskne, tak že muž nedokáže poznat zdali lže, nebo jestli to myslí vážně. Silou si přitáhne toho druhého tak, aby byli oba vedle sebe...vypadali tak bezbranně, ale zvolili si špatnou stranu...tak už to hold bývá...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Cesta na Corusant - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na Corusant   Cesta na Corusant - Stránka 2 EmptyWed Oct 12, 2011 10:37 pm

Já vám to řeknu a vy vyhodíte loď do vzduchu a já stejně zemřu... takže vám neřeknu už nic... řekl jsem hlasem plným strachu. Přeci jen ve mě zvítězila nějaká ta imperiální čest. Nemohl jsem ohrozit celou loď...
Ten druhý sebou zmítal a kopal... mezitím výtah sjel dolů... což bylo trochu podezřelé...
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Cesta na Corusant - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na Corusant   Cesta na Corusant - Stránka 2 EmptyWed Oct 12, 2011 10:43 pm

Tyria

Špatná odpověď! Pronese klidným hlasem a mrští s vojákem o nejbližší zeď, k jeho smůle je na ní nějaký přístroj, který mu zlomí nos, rozsekne čelo a bradu a finálně jej pošle do říše snů. Pak se otočí k druhému, musel jednat rychle, jelikož sjel výtah dolů. Takže co ty? Řekneš mi to nebo ne?! Muž najednou pocítil podivný tlak na hrudi...tlak přerůstal v bodavou bolest v oblasti srdce, jako by ho někdo silně tiskl.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Cesta na Corusant - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na Corusant   Cesta na Corusant - Stránka 2 EmptyWed Oct 12, 2011 10:46 pm

Ten druhý byl o něco nebezpečnější než ten první. Vytáhl odněkud pistoli a vystřelil... 1x... 2x... zřejmě se nebál smrti tak jako ten první. I když byl více ouřada než voják, tak měl zřejmě také nějakou sebeúctu. Najednou si ale ucítila (teda pokud tě nezastřeil) temnotu... prázdnější než cokoliv, co jsi kdy cítila...
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Cesta na Corusant - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na Corusant   Cesta na Corusant - Stránka 2 EmptyWed Oct 12, 2011 10:51 pm

Tyria

Najednou vytáhl odněkud zbraň a začal střílet. Díky rokům cviku se Tyrii podařilo uhnout a tasit meč dost rychle, aby jí nezastřelil. Jediným obratným pohybem ruky oddělí jeho ruku od zbytku těla a v tu chvíli mu druhá čepel oddělí hlavu...dosti nechutné, ale reflex je reflex. Pak najednou ucítila temnotu...strašlivou a jí to na malou chvíli ochromilo, ale pak se sebrala a použila nejbližšího východu pryč, ať už vedl kamkoli. To co se blížilo byl nejspíš onen Sith, kterého se báli a onfrontace s ním bylo to poslední, co jí tak ještě scházelo.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Cesta na Corusant - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na Corusant   Cesta na Corusant - Stránka 2 EmptyWed Oct 12, 2011 10:56 pm

Nejhorší bylo to, že tu žádný východ nebyl. Byla to jen malá pozorovatelna, která měla rozhled na hangár. Nebylo odtud žádného úniku, kromě výtahu, nebo oknem... a to bylo několik desítek metrů nad zemí. Výtah dojel až nahoru. Byl v něm muž, nautolan... chybělo mu několik chapadel na hlavě a měl v obličeji mnoho jizev. Na sobě měl jen kalhoty, jizvy měl i všude po těle... v ruce svíral dlouhou světelnou píku, zatím deaktivovanou...
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Cesta na Corusant - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na Corusant   Cesta na Corusant - Stránka 2 EmptyThu Oct 13, 2011 3:51 pm

Tyria

Sith dorazil...a měl světelnou píku...zbraň, jenž se tak často nevidí. Tyria si připravila svůj meč před sebe a vyčkávala. Koutkem oka sledovala, co je za oknem...nějak se odsud musela dostat, protože v tak malém prostoru neměla šanci na složitější manévry, zatímco sith s dlouhou píkou měl zvětšený dosah a mohl jí probodnout prakticky kdekoliv. Hádám...Lord Drathas?!
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Cesta na Corusant - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na Corusant   Cesta na Corusant - Stránka 2 EmptyThu Oct 13, 2011 8:22 pm

Lord Drathas

Upřel jsem na tebe svoje prázdné černé oči... najednou prázdnota zmizela... a ucítila si normální pocity... Jo, to jsem já... a vy budete nějaký jedi, který je fanaticky odhodlaný zastavit můj útok na vaší loď ve jménu dobra atd. atd... žejo? zeptal jsem se a usmál se klasickým Nautolanským úsměvem. Píku jsem rozhodně neaktivoval, zatím...
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Cesta na Corusant - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na Corusant   Cesta na Corusant - Stránka 2 EmptyThu Oct 13, 2011 9:06 pm

Tyria

Prohlédla si Sitha. Fanatický jedi?! Zajímavé přirovnání...vždy jsem se setkávala s pojmem - fanatický sith! Řekne jakože tak mimochodem. Ve jménu dobra?! Spíše v zájmu vlastního přežití...ono většinou, když někdo útočí na loď v níž jsem, pak se mě pokouší zabít...a já nemám umírání v lásce. Spíš by mě zajímalo proč útočíte vy...vždycky mě tak trochu zajímá, proč nasazuji život... Z jejího hlasu zazníval neobyčejný klid.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Cesta na Corusant - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na Corusant   Cesta na Corusant - Stránka 2 EmptyThu Oct 13, 2011 9:11 pm

Lord Drathas

Jo, hele každej máme svoje priority... takže já vás tady budu zdržovat. Moji muži to tam vyřídí a vy si můžete jít po svých, jednoduchý celkem, ne? Nemám žádné spory s Jedii, jenom s tou vaší diplomatkou. Pokud mi jí přivedete nemusím ani zabít všechny na palubě řekl jsem tak mimoděk a zamával stylem "I don't give a fuck"
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Cesta na Corusant - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na Corusant   Cesta na Corusant - Stránka 2 EmptyFri Oct 14, 2011 2:16 pm

Tyria

Prohlédne si muže. Dala jsem jí své slovo, že udělám vše, abych jí ochránila...nevím jak pro vás...ale pro mě je mé slovo svaté a vidina záchrany mého slova je dosti chabá na to, aby dokázala mé slovo zrušit. Potřebovala se odsud dostat a přes Sitha to nemohlo být zrovna jednoduché. Rozhodla se tedy pro taktický ústup do předem připravených pozic a s použitím síly roztříštila okno do hangáru. Několika mohutnými skoky se vyhoupla na okno a hledala, kudy by se dostala dolů do hangáru. V pravé ruce držela nyní deaktivovaný meč.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Cesta na Corusant - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na Corusant   Cesta na Corusant - Stránka 2 EmptySat Oct 15, 2011 7:11 pm

Sith tě nepronásledoval... nezdálo se, že by ho nějak zvlášť zajímala interakce mezi vámi. Jen se otočil a dál tě sledoval... jedinej rozumnej způsob jak se dostat dolů bylo prostě skočit. Ostatně Jedijové skákali z vejšek pořád... od uzávěru se ozývala palba
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Cesta na Corusant - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na Corusant   Cesta na Corusant - Stránka 2 EmptySat Oct 15, 2011 7:17 pm

Tyria

Seskočila tedy z té výšky přímo na zem. Silou ještě zmírnila svůj pád ale i tak trochu zavrávolala. Od uzávěru se ozývala palba a otázkou bylo, kam jít. Teď když tu byl ten Sith, plán na zlikvidování lodi zevnitř padal a tak se rozhodla pomoci u uzávěru. Nejdříve však, aby usnadnila vojákům situaci, se pokusila zvednout jeden z tanků a mrštit jím vší silou do nepřátelských vojáků.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Cesta na Corusant - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na Corusant   Cesta na Corusant - Stránka 2 EmptySat Oct 15, 2011 7:21 pm

Zvednout tank a hodit ho na nepřátele se možná zdálo jako dobrý nápad... a vlastně i částečně byl. S vypětím všech sil se tank zvedl a rozletěl se na nepřátelé... a explodoval. Tank plný munice vybuchl. Tlaková vlna smetla vojáky na obou stranách, zdecimovala uzávěr a bezbrané vojáky vysála do vesmíru... na obou stranách se uzavřely automatické ochrané dveře. Sekundární exploze se ale rozletěli po celé lodi... Najednou se celá loď otrášla, nějkolikrát... ochromění lodě se ti povedlo skvěle... až na jedne menší problém... byla jsi na špatné lodi...
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Cesta na Corusant - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na Corusant   Cesta na Corusant - Stránka 2 EmptySat Oct 15, 2011 9:12 pm

Tyria



Vrh tankem se trochu zvrhl. Exploze s ní zatřásla. Byla předchozím činem docela vyčerpána, ale vidina možné smrti na explodující lodi stačila nastartovat přirozený pud sebezáchovy. Tyria věděla, že loď musí mít nějaké záchrané moduly nebo něco, čím se z lodi dostane. Využíla tedy ochromení vojáků k tomu, aby vyběhla z hangáru a poklusem zamířila do míst, kde tušila moduly nebo cokoliv jiného.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cesta na Corusant - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na Corusant   Cesta na Corusant - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Cesta na Corusant
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Cesta za krystaly
» Část 8 - Cesta do neznámého světa

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Multi RPG forum :: Star wars RPG :: Hra :: Volný vesmír-
Přejdi na: