Multi RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum věnované textovým internetovým RPG hrám.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Les u Konohy

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Les u Konohy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les u Konohy   Les u Konohy - Stránka 2 EmptySat Sep 11, 2010 1:03 pm

Uzumaki Razaki

Došel jsem pomalu a unaveně na místo o kterém strejda říkam
Necítil jsem se sice na 100%, vlastně ani na 60% ale nechtěl jsem se nechat zahambit...
Haloo? Je tu někdoooo? zavolal jsem
Návrat nahoru Goto down
Skippy

Skippy


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 29. 08. 10
Age : 29

Les u Konohy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les u Konohy   Les u Konohy - Stránka 2 EmptySat Sep 11, 2010 3:33 pm

Uchiha Daiki

Už asi po 5-té jsem vylezl z vody a znovu na ní vstoupil. Postupně jsem po ní začínal zkoušet i chodit ale to ještě nebylo úplně dobré. Po chvilce přišel nějaký kluk. Neznal jsem ho a tak jsem jen zavolal. Joo tady je někdo ale kdo jsi ty? Usmál jsem se a pomalu jsem došel na souš. Ten kluk byl o poznání starší a nevypadal dobře. Asi mu někdo namlátil a nebo moc trénoval.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Les u Konohy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les u Konohy   Les u Konohy - Stránka 2 EmptySat Sep 11, 2010 4:23 pm

Uzumaki Razaki

Já jsem Razaki a ty? zepta jsem se
Že by tenhle špunt byl můj kolega?
Pokrčil jsem nad tím rameny a čekal zda se neobjeví strejda-sensei
Návrat nahoru Goto down
Skippy

Skippy


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 29. 08. 10
Age : 29

Les u Konohy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les u Konohy   Les u Konohy - Stránka 2 EmptySat Sep 11, 2010 6:21 pm

Uchiha Daiki

Usmál jsem se a zpříma pronesl. Jsem Uchiha Daiki a asi budeme kolegové. Tak a teď je načase vrátit se k tréninku. Udělal jsem pečeť, koncentroval chakru do nohou a vyšel na vodu. Používal jsem chakru tak abych vždy vyvážil proud vody a už jsem dokonce i plynule chodil. Jo začíná mi to jít. Usmál jsem se a zavolal na Razakiho. Pojď to taky vyzkoušet. Musíš koncentrovat chakru do nohou ale né úplně rovnoměrně musíš vyrovnávat proud vody nebo tak nějak. Nějak jsem se to pokusil vysvětlit a čekal jsem jestli to zkusí.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Les u Konohy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les u Konohy   Les u Konohy - Stránka 2 EmptySat Sep 11, 2010 6:55 pm

Uzumaki Razaki

Skočil jsem suveréně na vodu a bez větších potíží se po ní prošel...
To víš špunte, tohle jsem se učil už před lety...
zazubil jsem se na něj
Nebyla to pravda... učil sem se to před týdnem... a pořád sem celkem často spadl...
Ale teď si zákon marchování vyžadoval abych nespadl...
Návrat nahoru Goto down
Skippy

Skippy


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 29. 08. 10
Age : 29

Les u Konohy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les u Konohy   Les u Konohy - Stránka 2 EmptySat Sep 11, 2010 7:43 pm

Uchiha Daiki

No uvidíme jestli před lety. Sharingan. Aktivoval jsem Sharingan a zaměřil jsem se na Razakiho nohy. Uviděl jsem že je na zhruba stejné úrovni jako já. Aha jasně takže buďto jsi to za ty léta zapoměl a nebo jsi velký kecal. Usmál jsem se a pokračoval v soustředění abych nespadl. Pak mě něco napadlo. Proč si z Razakiho nevystřelit? Ty Razaki a víš co já umím léta. Udělal jsem pečetě a hlesl. Suiton: Technika dračí střely. Použil jsem polovinu své chakry k této technice! Předemnou se voda začala točit a utvořil se asi 1 metr vysoký drak. Sice nebyl dost silný ale i tak mohl Razakiho srazit do vody. Po dokončení poslední pečeti drak vystřelil na Razakiho.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Les u Konohy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les u Konohy   Les u Konohy - Stránka 2 EmptySat Sep 11, 2010 7:47 pm

Uzumaki Razaki

Sakryš... on umí techniky třídy D?! řekl jsem si a v poslední chvíli jsem odskočil stranou...
A navíc má sharingan ?! Tohle bude špatný... dopadl jsem na souš relativně v suchu
No a to je všechno co umíš špunte? zeptal jsem se
Návrat nahoru Goto down
Skippy

Skippy


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 29. 08. 10
Age : 29

Les u Konohy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les u Konohy   Les u Konohy - Stránka 2 EmptySat Sep 11, 2010 8:05 pm

Uchiha Daiki

Kývl jsem s úsměvem. Jo ale stačí to. A co umíš ty? Stále jsem stál na vodě a přemýšlel jak dal. Mám mu jít naplácat a nebo raději dál trénovat? Povyskočil jsem na vodě a když jsem přistál zpět na hladině tak jsem měl co dělat abych neskončil pod vodou. Tak víš co, pojď sem na vodu a ukaž co umíš! Zvolal jsem a těšil jsem se až ho pořádně utopím, jenže já sám jsem se na vodě když jsem byl v pohybu držel jen tak tak.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Les u Konohy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les u Konohy   Les u Konohy - Stránka 2 EmptySat Sep 11, 2010 8:10 pm

Uzumaki Razaki

Umím fůru věcí... ale nebudu je ukazovat takovými špuntovi jako jsi ty... řekl jsem
Ušklíbl jsem se na něj drsně...
Doprčic... takovej prcek... a tak drsnej ?! To si dělaj legraci panikařil jsem v duchu...
Kde je ten sensei?
Návrat nahoru Goto down
dwind

dwind


Poèet pøíspìvkù : 229
Join date : 27. 08. 10

Les u Konohy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les u Konohy   Les u Konohy - Stránka 2 EmptySat Sep 11, 2010 8:22 pm

Asogi sensei

Když viděl použití něčeho, co vzdáleně připomínalu techniku dračí střely, musel si povzdychnout. Tak mladí a tak pulzní Okamžitě se mu vybavila jeho první láska, následovalo okamžité zapudění myšlenky. Rázným krokem se vydal k klukům. Přestaňte tady blbnout, jsem rád, že jste se aspoň trochu naučili vypouštět konstantně čakru. Bude to nezbytné pro vytvoření nebo ovládnutí techniky. Teď ale přestaňte blbnout, máme misi. I když v Razakiho případě ho překvapilo, že umí chodit po vodě.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Les u Konohy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les u Konohy   Les u Konohy - Stránka 2 EmptySat Sep 11, 2010 8:28 pm

Uzumaki Razaki

Takže jsem v teamu s tímhle špuntem? zeptal jsem se strejdy když dorazil
Štvalo mě být v teamu s někým, kdo byl mladší, ale přesto uměl věci co já neuměl...
D techniky jsem nezvládal ani omylem... i E mi dělali problém
Návrat nahoru Goto down
dwind

dwind


Poèet pøíspìvkù : 229
Join date : 27. 08. 10

Les u Konohy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les u Konohy   Les u Konohy - Stránka 2 EmptySat Sep 11, 2010 8:37 pm

Asogi sensei

Přesně. Potvrdil Razakiho myšlenku. Avšak naše mise začíná zítra ráno, což nám dává prostor trochu využít dnešek. Nejrpve trochu teorie. Snad to pochopí, mají z nich být ninjové. Techniky ninjutsu se mohou lišit podle druhu dodané čakry a hlavně podle elementární podstaty techniky. Například technika dračí střely je technika útočného druhu s vodním podstatou. Vzhledem k dodané čakre však ani nestačila na její označení D- techniky. Sedne si na blízký kámen. Teď pořádně poslouchejte. Podíval se do očí nejdříve Razakimu a potom Daikimu. Jednotlivé elementární podstaty mají vůči sobě vztahy, proto se klidně může stát, že vaše sebesilnější jutsu bude zablokováno technikou nejnižší úrovně. Následně vytáhne z kapsy papír, na němž jsou namalované vztahy elementárních podstat. Oheň je silnější než vítr, vítr je silnější než blesk, blesk je silnější než země, země je silnější než voda a voda je silnější než oheň. Následně ukázal oběh na papíře. Chápete?
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Les u Konohy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les u Konohy   Les u Konohy - Stránka 2 EmptySat Sep 11, 2010 8:43 pm

Uzumaki Razaki

Jo to nás učili na akdemii...
To je docela nudný strejdo...

řekl jsem a zazubil se znova...
Co kdybys mě radši naučil nějakou super mega techniku?
zeptal jsem se a pokusil sem se o svoje proslulé psí oči
Návrat nahoru Goto down
dwind

dwind


Poèet pøíspìvkù : 229
Join date : 27. 08. 10

Les u Konohy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les u Konohy   Les u Konohy - Stránka 2 EmptySat Sep 11, 2010 8:50 pm

Asogi sensei

Následně se na mistrově obličeji objevil široký úsměv. Co kdyby si zkusil být trochu originální? Vymyslet vlastní techniku je jednoduché, stačí jenom trénovat a pilovat a všechno jde již téměř samo, nemyslíš? Ale, že jseš to ti naučím tě techniku, která ti na dnešek vystačí. V jeho ruce se objevil velký shuriken, který následně hodil. Složil pečetě a vytvořil tak techniku stínového shurikenu. Následně na cíl letěli ze dvou stran dva shurikeny, což by se nováčkům mohlo dost hodit. No, myslím, že teď by si to mohl zkusit ty. Jsem docela dost zvědavý..
Návrat nahoru Goto down
Skippy

Skippy


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 29. 08. 10
Age : 29

Les u Konohy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les u Konohy   Les u Konohy - Stránka 2 EmptySat Sep 11, 2010 9:51 pm

Uchiha Daiki

Zajímavá technika ale já se raději obejdu bez ní. Musím trénovat tu techniku Suitonu. Jenže to půjde těžko. Ušklíbl jsem se a došel do prostředka vody. Pak jsem začal tvořit pečetě. Suiton: Technika dračí střely Předemnou se zavířila voda a začal se tvořit 1 metrový drak. Bohužel nebyl moc silný a tak když jsem pečetě dotvořil tak narazil drak narazil přímo do vody až se udělala malá vlnka ale to bylo všechno. Pak jsem se zamyslel. Vytvořit vlastní techniku! Došel jsem k Senseiovy a zeptal jsem se ho. Senseii myslíte že bych místo vody mohl použít svojí podstatu Raiton? Přeci jen by to ke mě sedělo více a bylo by to možná jednodušší.
Návrat nahoru Goto down
dwind

dwind


Poèet pøíspìvkù : 229
Join date : 27. 08. 10

Les u Konohy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les u Konohy   Les u Konohy - Stránka 2 EmptySat Sep 11, 2010 9:57 pm

Asogi sensei

Problém je v tom, že já nejsem ninja zručný v raitonu. Budeš muset přijít sám na to, jak vyvolat bleskovou čakru. Lépe řečeno, nějakou dobu to trvá, než se tvoje elementární čakra dokáže ovládnout na tolik, aby vytvořila nějakou lepší techniku. Avšak... Má cenu mu to vysvětlovat? U techniky musíš dbát na tvarování, dodanou čakru. To vše když spojíš s elementem raitonu, dokáže vzniknout technika. Jak to uděláš budu muset nechat na tobě. Pak se zamyslel. Tím, že si vypouštěl konstantně čakru si udělal první krok ke zvládnutí přípravy na vytvoření techniky. Ale myslím, že je na to stejně dost brzo.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Les u Konohy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les u Konohy   Les u Konohy - Stránka 2 EmptySat Sep 11, 2010 9:59 pm

Uzumaki Razaki

Víš co strejdo? nech to bejt...
Já jsem stejně přes taijutsu...
To víš ne? Takže co kdybych radši šel někam na ramen...

řekl jsem a zazubil se
Návrat nahoru Goto down
dwind

dwind


Poèet pøíspìvkù : 229
Join date : 27. 08. 10

Les u Konohy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les u Konohy   Les u Konohy - Stránka 2 EmptySat Sep 11, 2010 10:20 pm

Asogi sensei

Podíval se něco ve stylu "What the fuck?". No, tak to ale nepřežeň s tím rámenem. Zítra ráno v osm se sejdeme před bránou, přípravte si výbavu na misi. Následně zmizel v obláčku kouře. Jsem tak nějak utahanej z těch mrňat asi si pudu ... zzzZzzzzZzz....
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Les u Konohy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les u Konohy   Les u Konohy - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Les u Konohy
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Multi RPG forum :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: