Multi RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum věnované textovým internetovým RPG hrám.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Tým 5

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
dwind

dwind


Poèet pøíspìvkù : 229
Join date : 27. 08. 10

Tým 5 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 5   Tým 5 - Stránka 2 EmptySun Sep 05, 2010 7:43 pm

Ryuu


Uhm, tak jmenuj se Ryuu Senji, je mi 13 let a specializace je genjutsu a ninjutsu. Neovládám žádné převratné technky, sensei. Ozval se nečekně jako první, nečekal nic převratného, spíš nějkou sexy urážku ze strany sensei. I když pro mě spíš představovala jistý druh respektu, který obvykle k lidem nemám.
Návrat nahoru Goto down
Skippy

Skippy


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 29. 08. 10
Age : 29

Tým 5 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 5   Tým 5 - Stránka 2 EmptySun Sep 05, 2010 8:00 pm

Uzumaki Minato

Takže jsem Uzumaki Minato jak jsem již řekl. Je mi také 13 let a moje specializace je Ninjutsu a podle všech důkazů to brzo budou i pečetící techniky. Usmál jsem se a pak ještě dodal. No a techniku vám můžu ukázat maximálně akademické Jutsu. Takže... Udělal jsem pečetě zaměřil se na podobu mistra Iruky a zvlolal jsem. Henge no Jutsu. Objevil se obláček kouře a když zmizel tak jsem tam stál v dokonalé podobě mistra Iruky. Pak jsem udělal jednoducho pečeť a v obláčku kouře jsem se opět ukázal já. Bude to stačit?
Návrat nahoru Goto down
Alfa_Dinosis

Alfa_Dinosis


Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 31. 08. 10
Age : 33
Location : Hentai pub

Tým 5 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 5   Tým 5 - Stránka 2 EmptySun Sep 05, 2010 8:38 pm

Mirai Kawashima

Chtě nechtě jsem se musel plácnout do čela. Ukazovat henge. No každopádně jsem se asi mohl představit já.
Takže, mé jméno je Kawashima... Mirai Kawashima! řekl jsem s hranou pýchou. No..v akademii mi tvrdili, že mám talent na kontrolu chakry, ninjutsu a taijutsu. Na genjutsu nemám trpělivost ani povahu. odmlčel jsem se. A jutsu umím jen ta co do nás nasr... pardon... naházeli v akademii. Takže vám moc neukážu sensei.
Návrat nahoru Goto down
Zirvith

Zirvith


Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Valašské Meziříčí

Tým 5 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 5   Tým 5 - Stránka 2 EmptySun Sep 05, 2010 8:50 pm

Hyuuga Tamichi

Počkala jsem, až se všichni představí, poté jsem si vzala slovo já.
Já jsem Hyuuga Tamichi, je mi 13 a specializuju se na taijutsu. Technik moc neumím, ale nejlepší bude asi naše klanová technika. Na chvíli jsem se odmlčela.
Byakugan! A aktivovala jsem svůj Kekkei Genkai. Po chvíli jsem jej zase deaktivovala a čekala, co se bude dál dít.
Návrat nahoru Goto down
http://rpg-hry.worldgoo.com/
Robin

Robin


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 29. 08. 10
Age : 37

Tým 5 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 5   Tým 5 - Stránka 2 EmptyMon Sep 06, 2010 7:50 pm

Uchiha Yobi

Jako první se představil Ryuu. Už jsem ho samozřejmě znala, děti ze známých klanů pozornosti neuniknou. Zavrtěla jsem hlavou.
"Jsi první den geninem, fakt si myslíš, že budu čekat, že tvoje nejlepší technika je převratná?" řekla jsem a snažila jsem se, aby to neznělo urážlivě, nechtěla jsem je znechutit hned první den, jen jsem prostě potřebovala vidět, co a jak dokážou.
Minato si zase až moc věřil, co bude umět zanedlouho, to mě zatím orpavdu nezajímalo, hlavně když to byly jen jeho idealistické sny. Ovšem když se změnil v Iruku, vyhnalo mi to moji štiplavou reakci na jeho prohlášení z hlavy. Rozhostila se trapné ticho, nikdo nevěděl co říct, ani já ne, ztráta Iruky byla až moc čerstváa bolestná. "Dobře... tak dál..." řekla jsem nakonec neproniknutelně.
Moje odpověď Miraiovi byla podobná jako v prvním případě. "Ale tak děcka, nevymlouvejte se a něco ukažte!"
Na Tamichi jsem se usmála. "Takže už ovládáš byakugan? Konečně něco, s čím se dá pracovat..." pochválila jsem ji.
Návrat nahoru Goto down
dwind

dwind


Poèet pøíspìvkù : 229
Join date : 27. 08. 10

Tým 5 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 5   Tým 5 - Stránka 2 EmptyTue Sep 07, 2010 5:12 pm

Ryuu

Složil pečetě, sousředil svou čakru. Podíval se na senseie. Henge! Puf, objevil se obláček a z ně vylezl perfektně okopírovaná se sensei. Nazdar smradi! Ušklíbla se.
Návrat nahoru Goto down
Robin

Robin


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 29. 08. 10
Age : 37

Tým 5 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 5   Tým 5 - Stránka 2 EmptyTue Sep 07, 2010 6:14 pm

Uchiha Yobi

Začala jsem se smát.
"Nějakej drzej, né?" zachrochtala jsem. Když nic jiného, aspoň má smysl pro humor. Pořád to bylo lepší, než kdyby taky napodobovat Iruku. Když jsem se uklidnila, optala jsem se: "Náhodou nevíte někdo, kolik je hodin?" Vždycky jsem s sebou nosila plno krámů, ale to důležité, jako např. hodinky, mi vždycky záhadně chybělo.
Návrat nahoru Goto down
Alfa_Dinosis

Alfa_Dinosis


Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 31. 08. 10
Age : 33
Location : Hentai pub

Tým 5 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 5   Tým 5 - Stránka 2 EmptyTue Sep 07, 2010 6:23 pm

Mirai Kawashima

Fakt super... stejně to chce vidět. pomyslel jsem si, ale neprotestoval.
Taky jsem složil pečeťe a provedl přeměnu. Najednou zde stála hokage v celé své kráse. Miraikage hodila autoritatvivní pohled na přeměněného Ryuua. Copak jsem nějaký smrad? já, hokage?! vyštěkla přesně tak jak to dělala pravá hokage.
Na otázku kolik je hodin neměl odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Skippy

Skippy


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 29. 08. 10
Age : 29

Tým 5 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 5   Tým 5 - Stránka 2 EmptyTue Sep 07, 2010 6:38 pm

Uzumaki Minato

Když i Mirai provedl Jutsu usmál jsem se a pořádně jsem ho praštil abych zrušil jeho Henge. Slabé slabé to musíš takhle. Začal jsem skládat pečetě ale v tom jsem se zarazil. A nebo raději ne když jsem to zkoušel minule málem jsem zemřel protože jsem to použil na nepřítele a on mi nějak neuvěřil. Usmál jsem se znova a vytáhl otcův kunai. Tak čím začneme Sensei?
Návrat nahoru Goto down
Robin

Robin


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 29. 08. 10
Age : 37

Tým 5 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 5   Tým 5 - Stránka 2 EmptyTue Sep 07, 2010 6:51 pm

Uchiha Yobi

Super, všichni umí přeměnu, tak to můžem bez starostí vyrazit do akce, pomyslela jsem si a protočila panenky. Ale kolik je hodin zdá se nevěděl nikdo. Ta dnešní mládež... Miraiova forma mi však něco připomněla.
"Začneme tak, že já půjdu za Hokage, a pak se uvidí," informovala jsem je. "Tady máte," dala jsem jim na rozloučenou lízátka a zmizela jsem.
Návrat nahoru Goto down
Skippy

Skippy


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 29. 08. 10
Age : 29

Tým 5 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 5   Tým 5 - Stránka 2 EmptyWed Sep 08, 2010 7:05 pm

Uzumaki Minato

Ale to je nefér takhle zmizet. Sedl jsem si na zem a začal lízat blízátko. Co si o ní lidi myslíte? zeptal jsem se všech a pak když jsem vylízal lízátko začal jsem si hrát s otcovým kunaiem. Tato zbraň je tak parádní. Nedivím se že tatík s ní propojoval svojí legendární techniku. Zamyslel jsem se a u toho jsem se usmíval.
Návrat nahoru Goto down
Zirvith

Zirvith


Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Valašské Meziříčí

Tým 5 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 5   Tým 5 - Stránka 2 EmptyWed Sep 08, 2010 7:35 pm

Hyuuga Tamichi

Když se Yobi-sensei vytratila, tak jsem si sedla na nedaleký pařez a v klidu vyčkávala, dokud se nevrátí. Pak jsem také začala lízat lízátko, které nám dala. Nad Minatovou otázkou jsem jen pokrčila rameny. Byla tu s námi sotva chvíli na to, abychom ji líp poznali. Myslím, že zatím dobrý, odpověděla jsem nakonec a přitom hleděla do dáli.
Návrat nahoru Goto down
http://rpg-hry.worldgoo.com/
Robin

Robin


Poèet pøíspìvkù : 459
Join date : 29. 08. 10
Age : 37

Tým 5 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 5   Tým 5 - Stránka 2 EmptyWed Sep 08, 2010 9:49 pm

Uchiha Yobi

Porada u Hokage netrvala dlouho, takže když jsem se vrátila, geninové byli ještě na místě.
"Děcka, dobrá zpráva, máme misi!" oznámila jsem jim celkem nadšeně, tedy na své poměry, že. "Budeme doručovat jisté velmi cenné a důležité předměty do země jahod, takže si zajděte domů k mamince na oběd a v půl druhé sraz u brány, jasné? Vezměte si s tebou všechno, co si myslíte, že budete potřebovat pro přežití v divočině. Je to sice blízko a jde se tam pořád po cestě, ale člověk nikdy neví, chápeme? Tak šup šup!" A sama jsem se vydala ke svému příbytku. Tohle není jen tak ledajaká mise, na to se budu muset řádně připravit! říkala jsem si v duchu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tým 5 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 5   Tým 5 - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Tým 5
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Multi RPG forum :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: