Multi RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum věnované textovým internetovým RPG hrám.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Les u Konohy

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
dwind

dwind


Poèet pøíspìvkù : 229
Join date : 27. 08. 10

Les u Konohy Empty
PříspěvekPředmět: Les u Konohy   Les u Konohy EmptyWed Sep 08, 2010 5:58 pm

Prostranství lesa okolo Konohy.
Návrat nahoru Goto down
Skippy

Skippy


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 29. 08. 10
Age : 29

Les u Konohy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les u Konohy   Les u Konohy EmptyWed Sep 08, 2010 6:05 pm

Uchiha Daiki

Včera jsem obdržel vzkaz o místě kde se mám sejít s novým Senseiem. Vyrazil jsem časně ráno a tak jsem na místo dorazil první. No to je paráda jsem tu moc brzo. Zívl jsem a vyskočil na strom. Tam jsem se pohodlně usadil tak aby mě nebylo vůbec vidět a omylem jsem usnul.
Návrat nahoru Goto down
dwind

dwind


Poèet pøíspìvkù : 229
Join date : 27. 08. 10

Les u Konohy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les u Konohy   Les u Konohy EmptyWed Sep 08, 2010 6:12 pm

Asogi sensei

Pomalu došel na louku u lesa, kde měl mít sraz s jedním geninem. Prakticky byl to práce na víc, jelikož ještě stále potřeboval lidi do týmu, ale proč nezačít s tréningem dřív. Tak kde je ten kluk, člověk by si myslel, že tu bude nakročený v řadě. Nebyl z toho nijak moudrý, ale užíval si první okamžiky v uniformě Jounina, po většinu let znal totiž pouze uniformu anbu. Ach. Je tu někdo, hm?
Návrat nahoru Goto down
Skippy

Skippy


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 29. 08. 10
Age : 29

Les u Konohy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les u Konohy   Les u Konohy EmptyWed Sep 08, 2010 6:33 pm

Uchiha Daiki

Jakmile nový sensei zavolal prudce jsem se probral a zazíval. Jejda musel jsem usnout. Na to jsem seskočil ze stromu a zvolal. Tady je jeden. Stoupnul jsem si před senseie a změřil si ho pohledem. No uvidíme co to bude zač.
Návrat nahoru Goto down
dwind

dwind


Poèet pøíspìvkù : 229
Join date : 27. 08. 10

Les u Konohy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les u Konohy   Les u Konohy EmptyWed Sep 08, 2010 6:41 pm

Asogi sensei

Víc vás tu ani nemá být, hm. Podle spisu je to fakt talent, takže s ním nebudu zacházet jako s dítětem. Načež se posadí na nejbližší větší kámen. Takže, já jsem Asogi Uzumaki, hm. Jsem tvůj nový sensei a pro dnešek mám za úkol trochu si tě prověřit, hm. Pověz mi něco o sobě chlapíku. Podívá se mu vážně do očí.
Návrat nahoru Goto down
Skippy

Skippy


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 29. 08. 10
Age : 29

Les u Konohy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les u Konohy   Les u Konohy EmptyWed Sep 08, 2010 7:01 pm

Uchiha Daiki

Usmál jsem se. No takže jsem Daiki. Můj otec je vůdcem klanu Uchiha. No a jen mezi námi jsem považován za géniuse jelikož jsem aktivoval Sharingan již v 7 letech. Pak jsem zrudnul a sklopil hlavu jelikož jsem se skoro až styděl. No a moje podstata je Raiton což je ostuda. Tak je ještě něco co chcete vědět?
Návrat nahoru Goto down
dwind

dwind


Poèet pøíspìvkù : 229
Join date : 27. 08. 10

Les u Konohy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les u Konohy   Les u Konohy EmptyWed Sep 08, 2010 7:10 pm

Asogi sensei

Usměje se. Ne, to stačí na to, abych proti tobě mohl bojovat. Načež vstane a postaví se naproti Daikimu. Myslím, že zahájíme lekci číslo jedna, hm. Podívá se vzhůru na nebe. Už je to dlouho, co jsem byl dítě, snad to zvládne.
Návrat nahoru Goto down
Skippy

Skippy


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 29. 08. 10
Age : 29

Les u Konohy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les u Konohy   Les u Konohy EmptyWed Sep 08, 2010 7:16 pm

Uchiha Daiki

Bojovat? No to nemyslíte vážně! Vyhrkl jsem ze sebe ale pak jsem uskočil a kývl. Nuže dobrá ať už je to za námi... Sharingan. Hlesl jsem a aktivoval Sharingan. Když už tak se mohu naučit nějakou novou techniku tím že ho okopíruji. A nebo nové Taijutsu ze kterého vytvořím svoje. Usmál jsem se a do pravé ruky jsem si vzal Ninjato co jsem měl na zádech. Musím být v klidu. Předpovídat každý jeho pohyb a vyrovnat se jeho rychlosti. Pak možná přežiju Zaujal jsem neobvyklý postoj s Ninjato.
Návrat nahoru Goto down
dwind

dwind


Poèet pøíspìvkù : 229
Join date : 27. 08. 10

Les u Konohy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les u Konohy   Les u Konohy EmptyWed Sep 08, 2010 7:22 pm

Asogi sensei

Hm? Sharingan jo?Hm. Má smůlu, já vyrůstal mez lidmi z Uchiha klanu. Navíc můj sensei.... Dobře, tak začneme. Usmál se. Puf... zmizel v obláčku kouře. Se sharinanem je boj těžší, ale.... ...Asi je to fakt génius, čím má tedy začít?
Návrat nahoru Goto down
Skippy

Skippy


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 29. 08. 10
Age : 29

Les u Konohy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les u Konohy   Les u Konohy EmptyWed Sep 08, 2010 7:53 pm

Uchiha Daiki

Bezva ještě k tomu zmizel. Nemám proti němu šanci v otevřeném prostoru. Ale kdyby se mi podařilo ho dostat třeba do hustého lesa či houští měl by problémy jelikož je větší. A navíc moje Ninjato je lepší v menším prostoru než jeho katany. Usmál jsem se a vběhl dolesa. Běžel jsem co nejrychleji a proto jsem musel vrátit Ninjato zpět do pouzdra. Nakonec jsem doběhl na zvláštní místo: Bambusový les. Vběhl jsem dovnitř . Tam jsem se skryl ale ovšem tak abych mohl pozorovat své okolí.
Návrat nahoru Goto down
dwind

dwind


Poèet pøíspìvkù : 229
Join date : 27. 08. 10

Les u Konohy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les u Konohy   Les u Konohy EmptyWed Sep 08, 2010 8:05 pm

Asogi Sensei

Ve skutečnosti Daikiho pozoroval celou dobu, tušil, že nebude otálet a poběží se někam schovat, ale to někdy nemusí nic znamenat. Proto neváhal a zjevil se těsně před bambusovým lesem. Podíval se směrem k Daikimu a usmál se. Šáhl do pouzdra a hodil několik hvězdic směrem k místu, kde se Daiky schovával. Zároveň ve stínu hozených hvězdic složil pečetě. Ninpou: Bunshin no Jutsu! Vedle něj se objevili dva klony, které se rozeběhli proti Daikimu.
Návrat nahoru Goto down
Skippy

Skippy


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 29. 08. 10
Age : 29

Les u Konohy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les u Konohy   Les u Konohy EmptyWed Sep 08, 2010 8:21 pm

Uchiha Daiki

Vytasil jsem dva kunaie a za pomoci Sharinganu jsem viděl vše jakoby zpomaleně a tak jsem dokázal všechny hvězdice jenže to už po mě šly klony. Sakra tohle není možné. Rychle jsem vytáhl Ninjato a vyskočil do výšky. Zachytil jsem se jednou rukou o stonek bambusu a druhou máchl druhou proti jednomu klonu velkou rychlostí. Pak jsem svezl po stonku dolů a prudce e snažil kopnout druhý klon.
Návrat nahoru Goto down
dwind

dwind


Poèet pøíspìvkù : 229
Join date : 27. 08. 10

Les u Konohy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les u Konohy   Les u Konohy EmptyWed Sep 08, 2010 8:26 pm

Asogi sensei

První klon prudce uskočil od Daikiho, druhý byl zasažen kopem a musel použít kryt, který ho odkopl trochu dál. Třetí Asogi však znenadání naběhl ze středu. Taktická znalost ninji číslo jedna, taijutsu! Načež pohotovým úderem vyrazil Daikimu z ruky ninjato a pak z otočky kop těsně vele hlavy, aby si uvědomil, jak na tom je.
Návrat nahoru Goto down
Skippy

Skippy


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 29. 08. 10
Age : 29

Les u Konohy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les u Konohy   Les u Konohy EmptyWed Sep 08, 2010 8:53 pm

Uchiha Daiki

Zaregistroval jsem každý pohyb co Asogi udělal ale tomu co použil na na vyražení ale tomu jsem nemohl zabránit. Ovšem jeho druhý kop byl něco jiného. Sharingan se mi roztočil a já prudce rukou zablokoval kop. Kop byl dost silný takže jsem málem vykřikl né tolik bolestí ale hlavně překvapením. Sakra má silné kopy. Potom jsem vytasil kunai a uskočil. Umění ninji číslo dva, genjutsu! Řekl jsem a zaměřil se přímo na Senseie svým Sharinganem. Samozřejmě jsem žádné genjutsu neuměl ale i tak jsem doufal že to on neví.
Návrat nahoru Goto down
dwind

dwind


Poèet pøíspìvkù : 229
Join date : 27. 08. 10

Les u Konohy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les u Konohy   Les u Konohy EmptyWed Sep 08, 2010 9:08 pm

Asogi sensei

OHh, odskočil a dal ruce přímo k sobě. Proti genjutsu vyhrává ten, kdo umí lépe používat čakru. V tomhle ohledu mu to spíš vrátím. Oh? Žádné genjutsu se nekoná? Blafoval! Tak tohle nebyl dobrý nápad kluku. Ninjova taktická znalost číslo tři, ninjutsu! Hm, tohle by mohl zkusit okopírovat. Suiton: Technika dračí střely. Značně snížil použitou čaku, takže nakonec se utvořil poloviční drak s tlakem vody protékajícího potůčku, který zaplavil Daikiho.
Návrat nahoru Goto down
Skippy

Skippy


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 29. 08. 10
Age : 29

Les u Konohy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les u Konohy   Les u Konohy EmptyWed Sep 08, 2010 9:22 pm

Uchiha Daiki

Ha konečně něco pořádného. Jakmile začal dělat techniku začal jsem se maximálně soustředit a sharingan se mi točil rychlostí tornáda. Po chvilce na mě letěl menší drak. Tohle musím zvládnout. Udělal jsem potřebné pečetě a zvolal. Suiton: Technika dračí střely. Vytvořil jsem z té vody kterou používal Sensei ještě menšího dráčka než on ale podařilo se mi to nasměrovat tak že se voda odchýlila a tekla okolo mě. Pak jsem si musel sednout, deaktivovat Sharingan a k tomu jsem hlasitě oddechoval. Promiňte Senseii došel jsem ke hranici mého Sharinganu a tím i svůj jelikož jsem použil své tělo naplno stejně jako chakru. Nikdy jsem ho v boji nepoužil a navíc jste moc silný protivník. Zavřel jsem oči a stále oddechoval.
Návrat nahoru Goto down
dwind

dwind


Poèet pøíspìvkù : 229
Join date : 27. 08. 10

Les u Konohy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les u Konohy   Les u Konohy EmptyWed Sep 08, 2010 9:26 pm

Asogi sensei

Myslím, že to pro dnešek stačí, trénuj pilně, zítra se tu sejdem znova. A s hlasitým puf zmizel...
Návrat nahoru Goto down
Skippy

Skippy


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 29. 08. 10
Age : 29

Les u Konohy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les u Konohy   Les u Konohy EmptyThu Sep 09, 2010 5:24 pm

Uchiha Daiki

Usmál jsem se a vstal jedno oko jsem mírně pootevřel a našel svojí Ninjato. Tu jsem sebral uklidil a pak jsem se vydal lesem zpět do vesnice. Po nějaké době jsem se dostal do vesnice a již se stmívalo. Došel jsem k Ichiraku. Pěkný den Zvolal jsem. Jeden klasický Rámen. Asi po 10 minutách jsem již večeřel velmi chutný rámen. Potom jsem zaplatil a vydal se domů. Doma již všichi spaly jelikož jsem trochu zabloudil. Jakmile jsem se osprchoval usnul jsem na zemi ve svém pokoji.

.......................

Ráno jsem se probral již docela svěží. Jen oči jsem měl mírně napuchlé. Rychle jsem se nasnídal i oblékl a vyběhl opět k lesu kde jsem měl včera sraz se Senseiem. Tentokrát jsem neusnul na stromě ale stoupnul si na břeh malého potoka. Udělal jsem pečetě, soustředil chakru a zvolal. Suiton: Technika dračí střely. Vytvořil jsem malého draka z vody který nebyl ani moc silný. Sakra proč není můj element Suiton. Pomyslel jsem si a ještě 3x jsem to zopakoval. Pak jseto už ale vzdal abych se nevyčerpal. Znovu jsem jako včera vyskočil na strom a dal si tam šlofíka.
Návrat nahoru Goto down
dwind

dwind


Poèet pøíspìvkù : 229
Join date : 27. 08. 10

Les u Konohy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les u Konohy   Les u Konohy EmptyFri Sep 10, 2010 7:29 pm

Asogi sensei

Mezitím co si dal Daiky šlofíka přivolal pomocí jutsu dosotatek vody, která obklopila menší mýtinu. To by mohlo stačit pro začátek. Uhm, Hey stávej ospalče, hm! Zařval směrem ke stromu, kde odpočíval genin. Nezděs se, ale pro další lekci je tu ta voda potřeba. Usmál se. On sám stál na vodě. Dneska se bude snažit usměrnit tvojí čakru, bude se jednat o manipulaci. Zkus postupně všechnu svojí čakru nahrnou do nohou a následně chodit po vodě. Dneska to bude opravdu vtipné.
Návrat nahoru Goto down
Skippy

Skippy


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 29. 08. 10
Age : 29

Les u Konohy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les u Konohy   Les u Konohy EmptyFri Sep 10, 2010 7:53 pm

Uchiha Daiki

Podíval jsem se na senseie. Co že to mám jako dělat? Pak jsem si ho prohlížel jak chodí po vodě. Aktivoval jsem bezhlesnutí Sharingan a snažil se zaměřit na jeho nohy. Viděl jsem velmi slabě proudění chakry ale nedokázal jsem to klouně analizovat. Udělal jsem pečeť aby se mi lépe koncentrovala chakra a snažil jsem se jí nasměrovat do noh. Pousmál jsem se a vkročil na vodu. Ušel jsem půl kroku a hned jsem skončil ve vodě. Okamžitě jsem vylezl a začal svlékat oblečení. Sakra Senseii co to po mě chcete?
Návrat nahoru Goto down
dwind

dwind


Poèet pøíspìvkù : 229
Join date : 27. 08. 10

Les u Konohy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les u Konohy   Les u Konohy EmptyFri Sep 10, 2010 7:57 pm

Asogi sensei

He? Snažím se tě něco naučit, nemáš být nahodou ten slavnej génius? Prostě to zkoušej a zkus víc koncentrovat čakru do nohou. Klíč je v tom, že to musí probíhat konstantně, pak je úspěch zajištěný. Přece nechceš vypadat před ostatníma jako trouba, ne?
Škodolibě se ušklíbne.
Návrat nahoru Goto down
Skippy

Skippy


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 29. 08. 10
Age : 29

Les u Konohy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les u Konohy   Les u Konohy EmptyFri Sep 10, 2010 8:29 pm

Uchiha Daiki

Podíval jsem se na senseie a představoval jsem si jak ho topím v té vodě. Kéž bych se raději učil něco jiného. Pak jsem tedy došel ke kraji vody. Složil jsem pečeť a začal koncentrovat chakru. Tentokrát musím jít aspoň kousek. Rozeběhl jsem se na vodu a po 6 krocích jsem skončil opět ve vodě. Vztekle jsem doplaval ke břehu a Sharinganem jsem se co nejvíce zaměřil na Senseiovy nohy až hrozilo že své oči přetížím, protože je to nezvyk používat Sharingan na plno. Po chvilce jsem zamrkal a pokusil se znovu vyjít na vodu. Tentokrát jsem ovšem nešel dál od břehu ale chvilku jsem zůstal stát na břehu. Jenže asi po dvouch minutách jsem skončil opět ve vodě. Sensei nemáte náhodou nějakou lepší radu? Zeptal jsem se a čekal.
Návrat nahoru Goto down
dwind

dwind


Poèet pøíspìvkù : 229
Join date : 27. 08. 10

Les u Konohy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les u Konohy   Les u Konohy EmptyFri Sep 10, 2010 8:32 pm

Asogi sensei

Co kdybys mín kecal a víc dělal? Obyčejným lidem to pomáhá. Zvláštní, považujou ho za génia, ale zároveň za ostudu, kvůli jeho čakře. je to zvláštní směs pocitů, ale bude muset makat...
Návrat nahoru Goto down
Skippy

Skippy


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 29. 08. 10
Age : 29

Les u Konohy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les u Konohy   Les u Konohy EmptyFri Sep 10, 2010 8:46 pm

Uchiha Daiki

A už toho mám dost! zvolal jsem. Sharingan se mi divoce roztočil a již jsem viděl senseiovo rozložení chakry o dost lépe. Je to pravda Sharingan reaguje i na emoce. Proto ho většina členů Uchiha aktivovala v emoční krizi. Udělal jsem pečetě a koncentroval jsem chakru, jenže tentokrát jsem jí rozložil po celé noze v tenké vrstvě. Pak jsem vkročil na vodu. Pak jsem začal postupně vypouštět větší a menší množství chakry tak aby to kopírovalo vodní hladinu. Dokonce jsem mohl i jít ale asi po 4 minutách jsem vypustil více chakry než jsem měl a tak jsem skončil ve vodě. Ano teď to bylo lepší.
Návrat nahoru Goto down
dwind

dwind


Poèet pøíspìvkù : 229
Join date : 27. 08. 10

Les u Konohy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les u Konohy   Les u Konohy EmptyFri Sep 10, 2010 9:05 pm

Asogi sensei

No vidím, že se lepšíš, tak pokračuj, snaž se konstantně držet čakru. Já si musím něco zařídit. Následně zmizí v obláčku kouře.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Les u Konohy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Les u Konohy   Les u Konohy Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Les u Konohy
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Multi RPG forum :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: