Multi RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum věnované textovým internetovým RPG hrám.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Cesta na Corusant

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Cesta na Corusant Empty
PříspěvekPředmět: Cesta na Corusant   Cesta na Corusant EmptyTue Oct 11, 2011 7:00 pm

Kdo ví, jak dlouho jsi meditovala když se loď otřásla, jak už to tak bývá, pod nepřátelskou palbou. To je ta ironie vesmírného cestování... Okamžitě se ozvalo hlášení: Všichni na bojová stanovišě, jsme pod útokem.. Najednou byl všude ruch. Loď se otřásla znovu. Víc než předtím. Na meditaci nebylo už ani pomyšlení...
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Cesta na Corusant Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na Corusant   Cesta na Corusant EmptyTue Oct 11, 2011 7:09 pm

Tyria

Jakmile se loď otřásla, pomalu otevřela oči. Chvíli si myslela, že se jí to zdá, ale když se loď otřásla opět, ujistilo jí to. Pomalu vstala a moc se nevzrušovala. Né že by očekávala, že je napadnou, ale nějak často se kolem ní něco dělo. Otevře dveře a pomalým klidným krokem se vydá otřásající se lodí směrem k můstku.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Cesta na Corusant Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na Corusant   Cesta na Corusant EmptyTue Oct 11, 2011 7:25 pm

Najednou bokem lodi těsně před Tyriou pronikl nějaký modul. Otevřel se a vyskákalo z něj několik Sithských vojáků. Přesně 5. Jakmile tě uviděli tasili svoje bouchačky. Jeden z ncih vytáhl vibročepel a vrhl se proti tobě. A nezdálo se, že by to byl jediný modul, který pronikl dovnitř.
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Cesta na Corusant Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na Corusant   Cesta na Corusant EmptyTue Oct 11, 2011 7:35 pm

Tyria

Jakmile dovnitř vrazil modul, aktivovala meč. Obě čepele se rozzářily modrým světlem. Nejdříve se soustředila na toho s vibročepelí, ten mohl být problém. Doufala, že není moc zdatný, ale vypadal spíše jako pěšák. Levou rukou mávla tak, aby mu vytrhla silou vybročepel z rukou. Pokud se jí to povedlo, mrštila silou vibročepel proti jeho tělu. pokud se jí to nepovedlo, použila jednu čepel k vykrití vibročepele.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Cesta na Corusant Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na Corusant   Cesta na Corusant EmptyTue Oct 11, 2011 7:48 pm

Byl to opravdu jen řadový pěšák. Rozhodně nečekal, že zde narazí na Jedije... ale zemřít vlastním mečem bylo zřejmě něco, co nečekal ani v nejhorším snu. Ostatní okamžitě spustili palbu z blasterů. Palba se ozvala i z několika dalšch oblastí lodě.
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Cesta na Corusant Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na Corusant   Cesta na Corusant EmptyTue Oct 11, 2011 7:54 pm

Tyria

Nečekala, že pude takto snadno, nicméně...jeden byl ze hry. Přešla do poklusu a zamířila směrem k sithským vojákům. Světelná tyč jí poskytovala výhodu rychlých výpadů z dvou stran a tak by jí nemělo dělat potíže odrážet přichozí střely zpět do řad sithů. Jakmile se probojovala k nim, začala je sekat svými meči. Nyní mohla naplno ukázat svou mrštnost, když použila výskok a setla jednomu sithovi hlavu a druhého zkopla nohou. Pak se opět pustila do likvidace...na blízko neměli šanci.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Cesta na Corusant Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na Corusant   Cesta na Corusant EmptyTue Oct 11, 2011 8:26 pm

Všech 5 vojáků zemřelo rychle. Byli to obyčejní pěšáci, proti Jedijovi neměli sebemenší šanci. Palba se ozývala z několika koridorů. Vetřelec na palubě, bezpečností složky na všechny paluby. ozval se hlas kapitána. Ze stropu se spustilo několik utomatických zbraní, které hlídali koridory. Palba kolem zesílila, když nepřátelé narazili na odpor.
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Cesta na Corusant Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na Corusant   Cesta na Corusant EmptyTue Oct 11, 2011 8:35 pm

Tyria

Netrvalo dlouho a vojáci kolem ní byli mrtví. Slyšela palbu z okolních koridorů, ale sama nemohla zastavovat všechny nepřátele, musela se dostat k ambasádorce a ochránit jí. Pokračovala tedy poklusem k můstku, tu a tam odrazila nějakou tu letící střelu zpět k jejímu tvůrci.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Cesta na Corusant Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na Corusant   Cesta na Corusant EmptyTue Oct 11, 2011 9:00 pm

Probíhal si uličkami loďě. Všude kolem tebe se bojovalo. Posádka lodi a automatická obrana zatím odrážela všechny útoky. Nakonec jsi doběhla k můstku. Před můstkem ležel týpek v černém, byl slušně ožehlý. Z můstku se ozvývala palba...
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Cesta na Corusant Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na Corusant   Cesta na Corusant EmptyTue Oct 11, 2011 9:08 pm

Tyria

Zastaví se před můstkem...na zemi ležel muž v černém...možná Sith a ona nemohla vědět, zdali je ještě naživu a tak pomalu, se smysly nastraženými, se pomalu vydá směrem k můstku, snažíc se obejít onoho muže.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Cesta na Corusant Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na Corusant   Cesta na Corusant EmptyTue Oct 11, 2011 9:13 pm

Překročila si mrtvolu a zamířila na můstek. Na můstku byla slušná přestřelka. Kapitán, část důstojníků a několik vojáků tam přestřelkovalo s několika sithskými vojáky. Mrtví byli na obou stranách. Nejzajímavější pohled ale byl ten, že nás starý známý komando s vibromečem šermoval s nějakým sithem... ani jeden si nevšímal boje kolem nich... Ambasádorka s pistolkou se krčila za jednou s konzolí a pálila na vojáky
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Cesta na Corusant Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na Corusant   Cesta na Corusant EmptyTue Oct 11, 2011 9:21 pm

Tyria

V rychlosti shlédla celý obrázek boje. Bylo nutné oslabit řady sithských vojáků, aby byla opět získána kontrola nad můstkem. Času nebylo nazbyt. V rychlosti se rozběhne ke straně se sithskými vojáky. Pokud na ní zaměří své pohledy a zbraně, odrazí tolik střel kolik je potřeba. Asi metr od nich se odrazí do vzduchu a dopadne mezi ně. V tu chvíli použije odražení silou(2:40) což by mělo sithy odhodit stranou.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Cesta na Corusant Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na Corusant   Cesta na Corusant EmptyTue Oct 11, 2011 9:34 pm

Během pár vteřin bylo po boji. Vojáci se rozlétli do všech stran. Komando dál šermoval se sithem. Oba dva byli zručení v boji s meči. Vibročepel však nedostahovala kvalit světelného meče. Nakonec sith přesekl vibročepel na dva kusy a zarazil meč komando do hrudi. Ten praštil pěstí do Sitha, v poslední chvíle se mu vysunula čepel, která probodla Sitha. Oba padli na zem.
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Cesta na Corusant Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na Corusant   Cesta na Corusant EmptyTue Oct 11, 2011 9:43 pm

Tyria

Zvedla se a deaktivovala meč, ten však stále držela v ruce...jistota je jistota. Neměla čas vnímat co se děje komandu...neznala jej dobře a navíc v tuto chvíli zemřela spousta jiných vojáků...nemohla pro všecky truchlit, nebo jich litovat, ale uznávala, že bojoval dobře. Přešla ke kapitánovi a ambasádorce. Nejdřív se podívala na kapitána..pak na ambasádorku..pak zase na kapitána. Kapitáne...jaký je stav lodi? Stav posádky...kolik je útočníků..nebo neco co mi dokážete říct. Pak se ještě podívá na ambasádorku. Jste v pořádku?
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Cesta na Corusant Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na Corusant   Cesta na Corusant EmptyTue Oct 11, 2011 9:53 pm

Kapirán Eralim

Jedi? Na mé lodi? Normálně bych vás nechal uvěznit! Ale jsem vám zavázán za svůj život a život posádky a proto to neudělám... pokračujte v palbě na cizí lodě! Zničte gravitační studnu, vypusťte všechny letky! Zdá se, že na lodi je stále přes 30 nepřátel, ale moji vojáci si s nimi poradí, odneste někdo raněné na ošetřovnu... řekl jsem. Ambasádorka přiběhla ke komandu, ale ostatní ho odnesli na ošetřovnu.

Numali

Nic mi není, ale už snad chápte, proč jsem vás tu chtěla mít. Nečekala jsem něco takového... vyslat 3 lodě, aby nás zastavili... Ale evidentně mě chtějí živou, jinak by tuto loď dávno odstřelili z oblohy... řekla jsem. MImochodem, děkuji vám za záchranu...
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Cesta na Corusant Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na Corusant   Cesta na Corusant EmptyTue Oct 11, 2011 10:00 pm

Tyria

Přivře oči při pohledu na kapitána.Normálně bych na vaší lodi nebyla, nebo bych vás nechala ty sithy zničit samotné...zachraňovat životy někomu...kdo ze mě udělal vyhnance a nějvětšího padoucha není to, co bych dělala dnes a denně, ale slíbila jsem zde ambasádorce ochranu...a JÁ...své slovo držím. Vypadalo to, že se jí jeho slova dost dotkla...aby taky ne...Pak se otočí k Numali. Neděkujte...slíbila jsem, že vás ochráním a to také dodržím. Usměje se. Odteď budu radši všude s vámi, když je váš ochránce raněný. Nebo mrtvý. Pomyslí si.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Cesta na Corusant Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na Corusant   Cesta na Corusant EmptyTue Oct 11, 2011 10:08 pm

kapitán Eralim

Neradujte se... pořád tu máme 3 lodě, z nichž jedna slouží jako gravitační studna. Dokud tu bude, tak se nehneme... naše štíty slábnou, kdyby nás chtěli zničit, tak už tu nejsme... ale nebojte se, mám pár překvapení v rukávu. I já jsem slíbil, že Vás dostanu na Corusant a hodlám to dodržet!
řekl jsem. Obávám se ale, že jakmile naše štíty vypadnou, dostanou se sem hlavním přetlakovým uzávěrem... a já tu nemám dost mužů, abych je zastavil...
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Cesta na Corusant Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na Corusant   Cesta na Corusant EmptyTue Oct 11, 2011 10:16 pm

Tyria

Vojáci mi nebudou činit problém...nějaký ten akolyta možná, pokud by jich bylo více...sithského lorda dokážu udržet jediného, ale nečekám, že by jich útočilo více...takže se postarám o obranu můstku...nechte tu...dva nebo tři vojáky jako pojistku...a pokračujte ve zničování těch lodí! Schová si meč do oblečení. Pak pomocí síly začne přesouvat mrtvoly sithských vojáků do uličky vedoucí k můstku, aby tak potenciálním útočníkům ztížila cestu.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Cesta na Corusant Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na Corusant   Cesta na Corusant EmptyTue Oct 11, 2011 10:19 pm

kapitán Eralim

pokud bych vás mohl požádat... nepostarala byste se o ochranu primárního přetlakového uzávěru? Tamtudy přijdou, jiná cesta není. Moji muži můstek zabezpečí... většina jich bude bránit uzávěr...o zbytek lodi se postarají obranné systémy... ambasádorka bude na můstku v bezpečí řekl jsem...
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Cesta na Corusant Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na Corusant   Cesta na Corusant EmptyTue Oct 11, 2011 10:23 pm

Tyria

Koukne na kapitána. Dobrá tedy..doufám, že ambasádorku ochráníte...pokud ne...radši na to ani nemysleme! Pomalu se vydá k onomu uzávěru, když tu se zastaví a otočí. Mohl by mi někdo ukázat kudy k onomu uzávěru? V lodích se moc nevyznala a tak potřebovala pomoc.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Cesta na Corusant Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na Corusant   Cesta na Corusant EmptyWed Oct 12, 2011 12:39 pm

K uzávěru běželo nejmíň dalších 30 členů ochranky a vojáků, nebyl problém ho najít. Instalovaly se tam již statické zbraně, vojáci tam nosili věci, za které se mohli ukrývat. A nebylo moc času, protože štíty slábly velice rychle. Netrvalo to moc dlouho s vypadly docela...

Jeden z křížníků, vážně poškozený palbou se stahoval z bitvy, ale pozdě. I jeho štíty selhaly, dalších několik střel zničilo můstek, motory a také hangár. Stíhači dál útočily na gravitační studnu, ale ta měla příliš silné štíty. Třetí křižník se právě přiblížil moc blízko a připojil se ke Corellian protector. Vojáci se začali prořezávat vzuchovým uzávěrem... nepřátelské stíhače mezitím vyřazovaly zbylé zbraně lodi...
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Cesta na Corusant Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na Corusant   Cesta na Corusant EmptyWed Oct 12, 2011 4:05 pm

Tyria

Postaví se za linii zbraní, aby jí zbytečně nezasáhl výstřel z prátelské strany a vyčkávala, co se bude dít. Meč měla připravený v ruce a sledovala, jak se vojáci prořezávají uzávěrem...před ní byla vydina pořádné řežby.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Cesta na Corusant Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na Corusant   Cesta na Corusant EmptyWed Oct 12, 2011 4:15 pm

Ve chvíli kdy dveře vyletěly dovnitř tak se spustila palba z obou stran. První vlna útočníků padla dřív než mohla ohrozit obránce. Blížila se ale druhá vlna a s ní také řada vojáků s vibročepelemi, kteří se asi měli prosekat zkrz linie...
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Cesta na Corusant Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na Corusant   Cesta na Corusant EmptyWed Oct 12, 2011 4:20 pm

Tyria

Palba neřídla a tak se rozhodla ještě osobně do bitvy nezasahovat. Vojáci s vibročepelemi však představovali hrozbu a proto se pokusila je dostat všechny jedním tahem. Zavře oči a soustředí se na masivní kus vrat. Ten se pak pomoci síly pokusí zvednout a mrštit jím přímo mezi útočníky, předevšim na muže s vybročepelemi. Pak otevře oči, aby zjistila co se jí povedlo.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Cesta na Corusant Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na Corusant   Cesta na Corusant EmptyWed Oct 12, 2011 4:25 pm

Vrata bya vlastně v jednom velkém kuse. Ten se rozrotoval a proletěl někam dovnitř. Doprovázaly ho výkriky mnoha nepřátel. Když jsi otevřela oči druhá vlna už nebyla. Obránci se na sebe podívali a pak ti provolali slávu. Mezitím se chystala třetí vlna, která měla mezi sebou také několik těžkých droidů. Dost možná měli ti droidi i štíty..
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cesta na Corusant Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na Corusant   Cesta na Corusant Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Cesta na Corusant
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Cesta za krystaly
» Část 8 - Cesta do neznámého světa

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Multi RPG forum :: Star wars RPG :: Hra :: Volný vesmír-
Přejdi na: