Multi RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum věnované textovým internetovým RPG hrám.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 1. mise teamu 5

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Skippy

Skippy


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 29. 08. 10
Age : 29

1. mise teamu 5 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1. mise teamu 5   1. mise teamu 5 - Stránka 2 EmptySat Sep 11, 2010 10:26 pm

Uzumaki Minato

Usmál jsem se a vyrazil jsem. Po cestě jsem zavolal na sensei. Heeeej a co nás taky něco naučit? Ostatní již určitě naplno studují jen vy nás nic neučíte. Asi taky nic neumíte že!Usmál jsem se a nesl jsem krabice tak aby nespadly. Tak to jsme asi chytly tu nejhorší ježibabu ach jo! Brumlal jsem si v mysli.
Návrat nahoru Goto down
Zirvith

Zirvith


Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Valašské Meziříčí

1. mise teamu 5 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1. mise teamu 5   1. mise teamu 5 - Stránka 2 EmptySat Sep 11, 2010 10:39 pm

Hyuuga Tamichi

Vzala jsem si několik krabic a vyšla ven z brány. Vypadá to, že Minato bude celou cestu něco kecat.. Šla jsem za sensei a tiše pozorovala okolí.
Návrat nahoru Goto down
http://rpg-hry.worldgoo.com/
Robin

Robin


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 29. 08. 10
Age : 37

1. mise teamu 5 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1. mise teamu 5   1. mise teamu 5 - Stránka 2 EmptySat Sep 11, 2010 10:57 pm

Uchiha Yobi

"Přesně tak, Hokage mě udělala jouninem, protože jsem jí kupovala citronádu, prala a žehlila," odpověděla jsem ironicky. Vytáhla jsem si z kapsy pletení a začala cinkat jehlicemi. Tohle bude dlouhá cesta... Hmm... jaký vzor by asi chtěl Hayami Shou na šálu??
Návrat nahoru Goto down
Skippy

Skippy


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 29. 08. 10
Age : 29

1. mise teamu 5 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1. mise teamu 5   1. mise teamu 5 - Stránka 2 EmptySat Sep 11, 2010 11:49 pm

Uzumaki Minato

Po chvilce chůze se opět ozval svědící prášek ale tentokrát opravdu hodně. Vyhodil jsem krabice do vzduchu, začal se drbat a u toho vykřikl. Razaki počkej příště tě zabiju na místě. Ale pak jsem si všimnul že se již bedny zřítily na zem a já jen suše hlesl. Jejda!
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

1. mise teamu 5 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1. mise teamu 5   1. mise teamu 5 - Stránka 2 EmptySat Sep 11, 2010 11:55 pm

Ozval se zvuk tříštícího se dřeva...
Na zem se vysypaly škrabošky a nějaké šaty...
Také nějaké stuhy...
Návrat nahoru Goto down
Alfa_Dinosis

Alfa_Dinosis


Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 31. 08. 10
Age : 33
Location : Hentai pub

1. mise teamu 5 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1. mise teamu 5   1. mise teamu 5 - Stránka 2 EmptySun Sep 12, 2010 12:03 am

Mirai Kawashima

Následoval jsem je mlčky, klidně, což mě překvapovalo. Aneb jak mě, takového akčního člověka otráví takovíhle lidé.
Z přemýšlení mě vytrhl zvuk nehody, podíval jsem se k místu odkud vycházel a ejhle, koho jsem neviděl.
To je pako.. pomyslel jsem si při pohledu na Minata.
Návrat nahoru Goto down
Robin

Robin


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 29. 08. 10
Age : 37

1. mise teamu 5 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1. mise teamu 5   1. mise teamu 5 - Stránka 2 EmptySun Sep 12, 2010 5:23 pm

Uchiha Yobi

Zastavila jsem se a vzhlédla od pletení. Uzumaki se drbal a div ty masky ještě nepošlapal.
"Shinobi by se měl umět ovládat..." zamrmlala jsem na něj. "Takže to posbírej a jdeme dál, nemůžeme se zdržovat tím, že nějakému nemehlu něco vypadlo z ruky..."
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





1. mise teamu 5 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1. mise teamu 5   1. mise teamu 5 - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
1. mise teamu 5
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» 1. Mise teamu 9

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Multi RPG forum :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: