Multi RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum věnované textovým internetovým RPG hrám.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Tajemná záře nad Corusantem

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

Tajemná záře nad Corusantem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajemná záře nad Corusantem   Tajemná záře nad Corusantem - Stránka 2 EmptyThu Mar 17, 2011 5:31 am

Torin

"Bože,..Ta je ale tvrdohlavá. Jak jí sakra mám říct, že bojovat nechci." Pomyslel jsem si a přistoupil trochu blíže. "Tak jo, zopakuju ti to ještě jednou, nejsem Jed, neumím krojit vejpůl a u vůbec ne házet ze skály. Jasný?" Pověděl jsem jí a trochu se nad tím zamyslel. "Sakra, ona prostě trvá na boji. Jak ale zabít lovce odměn, aniž bych použil Sílu, nebo světelný meč? Budeme muset zaútočit tak, že je překvapíme." Pomyslel jsem si a trochu se pousmál. "Tak dobře, ale pokud na ně máme zaútočit, budu potřebovat nějaký blaster, abych mohl čím bojovat žejo. Takže, máš nějaký navíc?"
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Tajemná záře nad Corusantem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajemná záře nad Corusantem   Tajemná záře nad Corusantem - Stránka 2 EmptyThu Mar 17, 2011 12:08 pm

Hodila jsem jedijovi tedy jeden blaster...
Víš co uděláme to jednoduše.... já vás "zajmu" a půjdeme k jedné z lodí... já s nimi udělám obchod a sice, že vás vyměním za cestu na Corelii.... a pak je teprve všechny zastřelím.... řekla jsem. Nebo máte lepší plán pane-ne-jedi ?
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

Tajemná záře nad Corusantem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajemná záře nad Corusantem   Tajemná záře nad Corusantem - Stránka 2 EmptyThu Mar 17, 2011 2:03 pm

Torin

S blasterem v ruce jsem si chvíli hrál a poslouchal, co říká. Její nápad nebyl až tak špatný, představa jak mě zajímá Twilecká žena je, děsivá. "Pokud na to skočí, tak proč ne. Já jsem pro." Pověděl jsem a vydal se do kroku. "Nakonec bychom to vlastně mohli udělat jen tak, že utečeme a nebudeme je zabíjet. Pokud se budeme zabíjet kvůli blbostem, tak mír mezi námi všemi nikdy nebude." Pomyslel jsem si a vzpomněl si, že vlastně ani nevím, kudy se vydat. Zastavil jsem se tedyy a otázal se. "Eh, kde že mají tu loď: A mimochodem, jak se vlastně jmenuješ?""
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Tajemná záře nad Corusantem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajemná záře nad Corusantem   Tajemná záře nad Corusantem - Stránka 2 EmptyThu Mar 17, 2011 3:02 pm

Jména jsou pěkná věc, ale přeceňovaná... řekla jsem. Ale můj poslední zaměstnavatel mi říkal "Blueberry" hádám že pokud trváte na jménech můžete mi říkat takhle... pokrčila jsem ramany... A jste si jist, že nejste Jedi? Přeci jen ti lovci za kterými miříme jsou dost tupý... jsem si jistá, že Jedi by je dokázal přesvědčit, aby nám dali loď dobrovolně...
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

Tajemná záře nad Corusantem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajemná záře nad Corusantem   Tajemná záře nad Corusantem - Stránka 2 EmptyThu Mar 17, 2011 5:00 pm

Torin

"Dobře tedy, Blueberry je trochu dlouhé. Zkrátíme to na Blerry." Pověděl jsem jí a trochu se pousmál. "Ona prostě nedá pokoj, trvá na tom, že jsem Jedi." Pomyslel jsem si a zývl. "Stačí mi když se kouknu na vás a už vím, jak lstivý může být takový lovec odměn. Ano, jsem si jist, že nejsem Jedi. A jelikož je to fakt, budeme muset prostě zrealizovat ten plán, který jste navrhla předtím. Až budeme kousek od té lodi, dejte mi vědět, aby jste mi mohla přiložit blaster k hlavě nebo tak něco." Pověděl jsem jí a šel stejným krokem a stejným směrem k té lodi. Já jsem nevěděl, kde ta loď je, ale ona ano, a tak jsem jí prostě následoval.
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Tajemná záře nad Corusantem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajemná záře nad Corusantem   Tajemná záře nad Corusantem - Stránka 2 EmptyThu Mar 17, 2011 7:13 pm

"Blueberry"

Nemyslím si, že to bude tak jednoduché... řekla jsem a pokračovala kousek dál... Za tohle se omlouvám... řekla jsem... Torin ucítil nějaké píchnutí....
Vstáááávat Jedi... už je ráno.... ozvalo se nad tebou... vypadalo to, jako ošetřovna nějaké vesmírné lodi... Tak plán vyšel celkem dobře...
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

Tajemná záře nad Corusantem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajemná záře nad Corusantem   Tajemná záře nad Corusantem - Stránka 2 EmptySat Mar 19, 2011 12:44 am

Torin

"Ale, klid.. bude to hračka." Pověděl jsem jí a trochu se protáhl. "Eh, co tím myslíte? Za co se omlou..." BŽUM BÁC..

Na volání jsem vyslyšel zabručeným probuzením. Pohledem na ni jsem se ale usmál. "Sakra, proč to musí být zrovna ženská." Pomyslel jsem si a protáhl si ramena. "Plán, plán. PLÁN?! Měla jste mě varovat! Sakra jak já tohle nesnáším." Prohlásil jsem a rozhlédl se kolem sebe. "Tak, lovci odměn jsou mrtví?" Otázal jsem se a čekal na odpověď.
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Tajemná záře nad Corusantem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajemná záře nad Corusantem   Tajemná záře nad Corusantem - Stránka 2 EmptySat Mar 19, 2011 1:39 pm

"Blueberry"

No bála jsem se, že byste mohl nespolupracovat... každopádně lovci odměn jsou teď trochu mimo, nemusíme se o ně starat... vyřadila jsem nouzový maják lodi, takže nás nebudou moci sledovat... řekla jsem... Jinak u Mistra bysme měli být do hodiny...
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Poèet pøíspìvkù : 356
Join date : 12. 01. 11
Age : 28
Location : CZ

Tajemná záře nad Corusantem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajemná záře nad Corusantem   Tajemná záře nad Corusantem - Stránka 2 EmptySun Mar 20, 2011 12:45 pm

Torin

"Bála že nebudu spolupracovat? To si snad děláte srandu." Pověděl jsem jí a podrbal se na vlasech. "Jo, má pravdu. Uspat bych se nenechal heh." Pomyslel jsem si a přemýšlel, co teď. "Takže teď budeme čekat tady celou hodinu, nebo se půjdeme projít? Já jsem jednoznačně pro variantu A." Pověděl jsem jí a lehl na místo, odkud jsem zády vstal. Dvakrát jsem zývl a hned na to zavřel oči. "Doufám, že to není past. Jakýkoli Jedi je přínosem pro řád. Pokud je to mistr, mohl by založit akademii a obnovit řád. Myslím ale že nejprve bude důležitější posbírat všechny evakuované!"
Návrat nahoru Goto down
http://www.nnk.funsite.cz
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 1077
Join date : 24. 08. 10
Age : 35
Location : Šedé přístavy v Děčíně

Tajemná záře nad Corusantem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajemná záře nad Corusantem   Tajemná záře nad Corusantem - Stránka 2 EmptySun Mar 20, 2011 5:23 pm

"Blueberry"

No tahle loď je dost malá na procházky... tak buď v klid odpočiň si a za chvíli tam budeme... řekla jsem a odebrala se do kokpitu...
Cesta opravdu trvala jen pár desítek minut... pak loď vyskočila jen kousek nad nějakou planetou.... kolem planety byl celkem živý ruch...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tajemná záře nad Corusantem - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajemná záře nad Corusantem   Tajemná záře nad Corusantem - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Tajemná záře nad Corusantem
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Multi RPG forum :: Star wars RPG :: Staré hry :: Star wars RPG 2 :: Hra :: Coruscant-
Přejdi na: