Multi RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum věnované textovým internetovým RPG hrám.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Shinichi Takahashi

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Shinichi

Shinichi


Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 16. 01. 11

Shinichi Takahashi Empty
PříspěvekPředmět: Shinichi Takahashi   Shinichi Takahashi EmptySun Jan 16, 2011 11:15 pm

Základní informace

Křestní jméno: Shinichi

Příjmení: Takahashi

Přezdívka: Shin

Věk: 150 (Vypadá na 18-19)

Výška: 173 cm

Váha: 76 kg

Barva očí: Zelená

Barva vlasů: Hnědá

Rasa: Shinigami

Divize: Šestá

Hodnost: Člen

Historie:
Mé objeveni v Rukongai bylo dosti chaotické, protože jsem byl najednou v jedné tmavé uličce a na nic si nepamatoval, má mysl byla prostě vygumovaná, nevěděl jsem ani, jak se jmenují. Když jsem vyšel z uličky tak mi to otázky ohledně mé situace moc neobjasnilo. Stál jsem vedle nějaké zříceniny domů a všude kolem byly lidé, kteří hlasitě křičely a vnucovali kolemjdoucím různé věcí. Po nějaké chvilce mi konečně došlo, že jsem na tržišti, ale stejně jsem tady kolem nikoho neznal a na sobě měl jen roztrhané tričko s kraťasy. Najednou můj zrak spatřil něco, co jsem nemohl ignorovat. Nějací dva chlapci měřicí asi dva metry obtěžovaly jednu milou červenovlasou dívku a chtěli po ní peníze, které očividně neměla. Já velký hrdina jsem se na chlápky rozběhl s úmyslem, že dívku zachráním, ale byl jsem moc naivní. Chlapci mě jako nic ztloukli a poté co se na mě vybyli, nechali dívku jít. Teda tak jsem to aspoň slyšel, protože poslední co si z toho pamatují, je jedná velká pěst mířená mě přímo do obličeje. Najednou se probudím a ležím na nějaké posteli obvázaný a polepený náplastmi. Vyjdu ven z domů a před ním na malé zahrádce vidím věšet prádlo onu dívku, kterou jsem tak skvělé zachránil. Abychom to zkrátily… S dívkou jsem si promluvil a od té doby jsem začal žít s ní. Pomáhal jsem jí s domácími pracemi, rozjely jsme obchod, o který se ale hlavně starala ona. Slyšel jsem od ní také spoustu historek o shinigami kteří žijí v seireitei a mě moc zajímalo jak se jedním s těch shinigami může stát. Od lidí jsem se dozvěděl o akademii shinigami a samozřejmě jsem se jím chtěl stát. Ochraňovat ostatní a být hrdina? To bylo moje. Mio (Černovlasá dívka) mi v tom nemohla nijak zabránit a moc dobře to věděla. Po pár měsících jsem se vydal na akademii s myšlenkou, že se jednou vydám do lidského světa a možná zjistím, kdo jsem vůbec byl. Akademii mě vcelku bavila a našel jsem si tam pár přátel, se kterými jsem se scházel každý den, takže o srandu jsem měl postaráno. Učení mi nevadilo a tak můj prospěch až na Kido které mi moc nešlo, byl vcelku normální. Prošel jsem akademii a stál se členem šesté divize. V divizi jsem se vcelku dobře zabydlel a po nějaké době byl také poslán na misi do lidského světa. Možná se konečně dozvím, kdo jsem byl, ale to je vedlejší, protože hlavní je splnit svou misi.

Osobnost

Temperament: Flegmatik

Povahové vlastnosti:
Často je veselý, výřečný, usměvavý, milý, laskavý a snaží se prostě co nejlépe vycházet s ostatními. Jsou ale i jeho špatné dny kdy nemá náladu a moc nemluví. Nebudu to tu zbytečně rozepisovat, však uvidíte v průběhu hry samy.

Znamení horoskopu: Rak

3 nejoblíbenější: Své vlasy, dobré jídlo, odvaha.

3 nejméně oblíbené: Špatné jídlo, zbabělost, když má zničený účes.

Zájmy: Tanec, zpěv, hraní na piano, polehávání, učení se nových věcí.

Sny: Stát se více-kapitánem

Závislosti: Pečovaní o své vlasy, pití čaje a jedeni sladkosti.

Fobie/Strachy: Ztráta vlasů.

Zanpakuto

Jméno: Hotaru
Vyvolávací příkaz: Rozřež, Hotaru!
Vzhled Shikai:
Shinichi Takahashi Swordbysammy65
Schopnost Shikai:
Větrná pila:
Z meče vyletí na nepřítele ostrá placatá větrná koule.

Shinichi Takahashi Fukutaicho6divize
Návrat nahoru Goto down
Red

Red


Poèet pøíspìvkù : 615
Join date : 24. 08. 10
Age : 31
Location : Karakura Town

Shinichi Takahashi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shinichi Takahashi   Shinichi Takahashi EmptyMon Feb 07, 2011 5:31 pm

Postava zrušena

Návrat nahoru Goto down
 
Shinichi Takahashi
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Shinichi Okazaki

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Multi RPG forum :: Ostatní :: Koš-
Přejdi na: