Multi RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum věnované textovým internetovým RPG hrám.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Lovci

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Phate69




Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 20. 04. 11

Lovci - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lovci   Lovci - Stránka 2 EmptyMon May 02, 2011 10:49 pm

Gue´Vessa

Prohlédnu si tělo a potichu zakleju. Mýlil jsem se... Pak k ní přijdu blíž a vezmu jí světelný meč, který si zastrčím do pláště. Zkusím odhadnout rasu, i když myslím, že to je člověk. Otočím se na sestru. Máme tu někoho, kdo vraždí Jedi. To se mi nelíbí ani v nejmenším...Co teď?
Návrat nahoru Goto down
Kashike

Kashike


Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 23. 04. 11

Lovci - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lovci   Lovci - Stránka 2 EmptyMon May 02, 2011 10:52 pm

Gue´Verra


Když bratr prohlíží tělo, udělám několik kruhů kolem dokola. Postupně zvětšuji poloměr. Tuhle techniku používají stopaři když ztratí stopu. Zkusím takhle něco najít, ať je to cokoliv. Taky se mi to nelíbí. A na otázku co teď je jednoduchá odpověď. Najdeme ho a zabijeme ho.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Lovci - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lovci   Lovci - Stránka 2 EmptyWed May 04, 2011 2:59 pm

Najednou jste ucítili velice, velice silnou temnou stranu... ten někdo byl blízko a rozhodně se nesnažil svojí přítomnost maskovat. Něco se mihlo kousek od vás... bylo to neuvěřitelně rychlé... zdálo se, že to krouží, najednou jste se cítili obklíčení a hlavně jste cítili neobvyklé zmatení, dokonce strach, bylo to divné...
Návrat nahoru Goto down
Phate69




Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 20. 04. 11

Lovci - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lovci   Lovci - Stránka 2 EmptyWed May 04, 2011 3:35 pm

Gue´Vessa

Sem, rychle! řekl jsem a stoupl si doprostřed náměstí. Tohle se mi vůbec nelíbí...Strach moc často nemám. Ale sestra nesmí nic poznat. Vzal jsem kopí pevně do obou rukou a šel do "kudlanky" k sestře. Zase tě uvidím bojovat, sestři. Ne, že ho zabiješ prvním úderem. zkusil jsem se zasmát, ale vyšel ze mě takový roztřesený skřek. Tak se ukaž! zakřičel jsem do prostoru tím nejpevnějším hlasem, který jsem dokázal vyplodit a stále jsem sledoval okolí a očima těkal po stínech.
Návrat nahoru Goto down
Kashike

Kashike


Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 23. 04. 11

Lovci - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lovci   Lovci - Stránka 2 EmptyWed May 04, 2011 4:00 pm

Gue´Verra


Najednou se mi sevřel žaludek a málem se mi podlomila kolena. Z transu mě vytrhl až bratr. Jo... Doběhnu za ním a vytáhnu meč. Zapnu jen jednu stranu a rozhlížím se po případném útočníkovi. Tak poď ty hrdino, vylez!!!
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Lovci - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lovci   Lovci - Stránka 2 EmptyThu May 05, 2011 12:24 am

Najednou se před vámi objevila postava. Jako blesk z čistého nebe. Když se zastavila z hlavy jí spadla kapuce. Byla to žena, twi-lek... měla podivnou, šedivou barvu kůže a průhledně skelné oči... v mžiku aktivovala dva rudé meče... působila dojmem, jako že tu ani není, tak nějak nepřítomně. Ale cítili jste jasně hněv, nenávist a temnou stranu... Pokud to byla ona, kdo zabila tu jedijku tak byla ale zcela nezraněná
Návrat nahoru Goto down
Phate69




Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 20. 04. 11

Lovci - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lovci   Lovci - Stránka 2 EmptyFri May 06, 2011 10:39 pm

Gue´Vessa

Nemám rád Twi´leky. .. zaklel jsem a namířil kopí před sebe. Kdo ti velí? Odpovíš mi hned, nebo to z tebe budu muset vymlátit? řekl jsem rázným tónem, mnohem klidnějším, než předtím. Přeci jen, je jen jedna...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Lovci - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lovci   Lovci - Stránka 2 EmptyFri May 06, 2011 11:54 pm

Žena sebou cukla jako kobra... neuvěřitelně rychle se vymrštila do útoku...její pohyby byly až nereálné. Ani ne tolik rychlostí, spíše byly zvláštní... jako kdyby měla klouby otočné na všechny strany. A ty skelné oči se vůbec nehýbaly... jako kdyby viděla všechno... nebo nic a bylo jí to jedno... vůbec nepůsobila dojmem živé bytosti
Návrat nahoru Goto down
Phate69




Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 20. 04. 11

Lovci - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lovci   Lovci - Stránka 2 EmptySat May 07, 2011 6:14 pm

Gue´Vessa

Jen jsem pozměnil směr hrotu směrem na ní. S trochou štěstí se ta "loutka" nabodla a pokud byla tak rychlá, jak jsem pochopil, tak dosti bolestivě. Je tu ještě někdo... řekl jsem sestře a těkal očima po okolí.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Lovci - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lovci   Lovci - Stránka 2 EmptySat May 07, 2011 7:07 pm

Stalo se něco velice, velice divného...
Žena se bez většího problému nabodla na hrot kopí... v tu chvíli se ale čepele jejích mečů prodloužili a zabodli se ti do ramenou... Ihned nato žena odskočila dozadu, čímž si ještě víc rozšklebila ránu... jako kdyby jí ani nevadila... přesto to byla rána, která by normálního člověka (i twi'leka) pravděpodobně zabila
Návrat nahoru Goto down
Kashike

Kashike


Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 23. 04. 11

Lovci - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lovci   Lovci - Stránka 2 EmptySun May 08, 2011 4:00 pm

Gue´Verra


Nestihla jsem úplně včas reagovat a jen to pozorovala. Ve chvíli, kdy ta ženská zranila bratra a odskočila jsem vyrazila vpřed a vedla jsem sek na klíční kost s cílem jí minimálně useknout ruku v rameni.
Návrat nahoru Goto down
Phate69




Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 20. 04. 11

Lovci - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lovci   Lovci - Stránka 2 EmptySun May 08, 2011 10:05 pm

Gue´Vessa

Zasykl jsem bolestí, když mě prodloužené čepele zasáhly do ramenou. Nepustil jsem ale kopí a ještě než mi Twi´lečka sklouzla z hrotu, zkusil jsem ji přišpendlit k zemi tak, aby ji sestra mohla nějak zaranit.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Lovci - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lovci   Lovci - Stránka 2 EmptyMon May 09, 2011 9:56 pm

Žena dopadla kousek dál a okamžitě vykryla údery, které na ní vedla Gue´Verra... Byla mnohem rychlejší, navíc měla 2 čepele... ale zranění jí vážně zpomalilo. Zdálo se ale, že se překvapivě rychle regenerovalo. V tu chvíli se žena pousmála. Byla to první známka emocí, které na ní bylo vidět. Vedla druhým mečem sek tak, aby svojí sokyni přesekla vejpůl, nebo jí donutila uskočit...
Návrat nahoru Goto down
Kashike

Kashike


Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 23. 04. 11

Lovci - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lovci   Lovci - Stránka 2 EmptyMon May 09, 2011 10:01 pm

Gue´ Verra


Přesně tohle jsem čekala. Zapnu druhou čepel a vykreju i druhý meč. Nemělo by to být nic těžkého, čepel se objeví přesně v dráze její zbraně. Pokud se kryt podaří, pak tyč roztočím a donutím jí se stáhnout. Pokud ne, odskočím a použiji Force Push.
Návrat nahoru Goto down
Phate69




Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 20. 04. 11

Lovci - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lovci   Lovci - Stránka 2 EmptyMon May 09, 2011 11:08 pm

Gue´Vessa

Zatímco sestřička zaměstnává nepřítele, přehodím si v ruce kopí tak, abych ho měl v podpaží a měl co největší úhlovou rychlost. Pak udělám krok na vzdálenost potřebnou k zásahu a zaberu silou. Kopí by mělo udělat oblouk přibližně ve výšce žeber a pokud ženu zasáhne, neměl by být pro něj problém přeříznout ji napůl.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Lovci - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lovci   Lovci - Stránka 2 EmptyThu May 12, 2011 6:40 pm

Zena máchla rukou... obě Síly se setkali a jak Twi'lečka tak Gue´ Verra odletěli několik metrů dozadu. Ženská svým pádem rozbila nějaký kontejner, Gue´ Verra dopadla do smetí, které zbrzdilo její pád... Díky tomu byl útok kopím trochu zbytečnej, protože žena odletěla moc rychle... Zdálo se ale, že je stále až moc schopná pohybovat se
Návrat nahoru Goto down
Phate69




Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 20. 04. 11

Lovci - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lovci   Lovci - Stránka 2 EmptyThu May 12, 2011 6:53 pm

Gue´Verra

Dokud se hrabe z kontejneru, rozeběhnu se, pak použiju kopí jako odrazovou a zkusím ji zkopnout zpátky tam, odkud se zvedala. Pokud se mi to povede, přibodnu ji kopím ke kontejneru.
Návrat nahoru Goto down
Kashike

Kashike


Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 23. 04. 11

Lovci - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lovci   Lovci - Stránka 2 EmptyFri May 13, 2011 6:48 am

Gue´ Verra


Když vidím bratrův útok, použiji znova Force push a zkusím jí udržet na místě, aby jí mohl bratr dodělat. Až pak se vyhrabu z těch odpadků.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Lovci - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lovci   Lovci - Stránka 2 EmptyFri May 13, 2011 7:46 am

Celej tenhle plán byl trochu zkažen tím, že Gue´ Verra nemohla trefit temnou jedijkl přímu, protože jí v cestě stál její bratr... Ani jeho útok nevyšel. Zaútočil sice velice rychle, ale ne dost rychle. Kromě toho i jeho zpomalovaly rány, které urtžil. Žena zvedla ruku a ty jsi cítil jako by tě někdo uchopil za krk a zvednl několik centrimetrů do vzduchu. Pak rukou mávla a další neviditelná síla tě odhodila proti zdi jedné z budov. V tu samou chvíli ale odněkud zeshora přiletěl výstřel z blasteru. Mohli jste si všimnout vznášedel plných lovců odměn. Začali pálit po vás všech...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Lovci - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lovci   Lovci - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Lovci
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Multi RPG forum :: Star wars RPG :: Staré hry :: Star wars RPG 2 :: Hra :: Coruscant-
Přejdi na: