Multi RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum věnované textovým internetovým RPG hrám.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka)

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Red

Red


Poèet pøíspìvkù : 615
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Karakura Town

Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka) Empty
PříspěvekPředmět: Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka)   Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka) EmptyTue Mar 15, 2011 7:45 pm

Chtě nechtě, Ryuuka mířil přímo naproti Shizukovi a Hizurovi. Zanedlouho je také oba viděl, tedy, kvůli hustému dešti je z dálky ještě nepoznal, ale když se k němu přiblížili, poznal Shizukův praktický, "nenápadný", Quincy obleček. To, že našel své ztracené přátele by dokonce mohla být i celkem dobrá zpráva! ... Kdyby je nesledovalo několik důstojníků 12. divize v čele s jejich super šíleným Kapitánem Kurotsuchim. Ten vyběhl zpoza zatáčky a mířil přímo za Hizurem a Shizukou. "HIZUROOO-KUUUUUN!"
Návrat nahoru Goto down
Misman
Admin
Admin
Misman


Poèet pøíspìvkù : 124
Join date : 24. 08. 10

Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka)   Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka) EmptyTue Mar 15, 2011 10:33 pm

Hizuro
Procházel jsem uličkami normální rychlostí.
Brzy se ale objevil Ryuuka. Mávnul jsem na něj rukou a bezeslova pokračoval dál.
Po dalších pár metrech jsem uslyšel hlas, který jsem už rozhodně slyšet nikdy nechtěl, jak mě volal.
Otočil jsem se a viděl jsem toho magora a další lidi za ním.
Magora jsem čekal, ale kopu lidí za ním?
Nahodil jsem takový výraz (ten vlevo)
http://www.chucksanimeshrine.com/animeblog/uploaded_images/ani-shocked.jpg
A velice ale opravdu velice rychle jsem se začal klidit pryč, směr... pryč.
Návrat nahoru Goto down
https://multi-rpg.forumczech.com
Shizuka Hotake

Shizuka Hotake


Poèet pøíspìvkù : 194
Join date : 15. 01. 11

Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka)   Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka) EmptyWed Mar 16, 2011 1:27 pm

Shizuka

Na Ryuuku jsem se jenom usmál. Poté jsem se otočil spatřil jsem toho kapitána. Měl jsem úplně stejný výraz v obličeji jako Hizuro. Aaaaaa. Co po nás zase chce!!! řekl jsem si pro sebe a následoval jsem rychle Hizura. Jak jsem doběhl na jeho úroveň zeptal jsem se ho. Ten týpek je přiteplený nebo co? Já myslel, že to bude pokojná cesta! stále jsem se otáčel a koukal na kapitána a jeho skupinku za ním.
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka)   Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka) EmptyWed Mar 16, 2011 2:04 pm

Ryuuka

Poklidně jsem šel a rozhlížel se do všech stran, jestli tam někdo není. "Kam se všichni poděli. Myslel jsem, že mají stav nouze nebo tak něco. Neměli by to tu náhodou pročesávat?" Pomyslel jsem si a spatřil Shizuku a toho, no tamtoho nového žáka, který byl zjevně celkem důležitý. Jakmile na mě mávl, udělal jsem to samé a zastavil se. Pak se tam objevil nějaký Shinigami s bílými hadrami. "To je kapitán!" Pomyslel jsem si a postavil se do bojového postoje. Po té jsem zahlédl výrazy v jejich obličejích, vypadalo to, jako by to byla jejich noční můra. Prostě jsem běžel za Shizukou a tím druhým Shinigami.
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Red

Red


Poèet pøíspìvkù : 615
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Karakura Town

Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka)   Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka) EmptyWed Mar 16, 2011 7:14 pm

a kapitán Kurotsuchi za nimi. Byl trochu rychlejší než skupinka jeho otroků za 12. divize, ale i tak se Hizurovi, Ryuukovi a Shizukovi podařilo nějak utéct. Podařilo se jim dostat ke schodišti, které vedlo někam dost vysoko. Tedy, bylo tam vidět, že se ještě různě točí a tak.
Návrat nahoru Goto down
Misman
Admin
Admin
Misman


Poèet pøíspìvkù : 124
Join date : 24. 08. 10

Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka)   Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka) EmptyWed Mar 16, 2011 8:28 pm

Hizuro
Když se nám podařilo utéct Pedokápovi tak mi spadl kámen ze srdce.
Kdyby nás totiź chytil, tak by na mě mohl mít některé nepřijemné otázky které bych mu asi nebyl schopný odpovědét.
Po chvilce běhu jsme se ale dostali k dluhým schodům.
Z vrchu bude lepší výhled usoudil jsem potichu a vydal se po schodech nahoru.
Návrat nahoru Goto down
https://multi-rpg.forumczech.com
Shizuka Hotake

Shizuka Hotake


Poèet pøíspìvkù : 194
Join date : 15. 01. 11

Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka)   Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka) EmptyThu Mar 17, 2011 5:16 am

Shizuka

Asi jo. Kam to asi vede? Doufám, že jsme aspoň trochu blízko od Gina. vydal jsem se tedy po schodech nahoru. Uf ještě, že jsme tomu magorovy utekli. Ale nesmíme otálet. Gin nepočká. zamyslel jsem se a potichu jsem kráčel po různě kroutících schodech.
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka)   Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka) EmptyThu Mar 17, 2011 5:24 am

Ryuuka

Jakmile jsme se dorazili k nějakým schodům, pohledem nahoru jsem se snažil odhadnout kde končí.
Po poznámkách Hizura i Shizuki jsem se na ně špatně koukl. "Vy si teda dáváte načas, co když Gina popravujou právě teď." Prohlásil jsem škaredě a přidal do kroku.
Respektive jsem začal běhat, co mi nohy stačily. Ze zvědavosti mě celkem zajímalo, co nebo kdo je na hoře. No, to brzy zjistíme..
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Misman
Admin
Admin
Misman


Poèet pøíspìvkù : 124
Join date : 24. 08. 10

Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka)   Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka) EmptyThu Mar 17, 2011 9:22 pm

Hizuro
Něco mi říká že tam nahoře se nám dostane odpovědí... řekl jsem a pokračoval v pohybu směrem vzhůru.
Pořád jsem neměl žádné touhy zachránit nebo vypít Gin, ale tak když už jsme byl tady tak proć nepomoct mým... nejspíše kamarádům.
Můj hlavní cíl byl ale stále stejné - zjistit něco o mě.
Ale né u toho... kohosi.
Návrat nahoru Goto down
https://multi-rpg.forumczech.com
Shizuka Hotake

Shizuka Hotake


Poèet pøíspìvkù : 194
Join date : 15. 01. 11

Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka)   Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka) EmptyFri Mar 18, 2011 12:50 pm

Shizuka

Asi jo.... řekl jsem a podíval jsem se vzhůru. Schody se stále stupňovali zdáli se mi prudší než na začátku. Nebo to bylo tím, že jsem už dost unavený. Taky jediné co děláme je že pořád běháme, takže může to být únavou. Ale musel jsem to vydržet. Pro ochranu Gina a Yoshira jsem to musel vydržet. Kde asi ted je Yoshiro, Manon a Kyoya.
Návrat nahoru Goto down
Red

Red


Poèet pøíspìvkù : 615
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Karakura Town

Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka)   Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka) EmptySat Mar 19, 2011 2:16 pm

Nahoře dost foukalo. Skupince se podařilo dostat až nahoru, kde byl vchod do jedné z věží. Z ní vedl most na další. Ale vypadalo to, že v tom interiéru to nebude malé. Vlastně, ta věž byla dost široká a vysoká. Bůhví, co tam bude. Možná jen schody..A možná taky ne.
Návrat nahoru Goto down
Misman
Admin
Admin
Misman


Poèet pøíspìvkù : 124
Join date : 24. 08. 10

Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka)   Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka) EmptySat Mar 19, 2011 5:09 pm

Hizuro
Přemýšlel jsem, co by mohlo být vevnitř. Napadlo mě i pár, celkem dost děsivých možností a z nich byla nejhorší ta, ve které mě znásilnil ten kapitán co nás pořád sledoval.
Přesto jsem ale do věže vešel. Risk je zisk.
I když jsem byl zvyklý na to že to nefunguje.
Návrat nahoru Goto down
https://multi-rpg.forumczech.com
Shizuka Hotake

Shizuka Hotake


Poèet pøíspìvkù : 194
Join date : 15. 01. 11

Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka)   Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka) EmptySat Mar 19, 2011 11:44 pm

Shizuka

K tomu super počasí ještě vítr, no super. Most který vedl ke věží byl docela dlouhý a taky dost vysoko. Na úřední budovu tahle věž měla strašně málé okna. To by mohlo být ono. řekl jsem nahlas a otočil jsem se na ostatní. Možná tam bude Gin! jestli jo, tak by jsme si měli pospíšit ta skupinka s tím kapitánem budou zachvíli tady. prohlásil jsem a vydal jsem se přes most na druhou stranu.
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka)   Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka) EmptySun Mar 20, 2011 12:46 am

Ryuuka

Jelikož jsem běžel, co mi nohy stačily, tak jsem byl nahoře o něco dřív než ostatní. No, to ale bylo stejně jedno, protože hned po pohledu na ty věže jsem se zastavil a vykulil oči s vyděšeným výrazem. Měl jsem takový divný pocit, že v té věži něco bude. Něco klíčového. Něco, co nám v hledání Gina pomůže, ne-li samotný Gin. Myslím, že kdyby to byl Gin, tak bych ho nějakým způsobem určitě vycítil. Jakmile dorazili nahoru, tak jsem spolu s nimi vstoupil do věže. Pak už jsme se octly na mostě, který vedl do té druhé věže. Do té dle mého názoru "klíčové". "Dávejte pozor, mám strašně divný pocit, že tu něco je. Jako by nás někdo sledoval. Možná to je ten úchyl v bílém a možná taky ne. Každopádně musíme dovnitř" Prohlásil jsem a vydal se rychlejším krokem přes most k druhé věži!
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Red

Red


Poèet pøíspìvkù : 615
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Karakura Town

Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka)   Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka) EmptySun Mar 20, 2011 5:13 pm

Na druhém konci ale někdo stál a sledoval skupinku. Byl oblečený jako shinigami, takže to asi shinigami nejspíš i byl. Poškrábal se na hlavě a pravou rukou sáhl po meči. Zatím na skupinku nezaútočil. Spíš čekal. Jako by chtěl, aby přišli až k němu.
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Hotake

Shizuka Hotake


Poèet pøíspìvkù : 194
Join date : 15. 01. 11

Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka)   Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka) EmptySun Mar 20, 2011 5:55 pm

Shizuka

Zastavte! vykřikl jsem a koukl jsem na osobu co stála na druhém konci mostu. Sakra, cítím potíže, když vidím tu osobu. znervozněl jsem. Co budeme dělat?! šeptnul jsem na ostatní.
Návrat nahoru Goto down
Misman
Admin
Admin
Misman


Poèet pøíspìvkù : 124
Join date : 24. 08. 10

Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka)   Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka) EmptySun Mar 20, 2011 6:04 pm

Hizuro
Šel jsem přímo k tomu člověku. Nevěděl jsem kdo to byl, ale zase se mi zdálo že nemá haori, takže by nemuselo být těžké se ho zbavit.
Ale tady zdání klamalo, taˇkze to mohl být někdo kdo se na mě jen křivě podívá a umřu.
Stejně jsem šel rázně přímo za nosem.
A ano, volání mého druha jsem naprosto ignoroval.
Návrat nahoru Goto down
https://multi-rpg.forumczech.com
Shizuka Hotake

Shizuka Hotake


Poèet pøíspìvkù : 194
Join date : 15. 01. 11

Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka)   Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka) EmptySun Mar 20, 2011 10:39 pm

Shizuka

Hizuro stůj. Nevíme co je zač. křikl jsem na něj. Sakra chce se nechat zabít!? Budu se muset připravit na nejhorší. Nervozita stoupala. Ten chlápek vypadal divně. A nelíbilo se mi že je přichystaný tasit meč. Přes to všechno jsem se vydal pomalu za Hizurem.
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka)   Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka) EmptyMon Mar 21, 2011 1:31 am

Ryuuka

Pomalu a s nejistým pohledem jsem kráčel po mostě. Po zahlédnutí toho Shinigamiho na druhém konci jsem se zastavil a začínal být čím dál tím více nejistý. Hizurův krok byl dle mého názoru naprosto nesmyslný. "Co to dělá? Sakra, doufám že je na úrovni těch kapitánů. Tenhle chlápek je až moc v klidu na to, že jsme tu tři." Pomyslel jsem si a pokusil se ze sebe dostat nějaké slovo. "N..." Očividně to nešlo. Nevěděl jsem, jestli se se mnou něco děje, nebo jestli to je jen špatný pocit. Možná jsem měl nějakou duševní nemoc či co, ale bylo mi opravdu blbě. "Co to se mnou je? Ostatním nic není, co se to se mnou děje? Musím se vzpamatovat, protože to je vrchol být tak neklidný." Pověděl jsem si v duchu a stlačil ruce v pěst. "Gine, nenechám tě v tom. Nenechám je, aby tě popravili za záchranu života mého kamaráda. Už jdu!" Pomyslel jsem si a vykročil v před celkem rychlými kroky. Rukou jsem sáhl po své zanpakutou a mířil si to přímo k Shinigamimu.
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Shizuka Hotake

Shizuka Hotake


Poèet pøíspìvkù : 194
Join date : 15. 01. 11

Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka)   Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka) EmptyMon Mar 21, 2011 7:48 pm

Shizuka

Zpoza mě se vyřítil Ryuuka. Co to dělá blázen. Copak necítí jeho reiatsu? Sakra. Z krku jsem si sundal kříž. Musel jsem být připraven na vše, i k boji. K mému křížku jsem pro jistotu vytáhl i jednu stříbrnou trubičku. Ruce se mi třásli. bylo to tím napětím co mě obklopovalo. Už jsem ani nevnímal to počasí. Úplně jsem zapomněl, že nás sleduje ten úchylák kapitán se svou družinou úchyláků. Pro jistotu jsem se otočil a kryl těm dvěma záda. Tohle je blbá situace. Hodně blbá. Klid Shizuko, hlavně klid. Sevřel jsem pravou ruku v pěst a zhluboka jsem se nadechl a vydechl. Pořád jsem se koukal na druhou stranu, kdy se objeví ten kapitán.
Návrat nahoru Goto down
Red

Red


Poèet pøíspìvkù : 615
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Karakura Town

Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka)   Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka) EmptyMon Mar 21, 2011 8:07 pm

Pedo-kapitán dvanácté divize se ale nikde neobjevil. To byla nejspíš ta dobrá zpráva. Ten chlápek, co stál na druhé straně mostu, se ani nehnul. "Jste od Shinjiho?" Zeptal se jich. Tvářil se dost jako by to všechno byla jen jedna velká pain in the ass.
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka)   Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka) EmptyMon Mar 21, 2011 10:43 pm

Ryuuka

Naprosto jistým pohledem už jsem šel svou zanpakutou po jeho rameni, ale po vyslovení jeho slov jsem se zastavil. Zanpakutou jsem schoval zpět do své pochvy a zamračil se. "Co jsi zač? Patříš k Shinjimu? No, to je jedno. Nejsem tu kvůli němu. Ustup." Prohlásil jsem naprosto s vážným pohledem se vydal směrem ke dveřím druhé věže. Nevěděl jsem jestli mám divný pocit z toho chlápka, nebo z té věže, ale to bylo v tu chvíli jedno. Musel jsem jí prozkoumat, prostě jsem měl nutkání se do té věže podívat. "Pokud bude ten chlápek spojen s Shinjim, zeptám se ho na Gina." Pomyslel jsem si, přičemž jsem se teda aspoň pokoušel (kdyby mě chtěl náhodou zastavit.) dostat k dveřím do té věže.
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Shizuka Hotake

Shizuka Hotake


Poèet pøíspìvkù : 194
Join date : 15. 01. 11

Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka)   Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka) EmptyMon Mar 21, 2011 10:57 pm

Shizuka

Otočil jsem se. Ryuuko zadrž. koukl jsem potom na toho chlápka. Ano, jsme od Shinjiho. Proč? zeptal jsem se toho chlápka. Možná je přítel. A možná ne. Musí se to zjistit. rychlím krokem jsem přistoupil k Ryuukovy a chytil jsem ho za rameno. Vím, že se tam ženeš kvůli Ginovy, ale musíme zjistit jestli je na naší straně. zašeptal jsem. Pohledem jsem se koukl znovu na toho chlápka.
Návrat nahoru Goto down
Red

Red


Poèet pøíspìvkù : 615
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Karakura Town

Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka)   Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka) EmptyTue Mar 22, 2011 12:02 am

Chlápek se zamračil a projel si svoje šedé vlasy. "Fajn... Já jsem Maguruma Kensei...Kapitán 9. divize Gotei 13...A teď kvůli vám zrazuju vlastní lidi, protože to Shinjimu dlužím..." Nevypadal moc nadšeně. Nejspíš to opravdu nedělal rád a spíš to vypadalo, jako by chtěl ty 3 zabít. Pak se jenom otočil na Hizura. "Ach..Jsi to ty...Kliď se mi z cesty a nelez mi na oči...Nebo tě zabiju...Měl jsem to udělat už tenkrát.." V ten moment sáhl po svém meči..Ale nevytáhl ho.. Ovládnul se. "Tak pojďte.. Shinji mi řekl, že stačí, když vám pomůžu s tréninkem..A pak vás klidně můžu zabít.."
Návrat nahoru Goto down
Misman
Admin
Admin
Misman


Poèet pøíspìvkù : 124
Join date : 24. 08. 10

Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka)   Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka) EmptyTue Mar 22, 2011 10:19 pm

Hizuro
S poněkud uraženým výrazem jsem se tedy zastavil a čekal až ten borec půjde.
Asi to myslel vážně a vypadal celkem drsně, tak jsem ho nechtěl naštvat.
Ale mluvil o tréninku, což mohlo být zajímavé.
Tak jsem tedy tiše čekal na konci skupinky, co že se to bude dít.
Návrat nahoru Goto down
https://multi-rpg.forumczech.com
Sponsored content





Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka)   Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka) Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Část 11b - Bylo nás ... 4 (Ryuuka, Hizuro, Shizuka)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Část 10c - Příjemné vítání (Hizuro, Shizuka)
» Část 10b - Změna je život (Kyoya , Ryuuka)
» Shizuka Hotake
» Ryuuka Hosentsu
» Ryuuka Hosentsu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Multi RPG forum :: Bleach RPG :: Hra :: Soul Society - Seireitei-
Přejdi na: