Multi RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum věnované textovým internetovým RPG hrám.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Lovci

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Lovci Empty
PříspěvekPředmět: Lovci   Lovci EmptyTue Apr 26, 2011 9:16 pm

Další den na Corusantu. Statisíce lidí spěchali sem a tam, stovky lodí přistávaly a zase odlétaly z mnoha spaceportů napříč planetou. Patrně nejživější planeta celé galaxie. Sídlo galaktické Republiky, i přes své mnohé neduhy civilizované místo. Ale najít zde někoho, kdo se rozhodl nenechat se najít bylo hraničící s nemožným. A vesmír dělá věci z zvláštních důvodů...
Návrat nahoru Goto down
Phate69




Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 20. 04. 11

Lovci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lovci   Lovci EmptyTue Apr 26, 2011 9:42 pm

Gue´Vessa

Zase jeden den na Corrusantu. Zvuk vznášedel je i přes okna stále nepříjemný. Vstanu a mířím do koupelny. Ráno pod psa. Včera jsem se kvůli sestřičce moc nevyspal. Je fajn, že chce trénovat a že je v tom sakra dobrá, ale ten světelnej meč je slyšet i přes tři polštáře. Vešel jsem do kuchyně a nalil si hrnek středně kvalitního kafe.
Návrat nahoru Goto down
Kashike

Kashike


Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 23. 04. 11

Lovci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lovci   Lovci EmptyTue Apr 26, 2011 10:17 pm

Gue´Verra


Ráno vstanu, rozlepím oči a v polospánku se dokodrcám do koupelny, kde spáchám hygienu. Pak se připojím k bráškovi v kuchyni. Dobré ráno brácha, můžu tě taky poprosit o jedno kafe?? Příjdu k toustovači a začnu dávat něco do kupy. S čím je chceš???
Návrat nahoru Goto down
Phate69




Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 20. 04. 11

Lovci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lovci   Lovci EmptyTue Apr 26, 2011 10:20 pm

Gue´Vessa

I tobě... zamumlám a ukážu na hrnek na druhé straně stolu. Co tak dneska máme v plánu? ptal jsem se sám sebe. Se šunkou, bez sejra.
Návrat nahoru Goto down
Kashike

Kashike


Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 23. 04. 11

Lovci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lovci   Lovci EmptyTue Apr 26, 2011 10:25 pm

Gue´Verra


Jasná páka, už to tam sázim. Šoupnu tousty do procesu a sednu si ke stolu usrkávaje kafe. Máš na dnešek nějáké plány?? Já zatím ne, čekám až se mi ozve jeden z mích kontaktů, měl by být na stopě několika ztraceným padawanům, ale zatím ani ťuk.
Návrat nahoru Goto down
Phate69




Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 20. 04. 11

Lovci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lovci   Lovci EmptyTue Apr 26, 2011 10:44 pm

Gue´Vessa

Pokrčil jsem rameny. U6 jsem dlouho nebojoval. Ne, že by mě to nějak štvalo, ale rád bych proškolil svoje schopnosti. Půjdu s tebou, abys neřekla, že tě nechávám toulat se po ulicích samotnou.
Návrat nahoru Goto down
Kashike

Kashike


Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 23. 04. 11

Lovci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lovci   Lovci EmptyTue Apr 26, 2011 10:54 pm

Gue´ Verra


To je od tebe hezké, že uděláš sestřičce garde. Ráda tě vezmu s sebou. A co se boje týče, tak stačí říct a já si s tebou ráda cvičně protáhnu kosti. Hodím na brášku sladký úsměv, který by z jiného muže udělal rosol, zvednu se a vyndám tousty z mašiny. Hodím je na talíř a šoupnu je před brášku. Dobrou chuť. Sama si naliji mléko do misky a nasypu do toho jakési vločky s nápisem Khorn Flakes.
Návrat nahoru Goto down
Phate69




Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 20. 04. 11

Lovci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lovci   Lovci EmptyThu Apr 28, 2011 8:47 pm

Gue´Vessa

Trochu jsem se zamyslel...Víš, že jsme spolu nebojovali od doby na Akademii? I když s mečem se nejspíš oháníš čím dál líp, když tě tak poslouchám...mimochodem trénink je dobrá věc, ale v deset se zhasne a jde se spát, jasné? Kouknul jsem na ni vážným pohledem a vpoklidu dojedl. Prokřupl jsem si zápěstí a dodal: Tak pojď na střechu, sestřičko, jestli si myslíš, že na mě máš... usmál jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Kashike

Kashike


Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 23. 04. 11

Lovci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lovci   Lovci EmptyThu Apr 28, 2011 9:02 pm

Gue´Verra


Na oko se zarazím při zmínce o večerce. Teda, teď se chováš jako bys byl můj táta... žádná večerka nebude. Vypláznu na bratra jazyk, vstanu a zamířím k žebříku na střechu. Tak polez ty machýrku.
Návrat nahoru Goto down
Phate69




Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 20. 04. 11

Lovci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lovci   Lovci EmptyThu Apr 28, 2011 9:11 pm

Gue´Vessa

Důstojně vstanu, popadnu kopí a vydám se na střechu za Vessou. Tam se postavím a vážným gestem pokynu. Ale pozor, ať si něco neuděláš... Pak dám kopí za záda a chytnu ho asi ve dvou třetinách, připraven vykrt první útok, který na mě půjde.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Lovci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lovci   Lovci EmptyThu Apr 28, 2011 9:25 pm

Život na Corusantu běžěl nerušen dál... tedy až na lidi, kteří měli spojení se Silou. Najednou se jakoby zastavil čas. Podivný zvuk prořízl celou planetu... Naprostá většina lidí ho nezaznamenala, ale pro ty, kteří měli spojení se Silou byl paralyzující. A jasně odrážel jejich polohu na všechny strany. Jako kdyby se pozice osob citlivých na Sílu odrážela na všechny strany a zesilovala se v nekonečných ozvěnách...
Návrat nahoru Goto down
Kashike

Kashike


Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 23. 04. 11

Lovci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lovci   Lovci EmptyThu Apr 28, 2011 9:34 pm

Gue´Verra


Vylezu ven a postavím se na střeh. Vytáhnu od pasu tyč a zapnu jednu čepel. Tak ju bráško, připraven??? O vteřinu později se odrazím a vyrazím na bráchu čelně, sekem vedeným na pravou klíční kost. V polovině cesty mě zasáhla jakási porucha v Síle. Srazila mě na zem a já doklouzla až k parapetu, kde jsem se zarazila. Chytnu se za uši a otevřu ústa. K čertu.... co to je???? Sakra, sakra, sakra.....!!!
Návrat nahoru Goto down
Phate69




Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 20. 04. 11

Lovci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lovci   Lovci EmptyThu Apr 28, 2011 10:15 pm

Gue´Vessa

Čekal jsem tenhle útok, ale ve stejnou chvíli mi zatemnila pohled neznámá síla, která mě div neposlala do mdlob. Sestřička na tom byla poněkud hůř, ale rozhodně jsem na tom nebyl dobře ani já. Nemám ponětí, ale vůbec se mi to nelíbí... chvíli jsem čekal, než to přestane, a pak jsem si klekl a použil Sense. Zkoušel jsem vycítit onu bytost či věc, která to způsobila.
Návrat nahoru Goto down
Kashike

Kashike


Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 23. 04. 11

Lovci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lovci   Lovci EmptyThu Apr 28, 2011 10:20 pm

Gue´Verra


Vyškrábu se na kolena a po chvilce to trochu poleví. Kruci pysk, tak tohle nespraví ani celý plato Paralenu. Mám úplně rozhozené smysly a nejsem schopná provozu. Prostě jen sedím a tupě koukám na bráchu.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Lovci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lovci   Lovci EmptyFri Apr 29, 2011 11:25 pm

Bylo to zvláštní... ta ozvěna, jako by zesílila dosah Force sense... Na krátký zlomek vteřinky jako bys cítil veškerý život na Corusantu... kromě toho si cítil právě vyhasínající život mladé ženy a nějaké zlo... někdo, kdo se vyžíval ve Smrti ostatních. Ta ozvěna se šířila od té osoby... v tom pocit zmizel, stejně rychle, jako se objevil. Jedno si ale cítil jasně - ta osoba věděla, kde jste...
Návrat nahoru Goto down
Phate69




Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 20. 04. 11

Lovci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lovci   Lovci EmptySat Apr 30, 2011 9:54 am

Gue´Vessa

Ještě chvíli jsem se dostával z transu a bolestí hlavy a pak jsem se otočil na sestřičku: Máme tu problém. Nejspíš Sith, určitě o nás ví a ví, kde jsme. Počkáme nebo mu půjdeme naproti? Na útěk jsem se ani neptal, protože to je nemyslitelné. My dva se sestrou neutíkáme...
Návrat nahoru Goto down
Kashike

Kashike


Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 23. 04. 11

Lovci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lovci   Lovci EmptySat Apr 30, 2011 10:30 am

Gue´Verra


Když to odeznělo, postavím se na nohy, vytáhnu z kapsy paralen a lupnu si ho do pusy. Sith??? To zní zajímavě. Já bych mu šla naproti, pokud víš kde je. Seberu ze země tyč, co mi vypadla, šoupnu jí na opasek.
Návrat nahoru Goto down
Phate69




Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 20. 04. 11

Lovci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lovci   Lovci EmptySun May 01, 2011 1:31 pm

Gue´Vessa

Ještě jednou zkusím zaměřit onen "maják" energie, pokud se mi ho podaří zaměřit, pobídnu Verru, aby šla za mnou a běžím tím směrem. Pokud se mi to nepovede, řeknu: Ne, nedaří se mi ho zaměřit. Počkáme tu na něj, aspoň budeme mít výhodu domácího prostředí...
Návrat nahoru Goto down
Kashike

Kashike


Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 23. 04. 11

Lovci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lovci   Lovci EmptySun May 01, 2011 10:27 pm

Gue´Verra


Počkám až Vessa zaměří co hledá a pokud se mu to podaří, následuji ho. Pokud ne, začnu se připravovat k obraně pozice. Nějáké ty pasti a serepetičky.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Lovci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lovci   Lovci EmptySun May 01, 2011 10:33 pm

Nezdálo se ale, že by někdo šel. Možná, že ta osoba věděla kde jste, ale neměla s vámi plány. Možná to byl nějaký promyšlený plán. Každopádně jste čekali 20 minut a nic. Ta ozvěna utichla, skřek se už znovu neozval... A jakékoliv pokusy zaměřit nepřítele vyšly na prázdno.
Návrat nahoru Goto down
Phate69




Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 20. 04. 11

Lovci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lovci   Lovci EmptySun May 01, 2011 11:24 pm

Gue´Vessa

Doháje, ztratili jsme ho. řekl jsem. Jdeme tam, kde jsme ho tušili naposledy, toho hajzla chci dostat dřív, než někomu něco provede... řeknu a rozeběhnu se tím směrem, odkud šla poprvé ta "síla".
Návrat nahoru Goto down
Kashike

Kashike


Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 23. 04. 11

Lovci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lovci   Lovci EmptyMon May 02, 2011 6:55 am

Gue´Verra



Jo, jdeme. Rozběhnu se za bratrem a bedlivě se rozhlížím kolem sebe. Ten kdo tohle vyslal musí bejt hrozně silnej, myslíš že na něj budem stačit???
Návrat nahoru Goto down
Phate69




Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 20. 04. 11

Lovci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lovci   Lovci EmptyMon May 02, 2011 10:50 am

Gue´Vessa

Nejspíš ano. Lidé, kteří většinou vysílají takové návaly Síly, je moc neovládají. Silní Sithové nevysílají takové vlny, aby je každý hned zaměřil, takže si myslím, že s mečem to moc umět nebude... řeknu a pokračuji v cestě. Cestou se rozhlížím a snažím se nevběhnout do nějaké nevalně známí čtvrti.
Návrat nahoru Goto down
Kashike

Kashike


Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 23. 04. 11

Lovci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lovci   Lovci EmptyMon May 02, 2011 3:30 pm

Gue´Verra


Doufám že máš pravdu. Ale co, přežili jsme do teď, tak nás jen tak něco nesejme. Snad. Držím se v závěsu za bratrem tak na půl druhém metru.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Lovci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lovci   Lovci EmptyMon May 02, 2011 10:04 pm

Když jste doběhli na místo, kde jste naposledy cítili nepřítele tak tam nikdo nebyl. Pouze na zemi se válela mrtvola mladé ženy... byla téměř přeseklá vejpůl světelným mečem... podle ošacení které měla na sobě to byla původně jedi... podle okolí se zdálo, že se tu odehrála dost ošklivá bitva, zdi kolem byly posekané, různé trosky kolem nesly známky bitvy. Žena dosud svírala svůj meč.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Lovci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lovci   Lovci Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Lovci
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Multi RPG forum :: Star wars RPG :: Staré hry :: Star wars RPG 2 :: Hra :: Coruscant-
Přejdi na: