Multi RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum věnované textovým internetovým RPG hrám.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Kam nás cesty zavedou

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Kam nás cesty zavedou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kam nás cesty zavedou   Kam nás cesty zavedou - Stránka 2 EmptySat Mar 19, 2011 7:58 pm

Tyra

Já osobně nemám nějaké speciální místo, ale planeta s doly na krystaly by mi vyhovovala nejvíce. Posadí se v mužově lodi a sleduje odpojení. Ale pak si všimne Miraluky, který nechápavě stojí v opouštěné lodi a tak zprudka vyskočí, přeběhne do druhé lodi, popadne Miraluku a bleskově jej dotáhne do lodi druhé. Posadí se a pak nenápadně pomocí síly uvede druhou loď do pohybu, aby to zmátlo pronásledovatele.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Kam nás cesty zavedou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kam nás cesty zavedou   Kam nás cesty zavedou - Stránka 2 EmptySat Mar 19, 2011 8:40 pm

Osobné transport sa odpojil od lode a pomaly kĺzal preč. Zostávalo ale len niekoľko sekúnd, pred príletom nepriateľov. Bolo na čase zmiznúť ... Keby nepriateľ priletel skôr, mohol by vás sledovať.

HK-53
Konštatovanie: zadávam nové súradnice. Rozhodneme sa neskôr, teraz odtiaľto musíme zmiznúť, ihneď!
Návrat nahoru Goto down
Red

Red


Poèet pøíspìvkù : 615
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Karakura Town

Kam nás cesty zavedou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kam nás cesty zavedou   Kam nás cesty zavedou - Stránka 2 EmptySun Mar 20, 2011 4:40 pm

Elias

Přikývl na Bernieho a otočil se směrem k novým členům posádky. "Připoutejte se! Míříme do hyperprostoru!" Věřil, že to HK-53 nepodělá a neobjeví se třeba před nějakou hvězdou. To by nemuselo dopadnout dobře,
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Kam nás cesty zavedou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kam nás cesty zavedou   Kam nás cesty zavedou - Stránka 2 EmptySun Mar 20, 2011 5:17 pm

Tyra

Připáše se k sedadlu a miralukovi gestem naznačí, aby udělal to samé. Pak zavře oči a začne přemýšlet co dál. S poškozeným mečem a sithským impériem v zádech to byla nemilá situace.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Kam nás cesty zavedou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kam nás cesty zavedou   Kam nás cesty zavedou - Stránka 2 EmptySun Mar 20, 2011 5:28 pm

Loď zmizela a nadsvětelnou rychlostí se řítila pryč....
Jen pár vteřin na to vyskákalo několik dalších lodí z hyperrychlosti. Tohle bylo až příliš těsné...

HK-53

Otázka: Mohu tedy vědět, kam hodláte cestovat? Rád bych byl seznámen s další částí naší cesty. Ale hádám, že řízení si převezmte sám, ostatně já nejsem žádný pilotní droid... řekl jsem a odstoupil od řízení. Řečnická otázka: Pokud dovolíte na chvíli se deaktivuji...
Návrat nahoru Goto down
Red

Red


Poèet pøíspìvkù : 615
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Karakura Town

Kam nás cesty zavedou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kam nás cesty zavedou   Kam nás cesty zavedou - Stránka 2 EmptySun Mar 20, 2011 5:47 pm

Elias

Loď si to hnala hyperprostorem do neznáma. Elias se otočil na ty 3, co nabrali. "Takže..Kdo vlastně jste?" Zeptal se. Nejvíc zničeně vypadal ten kluk, co měl pásku přes oči. Jakoby mu je snad někdo vypálil. Elias se nejdřív podíval na tu ženu, pak na toho muže.. Přikývl směrem ke chlapci. Asi se tím tak nějak chtěl zeptat, jestli jsou jeho rodiče nebo co..
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Kam nás cesty zavedou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kam nás cesty zavedou   Kam nás cesty zavedou - Stránka 2 EmptySun Mar 20, 2011 6:26 pm

Tyra

Pohlédne na Eliase. Mé jméno je Tyria Griffiths III, zkráceně Tyra. S těmito dvěma mám společnou pouze cestu. Usměje se takovým dívčím úsměvem a prohlédne si toho fešáka. Sice by se nejdřív měl představit muž, ale to e nyní jedno. Kdo jste vy? Zahledí se na Eliase.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Kam nás cesty zavedou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kam nás cesty zavedou   Kam nás cesty zavedou - Stránka 2 EmptySun Mar 20, 2011 6:39 pm

Miraluka

On má ten DAR, ale ukrytý... zahalený tajemstvím. Z nějakého důvodu ho uzamkl v sobě... podíval jsem se slepýma očima přímo na Eliase... jako kdybych viděl skrze něj...

HK-53

Otázka: Ten malý humanoid se chová podivně, mám ho eliminovat? zeptal jsem se Eliase smrtelně vážně. Nelíbilo se mi, jak se ten malý humanoid chová...
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Kam nás cesty zavedou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kam nás cesty zavedou   Kam nás cesty zavedou - Stránka 2 EmptySun Mar 20, 2011 6:46 pm

Kalarik

Ťažko som uveril, že sa hýbeme hyperrýchlosťou.
"Ak potrebujete pilota, tak som tu." doložil som.
"Ja osobne by som letel na nejakú planétu, na ktorej by mohol byť ešte vplyv Republiky." odsekol som, nakoľko som nevedel, aká planéta by to mohla byť.
Návrat nahoru Goto down
Red

Red


Poèet pøíspìvkù : 615
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Karakura Town

Kam nás cesty zavedou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kam nás cesty zavedou   Kam nás cesty zavedou - Stránka 2 EmptySun Mar 20, 2011 7:39 pm

Elias

"Rád vás poznávám, Tyro. Já jsem Elias Fallwen..A tohle je Bernie.." Ukázal na HK-53 a počkal, až domluví ostatní. "Ne, Bernie, zakazuju ti ho eliminovat..." Vlastně Eliase celkem zajímalo, o čem ten kluk mluví. Teď vstal a ukázal na toho muže, který řekl, že jestli potřebují pilota, je k dispozici. "Tak to kdyžtak na chvíli převezměte, děkuju.." Přišel blíž k tomu chlapci, který říkal dost divné věci. "Nechápu..O čem to mluvíš?" Zeptal se.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Kam nás cesty zavedou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kam nás cesty zavedou   Kam nás cesty zavedou - Stránka 2 EmptySun Mar 20, 2011 7:47 pm

HK-53

Dotčení: Nikoliv, jsem HK-53, protokolární droid... řekl jsem trochu přihlouple... po tom výstupu s tím eliminováním mi to nemusel každý věřit... ale všichni tu vypadali trochu natvrdle, takže možný to bylo...

miraluka

Díval jsem se na poblikávající tlačítka na jedné konzole a nevěnoval už pozotnost ostatním... Najednou jsem se vytrhl z pozorování konzole a schoulil se do rohu... podobně jako na Nar Shaddaa...
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Kam nás cesty zavedou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kam nás cesty zavedou   Kam nás cesty zavedou - Stránka 2 EmptySun Mar 20, 2011 9:14 pm

Tyra

Elias..pěkné jméno. Takovou planetou by mohla být Coreilla. S jistotou vím, že zde není vliv Sithského impéria. Takže pokud chcete..můžeme letět tam. Pak koukla na Miraluku. Často mluví v hádankách..ačasto bývá vystrašený...a to ho znám asi půl hodiny. Usměje se na Eliase.
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Kam nás cesty zavedou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kam nás cesty zavedou   Kam nás cesty zavedou - Stránka 2 EmptySun Mar 20, 2011 9:36 pm

Kalarik

"Tak Corellia. Fajn." odsekol som a potom som sa pozrel na chlapca. Hovoril, že Elias má nejaký dar. Možno by to mohlo byť spojenie so Silou. Problém bol v tom, že som z neho nič také necítil. Po chvíli sa opäť skrútil do klbka, ako na Nar Shadaa.
"Ten chalan je samá záhada. Budem ho chvíľu pozorovať a možno sa mi podarí niečo o ňom zistiť." rozmýšľal som nahlas. To je môj zlozvyk. Niekedy si pripadám ako droid alebo čo. Na Nar Shadaa som počúval neustále tisíce hlasov a svoje myšlienky som preto musel vyslovovať. Sadol som si obďaleč a pozeral len tak doblba.
Návrat nahoru Goto down
Red

Red


Poèet pøíspìvkù : 615
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Karakura Town

Kam nás cesty zavedou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kam nás cesty zavedou   Kam nás cesty zavedou - Stránka 2 EmptySun Mar 20, 2011 10:31 pm

Elias

Trochu nechápavě hleděl na toho chlapce. "Eh...To jsem se toho moc nedozvěděl.." Elias se začal protahovat. "Aaaaaah, konečně pryč z toho odpadkovýho koše..!" Vykřikl nadšeně. Nenáviděl Nar Shaddaa. Tu planetu mohli mít rádi snad jen ti slizáci huttové. Corellii nijak moc nekomentoval. Bylo mu jedno, kam poletí. Hlavně když to nebude Nar Shaddaa..
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kam nás cesty zavedou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kam nás cesty zavedou   Kam nás cesty zavedou - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Kam nás cesty zavedou
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Začátek cesty (Red)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Multi RPG forum :: Star wars RPG :: Staré hry :: Star wars RPG 2 :: Hra :: Volný vesmír-
Přejdi na: