Multi RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum věnované textovým internetovým RPG hrám.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Sith vs Jedi

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
dwind

dwind


Poèet pøíspìvkù : 229
Join date : 27. 08. 10

Sith vs Jedi Empty
PříspěvekPředmět: Sith vs Jedi   Sith vs Jedi EmptyWed Sep 28, 2011 10:49 pm

Zakládám základní diskuzi téhle hry.
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Sith vs Jedi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sith vs Jedi   Sith vs Jedi EmptyWed Sep 28, 2011 10:50 pm

A co v ní máme psát? Kdo je lepší? Kdo je silnější? Nebo Který boj jediho s jakým sithem bychom vidět chtěli?
Návrat nahoru Goto down
dwind

dwind


Poèet pøíspìvkù : 229
Join date : 27. 08. 10

Sith vs Jedi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sith vs Jedi   Sith vs Jedi EmptyWed Sep 28, 2011 10:52 pm

Cokoliv co tě k těm frakcím napadne Shiro Very Happy Tohle je v podstatě flame topik Smile
Návrat nahoru Goto down
Silas

Silas


Poèet pøíspìvkù : 406
Join date : 10. 02. 11
Age : 31

Sith vs Jedi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sith vs Jedi   Sith vs Jedi EmptyWed Sep 28, 2011 10:59 pm

Takže Sithi jsou zatracení bastardi, kteří jsou ale naoplátku velmi nadupaní a často používají velmi neobvyklé techniky a zbraně. Jedi jsou neuvěřitelní salámové (až na vyjímky jako Joda a Obík). Jsou v otázce síly strašně omezení a i když mají potenciál, moc jej nevyužívají. Proto bych rád, kdyby vznikla nová frakce Jesi, kteří by byli kladní, ale silově nadupaní a neomezeni nějakými předsudky typu "Použij blesky a jsi ten zlej!"
Návrat nahoru Goto down
Mya

Mya


Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 18. 09. 11

Sith vs Jedi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sith vs Jedi   Sith vs Jedi EmptyThu Sep 29, 2011 10:03 pm

Já prostě mám ráda Sithy, omlouvám se, ale já vždy měla většinou radši ty zlé Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Sith vs Jedi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sith vs Jedi   Sith vs Jedi EmptyThu Sep 29, 2011 10:06 pm

Já jsem mr. Nice guy =)
Osobně nemám problém s kodexem Jedijů... naopak nemám rád kodex Sithů... ale mám rád obě frakce
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sith vs Jedi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sith vs Jedi   Sith vs Jedi Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Sith vs Jedi
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Queatkal Shy-Sith
» Vito Agnetta - Sith
» Chrám Jedi
» Kalarik Went - jedi knight
» Seiryuu Hiru - Polovycvičený Jedi

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Multi RPG forum :: Star wars RPG :: Diskuze-
Přejdi na: