Multi RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum věnované textovým internetovým RPG hrám.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Vítejte v zemi chlupáčů

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
dwind

dwind


Poèet pøíspìvkù : 229
Join date : 27. 08. 10

Vítejte v zemi chlupáčů Empty
PříspěvekPředmět: Vítejte v zemi chlupáčů   Vítejte v zemi chlupáčů EmptyMon Sep 26, 2011 10:03 am

Potom, co se ti podařilo na Korribanu sehnat dopraní prostředek a potřebné informace, vydala si se právě sem - na planetu Kashyyk, kterou obývá zdejší domorodci známí jako Wookiové.

Autopilot již před malou chvilkou oznamoval brzké přistání na planetě. Povolení jste dostali od lokální informační věže, které navigovala většinou zbloudilé lodě nebo cestovatele. Pomalu jste začali přistávat na plošině...
Návrat nahoru Goto down
Mya

Mya


Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 18. 09. 11

Vítejte v zemi chlupáčů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vítejte v zemi chlupáčů   Vítejte v zemi chlupáčů EmptyWed Sep 28, 2011 9:48 pm

Lyra Teff

Vystoupila jsem z lodě a nasadila jsem si kapucu. Rozhlédla jsem se po planetě Wookiů, zdejší prostředí se mi nezamlouvalo tolik jako na Korribanu. Takže, kde by bylo nejlepší začít? Musím zjistit, kdo je ted jejich vůdce.....nejvíce informací jde sehnat jen na jediném místě... Vyrazila jsem hledat zdejší bar.
Návrat nahoru Goto down
dwind

dwind


Poèet pøíspìvkù : 229
Join date : 27. 08. 10

Vítejte v zemi chlupáčů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vítejte v zemi chlupáčů   Vítejte v zemi chlupáčů EmptyWed Sep 28, 2011 10:25 pm

Bar u lechtajícího chlupu

Přestože Wookiové jsou jazykově adaptabilní, některé jejich názvy nechávaly trnout hrůzou i ty otrlejší. Tento bar, který se nacházel jako prostor mezi dvěma urostlými stromy doslova naháněl pocit jisté neschopnosti. Avšak evidentně se zdálo, že zdejší tento podnik vřele navštěvují i přes jeho vnější nedostatky.

Okolo se pak už nacházelo pouze pár obytných stromů, zdálo se, že okolo přistávacích ploch nejsou bary zrovna vítaným typem podniku. Jinak se všude procházelo spoustu Wookiů, kteří zřejmě neměli naspěch.
Návrat nahoru Goto down
Mya

Mya


Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 18. 09. 11

Vítejte v zemi chlupáčů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vítejte v zemi chlupáčů   Vítejte v zemi chlupáčů EmptyThu Sep 29, 2011 10:18 pm

Lyra Teff

Vztoupila jsem do baru s velice prapodivným jménem. Prvně jsem si to zamířila k baru, objednala jsem si. Otočila jsem a prohlížela si přítomné. Který z těchto zvířat se mi bude hodit, jako informační zdroj? Možná ten...? Nebo... Snažila jsem si vitipovat někoho, kdo by mohl býti informovaný a přitom neměl moc velkou vůli, aby se s ním dalo lehce manipulovat.
Návrat nahoru Goto down
dwind

dwind


Poèet pøíspìvkù : 229
Join date : 27. 08. 10

Vítejte v zemi chlupáčů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vítejte v zemi chlupáčů   Vítejte v zemi chlupáčů EmptySat Oct 01, 2011 4:40 pm

V baru to nevypadalo o nic lépe. Většina věcí byla ze dřeva a zbylé věci většinou byly železného rázu včetně jistých kalichů, do kterých zdejší "barman" nalíval pouze zdejší medovinu. Co se týkalo Wookiů, bylo zde zhruba jedenáct členů nějakého zdejšího gangu, který nejspíš momentálně vedl ostrou debatu o věci jménem "Zgirhaa". Také tu seděli zdejší dva piloti, které si poznala podle čepice, na které byl znak jakéhosi raketoplánu.

BTW: Dost to tam smrdělo...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Vítejte v zemi chlupáčů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vítejte v zemi chlupáčů   Vítejte v zemi chlupáčů Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Vítejte v zemi chlupáčů
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Část 2 - Vítejte v Karakuře

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Multi RPG forum :: Star wars RPG :: Hra :: Kashyyyk-
Přejdi na: