Multi RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum věnované textovým internetovým RPG hrám.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Kam nás cesty zavedou

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Kam nás cesty zavedou Empty
PříspěvekPředmět: Kam nás cesty zavedou   Kam nás cesty zavedou EmptyWed Mar 16, 2011 9:56 pm

Obě lodě byly spojeny přechodovou komorou. Krátce poté, co HK-53 vyvedl loď z hyperrychlosti aktivoval automatické spojení obou lodí... Elias byl ošklivě zraněn a HK-53 neměl příslušné programy k jeho léčbě...

HK-53

Pozdrav: Volám přeživší na osobní lodi, kterou jsme zachránili. Mám na palubě zraněného muže, kterého nejsem schopný sám vyléčit. Domnívám se, že záchrana vašich životů by mohla stačit jako platba za záchranu jeho života.... zavolal jsem druhou loď...
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Kam nás cesty zavedou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kam nás cesty zavedou   Kam nás cesty zavedou EmptyThu Mar 17, 2011 9:32 am

Kalarik

Prešli sme len tak tak. Odrazu sa s nami skontaktovala druhá loď. Pravdepodobne je na ich lodi jeden človek a droid. Musel som ale postupovať nanajvýš obozretne. Čo ak išlo o nejakého lovca odmien, ktorý loví jediov?
"Chlapče, už môžeš vyliezť." povedal som Miralukovi, ktorý sa ukrýval pod sedadlom. Na to som odpovedal droidovi.
"Nie sme nejakí pašeráci ani nič podobné. Najskôr ale musíme zistiť, čo ste zač." dodal som. Opatrnosti nikdy nie je dosť. Vybral som sa teda priechodom do druhej lode. Vyzerala dosť poškodená.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Kam nás cesty zavedou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kam nás cesty zavedou   Kam nás cesty zavedou EmptyThu Mar 17, 2011 10:26 am

HK-53

Odpověď: Jsme nákladní loď, nezávislá. Převážíme náklad koření z Nar Shaddaa. Já jsem HK-53. protokolární droid, sloužím jako druhý pilot a obchodní "poradce" svého současného pána. Ten byl zraněn když jsme vás zachránili před tím křižníkem. Domnívám se, že záchrana jeho života by mohla smazat veškeré dluhy, které mezi sebou máme
řekl jsem. Pak jsem se vydal k přechodu mezi loděmi a otevřel ho. Samozřejmě jsem neměl strach z těch lidí...

Miraluka mezitím vylezl ze své "schovky" ale pořád se cítil dost vyděšně... aspoň tak působil...
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Kam nás cesty zavedou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kam nás cesty zavedou   Kam nás cesty zavedou EmptyThu Mar 17, 2011 12:26 pm

Tyra

Když už to vypadalo nejhůř, nějaká loď je vzala do vleku a oni zmizeli v hyperprostoru. Pak si tedy sundala kapuci, vydechla a slezla dolů. Pak se ozve robot z vedlejší lodi.
Odpověď: Zavez tedy svého pána na ošetřovnu. pokud jí nemáte, tak sežeň alespoň lékárničku. Já se na něj podívám. Odpoví. Ví, že za záchranu je to adekvátní čin a nebylo moudré si znépřátelit dalšího člověka. Přelezla tedy přechodovou koumorou do druhé loďě.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Kam nás cesty zavedou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kam nás cesty zavedou   Kam nás cesty zavedou EmptyThu Mar 17, 2011 2:40 pm

HK-53

Počkal jsem až naši hosté dorazili na loď a pak jsem je odvedl na ošetřovnu... ta byla celkem slušně vybavená i zásobená. Elias ležel na jednom lůžku. Byl v bezvědomí. Doufal jsem, že naši hosté budou schopni mu nějak pomoci.
Otázka: Dokážete mu účinně pomoci? zeptal jsem se jich
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Kam nás cesty zavedou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kam nás cesty zavedou   Kam nás cesty zavedou EmptyThu Mar 17, 2011 6:17 pm

Tyra

Přejde na jejich palubu. Robot vezme ji a raněného muže na ošetřovnu. Ta vypadá dost dobře vybavená a tak začne hledat přístroj, kterým by zjistila míru a příčinu zranění. Když ji najde přistoupí k muži a odpoví robotovi.Troufám si tvrdit, že ano. S jistotou ti to povím, až zjistí mco mu je. Strojem proskenovala muže, aby tak přiša na to co mu je.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Kam nás cesty zavedou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kam nás cesty zavedou   Kam nás cesty zavedou EmptyThu Mar 17, 2011 6:46 pm

Nebylo to nic vážného... otřes mozku, pár naražená kostrč... nic vážného.... ale HK-53 neměl správné diagnostické programy k tomu, aby to dokázal poznat... Vypadalo to, že to pouze zdramatizoval. Každopádně obě lodi byly poškozené a ani jedna z nich nemohla sama od sebe pokračovat v cestě...
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Kam nás cesty zavedou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kam nás cesty zavedou   Kam nás cesty zavedou EmptyThu Mar 17, 2011 7:11 pm

Tyra

Otočí se na robota. Není to nic vážného, jen se trochu silněji uhodil do hlavy. Bude v pořádku, jen si musí trochu odpočinout. Jakmile domluví, vydá se zpátky na svou loď. Prohlédne si miraluku a zeptá se jej. Jak se jmenuješ chlapče?
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Kam nás cesty zavedou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kam nás cesty zavedou   Kam nás cesty zavedou EmptyThu Mar 17, 2011 7:18 pm

Kalarik

S loďou to nevyzeralo veľmi dobre.
"Hyperpohon je poškodený, takže kým ho neopravíme, ostaneme asi tu. Na druhej strane, máme ešte dostatok paliva, aby sme pristáli na neďalekej planéte. Len dúfam, že to nie je Nal Hutta, inak sme v kope poodoo." dodal som, nakoľko som nemal poruke žiadne navigačné mapy, takže som sa riadil len inštinktmi a Silou.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Kam nás cesty zavedou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kam nás cesty zavedou   Kam nás cesty zavedou EmptyThu Mar 17, 2011 7:22 pm

Miraluka

Díval jsem se upřeně na stěnu lodi a vypadalo to, jako bych nevnímal...
Jméno je věc, kteoru člověk musí od někoho dostat... odpověděl jsem jenom a dál sledoval zeď... mezitím se Elias probral... Opravdu to nebylo nic hrozného, byl jen praštěný...
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Kam nás cesty zavedou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kam nás cesty zavedou   Kam nás cesty zavedou EmptyThu Mar 17, 2011 7:26 pm

Kalarik

Sledoval som rozhovor medzi tým chalanom a Tyrou.
"Poznal som jedného Mandaloriana, ktorý svoje meno zabudol. Povedal, že ani meno ti nedá identitu. Podivný chlapík. Ale asi je už teraz mŕtvy." dodal som a zobral som hydrokľúč.
"Keby ste ma potrebovali, budem v strojovni. Modlite sa, aby som nemusel vymieňať súčiastky."
Keby nastal ten prípad, museli by sme pristáť na planéte hľadať ich.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Kam nás cesty zavedou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kam nás cesty zavedou   Kam nás cesty zavedou EmptyThu Mar 17, 2011 7:43 pm

Strojovna malého transportu byla nadranc... hyperpohon neopravitelně poškozen,,, podpora života fungovala na minimální udržitelné úrovni... zbytek ale fungoval celkem dobře...
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Kam nás cesty zavedou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kam nás cesty zavedou   Kam nás cesty zavedou EmptyThu Mar 17, 2011 8:24 pm

Kalarik

Keď som zbadal, ako to tam vyzerá, pomyslel som si, že aj Raxus Prime vyzerá lepšie a to je najväčšie smetisko vo vesmíre. S hyperpohonom by som neurobil absolútne nič. Vrátil som sa teda naspäť a oboznámil som posádku so situáciou.
"Takže, máme dve možnosti. Vyberieme sa na planétu a zoženieme nový hyperpohon, alebo zoženieme inú loď. Ja osobne by som bral tú druhú. Sithi túto určite už stopujú." dodal som a vyčkával som na odpoveď.
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Kam nás cesty zavedou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kam nás cesty zavedou   Kam nás cesty zavedou EmptyThu Mar 17, 2011 8:52 pm

Tyra

Kecy druhého jediho ignoruje a nad chlapcem se pozastaví. Pakli je to tak...budu ti říkat...Silas. Usměje se na chlapce. Pak vstane a vyslechne pár špatných zpráv. Osobně je mi to jedno.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Kam nás cesty zavedou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kam nás cesty zavedou   Kam nás cesty zavedou EmptyFri Mar 18, 2011 11:24 am

HK-53

Otevřel jsem interkomem kanál k druhé lodi
Varování: Nevím sice, čím jste namíchli naše společné přátele, ale zdá se, že se k naší pozici rychle blíží několik lodí. Budou tu do 7mi minut... varoval jsem druhou loď.
Návrat nahoru Goto down
Red

Red


Poèet pøíspìvkù : 615
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Karakura Town

Kam nás cesty zavedou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kam nás cesty zavedou   Kam nás cesty zavedou EmptySat Mar 19, 2011 12:20 am

Elias

Se posadil a poškrábal se na hlavě, která ho děsně bolela. "E?" Pomalu vstal z postele, na které před chvílí ležel. Pohyb mu z počátku dělal trochu problém a navíc měl i motáka."Bernie? Co se stalo? Je ta druhá loď v pořádku?" Zakřičel Elias směrem ke kokpitu. Myslel si, že by tam HL-53 mohl být. Elias vůbec netušil, že je jeho nově získaná loď propojená s tou druhou. A že jsou v ní dva jediové s nějakým věšteckým dítětem.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Kam nás cesty zavedou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kam nás cesty zavedou   Kam nás cesty zavedou EmptySat Mar 19, 2011 12:24 am

HK-53

Hlášení: Pane? Jsem rád, že opět fungujete v rámci nastavených parametrů. M8m pro vás pár novinek. Jednak jsme spojení s druhou lodí, ale hlavně se k nám blíží několik lodí vysokou rychlostí... patrně nepřátelé. Ta druhá loď je ve špatném stavu. I my máme poškození, ale nic vážného... každopádně do 5ti minut tu máme flotilu nepřátel. A ti lidé z druhé lodi vás vyléčili...
řekl jsem...
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Kam nás cesty zavedou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kam nás cesty zavedou   Kam nás cesty zavedou EmptySat Mar 19, 2011 9:15 am

Kalarik

Tyrina odpoveď ma veľmi neuspokojila. Žiadny jedi, ktorého som poznal nebol tak ľahkovážny. To ma trochu naštvalo.
"Fajn slečna "je mi to jedno." Ale ak chcete, môžete si poletovať vesmírom v tomto šrote so sithskou flotilou za zadkom, ale ja to jednoducho tak nenechám." odpovedal som.
"Navyše nemám dobrý pocit z tých lodí, ktoré sa sem blížia, tak si sadnite za kanón a ja sa nás pokúsim dostať na planétu."
Pohár mojej trpezlivosti pretiekol. A predsa len už je to nejaký ten rok, čo sa kódexom neriadim, ale život na Nar Shadaa človeka dokáže zmeniť. Ja sám sa už za jedia nepokladám.
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Kam nás cesty zavedou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kam nás cesty zavedou   Kam nás cesty zavedou EmptySat Mar 19, 2011 10:30 am

Tyra

Robotvi stroze odvětí. Nemají nás v lásce už z čistého faktu, že jsme. Neměla v úmyslu mu vysvětlovat, že jsou jedi atd. stejně na to časem přijde sám. Pak se otočí na jediho, zapálí si podivnou cigaretu, kterou vrazí do zdobeného dřevěného náústku a pak foukne jedimu do obličeje namodralý kouř. Právě jste mi dal vybrat ze dvou možností z nichž jedna je káď bláta a druhá káď nevábně vypadajícího nazelenalého moku. Potáhne z cigarety a v kolečcích vyfoukne dým. V lodích a motorech se nevyznám a ať mi popíšete poškození a jeho řešení sebelépe, tak je to pro mne stejné, jako bych já vám vysvětlovala principy vládnutí ve zkratce. A přistát na planetě s flotilou v zádech, to rovnou můžeme loď natřít na bílo a mávat s ní na znak kapitulace. Nebo si snad myslíte, že na jiné planetě nás najít bude větší problém než na té z níž jsme právě odletěli? Můj osobní návrh by byl přejít do té lodi co je v lepším stavu a naší navést na kolizní dráhu s něčím. Tím bychom je mohli zmást. Dokončí monolog a voukne další dávku podivně namodralého a sladce vonícího kouře.
Návrat nahoru Goto down
Red

Red


Poèet pøíspìvkù : 615
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Karakura Town

Kam nás cesty zavedou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kam nás cesty zavedou   Kam nás cesty zavedou EmptySat Mar 19, 2011 1:42 pm

Elias

"To jsou moc hodní, že mi pomohli..Ale jestli říkáš, že se k nám blíží nějaká loď, nejspíš sithská, je to asi jedno..Docela by mě zajímalo, proč po nich jde sithská loď." Elias zamířil chodbou k průchodu do druhé lodě a zrovna zaslechl poslední větu Tyry, která navrhovala, že by se měli přesunout na Crimson Eagle, který neutrpěl taková poškození jako ta jejich loď. Elias se zastavil ve dveřích a prohlédl si posádku druhé lodi. "Omlouvám se, že vám skáču do řeči, ale můj společník říkal, že jste mi pomohli, takže vám děkuju...Ale taky říkal, že se k nám blíží několik lodí..Pokud to jsou ti, co na vás útočili poprvé, máme problém.. Podle toho, jak ta flotila a stíhače vypadaly, troufnu si říct, že jsou to sithové. To proč po vás jdou, si necháme na později, ale s touhle vaší lodí daleko nedoletíte, tak pojďte na Crimson Eagle a pomozte nám s opravami těch lehkých poškození. Čím dřív to dáme dohromady, tím dřív vypadneme do hyperprostoru." Pak se prostě otočil a rozběhl se za HK-53. "Bernie, jaký máme poškození? Hlavně mi prosím řekni, že to není nic vážnýho!" Vykřikl Elias na svého kovového společníka.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Kam nás cesty zavedou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kam nás cesty zavedou   Kam nás cesty zavedou EmptySat Mar 19, 2011 1:48 pm

HK-53

Odpověď: Jak se to vezme pane... štíty, podpora života i hyperpohon fungují, takže můžeme uniknout. Ale hlavní zbraňová platforma je poškozena, skladišťě je bez atmosféry a s ním je pryč většina nákladu a také lékařský droid.... řekl jsem
Konstatování: Samozřejmě, pokud chceme uniknout bylo by dobré vědět kam...
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Kam nás cesty zavedou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kam nás cesty zavedou   Kam nás cesty zavedou EmptySat Mar 19, 2011 2:05 pm

Tyra

Když je zrovna uprostřed rozhovoru s jedim, objeví se v průlezu onen muž, kterého před chvíli ošetřila. Byl to celkem fešák. Není za co děkovat, pouze jsme splatili to, že jste nás zachránili. Nicméně máte otřes mozku, tak byste tu neměl moc pobíhat! Vyfoukne opět trochu dýmu a típne cigaretu. Náustek poté schová do hávu. Ano, odletět s vámi je pro tuto chvíli nejlepší nápad, ale omluvte mě, že vám nepomohu s opravami, ale v lodích a motorech se nevyznám. Nechci tudíž překážet. Hodí na Eliase přátelský úsměv.
Návrat nahoru Goto down
joemandel

joemandel


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 08. 03. 11

Kam nás cesty zavedou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kam nás cesty zavedou   Kam nás cesty zavedou EmptySat Mar 19, 2011 5:30 pm

Kalarik

"No tak fajn. Aj to je možnosť. A na druhej strane, tá druhá loď potrebuje pilota." doložil som a prestúpil som na tu druhú loď, ktorá bola v lepšom stave. Obrátil som sa na droida.
"Takže, nahlás stav lode."
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Kam nás cesty zavedou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kam nás cesty zavedou   Kam nás cesty zavedou EmptySat Mar 19, 2011 7:25 pm

HK-53

Odpověď: Necitím potřebuju svěřovat se vám se stavem tohoto plavidla... oznámil jsem našemu novému hostu...
Konstatování: Čas do příletu lodí je 93 vteřin... dodal jsem...
Byl opravdu čas zmizet...
Návrat nahoru Goto down
Red

Red


Poèet pøíspìvkù : 615
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Karakura Town

Kam nás cesty zavedou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kam nás cesty zavedou   Kam nás cesty zavedou EmptySat Mar 19, 2011 7:35 pm

Elias

"Fajn, takže jestli je hyperpohon v pořádku, vypadneme odtud.. Máte namířeno na nějaké speciální místo?" Zeptal se Elias nově příchozích pasažérů. "Bernie, odpoj Crimson Eagle od té druhé lodě.." Přikázal Elias HK-53 a zamířil ke svému křeslu na postu pilota. Čekal, jestli mu někdo řekne, kam letět, aby mohl nastavit souřadnice.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kam nás cesty zavedou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kam nás cesty zavedou   Kam nás cesty zavedou Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Kam nás cesty zavedou
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Začátek cesty (Red)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Multi RPG forum :: Star wars RPG :: Staré hry :: Star wars RPG 2 :: Hra :: Volný vesmír-
Přejdi na: