Multi RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum věnované textovým internetovým RPG hrám.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka)

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Shizuka Hotake

Shizuka Hotake


Poèet pøíspìvkù : 194
Join date : 15. 01. 11

Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka)   Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka) - Stránka 2 EmptyTue Mar 22, 2011 10:25 pm

Shizuka

Trénink? Jaký trénink? My ale musíme zachránit Gina. vysvětlil jsem tomu chlápkovy. A když jste místní nevíte, kde je? zeptal jsem se ho. Můj celý pohled zvážněl.
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka)   Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka) - Stránka 2 EmptyTue Mar 22, 2011 10:37 pm

Ryuuka

Při pochodu k věži mě zastavil Shizuka. "Co si sakrá myslí, že mě jen tak zastaví?" Pak jsem se zaposlouchal nad slovy, které pronášel ten nafoukanec. "Dobře, pro tentokrát." Pověděl jsem Shizukovi a otočil se na toho týpka. "Tak hele pane NeníPuma Andrei, .. nebuď tak nafoukaný, je mi jedno kdo jsi. Jsem tu kvůli jediné věci, jakmile se to vyřeší, vypadnu odsud. Jasný?" Prohlásil jsem zkomoleně jeho jméno, no v tom rozrušení jsem si ho nezapamatoval, šlo vidět že mluvím ze vzteku, protože už mě to v tom Soul Society celkem štvalo. Překvapivě jsem se ani nezmínil o nabídce k tréninku, kdybych byl klidný, určitě bych trénink přijal, ale v této chvíli se to říct nedalo.
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Red

Red


Poèet pøíspìvkù : 615
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Karakura Town

Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka)   Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka) - Stránka 2 EmptyWed Mar 23, 2011 8:15 pm

Kensei

Překřížil ruce na hrudi a zavřel oči. Před tím se ale dost hnusně zamračil na Hizura.. "Vůbec mě nezajímate.. Popravdě, měl bych vás nejspíš zabít. Dělám to jenom kvůli Shinjimu..." Vzpřímil se a zamířil do té věže. "Dělejte..."
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Hotake

Shizuka Hotake


Poèet pøíspìvkù : 194
Join date : 15. 01. 11

Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka)   Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka) - Stránka 2 EmptyWed Mar 23, 2011 8:44 pm

Shizuka

Následoval jsem toho týpka do té věže. No super trénink, ale jaký trénink? Já jsem Quincy. Co on mě může naučit? I když se to může hodit a něco poznat o schopnostech shinigami. usmál jsem se, když jsem vcházel do věže. Při vcházení do věže mě na začátku obklopila tma, ale náhle mě oslnilo světlo z malého okýnka věže. Co tohle je za místo!
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka)   Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka) - Stránka 2 EmptyThu Mar 24, 2011 7:12 pm

Ryuuka

"Debil. Vůbec ho nezajímáme ale měl by nás nejspíše zabít! Vůbec se mi nelíbí." Pomyslel jsem si a opět jsem se zamračil. "Dobrá tedy." Odvětil jsem a vydal se do věže. Uprostřed cesty jsem se ještě zastavil a pohlédl na Hizura, který vlastně neřekl ani slovo. "Jdeš nebo ne? Jsi celkem tichý víš.." Pověděl jsem mu a pokračoval do té sebevražedné místnosti. "Asi bych měl podstoupit ten trénink, když to pomůže zachránit Gina, tak proč ne žejo."
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Misman
Admin
Admin
Misman


Poèet pøíspìvkù : 124
Join date : 24. 08. 10

Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka)   Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka) - Stránka 2 EmptyThu Mar 24, 2011 11:19 pm

Hizuro
Nejsem si zcela jistý, zda-li mi bude informace, že jsem tichý , i když je nepochybně strategická a významná, k něčemu. Ale děkuji ti že jsi mi to řekl, vážím si toho a přistě to budu brát v zřetel. prohlásil jsem zamyšleně a velice pomalu jsem šel do věže za kapitánem.
Te kapitán... asi mě neměl moc rád, ale měl jsem z něj lepší pocit než z toho úchyla... možná to bylo tím že tenhle mě nechtěl nejspíše znásilnit... tedy zatím.
Návrat nahoru Goto down
https://multi-rpg.forumczech.com
Red

Red


Poèet pøíspìvkù : 615
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Karakura Town

Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka)   Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka) - Stránka 2 EmptySat Mar 26, 2011 5:17 pm

Ve věži byla skutečně tma. Ten Kensei ale něco udělal a ono se tam normálně rozsvítilo. "Do téhle věže nikdo nechodí..Budeme si ale muset dát zatraceně pozor, abychom nepřilákali zbytečnou pozornost..Ty, shinigami.." Ukázal na Ryuuku.. "Jdi o patro výš.." Pak ukázal na Shizuku.. "Ty o dvě patra.." Nakonec se otočil na Hizura.. "A ty zůstaň tady..." Než všichni odešli, kam měli, zamkl dveře. "Bude to chvíli trvat...Ale snad to bude k něčemu.."
Návrat nahoru Goto down
Misman
Admin
Admin
Misman


Poèet pøíspìvkù : 124
Join date : 24. 08. 10

Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka)   Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka) - Stránka 2 EmptySat Mar 26, 2011 10:09 pm

Hizuro
Když Shizuka a Ryuuka odešel tak jsem zůstal s Kenseiem sám v místnosti.
Chvíli jsem se na něj díval a pak jsem ho oslovil.
Co jsem vám udělal? zeptal jsem se.
Čekal jsem na chvíli, kdy by nebyli poblíž Shiuzka nebo Ryuuka.
Nechtěl jsem aby toho moc věděli o mě nebo nedej Bože o mé minulosti.
Návrat nahoru Goto down
https://multi-rpg.forumczech.com
Shizuka Hotake

Shizuka Hotake


Poèet pøíspìvkù : 194
Join date : 15. 01. 11

Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka)   Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka) - Stránka 2 EmptySun Mar 27, 2011 2:02 am

Shizuka

Odebraly jsme se s Ryuukou do svých pater. Po cestě nahoru jsem přemýšlel co tu vlastně budeme dělat. Druhé patro. Ve druhém patře budu trénovat. Ale co?! poté jsem mávnul na Ryuuku a vyšel jsem do svého patra. Došel jsem do svého patra rozhlížel jsem se všude kolem. Ale nikde nikdo. Je tu někdo? promluvil jsem, ale jediné co jsem slyšel bylo ozvěna. Takže tady budu trávit teď čas místo toho abychom hledali Gina. Ale pokud nám to pomůže zesílit a hlavně nám to usnadní hledání Gina tak se tento trénink může hodit. říkal jsem si pro sebe a sedl jsem si na svém patře na zem. Vlastně bych tu ani neměl být. Kdybych nebyl tak zvědavý, určitě bych tu ted nebyl. Mohl bych být normální usměvavý bohatý spratek, na kterého všichni kašlou. Ale zase jsem poznal přátele. Kteří mě tak už neberou. Dokonce jsem poznal další část naší rodiny, i když ne celou. Ale jednou ji poznám a zjistím co se stali mezi mým otcem a jeho bratrem. trochu jsem se zasnil, vůbec jsem nevnímal okolí.
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka)   Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka) - Stránka 2 EmptySun Mar 27, 2011 2:12 pm

Ryuuka

Vůbec jsem nechápal o co běží, teca, chápal, ale spíše jsem si přál to nechápat. Zajímalo mě spíše jestli se rozkouskuje na tři díly a bude nás trénovat najednou, nebo podle pater po jednom. Nejvíce mě znepokojily slova, že to bude dlouho trvat. Nebyl jsem zrovna z těch trpělivých lidí, no teď dá se říct, trpělivých Shinigami. Každopádně jsem byl zvědav, co mě chce naučit. Mávnul jsem tedy na Hizura a odebral se s Shizukou do prvního patra. Po cestě jsem přemýšlel, co asi teď dělá Gin. Pokud to bude opravdu dlouho trvat, může už být pozdě. Tohle nebude jako trénink s Uraharou. Když jsme došli do mého patra, tak jsem si sedl a opřel se o zeď. "Hodně štěstí, Shizuko." Popřál jsem Shizukovi do tréninku a zamýšlel se nad tím, co udělám, až přijdu zpět do lidského světa. "Takže, hned v první řadě zajdu do nějakého baru, konec konců už jsem plnoletej žejo! Pak se se všemi přivítám na Taekwodno tréninku. Ach, Taekwondo.
Chybí mi to, už jsem dlouho nekopl do pytle, či lapy. Když tak o tom přemýšlím, tak bych měl trenérovi představit i Gina, coby nového člena klubu. Pokud už opravdu nemá svoje síly, tak může žít život, jako obyčejný člověk, tím lépe pro něj. Žádné starosti..
Jsem si jistý, že z něho bude dobrý Taekwondista. Potom bychom mu mohli najít nějakou tu slečnu, aby si vyzkoušel Karakurskou rozkoš. Tady v Seireitei asi moc žen není co? Teda, co zatím vím, tak jsem slyšel o Hinamori fuku-taichou. Podle toho co mluvil ten, Guriimjo, tak bude asi hodně hezká. Možná bych se s ní měl seznámit. Ale to až po tom, co zachráníme Gina. Vetřu se v utajení do její kanceláře, jako nový člen a nějak jí sbalím. Ano ano ano, přesně takhle! Kruci, kde je ten magor. Čekám tady už celou minutu!"
Přemýšlel jsem a mezitím trochu zývl. Po té následoval pokus o usnutí, který se samozřejmě zdařil.
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Red

Red


Poèet pøíspìvkù : 615
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Karakura Town

Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka)   Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka) - Stránka 2 EmptyTue Mar 29, 2011 4:07 pm

Kensei

Znovu se na Hizura podíval tím strašně kruťáckým pohledem, který ho spaloval. "Jak jako, co jsem vám udělal?!" Vykřikl na něj. Pak dost razantně vyrazil proti němu. "Ty vrahu zasranej! Jak se vůbec opovažuješ vracet se sem a ještě se ptát na to, co jsi udělal!!" Napřáhl pěst a jednu Hizurovi vrazil. Pak další.. A další. Pokračoval tak až do doby, kdy nemohl. Udělal pár kroku zpět. Hizurovy rány se dost rychle vyléčili. Pravděpodobně měl dost vysokou regeneraci. Kenseiova pěst byla od krve. Jeho klouby byly odřené od toho, jak Hizura mlátil. "Zabil si je...Zabil jsi je..." Opakoval tiše.

Re: Shizuka

Na patře bylo dost tiché ticho a skoro to i zavánělo tichem, takže tu moc zvuku nebylo. Nicméně brzy se ozvaly kroky. Jako by tam někdo byl a mířil přímo za Shizukou. V té tmě ale moc nebylo vidět. Rychlost, kterou ta osoba šla byla čím dál tím nižší a pak jakoby se zastavila. Shizuka brzy mohl spatřit světlo, které bylo vytvořeno lukem, který používají quincy. Až teď viděl, kdo byla osoba, která se před ním objevila..Byl to.. Shizuka..?! Vystřelil přímo na originálního Shizuku.

Re: Ryuuka

Ryuuka taky zaslechl kroky. A smích.. Dost pronikavý a mrazivý smích. Než stihl zjístit, kdo ve tmě stojí, vyletěl proti němu meč. Pak zase zmizel. Zase ten smích...A zase ten meč.. Ze stínu pak vyskočil shinigami, který proti Ryuukovi sekl. To nejdivnější bylo to, že ten shinigami byl Ichimaru Gin.. Muž, pro kterého si přišli ryokové ze světa lidí...
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Hotake

Shizuka Hotake


Poèet pøíspìvkù : 194
Join date : 15. 01. 11

Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka)   Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka) - Stránka 2 EmptyTue Mar 29, 2011 8:15 pm

Shizuka

Spatřil jsem modrou záři. Co to dopr...!! rychle jsem se odvalil na bok. Quincy a tady?! To není možné! zvedl jsem hlavu v obličeji jsem měl překvapený výraz. Buď to bylo zrcadlo nebo nebo tam stála moje kopie. Myslím, že zrcadlo by na mě neútočilo. Takže tohle bude můj trénink?! No, uvidíme co všechno dokáže moje kopie. šeptnul jsem a pomalu jsem se postavil. Pomalu jsem vytáhl jednu ze stříbrných trubiček. Připravoval jsem se k boji. Z krku jsem si sundal řetízek s křížem. Omotal jsem si ho kolem levé ruky, ale luk jsem ještě netvořil. Musím být rychlý, abych ho dostal, ale je to přece moje kopie, určitě bude znát moje finty a mé pohyby. Tohle nebude tak lehké. hodil jsem po něm stříbrnou trubičku. Překřížil jsem ruce a zaříkal. Pociť hněv bitvy a přijmy tento posvátný kalich. Heizen! po mé kopii jsem vystřelil šedý kvádr.( teda myslím, že je to kvádr, Very Happy ) čekal jsem co se stane. Zasáhne ho to nebo ne?
Návrat nahoru Goto down
Misman
Admin
Admin
Misman


Poèet pøíspìvkù : 124
Join date : 24. 08. 10

Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka)   Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka) - Stránka 2 EmptyTue Mar 29, 2011 9:32 pm

Hizuro
Poslouchal jsem Kenseie.
Když se po mě vrhl, jak koliv to bylo divné - nebránil jsem se.
Nejspíš jsem mu udělal něco hodNé hodNĚ špatného. A cítit bolest, i když zachvíli oedzněla, byl můj trest.
Když mě Přestal tlouci, řekl jsem tiše.
Ztratil jsem paměť...
Doufal jsem, že si scénu, kde mi říká, že mě to neomlouvá a já mu říkám, že to vím, domyslel.
Návrat nahoru Goto down
https://multi-rpg.forumczech.com
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka)   Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka) - Stránka 2 EmptyTue Mar 29, 2011 11:17 pm

Ryuuka

Poklidně jsem seděl opřený o zeď až jsem málem doopravdy usnul. Náhle mne probudil nějaký smích. Nejprve jsem prudce vstal a začal se rozhlížet kolem sebe. Smích se opakoval. "Kdo to je?!" Vykřikl jsem tiše a pozorněji se rozhlížel. Zrazu kolem mě začala doslova bleskurychle tancovat nějaká osoba. Neměl jsem vůbec tušení, o co tu jde, nevypadalo to, že to je ten nesympatický idiot, co mě sem poslal. "Ukaž se!" Vykřikl jsem trochu hlasitěji a zahlédl před sebou Gina s taseným mečem a mířeným ostřím přímo na mé tělo. "Kurva, to snad není možné!" Pomyslel jsem si a schytal řeznou ránu přímo do hrudi. Reflexy jsem měl na celkem dobré úrovni, šlo spíše o moment překvapení. Nečekal jsem, že ten nepřítel bude Gin, nebo jeho replika. Pomalu ale jistě jsem padal k zemi s rukou na rukojeti své zanpakutou, kterou jsem netasil. "Co jsi zač?'" Stačil jsem ještě klidným tónem povědět při pádu na zem.
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Sponsored content





Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka)   Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka) - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Část 10c - Příjemné vítání (Hizuro, Shizuka)
» Část 10b - Změna je život (Kyoya , Ryuuka)
» Shizuka Hotake
» Ryuuka Hosentsu
» Ryuuka Hosentsu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Multi RPG forum :: Bleach RPG :: Hra :: Soul Society - Seireitei-
Přejdi na: