Multi RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum věnované textovým internetovým RPG hrám.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 ...

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ...   ... - Stránka 3 EmptyMon Oct 31, 2011 9:41 pm

Lord Drathas

Lehce jsem se ušklíbl, když vykryla můj útok. Dalším jsem jí chtěl useknout hlavu, ale nečekal jsem, že po mě hodí dveře... dveře jsem rozsekl napůl čepelí píky. Když se však moje soupeřka blížla ke dveřím tak jsem píku namířil přímo na chlapce, který ležel na zemi...
Běž, utíkej... ale v tom případě zemře... on rychle, ale ona... kývnul směrem k dívce. Ona bude umírat pomalu...


Naposledy upravil Nawaki dne Mon Oct 31, 2011 10:30 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ...   ... - Stránka 3 EmptyMon Oct 31, 2011 10:18 pm

Tyria

Oči se jí zůží do malých štěrbinek. Kdo se snaží utéct ty debile?! Ano ona..dědička impéria...žena vybraných způsobů použila sprosté slovo...památná to chvíle. Škubla opět rukou a ony dvě poloviny dveří, které proletěly někam za něj se na něj nyní valili synchronyzovaně vedle sebe. Jediné c ov této místnosti zemře...budeš ty...aůe budeš umírat týdny....
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ...   ... - Stránka 3 EmptyMon Oct 31, 2011 10:32 pm

Lord Drathas

Začal jsem smát. Opravdu a hrdelně... obě poloviny dveří prostě zmizely... v celé místnosti se najednou setmělo. Ty nemáš ani tušení kdo jsem že? Věř tedy, že jsem Darth Drathas, mistr klamu. Tvoje směšné jedijské schopnosti nejsou NIC proti mojí Síle... hrál jsem si s tebou, protože to bylo zábavné... ale teď? Nikdo... NIKDO nebude urážet Lorda Drathase! vykřikl jsem a zvedl levou ruku do vzduchu. Neviditelná Síla ti sevřela krk a zvedla tě 30 centimetrů do vzduchu...
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ...   ... - Stránka 3 EmptyMon Oct 31, 2011 10:48 pm

Tyria

Síla jí sevře hrdlo a zvedne jí do vzduchu. Začne chroptět. Oba meče jí vypadnou z rukou....vypadá naprosto bezmocně. Snažíc se popadnout dech se zmítá ve vzduchu a hledí na Drathase. Kdo tě uráží... vychroptí...Jen jsem vyhodnotila hodnotu tvého IQ...debilita... Na obličeji se jí objeví úšklebek. Než tedy umřu...milý lorde dartusi...mám poslední otázku...co je to za trubky? Ukáže prstem ke skupině trubek, z nichž jedna byla přeražená a šla z ní pára, nejspíš.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ...   ... - Stránka 3 EmptyMon Oct 31, 2011 11:03 pm

Lord Drathas

Nehnul jsem ale ani brvou. Jen jsem tebou hodil o zeď. Rána byla celkem silná, stejně jako dopad. Sama si musela uznat, že tenhle chlápet byl trochu jiná liga než ta mrcha Raatshi... Teď se podívejte vy dva spratci... tohle se stane s každým jedijem, který se rozhodne mi vzdorovat... řekl a pustil do tebe dávku blesků... celkem krátkou, ale přesto tebou projela jako nůž máslem. Každý sval tě bolel...
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ...   ... - Stránka 3 EmptyMon Oct 31, 2011 11:09 pm

Tyria

Rána o zeď jí dosti ochromila. Snažíc se popadnout dech ležele u stěny. Pak přišla dávka blesků...bylo to velice nepříjemné a Tyria se docela kroutila, i když to bylo jen krátké. A Tyria....kterou bolel každý sval v těle se smála. Přerývaně, avšak se to dalo považovat za smích. Zvedla hlavu a v očích se jí zatřpytily slzy...slzy bolesti, ale jiank se usmívala. No co...tak to zjistíme... Pak celou lodí něco otřáslo. Z trubky vyšlehly plameny a zbylé trubky to vyrvalo ze zdi.(Nevím jakou sílu má ten termální detonátor, ale hádám, že ty trubky někam vedly.) Tyria ihned do rukou přitáhla meče a pokusila se postavit. Vše jí však strašně bolelo.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ...   ... - Stránka 3 EmptyMon Oct 31, 2011 11:23 pm

Opravdu se ozval značný výbuch. Co detonátor způsobil nemohla Tyria tušit, důležité bylo to, že plamen co vyšlehl docela slušně ožehl záda sithského lorda. V tu samou chvíli lord odletěl asi 3 metry a narazil do zdi své kajuty. Žena, kterou jsi vypustila z klece se postavila. Vypadala docela zuřivě. Ale taky slabě. Pravděpodobně tu byla týdny bez vody, bez jídla... a pravděpodobně si prošla svojí částí mučení... Drathas se zvedl a jedinou další salvou blesků jí vyřídil... chlapec vyběhl proti němu, ale on ho jediným úderem ruky odhodil metr daleko...
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ...   ... - Stránka 3 EmptyMon Oct 31, 2011 11:51 pm

Tyria

Drathas měl docela dost svých problémů a zak to zkusila. Jediným pohybem dala obě části meče dokupy a druhou se pokusila mu silou vytrhnout jrho píku z rukou. Fakt, že ublížil tomu chlapci jen vyvolal v Tyrii ještě větší vzetek. Její další činnost pak spočívá v tom, zdali mu píku vytrhne nebo ne.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ...   ... - Stránka 3 EmptyTue Nov 01, 2011 12:18 am

Drathas byl možná naštvaný, možná byl momentálně rozzuřený do extrémů, ale svojí zbraň nepustil z ruky. Viděl jsi ale dívku, která měla setnuté ruce v pěst. Konečky prstů měla tak zatnuté, že zbělali... vypadala, že brzy vybuchne vzteky. Drathas jí ignoroval, blížl se k tobě jako golem, nezastavitelný...
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ...   ... - Stránka 3 EmptyTue Nov 01, 2011 8:50 am

Tyria

Ztěžka se napřímila. Byla unavená, každý sval v těle jí bolel a připadala si, že každou chvíli ztratí vědomí. Když ukradnutí Drathasovi zbraně selhalo, rozpojila tedy obě části a připravila si dva meče. Onu dívku vnímala jen koutkem oka. Nevěděla co dělá, ale doufala, že to pomůže. Těžce oddechovala a sledovala blížícího se obra...sledovala jej pozorně, aby mohla vykrýt jeho rány.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ...   ... - Stránka 3 EmptyTue Nov 01, 2011 2:33 pm

Dívka z ničehonic vybuchla hněvem. Z její ruky vyletěla salva blesků která zasáhla Drathase do zad. Zdálo se, že hněv dovedl dívku na hranu temné strany. Zdálo se, že ani mocný Sith neměl obranu proti této technice. Netrvalo to ani 5 sekund. A dívka zkolabovala. Drathas se otočil a vztekle jí hodil proti zdi. Zdálo se, že ho salva značně oslabila...
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ...   ... - Stránka 3 EmptyTue Nov 01, 2011 3:06 pm

Tyria

Únava byla kritická, ale musela se snažit. Pokud selže, tak její rodina, přátelé a domov budou zničeny a to nechtěla a nemohla dovolit! Zvedla se, když dívka zasáhla Drathase blesky. A když byla odhozena, byla již Tyria v pohybu. Ždímala ze sebe to nejvíc, co to šlo. Rozhodla se na oslabeného Drathase zkusit rychlost a pohyblivot, kterou už měla dosti sníženou. On však také. Vyběhla tedy proti Drathasovi. V příhodné chvíli po něm silou vrhla jeden z mečů a on byl nucen jej vykrýt. Tohoto manévru se pokusila využít tak, že v rychlosti sjede pod smrtícím ostřím a jakmile se dostane za hranici laserového ostří píky, uchopí levou rukou zespod rukojeť Drathasova meče a využije jej jako oporu. Druhým mečem v ruce zprudka a celou svou silou bodne proti Drathasově krku.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ...   ... - Stránka 3 EmptyTue Nov 01, 2011 8:29 pm

Drathas odrazil útok, tak jak si čekala. I druhá část vyšla přesně jak jsi čekala... až na to, že uhnul částečně. Tvoje čepel mu zranila krk, ale ne dost. Pustil píku a chytil tě, sehnul tě silou dolů a vrazil ti koleno do břicha. Další rukou tě odhodil pomocí Síly asi metr dozadu. Jeho Síla už taky nebyla co bývala. Ty blesky ho zřejmě vyřídily víc, než jsi čekal...
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ...   ... - Stránka 3 EmptyWed Nov 02, 2011 5:33 pm

Tyria

Narazila do zdi a vykuckla pár kapek krve. Pak se svezla podlél stěny až na zem. S každým nadechnutím cítila silné bodnutní, což nemohlo znamenat nic dobrého. Vše ji bolelo...už neměla sílu...ale musela. Opře se rukou o stěnu a pomalu se postaví. V druhé ruce svírá meč. Druhý odletěl někam mezi onu ženu a dívku. Tyria upře pohled na Drathase. I kdyby mě to mělo zabít, tak nedovolím této lodi, aby dorazila na Corellii!
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ...   ... - Stránka 3 EmptyWed Nov 02, 2011 9:13 pm

Lord Drathas

Loď se nehýbala, to jsi mohla vidět z okna. Rozhodně jsem z toho neměl radost. Zamřít? To se dá velice snadno zařídit! řekl jsem a natáhl ruku před sebe... ale nic se nestalo. Namířil jsem tedy meč na chlapce, který se krčil u zdi. A co uděláš teď? Obětuješ pro svojí Corellii i tohoto chlapce? řekl jsem a nasadil ďábělský smích...
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ...   ... - Stránka 3 EmptyWed Nov 02, 2011 9:23 pm

Tyria

Pomalu se zvedla a mezitím vyplivla další krev. Bolest byla ohlušující a přicházela s každým nádechem. Typické... Pomalým kulháním se vydá k Drathasovi. Jakmile je vaše veleschopnost fuč, vytáhnete špinavou hru...tohle mě na vás sitech upřímně se*e! Hodí po něm meč. Né však silou kosmickou, ale silou vlastní. Nejspíš nějaká pojistka dokázala zařídit, že meč nezhasl. Pak sevřela euce v pěst a vytáhla z temnoty svůj druhý meč. pomocí zbytku kosmické síly jej aktivuje a pokusí se jej postavit případně do cesty Drathasovu meči. Sama tak tůstává nekrytá.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ...   ... - Stránka 3 EmptyWed Nov 02, 2011 9:43 pm

Drathas bodl... ozval se chlapcův výkřik. Ihned na to se tvůj vrhnutý meč zapíchl přímo a nádherně do Sitha... ten heknul, vydal ze sebe mocný pokřik. Telekinetická vlna smetla celou místnost. Ihned na to Sith zmizel. Poslední co jsi z něj viděla byly 2 zářící body - jeho oči. A pak bylo ticho přerušované jen těžkým dýcháním chlapce. Dívka i žena byli v bezvědomí. Chlapec ležel na zemi. Naštěstí sebou v poslední chvílu cuknul, takže mu meč "jen" ošklivě poranil levý bok...
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ...   ... - Stránka 3 EmptyWed Nov 02, 2011 9:51 pm

Tyria

Vyškrábala se na nohy, což byl úkon přímo nadlidský. Pomalu doklopýtala až k chlapci, kdy po csestě ještě sebrala své meče a uchovala je v místě k tomu určenému. Pak se sehne nad chlapce. Vše bude... Její slova přeruší zakašlání, které vrhne chlapci do obličeje pár kapek krve. Špatně se jí dýchalo, ale teď se to snažila nevnímat. Prozkoumala chlapcovu ránu. Nevypadala hezky. Tyria nemohla udělat nic víc, nežli si utrhnout kus svého šatu a obvázat mu ránu. Pak dokulhá k dívce a pokusí se jí vzbudit.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ...   ... - Stránka 3 EmptyWed Nov 02, 2011 10:49 pm

Chlapec se usmál. Děkuju, hrozně mě mrzí k čemu nás donutil... že jsme Vás tak podvedli, ale on by jinak zabil mojí sestru... řekl ti. Opravdu ho mrzelo co se stalo. Když si se snažila probrat dívku tak ta jen zamžourala a řekle Vše už bude dobré, mami... a opět odpadla. Mezitím se ale probrala ta druhá žena, vypadala mnohem silněji než předtím

Děkuju za záchranu, jsem Lea La'rendo, bývalá mistrině řádu jedi, později velmistrině řádu Coeur de Lion který byl bohužel zničen před 3mi týdny... jak se Vám mohu odvděčit za záchranu?
zeptala se
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ...   ... - Stránka 3 EmptyThu Nov 03, 2011 8:29 pm

Tyria

Postaví se na nohy...což jí způsobí silnou námahu...a pohlédne na ženu. T-Tyria Eleanora T'ianna ...kuck kuck...D'Corellia Griffiths III. Bývalá rytířka řádu jedi..kuck kuck..nyní vůdkyně frakce Repartus... Byla podivně pobledlá...dýchalo se jí neuvěřitelně těžce. Bude...bude stačit...když to přežiju... Svalí se ke zdi a těžce oddychuje. Při každém výdechu zní jakoby bublání.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ...   ... - Stránka 3 EmptyThu Nov 03, 2011 9:17 pm

Loď najednou vyskočila z hyperprostoru. Jistě, zdálo se že se nehýbe, ale to byl zřejmě jen další klam mistra klamu. Pod vámi se zelenala Corellia... loď se ale okamžitě dostala pod palbu. nevím, jak to je možné, že Sithové sice vymyslí geniální plán, při kterém zjistí tajné informace o úkrytu Jedijů, ale pak zapomenou, že Corellii chrání několik lodí... loď se otřásala pod palbou. Z okna jsi viděla starou loď třídy Hammerhead jak se blíží zprava...
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ...   ... - Stránka 3 EmptyThu Nov 03, 2011 9:28 pm

Tyria

Otočila se opět na ženu. Odveďte své děti do záchraných modulů. Já musím pomoct Corellii...musím na můstek. Zvedne se z obtížemi. Bylo jasné, že pokud se na můstek vydá sama, už se nevrátí. Popošla tedy ke dveřím. Do ruky vzala svou zbraň a naposled se koukla na onu ženu. Pak se vydá chodbami směrem k můstku.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ...   ... - Stránka 3 EmptyThu Nov 03, 2011 10:13 pm

Lod zasáhla další salva. Nezdálo se, že by loď vydržela dlouho tenhle stupeň palby. Najednou se trupem jen kousek od vás prořízl modul. Obnobná situace jako na Corellian protector, jen obrácená. Do lodi se dostala republiková komanda a útoční droidi... jeden z komand namířil bouchačku na vás... další 2 ho následovali... opatrně se přiblížili. Jeden z nich se pak ozval: Vzdejte se a vaše životy budou ušetřeny...
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ...   ... - Stránka 3 EmptyThu Nov 03, 2011 10:38 pm

Tyria

Opřela se rukou o zeď a vykašlala další krev. Pak pohlédla na komanda. Do-dostaňte ty děti do bezpečí...a zničte tuto loď...já...já.. Pak se chytí za hruď. Dýchalo se jí hrozně...na nějaký odpor už neměla ani pomyšlení. Meč schovala do šatstva doufajíc, že si jej nikdo nevšiml...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ...   ... - Stránka 3 EmptyThu Nov 03, 2011 10:43 pm

Lea La'rendo

Mávla jsem lehce rukou. Jsme vaši spojenci, doprovodíte nás do hangáru... řekla jsem celkem sebejistě a čekala co udělají komanda... Komando zopakovalo hezky gumácky větu "Jste naši spojenci, doprovodíme vás do hangáru". Ti zbylí dva vzali děti, ten co mluvil ti pomohl v chůzi a vedli vás do hangáru. Cestou jste potkali další, Zřejmě po celé lodi zuřila bitva... nakonec vás dovedli do hangáru, kde bylo několik lodí...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: ...   ... - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
...
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Multi RPG forum :: Star wars RPG :: Hra :: Corellia-
Přejdi na: